Jaunuolio kėdė GONZO 2 violetinė Kėdės vaikams
Turime sandėlyje
89.98 € / 1 vnt

Atpigo Sėdynė Subsonic RockNSeat Call Of Duty Kėdės vaikams
168.57 € 209.02 € / 1 vnt

Atpigo Kėdė Subsonic Pro Gaming Seat Call Of Duty Kėdės vaikams

Atpigo Kėdė Subsonic Gaming Seat Call Of Duty Kėdės vaikams
154.37 € 173.42 € / 1 vnt

Sėdmaišis REST R15 Kėdės vaikams
119.98 € / 1 vnt

Jaunuolio kėdė MATRIX balta/juoda Kėdės vaikams

Vaikiška kėdė DINGO žalia Kėdės vaikams

Vaikiška kėdė DINGO violetinė Kėdės vaikams

Jaunuolio kėdė MATRIX juoda/rožinė Kėdės vaikams

Jaunuolio kėdė MATRIX balta/pilka Kėdės vaikams

Jaunuolio kėdė MATRIX juoda/turkio Kėdės vaikams

Vaikiška kėdė DINGO pilka/juoda Kėdės vaikams

Vaikiška kėdė KITTY II Kėdės vaikams
89.98 € / 1 vnt

Vaikiška kėdė IBIS PARIS Kėdės vaikams

Jaunuolio kėdė DARIAN BIS rožinė Kėdės vaikams

Jaunuolio kėdė DARIAN BIS pilka Kėdės vaikams

Vaikiška kėdė IBIS Butterfly Kėdės vaikams

Kėdės vaikams prie rašomojo stalo


Patogiam mokymuisi namuose yra reikalingas ne tik vaikams tinkamas rašomasis stalas, bet ir ergonomiška kėdė prie jo. Juk vaikams tenka itin daug laiko praleisti sėdint, ruošiant namų darbus ar žaidžiant kompiuteriu, o patogi kėdė vaikams leis geriau išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdint bei užtikrinti mažesnį nuovargį.

Šiuolaikinės kėdės vaikams yra gaminamos tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino, gali būti spalvingos ar vienspalvės (populiariausios yra juodos, pilkos, mėlynos bei raudonos). Visas jas rasite ir mūsų parduotuvėje. Siūlome platų, įvairaus dizaino ir spalvų kėdžių vaikams pasirinkimą. Mūsų parduotuvės kataloge - reguliuojamo aukščio kėdės prie kompiuterio ar rašomojo stalo, taip pat žaidimų kėdės bei vaikiškos kėdutės itin geromis kainomis. Galite rinktis vaikiškas kėdes su porankiais ar be jų, su atlošo reguliavimu, TILT mechanizmais bei įvairiais kitais funkciniais privalumais. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Nors gali pasirodyti sudėtinga išsirinkti geriausią kėdę vaikams internetu, tačiau platus jų asortimentas bei keletas svarbiausių taisyklių padės apsispręsti, kas iš tiesų tiktų. Šioje apžvalgoje trumpai aptarsime kokio tipo vaikiškas kėdes turime mūsų kataloge bei kaip išsirinkti geriausią rašomojo stalo kėdę vaikų kambariui.

Ergonomiškos kėdės vaikams


Kalbant apie patogumą, komfortas bei nepervargimas praleidus ilgesnį laiką sėdint yra bene pats svarbiausias veiksnys, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Ergonomiška kėdė vaikams turėtų būti su reguliuojamu sėdimosios dalies mechanizmu, kuris leistų tiksliai pritaikyti kėdę prie vaiko ūgio ir rašomojo stalo aukščio. Per žema ar per aukšta kėdė sąlygos, kad vaikui bus nepatogu, jis gali sėdėti susikūprinęs ar per aukštai laikydamas rankas. Nepatogi sėdėsena ir laikysena lemia tai, kad vaikams tampa sunkiau sukoncentruoti dėmesį į mokslą, nes yra nuolat bandoma patogiai įsitaisyti. Be to, ilgai sėdint netaisyklingai, stipriai yra apkraunami kūno raumenys, atsiranda disbalansas, kuris ilgu laikotarpiu gali lemti ir sveikatos problemas - raumenų skausmą, kraujotakos sutrikimą.

