Žaisliniai traukinukai vaikams, traukinių trasos, konstruktoriai "Traukinukas Thomas & Friends" bei daug kitų puikių pasiūlymų vaikams, kurie mėgsta žaisti su traukiniais. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Žaislinis traukinukas Thomas & Friends FXW99 / GCK93 MATTEL Geležinkelis vaikams

Atpigo Mano pirmasis Thomas W2191 / W2190 Fisher-Price  (thomas & friends) Geležinkelis vaikams

Atpigo Žaislinis traukinys Thomas CGT39 / W2190 Thomas & Friends Geležinkelis vaikams

Atpigo Traukinukas GHK71 / GCK94 Mattel Thomas Και Friends Rocket Thomas Geležinkelis vaikams

Atpigo Traukinukas DXH48 / DXH47 Mega Bloks Thomas MATTEL Thomas and friends Geležinkelis vaikams

Atpigo Traukinio garažas Thomas & Friends Tidmouth Shed Percy GWX65 / GWX08 Geležinkelis vaikams

Atpigo Traukinių stotis su traukinuku Thomas and Friends X5243 Geležinkelis vaikams

Traukinukai ir traukinių trasos pigiau

Jei jūsų vaikas mėgsta žaisti su traukiniais ar tiesiog ieškote įdomios dovanos Kalėdų ar kitos šventės proga, esate reikiamoje vietoje. Mūsų parduotuvės kataloge rasite gausų su traukiniais susijusių žaislų pasirinkimą gera kaina.

Vienas iš įdomiausių vaikams pasirinkimų yra traukinio trasa. Ji gali būti mechaninė arba elektrinė, valdoma nuotoliniu būdu. Mechaninės trasos skirtos mažesniems vaikams. Vaikai patys gali sujungti trasos dalis, o smagūs priedai leidžia dar labiau įsijausti į žaidimą. Vienos iš populiariausių tokio tipo trasų yra animacinio personažo Traukinukas Tomas ir draugai tematika.

Šiek tiek vyresniems vaikams turėtų patikti žaisliniai traukiniai, kurie patys rieda bėgiais. Tokios trasos taip pat turi daug papildomų elementų, todėl aplink ją galima pasistatyti traukinio stotį, medžius, įspėjamuosius ženklus ir kitus objektus. Traukinukas įjungiamas ir išjungiamas vieno mygtuko paspaudimu. Įprastai tokie traukinukai turi šviesos ir garso signalas, o tai itin patinka vaikams.

Trečioji kategorija - nuotoliniu būdu valdomi traukiniai. Šio tipo žaislai turi nuotolinį valdiklį, kuris leidžia įjungti ir išjungti traukinio judėjimą, keisti važiavimo kryptį, įjungti garso ar šviesos signalą.

Nors pasirinkimas didelis, tačiau esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį traukinuko variantą, kuris pradžiugins jūsų vaiką. Pigiausia traukinio trasa kainuoja maždaug apie 20 eurų. Interaktyvesnės ir funkcionalesnės trasos kaina siekia apie 30-40 eurų. Jei norite sutaupyti ir įsigyti pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome akcijas ir nuolaidas, o jų metu žaisliniai traukiniai ir traukinio trasos kaina yra ženkliai mažesnė. 

Primename, kad užsisakius internetu žaislai bus pristatyti jūsų pasirinktu būdu į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!