Atpigo
Lingus Penio žiedai
20.19 € 27.20 € / 1 vnt

Atpigo
Love Toy Pleasure X penio užmovas Lapinas Penio žiedai

Atpigo
Love Toy Pleasure X penio užmovas Malonumas Penio žiedai

Swakom Tyler penio žiedas (juodas) Penio žiedai

You2Toys penio užmovai Jūros gelmė Penio žiedai

CalExotic Ultimate penio užmovas Penio žiedai

Penio žiedai Rožiukai Penio žiedai
17.46 € / 1 vnt

Calexotics penio žiedas Džimas Penio žiedai

Užveržėjas peniui Smikas Penio žiedai

You2Toys penio žiedas Pikis Penio žiedai

Atpigo Penio žiedai Įtampa I Penio žiedai
13.49 € 20.49 € / 1 vnt

Atpigo Penio žiedas Kvikas Penio žiedai
15.98 € 22.99 € / 1 vnt

Atpigo JE JOUE - SILICONE C-RING MEDIUM STRETCH GREEN Penio žiedai

Atpigo Penio užmovas Inside (skaidri) Penio žiedai
22.95 € 29.95 € / 1 vnt

Atpigo Sono NO.24 penio žiedai (juoda) Penio žiedai
23.22 € 30.21 € / 1 vnt

Atpigo Penio užmovas Nature Skin Penio žiedai
23.97 € 30.96 € / 1 vnt

Atpigo Black Velvets penio žiedas Varpelis Penio žiedai
23.97 € 30.96 € / 1 vnt

Atpigo VELVOR - BEAUGOSSE COCKRING 001 Penio žiedai
29.00 € 36.00 € / 1 vnt

Penio žiedai 

 

Penio žiedai tai yra tam tikros movos, kurios paprastai būna žiedo formos ir yra užmaunamos ant varpos pagrindo. Taip pat jos gali apimti ir kapšelį. Tad penio žiedai sutvirtins Jūsų erekcijos kietumą ir prailgins jos trukmę, taip pat suteiks daugiau intymių pojūčių kapšelio srityje. Juos galite rinktis kaip vieną žiedą arba jų kompleksą. Taip pat šiuos žiedus galite rinktis pagamintus iš įvairių medžiagų, skirtingų kainų, spalvų, dydžių, formų ir kita. Medžiagos gali būti tokios iš kurių yra pagaminti penio žiedai – želinė medžiaga, plastikas, silikonas ir kita.

Penio žiedų paskirtis yra neleisti ištekėti kraujui, o tai užtikrina tvirtesnę erekciją. Tad turint penio žiedus galėsite mėgautis dar aštresniais malonumais. 

Šiuos žiedus galite rinktis ir vibruojančius, reguliuojamus ir nereguliuojamus ir kita. Kai kurie penio žiedai turi ir specialius atsikišimus, nelygumus, kurie sekso metu atlieka papildomą klitoriaus stimuliavimo funkciją. 

Perkant penio žiedą labai svarbu yra tinkamos jo dydis, na o jeigu abejote dėl tinkamo dydžio tai visada gali paprašyti konsultantų pagalbos.

Jeigu jau išbandėte pačius paprasčiausius varpos žiedus, likote patenkintas, visada rasite ir įmantresnių, kurie suteiks dar daugiau pojūčių ir galimybių.

Tačiau reikėtų nepamiršti ir laikytis saugumo reikalavimų, nes negali būti dėvimi ilgiau nei 20 min, nes galite patirti rimtų sveikatos problemų, ypač jei varpos žiedą laikysite uždėtą valandą ir ilgiau.

Taip pat varpos žiedus galite derinti su penio pompomis ir su varpos žiedais reikėtų naudoti lubrikantą, tačiau sakingai. Lubrikantai turi palengvinti penio žiedo uždėjimą, tačiau per daug užtepus, žiedas gali pradėti slidinėti ir nesilaikyti vietoje.

Taigi penio žiedus galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.