Akcija
Tualetinis vanduo Versace Pour Homme EDT vyrams 30 ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
33.56 € 41.55 € / 1 vnt

Akcija
Tualetinis vanduo Giorgio Armani Emporio HE EDT 100ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
63.96 € 78.90 € / 1 vnt

Akcija
Parfumuotas vanduo Bvlgari MAN Wood Neroli EDP 60ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
49.49 € 59.75 € / 1 vnt

Akcija
Tualetinis vanduo Hermes Bel Ami EDT 100ml (be pakuotės) Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
65.49 € 76.21 € / 1 vnt

Akcija Tualetinis vanduo Gucci Guilty EDT 90ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
72.49 € 91.42 € / 1 vnt

Akcija Parfumuotas vanduo Ajmal Aristocrat Him EDP 100 ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
48.49 € 58.20 € / 1 vnt

Akcija Parfumuotas vanduo Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana EDP 150 ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
77.49 € 88.86 € / 1 vnt

Akcija Odekolonas Abercrombie & Fitch Fierce Cologne 50ml. Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
69.96 € 80.01 € / 1 vnt

Akcija
Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Roma Uomo EDT 75ml Kvepalai vyrams

Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Pour Homme EDT 200ml Kvepalai vyrams

Parfumuotas vanduo Dolce&Gabbana K EDP 50ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
58.98 € / 1 vnt

Parfumuotas vanduo Amouage Figment EDP 100ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
159.20 € / 1 vnt

Tualetinis vanduo Adam Levine EDT 30ml Kvepalai vyrams
Turime sandėlyje
28.21 € / 1 vnt

Tualetinis vanduo Diesel Spirit Of The Brave Eau de Toilette 75ml Kvepalai vyrams

Tualetinis vanduo Diesel Only the Brave Tattoo EDT 50ml Kvepalai vyrams

Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction EDT 100ml Kvepalai vyrams

Tualetinis vanduo Kenzo L´eau par Kenzo EDT 30ml Kvepalai vyrams

Patarimai vyrams: kaip išsirinkti kvepalus

Vyrai kvepalus internete perka norėdami sutaupyti laiko ir pinigų

Moterų akį visuomet traukia elegantiškas ir stilingas vyras. Išvaizda lemia pirmąjį įspūdį apie žmogų, o užuostas kvapas nesąmoningai traukia arba atstumia nuo žmogaus.Ir tai įvyksta per mažą sekundes dalį. Kiekvienas vyras nori būti pastebėtas ir būti išskirtiniu savo moteriai, o moteris traukia tvirti ir drąsūs vyrai. Sustiprinkite savo vyriškumą pasirinkę tinkamus aromatus ir pasinerkite į svaiginantį meilės romaną.

Kiekviena moteris paliudys, kad nieko nėra patraukliau ir seksualiau kaip nepriekaištingai ir estetiškai kvepiantis vyras. Kvapas gali prikaustyti dėmesį prie vyro, o jei užuodžiate patinkantį kvapą, bet nematote pačio žmogaus, galiu garantuoti, kad nesąmoningai stengsitės jį tikrai pamatyti ir padaryti jam įspūdį. Taigi kaip teisingai kvepintis vyrams, kad paliktų neišdildomą įspūdį aplinkiniams ir ypač moterims?

Pagrindinis patarimas - nepadauginti kvepalų vyrams. Kvėpindamiesi tikimės palenkti aplinkinius žmones į savo pusę, pasiekti jų dėmesio, tačiau pernelyg aštrus kvapas gali padaryti neigiamą poveikį.

Vyrams ypatingai atsargiai reikia kvepintis, nes naudodami priemones po skutimosi, pasikvėpinę dezodorantu ir nepagailėję kvepalų vyrams, galite „užmušti“ visus aplinkinius. Renkantis parfumeriją reikia rinktis vienos linijos arba bekvapius. Stenkitės kvapų nemaišyti, nes susimaišę jie skleis visai ne tokį kvapą, kurio tikėjotės.

Keletas patarimų vyrams,kaip naudoti kvepalus vyrams:

