Pasiūlymai
Atpigo Vienvietis hamakas Natura Tropic Jungle Royokamp, 100 x 50 cm Hamakai

Atpigo Sulankstomas turistinis gultas Royokamp, mėlynas Turistiniai baldai

Atpigo Vienvietis hamakas, 200x100 Hamakai
26.85 € 29.72 € / 1 vnt

Sulankstomas sodo gultas, juodas Turistiniai baldai

Populiariausios prekės
Atpigo Hamakas ARTE, Vino Hamakai
68.55 € 70.79 € / 1 vnt

Hamakas BARBADOS, Grenadine Hamakai

Hamakas MOSKITO-TRAVELLER THERMO XXL Hamakai

Hamakas 270g
19.00 € / 1 vnt

Turistinai baldai Pinguin Table Set Žalia Turistiniai baldai

Palapinė High Peak Vision 3 10123 Palapinės

Turizmo prekės – mėgstantiems keliauti!

Mėgstate leisti laisvalaikį gamtoje? Nuostabu, kadangi buvimas gamtoje turi vien tik privalumus! Tai galimybė atrasti savo pradą, kadangi visi esame gamtos vaikai. Tai galimybė pramankštinti kojas, įkvėpti gryno oro ir paprasčiausiai atsipalaiduoti!

Buvimas gamtoje – tikras malonumas. Tiesa, kai kuprinėje yra reikalingi daiktai, kurie gali padėti sėkmingai praleisti laiką – tas pats buvimas yra kur kas kokybiškesnis ir malonesnis! Mūsų tikslas – padėti Jums nesugaištant daug laiko susikrauti reikalingą kuprinės turinį, kuris padės pasinėrus į nuotykius būti viskam pasiruošus.

B-a.eu – prekybos vieta internetu, leisianti Jums su savimi turėti visus reikalingus daiktus, kurių reikia sėkmingai iškylai.

KUPRINĖ. Suprantama, kad nebus kur laikyti visų turizmui skirtų daiktų, jeigu pirmiausia neįsigysite kokybiškos kuprinės, kurią ne tik būtų patogu nešti, tačiau taip pat ji padėtų apsaugoti tašės turinį nuo lietaus bei labai kaitrių saulės spindulių. Priklausomai nuo to, kokio tipo iškylas mėgstate – ieškodami kuprinės įvertinkite ir jos dydį. Labai dideles dažniausiai renkasi aktyvūs turistautojai, tad jeigu buvimas lauke Jums tik kartais pasitaikantis malonumas – verta rintis vidutinio dydžio kuprinę. Akcija leis sutaupyti, tačiau gauti kokybišką produkciją.

MIEGMAIŠIS. Kai kuprinė jau yra – laikas ieškoti miegmaišio, kuris taps Jūsų lova gamtoje. Įsigijus pigiau nereiškia, kad įsigysite ir blogesnį pirkinį, kadangi šiuo metu pigiai parduodami labai dideli bei šilti miegmaišiai, o akcija leidžia sumokėti dar pigiau. Sekite mūsų naujienas – ir pirmas pasiruoškite turistiniams žygiams už mažą kainą. Bet kuriuo atveju, kad ir kiek turistaujate, visada verta pirkti didesnį bei šiltesnį miegmaišį. Investicija labiau atsiperka.

Norėdami būti tikras, kad Jūsų pasirinktas miegmaišis leis puikiai jaustis bet kokiu oru – ieškodami tinkamiausio įvertinkite šiuos kriterijus:

  1. Miegmaišio šilumos lygį.
  2. Koks yra miegmaišio užpildas?
  3. Sluoksnius, kiek jų yra (kuo daugiau – tuo šilčiau)?
  4. Miegmaišio dydis.
  5. Koks jo svoris?
  6. Kaip jis atrodo supakuotas, ar bus patogu nešti?
  7. Stilius, tokiu atveju, jeigu norite atrodyti puikiai net ir būdamas gamtoje.

HAMAKAS. Jeigu norite, kad buvimas gamtoje būtų toks pat komfortabilus kaip ir buvimas namuose – verta įsigyti hamaką, kuris pritaikytas būtent buvimo gamtoje poreikiams. Dažniausiai tokie hamakai gaminami iš itin kokybiškų medžiagų, labai patogiai prisiriša prie medžių. Atsipalaiduokite ir pasinerkite į gamtos svaigulį!

MAISTO GAMINIMO PREKĖS. Turbūt visi sutiktų, kad buvimas gamtoje atima nemažai jėgų, tad suprantama, kad daugelis žmonių išalksta. Verta įsigyti ir kelioninę šašlikinę, kurioje galima kepti bet kokio pobūdžio mastą, galiausiai, net šildyti puode esančią sriubą. Termosas – taip pat nepamainoma iškylų dalis. Ypač tokiu atveju, jeigu mėgstate aktyviai keliauti.

TURISTINIS KILIMĖLIS. Tai daiktas, kurio kaina – maža, tačiau nauda sunkiai įvertinamas. Svarbiausia, kad kilimėlis naudojamas ne tik miego metu palapinėje, tačiau tai gali būti puikus pagrindas sėdint prie laužo. Neteks justi spyglių bei konkorežių ant žemės, tad net ir paprasčiausias pasisėdėjimas bus kur kas malonesnis. Nepamirškite, kad specialūs turistiniai kilimėliai nuo paprastų jogos kilimėlių skiriasi tuo, kad pirmieji yra storesni, tad buvimas gamtoje bus kur kas malonesnis. Rinkitės specializuotus.

PALAPINĖ. Nors ir pačioje pabaigoje minime, tačiau išties, bene pats svarbiausia dalykas lankantis gamtoje – palapinė. Tai ne tik miego, tačiau ir poilsio vieta, kuri padės Jums apsisaugoti nuo gamtos išdaigų ir dažnai besikeičiančio oro.

O palapinių pasirinkimas labai platus. Kokia tinkamiausia Jums?

  • Laisvalaikio palapinės, kurios puikiai tinka sode.
  • Aktyvaus poilsio palapinės naudojamos turistų.
  • Eskpedicinės palapinės, kurias renkasi tik gamtos vaikai.

Investicija į palapinę turi būti pati didžiausia, kadangi būtent ji padės apsisaugoti tiek nuo karščio, tiek nuo lietaus bei mašalų.

Atraskite gamtos grožį. Keliaukite viskuo apsirūpinę!