Ergonomiškos kėdės vaikams leidžia šių problemų išvengti ar bent jau jas sumažinti. Šio tipo kėdės vaikams yra reguliuojamo aukščio, todėl sėdimosios dalies aukštį jūs galite tiksliai pritaikyti prie vaiko ūgio. Be to, pasirinkus modelį su atlošo reguliavimu, galėsite užtikrinti dar didesnį patogumą ir komfortą vaikui. Tiesa, norime pabrėžti, kad gera vaikiška kėdė pilnai neatliks savo darbo, jei bus netinkamai sureguliuota ar vaikas vis tiek netaisyklingai ant jos sėdės.

Kuo išsiskiria ergonominės kėdės vaikams

Norint atskirti, ar kėdė ergonomiška, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

  • Reguliuojamas kėdės sėdimosios dalies aukštis
  • Atlošo kampo reguliavimas
  • Ar yra galvos atramos reguliavimas
  • Ar yra porankių aukščio reguliavimas
  • Ar galimas sėdynės gylio reguliavimas

Jei jūsų išsirinkta vaikiška kėdė turi bent kelis iš aukščiau išvardintų parametrų, greičiausiai ji yra ergonominė ir vaikui sėdėti ant tokios kėdės bus žymiai patogiau ir maloniau.

Žaidimų kėdės prie kompiuterio stalo


Tiems, kurie praleidžia ilgas valandas sėdėdami, itin svarbu, kad kėdė būtų patogi ir nevargintų. Nesvarbu, ar vaikas ruošia namų darbus, žaidžia kompiuterinius žaidimus ar jums patiems reikia nuolat dirbti atsisėdus prie rašomojo stalo - ergonomiška žaidimų kėdė gali tapti puikiu sprendimu. Žaidimų kėdė yra žymiai komfortiškesnė lyginant su įprastomis rašomojo stalo kėdėmis, todėl mūsų klientai vis dažniau renkasi šio tipo kėdes savo namams. Be to, jos padeda geriau išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdint, o tai užtikrina mažesnį jaučiamą nuovargį.

Žaidimų kėdės yra gaminamos modernaus dizaino, galimas iš ties platus spalvų pasirinkimas. Brangesnės kėdės gali turėti galvos ir juosmens paminkštinimus, kas suteiks žymiai didesnį komfortą sėdint. Be to, žaidimų kėdės gali turėti ir porankių paminkštinimus, tad ilgai laikant rankas ant jų, jos mažiau pavargs. Tad žaidimų kėdės iš esmės turi visas reikiamas ergonomines savybes - sėdimosios dalies aukščio reguliavimą, atlošo reguliavimą, porankių reguliavimą bei daug kitų puikių sąvybių. Be to, daugelis tokių kėdžių išlaiko pakankamai didelį svorį, tad puikiai tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Žinoma, žaidimų kėdės kaina yra šiek tiek didesnė, o įprasta rašomojo stalo kėdė kainuos pigiau, tačiau įvertinus visus privalumus bei kokybinius aspektus, jūs įsitikinsite, kad įsigijus šią kėdę net gi sutaupysite. Tai ilgalaikė investicija, kuri tikrai atsiperka.

Kaip išsirinkti kėdes vaikų kambariui


Renkantis rekomenduojame atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurios yra pagaminta vaikiška kėdė, taip pat ergonomines savybes. Keletas svarbiausių parametrų, kurie padės išsirinkti geriausią kėdę vaikui:

Vaikiškos kėdės matmenys. Tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis kėdę vaikui. Atsižvelgiant į amžių, vaikiškos kėdės gaminamos įvairiausių matmenų. Tai gali būti ir patiems mažiausiems skirtos kėdutės ir paaugliams skirtos kėdės prie rašomojo stalo. Svarbiausias dalykas - vaikiška kėdė negali būti nei per didelė, nei per maža jūsų vaikui. Tiek per maža kėdutė, tiek per didelė kėdė neleis tinkamai įsitaisyti ir bus nepatogi. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį kokių matmenų ji yra. Taip pat įvertinkite ir tai, kad jūsų vaikas vis dar gali greitai augti. Svarbiausi matmenys - tai kėdės sėdėjimo aukštis, plotis bei gylis.

