EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prekės vaikams internetu

Išpardavimai Visi
TOPGAL HIT 804 I ortopedinė kuprinė STREET HIT Kuprinės vaikams

TOPGAL HIT 804 I ortopedinė kuprinė STREET HIT

Kaina: 65.00 €84.51 €
Žiūrėk ČIA
822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW Žaislai mergaitėms

822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW

Kaina: 62.15 €64.93 €
Žiūrėk ČIA
Maniežas SENA Travel Cot Indigo Maniežai vaikams

Maniežas SENA Travel Cot Indigo

Kaina: 132.81 €247.49 €
Žiūrėk ČIA
Sraigtasparnis R/C Sky Eye (2.4G) Sraigtasparniai vaikams

Sraigtasparnis R/C Sky Eye (2.4G)

Kaina: 162.30 €167.31 €
Žiūrėk ČIA
Kėdutė Sparco F500i Blue Isofix (SPC3006AZ) 9-18 Kg Automobilinės kėdutės

Kėdutė Sparco F500i Blue Isofix (SPC3006AZ) 9-18 Kg

Kaina: 279.26 €361.43 €
Žiūrėk ČIA
Kėdutė Sparco F700i Blue Isofix (SPC3007AZ) 15-36 Kg Automobilinės kėdutės

Kėdutė Sparco F700i Blue Isofix (SPC3007AZ) 15-36 Kg

Kaina: 203.03 €250.89 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Šildyklė rapsų sėklų užpildu FASHY 63009

Kaina: 19.36 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė 4F H4Z19 PCU003 navy-white-violet

Kaina: 20.68 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė 4F H4Z19 PCU003 salmon pink melange

Kaina: 20.68 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė adidas CLASSIC DW9062 multicolor

Kaina: 36.31 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė PUMA LIGA 07521421 blue-black, red logo

Kaina: 41.99 €
Žiūrėk ČIA
Konstruktorius Playmobil 9222 Ghostbusters Hot Dog Stand with Slimer LEGO ir kiti konstruktoriai vaikams

Konstruktorius Playmobil 9222 Ghostbusters Hot Dog Stand with Slimer

Kaina: 17.19 €18.68 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

37258 37201 HASBRO Žmogus voras

Kaina: 16.32 €
Žiūrėk ČIA

Dėlionė Trefl Tom and Jerry, 60 det. 17159

Kaina: 7.45 €
Žiūrėk ČIA

Hasbro My Little Pony Rarity Rainbow Rocks A6776 / A3996

Kaina: 27.23 €
Žiūrėk ČIA

Traukinukas BML09 / BMK86 / BMK87 Fisher-Price GORDON TRACKMASTER THOMAS & FRIENDS (thomas & friends)

Kaina: 27.44 €
Žiūrėk ČIA

TOPGAL HIT 863 A ortopedinė kuprinė STREET HIT

Kaina: 77.51 €
Žiūrėk ČIA
822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW Žaislai mergaitėms

822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW

Kaina: 62.15 €64.93 €
Žiūrėk ČIA
 

Prekes vaikams greitai,  paprastai ir pigiai galima įsigyti internetu net būnant su naktiniais vidurnakty.

 Visi žino, kad norint auginti vaikus, juo reikia aprūpinti įvairiausiais dalykais iš anksto. Vos gimus vaikui, jau reikia lovelės, vaikiškų rūbų ir kitų daiktų. O vaikui augant nuolat reikės pirkti naujas vaikiškas prekes. Gerai, kai galima nusipirkti vaikiškas prekes internetu – greitai ir paprastai. Prekių vaikams kategorijoje jums pasiūlysime tiek vaikiškų žaislų, tiek ir mokyklinių reikmenų bei kūdikių priežiūrai reikalingų prekių geromis kainomis. Apžvelkime, kokias vaikiškasprekes internetu galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Joks vaikas neapsieina be žaislų. Tačiau skirtingo amžiaus vaikams reikalingi skirtingi žaislai. Daugumai žaislų yra netinkami vaikams iki 3 metų, todėl reikia rinktis specialiai kūdikiams skirtus žaislus, kurie neturi mažų detalių, kuriuos kūdikiai galėtų praryti ar kitaip jomis susižaloti. Auginant kūdikius, svarbu lavinti jų kūrybiškumą, pasaulio supratimą, todėl žaislai tokio amžiaus vaikams dažnai yra muzikiniai, taip pat elektriniai, su mygtukais, atliekančias įvairias funkcijas. Būtent tokie žaislai kūdikiams padeda skatinti kūrybiškumą ir lavinti atmintį.

Vaikams paaugus, galima dar labiau paskatinti jų kūrybą. Tai yra, nupirkti žaislinę gitarą ar sintezatorių, kuriais jau galima išgauti tikrus garsus ir muziką. Be to, kelių metų amžiaus vaikams rekomenduojami įvairūs konstruktoriai. Dažnai vaikai konstruktorius taip pamėgsta, kad jais užsiima net ir paauglystėje ir vėliau. Tai puiki priemonė atitraukti vaikus nuo kompiuterių ekranų.

