Žaisliniai traukinukai vaikams, traukinių trasos, konstruktoriai "Traukinukas Thomas & Friends" bei daug kitų puikių pasiūlymų vaikams, kurie mėgsta žaisti su traukiniais. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Elektrinis geležinkelis su trasa - Woopie, 92 elementai Geležinkelis vaikams

Atpigo Vaikiškas elektrinis traukinys su policijos stotimi Geležinkelis vaikams

Atpigo Medinių traukinių bėgių rinkinys, 110 elementų Geležinkelis vaikams

Atpigo Klasikinis elektrinis traukinys su bėgiais - Classis Train Geležinkelis vaikams

Atpigo Woopie elektrinis lokomotyvas Geležinkelis vaikams
15.73 € 16.46 € / 1 vnt

Tooky Toy medinis ugniagesių traukinukas su trasa Geležinkelis vaikams

Žaislinis traukinys su bėgiais, 350 cm Geležinkelis vaikams

Traukinys su bėgiais ir kilpomis, 126 cm Geležinkelis vaikams

Traukinys su bėgiais, 257 cm Geležinkelis vaikams

Saulės energija varomas traukinys Geležinkelis vaikams

Elektrinis traukinys 2in1 Geležinkelis vaikams
34.12 € / 1 vnt

Traukinukai ir traukinių trasos pigiau

Jei jūsų vaikas mėgsta žaisti su traukiniais ar tiesiog ieškote įdomios dovanos Kalėdų ar kitos šventės proga, esate reikiamoje vietoje. Mūsų parduotuvės kataloge rasite gausų su traukiniais susijusių žaislų pasirinkimą gera kaina.

Vienas iš įdomiausių vaikams pasirinkimų yra traukinio trasa. Ji gali būti mechaninė arba elektrinė, valdoma nuotoliniu būdu. Mechaninės trasos skirtos mažesniems vaikams. Vaikai patys gali sujungti trasos dalis, o smagūs priedai leidžia dar labiau įsijausti į žaidimą. Vienos iš populiariausių tokio tipo trasų yra animacinio personažo Traukinukas Tomas ir draugai tematika.

Šiek tiek vyresniems vaikams turėtų patikti žaisliniai traukiniai, kurie patys rieda bėgiais. Tokios trasos taip pat turi daug papildomų elementų, todėl aplink ją galima pasistatyti traukinio stotį, medžius, įspėjamuosius ženklus ir kitus objektus. Traukinukas įjungiamas ir išjungiamas vieno mygtuko paspaudimu. Įprastai tokie traukinukai turi šviesos ir garso signalas, o tai itin patinka vaikams.

Trečioji kategorija - nuotoliniu būdu valdomi traukiniai. Šio tipo žaislai turi nuotolinį valdiklį, kuris leidžia įjungti ir išjungti traukinio judėjimą, keisti važiavimo kryptį, įjungti garso ar šviesos signalą.

Nors pasirinkimas didelis, tačiau esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį traukinuko variantą, kuris pradžiugins jūsų vaiką. Pigiausia traukinio trasa kainuoja maždaug apie 20 eurų. Interaktyvesnės ir funkcionalesnės trasos kaina siekia apie 30-40 eurų. Jei norite sutaupyti ir įsigyti pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome akcijas ir nuolaidas, o jų metu žaisliniai traukiniai ir traukinio trasos kaina yra ženkliai mažesnė. 

Primename, kad užsisakius internetu žaislai bus pristatyti jūsų pasirinktu būdu į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!