 • Patartina nesikvepinti prieš sportą, ypač karštą dieną.
 • Jokių būdu nesikvėpinkite kvepalais pažastų srityje.
 • Galite pakvėpinti nosinaitę ar savo kaklaraištį.
 • Verta kvėpintis odą, o ne drabužius, kadangi šildamas kūnas intensyviau skleis aromatą.
 • Geras kiekis kvepalų yra tas, kurio pats žmogus neužuodžia.
 • Visiškai suprantama, kad kartais tenka išbandyti kelis skirtingus kvapus, kol pavyks rasti tinkamiausią.
 • Purkšdamas kvepalus stenkis, kad jie nepatektų ant aksesuarų. Ypač brangiojo metalo, sidabro, kadangi emulsija gali sugadinti papuošalo paviršių.
 • Ant kiekvieno asmens tie patys kvepalai kvepia skirtingai, tad jeigu Jums patinka konkretaus žmogaus aromatas, tikėtina, kad ant Jūsų jis kvepės visiškai kitaip.
 • Rekomenduojama kvepalų nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių ir tuo pačiu vietose, kur labai šalta. Nėra naudinga ir nuolatinė drėgmė, tad daugelis laikydami kvepalus vonioje – daro klaidą.
 • Naudoti kelis kartus kvepalų per dieną neverta. Geriausias kvapas yra tuomet, kai jį užuodžia kiti žmonės. Per didelis kiekis gali tikrai trikdyti.

Kaip pasirinkti tinkamiausius kvepalus?

B-a.eu kvepalai vyrams internetu labai įvairūs. Nuolatos pildome savo katalogą, kad kiekvienas svaigių aromatų mėgėjas norintis eidamas gatve palikti šleifą – rastų jam labiausiai tinkamą aromatą. Kartą pabandžius – kartoti vėl ir vėl, kadangi nėra nieko nuostabiau, kaip džiuginti aromatu ne tik kitus, tačiau ir save patį.

Kvepalai vyrams bus surandami kur kas paprasčiau – jeigu pasikliausite žemiau mūsų išskirtais kriterijais, kurie garantuoja, kad surastas aromatas Jums puikiai tiks. Jeigu ieškote konkrečių kvepalų ir nerandate jų pas mus – būtinai susisiekite, padėsime surasti. Jeigu ne tokius pačius tai bent jau labai panašius, kurių aromatas bus analogiškas.

 • Vyriški kvepalai pirmiausia pasirenkami pagal kvapų kategorijas. Jos oficialiai suklasifikuotos į kelias: 1) gaivūs kvapai; 2) gėlių kvapai; 3) vaisių kvapai; 4) rytietiški kvapai. Skirtingas tipas, nors ir skiriantis konkrečiam aromatui, apima konkretų kvapą. Juk gaivius kvapus dažniausiai lydi šviežumas, gėlių kvapus – saldus aromatas, o rytietiški kvapai dažniausiai labai stiprūs. Net ir nepauostę buteliuko jau galite ieškoti kvepalų priklausomai nuo to, kokio tipo kvapas Jums atrodo skaniausias.
 • Kvapai pagal kondensaciją dažniausiai nurodo, kiek laiko pats aromatas džiugins. Kvepaluose yra apie 40 procentų kvepalų aliejaus koncentrato ir būtent iš jų pagamintas aromatas išlieka ilgiausiai. Kvapnusis vanduo dažniausiai turi apie 20 procentų aliejukų, tad kur kas trumpiau kvepia. Visgi, jo kaina dažniausiai būna per pus mažesnė, tad ir laiko tarpas, kuris džiugina kvapu, dažniausiai atsiperka. Galiausiai, tualetinis vanduo laikosi trumpiausiai, tad jį galima ant kūno purkšti net kelis kartus per dieną. Tokiu atveju kvapas išliks.
 • Kvapnių medžiagų komponentai. Pagrindiniai medžiagų komponentai gali būti tiek augalinės, tiek gyvulinės kilmės, tad gyvūnų mylėtojai turėtų būtinai įvertinti, koks pats svarbiausias komponentas yra naudojamas. Kaina, nuo šio aspekto, nelabai kinta. Ambra – iš žuvies pagaminta medžiaga, cibetas – gyvūno civelio liaukų išskyros, muskusas – kabargo išskyros, galiausiai, bergamotė – tam tikros rūšies nevalgomas apelsinas, kuris taip pat labai plačiai naudojamas kvepalų gamyboje.
 • Galiausiai, dažnas kvepalus renkasi pagal estetiką. Atrodo – nelogiška, tačiau išties akiai patrauklesni kvapai perkami kur kas dažniau. Mėgstami pastelinių spalvų, skaidrūs kvepalai. Tuo tarpu tamsių spalvų aromatingas skystis sulaukia kur kas mažiau dėmesio. Tačiau pati spalva nelemia aromato, tad ieškodami ir vertindami nepamirškite, kad reikia apgalvoti anksčiau paminėtus aspektus.

B-a.eu aromatai pigiau – kiekvienam vyrui, kuris nori stebinti kitus ne tik savo intelektu, tačiau ir aromatu. Nepalikite savo aromato namuose. Neškitės jį visada su savimi, nes tai tai padeda kur kas labiau pasitikėti savimi. Akcija – mūsų kasdienybė, tad sekite informaciją ir įsigykite aukštos kokybės ilgai išliekančius kvepalus pas mus!