Ledo tirpiklis ,,Magma'' 8kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 4kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Ledo ir sniego tirpiklis ICEMELT 25Kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui
Išparduota
Buvusi kaina: 12.50 €

Ledo ir sniego tirpiklis 25kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui
Išparduota
Buvusi kaina: 11.43 €

Ledo ir sniego tirpikliai, druskos mišiniai tirpinimui
Efektyvūs sniego ir ledo tirpikliai takų, šaligatvių, laiptų, įėjimų, įvažiavimų, automobilių stovėjimo aikštelių, kelių, lietaus latakų bei lietvamzdžių valymui nuo sniego ir ledo. Smėlio ir druskos mišiniai skirti slidžių paviršių pabarstymui, kai reikia sumažinti slidumą ir ištirpdyti ledą arba sumindžiotą sniegą. Taip pat sniego tirpinimo mišiniai skirti įvairių įvažiavimų ir užvažiavimų barstymui garažuose, automobilių aikštelėse ir kitur kur gali susidarytas ledas ar slidi kelio danga žiemos metu.
Ledo ir sniego tirpikliai dėl dėl žemo korozinio aktyvumo nekenkia bei neardo gelžbetonių bei betoninių paviršių, todėl yra ypatingai tinkamai apsaugoti nuo ledo ir sniego betoninių, klinkerio trinkelių bei kitokių aplinkotvarkos gaminių paviršius.
Sniego tirpikiai ir mišiniai naudojami itin paprastai, tiesiog reikia pabarstyti ant slidaus paviršiaus. Jūsų patogumui ledo - sniego tirpikliai bei mišiniai parduodami skirtingo dydžio pakuotėse, todėl galite išsirinkti tokį kiekį, koks jums yra reikalingas. Ledo ir sniego tirpikliai parduodami gera kaina. Akcijos metu juos įsigysite dar pigiau, mažesne kaina. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu ir mes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.