Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Buteliukas Nuby Click-it 360 300ml Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 15.34 €

Užkandžių indelis Snack keeper Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 27.71 €

Buteliukas Nuby (240ml) Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 21.10 €

Buteliukas 4 in 1 No-Spill Cup 240ml Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 21.10 €

Dubenėlis Bowls Set 4Pack Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 15.34 €

Buteliukas Nuby (340ml) Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 21.10 €

Dubenėlis Plate Flower Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 15.34 €

Buteliukas Nuby 270ml Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 19.19 €

Buteliukas (300ml) 20360 Kūdikių maitinimui
Išparduota
Buvusi kaina: 17.25 €

Kūdikių maitinimui 

Kūdikių maitinimui yra reikalingi tokie daiktai kaip antai - buteliukų džiovykla, buteliukai, žindukas, stalo įrankiai, pientraukis, seilinukai ir kita.

Juos galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, medžiagų, spalvos, talpos, paskirties ir kita.

Kūdikių maitinimui rinkitės tik kokybiškus produktus, nes tada galima išvengti kūdikio virškinimo sutrikimų ir kita.

Buteliukų džiovykla, tai stovas skirtas buteliukų, čiulptukų, puodelių, šiaudelių ir buteliukų šepetėlių džiovinimui. Džiovykloje visi priedai saugiai ir gerai gali išdžiūti, taip pat tinka visų dydžių buteliukams, žindukams ir kita. Naudojimas yra labai paprastas. Kai džiovykla bus tuščia, išpilkite vandenį iš rezervuaro. Buteliukų džiovyklą rinktis galite iš įvairių spalvų ir stilių.

Labai populiarūs yra buteliukai AVENT, nes klinikiniais tyrimais yra įrodyta, kad jis mažina naujagimio pilvuko dieglius. AVENT buteliukas naudojamas su unikaliu patentuotu AVENT žinduku, kurio pagrindo krašte yra vožtuvas, dėl kurio kūdikis nepriryja oro, todėl mažėja pilvuko dieglių rizika. Naudojant AVENT žinduką lengviau derinti maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko. Stabilios ir patogios formos buteliuką patogu laikyti, o dėl plataus kakliuko jį lengva pripildyti ir išplauti. Šį buteliuką lengva valyti ir surinkti, nes nėra smulkių detalių.

Žindukus geriausiai būtų rinktis universalius, nes tada tinka visiems standartiniams buteliukams.

Pientraukius galite rinktis rankinius arba elektrinius, skirtingų gamintojų, pagaminimo medžiagų ir kita. Tačiau jų visų pagrindinė funkciją yra ištraukti iš mamytės krūtų pienelį.

Seilinukus taip pat galite rinktis iš vienkartinių ar daugkartinių, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, piešinukų ir kita.

Taigi kūdikių maitinimui skirtas priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie užtikrina kokybę, nes nuo to gali priklausyti Jūsų kūdikio gera nuotaika, sveikata ir kita.

Kūdikių maitinimui skirtas priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.