Sėdėjimo aukštis. Jau minėjome, kad netinkamai pasirinktas sėdėjimo aukštis gali lemti net sveikatos problemas. Todėl prieš pirkdami pamatuokite vaiko ūgį ir pagal tai spręskite koks sėdėjimo aukštis jam yra patogiausias. Tiesa, daugelis rašomojo stalo kėdžių ar žaidimų kėdės turi sėdimosios dalies aukščio reguliavimo mechanizmus. Įprastai aukštis gali būti keičiamas 10-15 cm diapazone, tad svarbu pataikyti į "viduriuką" - kitaip tariant, mažiausias ir didžiausias sėdėjimo aukštis turi tikti tiek dabartiniam jūsų vaiko ūgiui, tiek ir reikėtų įvertinti, kad jis dar augs ir po metų užteks tiesiog sumažinti kėdės aukštį.

Maksimali kėdės apkrova. Šis kriterijus taip pat yra aktualus. Įprastai gamintojai nurodo, kokia yra kėdės vaikams leistina maksimali apkrova. Netinkamai pasirinkus, rizikuosite, kad kėdė greičiau nusidėvės, nes tiesiog bus nepritaikyta jūsų vaiko svoriui.

Medžiagos. Kėdės vaikams yra gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Tai gali būti audinys, gobelenas, eko oda (dirbtinė), tinklelis, plastikas, metalas, medis ir kitos medžiagos. Nuo naudojamos medžiagos tipo bei jos kokybės priklauso ir kėdės tarnavimo laikas. Žinoma, kad nebrangios vaikiškos kėdės, pagamintos naudojant mažiau patvarias medžiagas tarnaus trumpiau, todėl verta apsvarstyti - rinktis pigią kėdę, tačiau po keletos metų ją pakeisti naują, ar investuoti šiek tiek daugiau ir įsigyti kokybišką kėdę vaikui.

Ratukai. Kėdės ratukai gali būti plastikiniai arba padengti guma ar kita mažiau slystančia medžiaga. Paprasti plastikiniai kėdės ratukai nėra itin tinkami naudoti ant parketo, kadangi sunkiau važiuoja, be to, gali braižyti grindis. Neretai po tokiomis kėdėmis tenka patiesti ir specialius kilimėlius. Ratukai, kurie yra dengti guma ar kita neslystančia danga, yra ne tik patvaresni, bet ir lengviau stumdomi.

Papildomos ergonominės kėdės savybės. Atlošo reguliavimas, porankių reguliavimas, įvairūs ergonominiai juosmens, galvos paminkštinimai padės sukurti dar didesnį komfortą. Ir nors tokios vaikiškos kėdės kaina bus brangesnė, tačiau jūs greitai pajusite ergonominių savybių naudą.

Kėdės vaikams pigiau internetu


Jei ieškote tikrai nebrangios kėdės vaikui, kaina prasideda maždaug nuo 40 eurų. Funkcionalesnės ir brangesnės vaikiškos kėdės kaina gali prasidėti nuo 70 eurų ar daugiau, tačiau atminkite, kad jūs įsigysite patvarų ir patikimą daiktą, kuris tarnaus ne vienerius metus. Pigiausios žaidimų kėdės kaina mūsų parduotuvėje prasideda nuo 80 eurų, o tai yra pakankamai nedidelė suma, už komfortą ir patogumą, kurį gaunate. Jei ieškote nebrangios žaidimų kėdės vaikui ar sau - peržiūrėkite visus mūsų pasiūlymus.

Norite dar labiau sutaupyti? Dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, o jų metu jums patinkanti kėdė su nuolaida kainuos dar pigiau. Esant poreikiui, vaikišką ar žaidimų kėdę galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Primename, kad užsisakius internetu, kėdės vaikams bus pristatytos jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar į bet kurį kitą miestą).