Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 4kg

Kaina: 7.16 €

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 8kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.76 €

Ledo tirpiklis BIŠOFITAS 25kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 21.92 €

Ledo ir sniego tirpiklis ICEMELT 25Kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 12.50 €

Ledo ir sniego tirpiklis 25kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 11.43 €
 
 
Ledo ir sniego tirpikliai, druskos mišiniai tirpinimui

Efektyvūs sniego ir ledo tirpikliai takų, šaligatvių, laiptų, įėjimų, įvažiavimų, automobilių stovėjimo aikštelių, kelių, lietaus latakų bei lietvamzdžių valymui nuo sniego ir ledo. Smėlio ir druskos mišiniai skirti slidžių paviršių pabarstymui, kai reikia sumažinti slidumą ir ištirpdyti ledą arba sumindžiotą sniegą. Taip pat sniego tirpinimo mišiniai skirti įvairių įvažiavimų ir užvažiavimų barstymui garažuose, automobilių aikštelėse ir kitur kur gali susidarytas ledas ar slidi kelio danga žiemos metu.

Ledo ir sniego tirpikliai dėl dėl žemo korozinio aktyvumo nekenkia bei neardo gelžbetonių bei betoninių paviršių, todėl yra ypatingai tinkamai apsaugoti nuo ledo ir sniego betoninių, klinkerio trinkelių bei kitokių aplinkotvarkos gaminių paviršius.

Sniego tirpikiai ir mišiniai naudojami itin paprastai, tiesiog reikia pabarstyti ant slidaus paviršiaus. Jūsų patogumui ledo - sniego tirpikliai bei mišiniai parduodami skirtingo dydžio pakuotėse, todėl galite išsirinkti tokį kiekį, koks jums yra reikalingas. Ledo ir sniego tirpikliai parduodami gera kaina. Akcijos metu juos įsigysite dar pigiau, mažesne kaina. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu ir mes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.