Visgi vien žaislų vaikų auginimui neužtenka. Ypatingai daug priemonių reikia auginant kūdikius. Tam yra sukurta prekių kūdikiams maitinti, maudyti, taip pat ir apsaugoti nuo galimų atsitikimų. Kalbame apie saugius žaislus, apsaugas, atitvarus, minkštas aikšteles, taip pat ir mobilias aukles bei kūdikių racijas, kurios padeda matyti ir girdėti savo kūdikį net ir esant kitame kambaryje.

Vaikams paaugus, jau ateina laikas leisti juos į mokyklą. Tam reikės dar daugybės mokyklinių prekių. Vėl galioja ta pati taisyklė – kuo vaikams mažesnis, tuo daugiau mokyklinių prekių jam reikia. Pieštukai, flomasteriai, plastilinas ir panašios priemonės yra būtinos vaikų kūrybiškumui lavinti. Be to, viską reikia į kažką sudėti, todėl reikės parinkti ir tinkamą, laikysenai nekenkiančią kuprinę, galbūt krepšį sportinei aprangai susidėti, penalą.

Kanceliarijos prekės vaikams vėlgi skiriasi nuo įprastų. Šios dažniausiai būna margintos, spalvingos, taip pat nevengiama ant liniuočių, penalų uždėti ir veikėjų iš animacinių filmukų ar filmų atvaizdų. Tokių kanceliarijos priemonių vaikams nerasite įprastose raštinės reikmenų parduotuvėse, todėl paprasčiausia jas pirkti internetu. Tačiau čia jau vaiko reikia atsiklausti, kokie animaciniai herojai jam patinka ir išrinkti tai, ko būtent jis nori.

Na, o jei nežinote, ką padovanoti vaikui per Kalėdas ar gimtadienį, siūlome pasižiūrėti žaislų vaikams kategoriją. Jei nenorite, kad vaikas dienas leistų vien prie kompiuterio, galite parūpinti jam radijo bangomis valdomą žaislinį automobilį, stalo žaidimus, įvairius interaktyvius žaislus. Žinoma, žaislai berniukams ir mergaitėms dažniausiai skirsis. Kaip ir skirsis žaislai skirtingo amžiaus vaikams. Tačiau viskuo pasirūpinta – mūsų parduotuvėje rasite įvairių žaislų skirtų visokio amžiaus vaikams. Prekių vaikams kategorijoje rasite ir vaikiškų vežimėlių, ir pilnų žaidimo aikštelių, atitvarų vaikams ir kitų prekių, reikalingų užauginti sveiką ir kūrybingą vaiką.

Šiais laikais auginančioms mamytės mažus vaikučius yra daug lengviau, nes dauguma prekių galima nusipirkti net neišėjus iš namų, tiesiog būnant sau šiltai namuose ir turint kompiuterį su internetu. O ypač žiemos sezonu, kai aplink siaučia šaltas vėjas, ligos ir kt.

Vaikams prekių asortimentas yra labai platus nuo pampersų iki įvairiausių žaidimų, kanceliarinių prekių. Tik reikia turėti laisvą minutę, kad galėtum palyginti skirtingų gamintojų kainas, sudėtines dalis ir kt. ir išsirinkti geriausios kokybės, norimą daiktą. Be to internetu pirkti yra ne tik kad patogu, platus asortimentas, bet ir tai kad pigiau, galima išvengti žmonių minių, apsipirkinėti net būnant su naktiniais vidurnakty.

Taip pat yra labai patogu parduoti jau nebetinkančias vaikučių prekes. Juk kiekviena mamytė žino, kad vaikučiai labai greitai auga, o jiems augant lieka nemažai nebereikalingų vaikiškų daiktų, tad juos labai patogu tiesiog internetu parduoti kitoms mamytėms, ar tiesiog išsimainyti ar padovanoti. Dažniausiai vaikiški daiktai būna dar labai geros būklės, nes per trumpą laiką nespėja susidėvėti. Tai kas netinka vienam vaikučiui, kitam gali suteikti didelį džiaugsmą.

Taip pat internetu bendraujančios mamytės gali susirinkti, pasidalinti visą reikalingą informaciją apie vienų ar kitų gamintojų siūlomas prekes vaikams. Nes tik praktiškai išbandęs gali pasakyti, kodėl vienas ar kitas vaikui skirtas daiktas tinka, patinka ar atvirkščiai dėl tam tikrų priežasčių netinka, nepatinka.

Internetu labai patogu pirkti prekes vaikams, kai ruošiatės kokiai nors šventei – gimtadieniui, Šv. Kalėdomis ir kt., kai norite, kad tiesiog vaikutis dovanos nepamatytų iki šventės.

