Elektros variklis 0,37kW/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
40.95 € / 1 vnt

Elektros variklis 3,0/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
105.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0.75/6/B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
98.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0,18kW/4/B3 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
35.60 € / 1 vnt

Elektros variklis 0,55kW/2/B3 Elektros varikliai ir dalys
Išparduota
Buvusi kaina: 50.57 €

Kaitinimo elementai 

Kaitinimo elementai apima kaitinimo elementus boileriams, kaitinimo elementus orui, kaitinimo elementus saunoms ir pirtims, kaitinimo elementus skalbimo mašinoms, kaitinimo elementus vandeniui, kaitinimo elementus virduliams ir kita.

Kaitinimo elementus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų, rūšių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, svorių, modelių ir kita.

Kaitinimo elementai gali būti: juostiniai kaitinimo elementai, vamzdiniai kaitinimo elementai, vieliniai kaitinimo elementai bei kiti kaitinimo elementai.

Kaitinimo elementus galite rinktis iš siūlomo plataus asortimento arba pagamintus pagal individualų užsakymą.

Elektriniai kaitinimo elementai (tenai) dažniausiai būna dviejų tipų: spiraliniai, kurie kontaktuoja su vandeniu ir keraminiai, neturintys tiesioginio sąlyčio su vandeniu (kaitinimo elementai įdėti į vamzdelį). Ilgiausiai tarnaus vandens šildytuvas su keraminiais sąlyčio su vandeniu ne­turinčiais kaitinimo elementais. Jų privalumai yra: šildomas plotas yra didesnis, kalkės, esančios vandeny­je, nesikaupia prie elektrinių tenų, o limpa prie vamzdelio, kuris yra emaliuotas, patogesnis talpos išvalymas, keičiant perdegusį kaitinimo elementą nereikia išleisti vandens, kuo didesnė galia, tuo greičiau paruošiamas karštas vanduo ir tai nereiškia didesnių energijos sąnaudų ir kita.

Jeigu nežinote, kokius kaitinimo elementus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Kaitinimo elementus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Kaitinimo elementus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.