Kai mamytė yra pailsėjusi, žvali, geros nuotaikos, tai ir vaikutis jaučiasi ramus, saugus.

Taigi reikėtų nepasiklysti prekių gausoje renkantis vaikiškas prekes ir radus tam laiko išrinkti, o gal tiesiog iš antrų rankų nusipirkti kokybišką, jaukų, gražų, mielą daiktą savo mylimam vaikučiui.

Tėvai, turintys bent vieną vaiką, žino ir apie su jų žaislais, mokykla, laisvalaikiu bei atostogomis susijusias išlaidas. Vieniems tai didelis galvos skausmas, kuomet netikėtai prireikia kalno vadovėlių ar pratybų, tuo tarpu kitiems – malonus sezoninis apsipirkimas, leidžiantis maloniai leisti pinigus vaikų knygoms, pažintiniams žaidimams ar kitokioms tobulėjimui skirtoms priemonėms. Ir šie du poliai – toli gražu nebūtinai iš skirtingas pajamas gaunančių tėvų. Tiesiog vieni planuoja savo išlaidas, žino, jog rugsėjis ir gruodis – du pagrindiniai išlaidų vaikams mėnesiai. Būna, kad sąmoningai atsideda pinigų tiems mėnesiams, gudriai  ir pigiai apsiperka internetinėse parduotuvėse iš anksto, prekių vaikams puslapyje, pavyzdžiui b-a.eu , ir nemato dėl to problemų. Tuo tarpu kiti kasmet pamiršta, jog ateis ir rugsėjis, ir gruodis, nieko nemato, netaupo, o atėjus išlaidų bumui griebiasi už galvų ir skundžiasi, kaip viskas brangu ir net griebiasi greitųjų kreditų. Tokiu atveju apsipirkimas kartu su vaiku toli gražu nėra malonus, gaila pinigų papildomoms knygoms ar žaidimams, tenka pirkti pigiausias, nekokybiškas mokymosi priemones ir po parduotuvę tampytis verkiantį vaiką.

Viso to išvengti galima gana paprastai. Kaip jau minėta, vienas paprasčiausių būdų – tai planuoti savo išlaidas. Vos pasibaigus gruodžio išlaidų maratonui imti mąstyti apie ateinantį rugsėjį, pasidomėti, kiek gali kainuoti išlaidos vaikui, visos mokyklai jam reikalingos prekės ir ramiai pradėti taupyti. Net reikalingi pavyzdžiui du šimtai eurų tam, kad pavyktų vaiką išleisti į mokyklą rugsėjo mėnesį, išdalinus į daugiau nei pusmetį patampa mažu mėnesiniu indėliu. Sukaupta suma atėjus metui ją išleisti jūsų nevaržo, galite ramia širdimi pirkti vaikui ne tik reikalingas pratybas, bet ir naują kuprinę ar papildomų knygų. Džiaugsis ir vaikas, ir jūs pats.

Be abejo, pirkti reikia protingai,tai yra nepermokant ir taupant. Natūralu, jog per pirkimo bumą daug nuolaidų nebus. Protingesni tėvai skuba kitam rugsėjui apsipirkti dar gruodį. Ne ką mažiau gudrūs apsiperka  vaikiškas prekes internetu, kur jos, nuo sąsiuvinių ir tušinukų iki žaislų ir knygų paprastai kainuoja gerokai mažiau nei fizinėse parduotuvėse. O užsiprenumeravus e-parduotuvės naujienlaiškį galite netikėtai sulaukti labai gerų pasiūlymų su didelėmis nuolaidomis, taip ne tik iš anksto nupirkdami reikiamą prekę savo vaikui, bet dar ir gerokai sutaupydami.

Tad ir nebūnant labai turtingu, tačiau gyvenant protingai, sėkmingai galima išgyventi jūsų piniginės apgultį ir atėjus rugsėjui, ir kalėdiniam dovanų vajui jau gruodžio mėnesį. Nedidelės santaupos kiekvieną metų mėnesį leis jaustis kur kas ramiau atėjus išlaidų sezonui, kainos ir reikalingų prekių gausa jūsų nė kiek nenustebins, o gudrus apsipirkimas internete dar ir leis gerokai sutaupyti. Patikėkit, kiek gudresni, tačiau toli gražu nė kiek ne turtingesni tėvai puikiai išgyvena tokius išlaidų bumus ir dar mokslo metų pradžios proga sugeba ramia sąžinę nuvesti savo vaiką į vandens parką ar nuvežti į zoologijos sodą. Apie greituosius kreditus jiems net nekyla minčių, tačiau jie atsakingai taupo visus dvylika metų mėnesių, iš anksto tiksliai numatę būsimas išlaidas savo vaikų prekėms kainas vertindami iš anksto.