Kompiuterio stalas B-6 Darbo stalai
Turime sandėlyje
80.24 € / 1 vnt

Darbo stalas B-168 Darbo stalai
Turime sandėlyje
75.98 € / 1 vnt

Kompiuterio staliukas B-19 Darbo stalai
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Atpigo Darbo stalas B-34 Darbo stalai
99.00 € 114.97 € / 1 vnt

Atpigo Kompiuterio stalas B-14 Darbo stalai
67.00 € 77.11 € / 1 vnt

Atpigo Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B1 juodas Darbo stalai

Atpigo Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B1 baltas Darbo stalai

Atpigo Darbo stalas-konsolė BOLIVAR KN1 Darbo stalai
52.00 € 54.98 € / 1 vnt

Atpigo Darbo stalas SERGIO Darbo stalai
178.99 € 186.99 € / 1 vnt

Kompiuterio stalas Mini Darbo stalai
69.98 € / 1 vnt

Biuro stalas BIURKO MINI Darbo stalai
65.98 € / 1 vnt

Darbo stalas MINI Meblolux Darbo stalai

Stalas su stalčiais Maximus M27 Darbo stalai

Darbo stalas B-036 Darbo stalai
73.98 € / 1 vnt

Darbo stalas B-120 balta Darbo stalai
59.98 € / 1 vnt

Kompiuterio stalas B-233 Darbo stalai
47.85 € / 1 vnt

Darbo stalas B-027 ąžuolas/balta Darbo stalai

Darbo stalas B-027 ąžuolas/juoda Darbo stalai

Nebrangūs darbo stalai internetu gera kaina


Patogiam darbui namuose ar biure reikalingas praktiškas, tvirtas, o kartu ir ergonomiškas darbo stalas. B-a.eu elektroninėje parduotuvėje rasite platų, įvairaus dizaino, matmenų bei spalvų asortimentą. Industrinio ir minimalistinio stiliaus, modernūs ar klasikiniai darbo stalai internetu parduodami itin gera kaina ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai yra taikomos ir įvairios akcijos, o jų metu kokybiškas darbo stalas su nuolaida kainuos ženkliai pigiau, mažesne kaina.

Visiškai nesvarbu, ar jums reikalingas darbo stalas namams ar biurui, esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą. Mūsų parduotuvės internete katalogą formuojame taip, kad galėtume pasiūlyti kuo įvairesnius sprendimus, skirtingiems jūsų poreikiams. Pavyzdžiui, specializuoti kompiuteriniai stalai, minimalistiniai darbo stalai, taip pat universalūs biuro ir darbo stalai su stalčiais ar lentynomis. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikio.

Prieš perkant rekomenduojame nusistatyti svarbiausius kriterijus, kuriuos turi atitikti jūsų ieškomas darbo stalas. Tai gali būti stalo aukštis ar bendri matmenys, stilius ar spalva. Vis dėl to, jei nesate tikri, koks darbo stalas namams ar biurui jums geriausiai tiktų, galite vadovautis mūsų patarimais. Surinkome svarbiausią informaciją, apie tai, kokio tipo yra darbo stalai bei kaip išsirinkti stalą, kuris būtų praktiškas, patogus ir ergonomiškas.

Kaip išsirinkti kompiuterinį ar darbo stalą internetu


Renkantis stalą darbui namuose ar biuro stalą, turėtumėte atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų. Namų interjeras dažnai diktuoja, kokio stiliaus stalą rinktis, kad jis derėtų esamoje aplinkoje. Biudžetas taip pat visada yra svarbus veiksnys priimant sprendimus, tačiau, turint galvoje didžiulį darbo stalų asortimentą, sau prieinamą variantą išsirinkti nebus sunku. Galiausiai, reikėtų pagalvoti apie tai, kaip bus naudojamas darbo ar biuro stalas ir kokias konkrečias užduotis jis atliks. Tikimės, kad šie 5 patarimai supaprastins jūsų apsisprendimą.

1. Rinkitės darbo stalą pagal savo darbo pobūdį

 • Jei daugiausiai laiko praleidžiate rašydami elektroninius laiškus ir kalbėdami telefonu, o vietos reikia tik kompiuteriui pastatyti, galite rinktis darbo stalą su mažesniu darbiniu paviršiumi.
 • Jei jūsų darbas susijęs su daugybe dokumentų, bylų ir knygų, jums pravers didesnis biuro stalas. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į darbo stalą su lentynomis, į kurias galima patogiai sutalpinti dokumentų segtuvus ar kitus daiktus.

2. Biuro ir darbo stalo dydis

 • Darbo stalai yra gaminami pačių įvairiausių dydžių. Jie gali būti ir itin dideli, skirti biuro patalpoms, taip pat ir kompaktiškų matmenų, specialiai sukurti darbui namams. Todėl prieš įsigydami atidžiai pamatuokite erdvę, kurioje statysite stalą. Darbo stalas namams gali būti ir mažesnių matmenų, ypač jei ant jo laikysite tik kompiuterį.
 • Jei nesate tikri, koks tiksliai darbo stalo paviršiaus plotas jums geriausiai tiktų, visuomet geriau rinktis didesnį variantą. Laisvą vietą tikrai rasite kaip panaudoti ateityje (galbūt pasistatysite papildomą kompiuterio monitorių ar atsiras poreikis pasidėti kitus daiktus).
 • Įsitikinkite, kad šalia stalo lieka bent 75-90 cm laisvos vietos, biuro kėdės pastatymui.

3. Forma

 • Populiariausias ir labiausiai paplitęs yra standartinis, stačiakampio formos darbo stalas, kuris puikiai tinka praktiškai bet kokio tipo patalpoje.
 • „L“ formos arba kampinis darbo stalas geriausiai tiks, jei jūsų darbo vieta yra kampe.
 • Jei turite didelį kambarį, verta pagalvoti apie „U“ formos stalą: jis užtikrins daug darbinės erdvės bei vietos susidėti daiktams.

4. Praktiškumas ir funkcionalumas

 • Jei visą dieną dirbate su dokumentais ir bylomis, ieškokite darbo stalo su stalčiais ar lentynomis. Tai itin praktiškas sprendimas, kada yra poreikis viską turėti "po ranka".
 • Jei naudojate stalinį kompiuterį, išvažiuojantis stalčius klaviatūrai yra didelis privalumas - jis padės sutaupyti vietos, o darbo vieta taps dar patogesnė. Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į kompiuterio stalą, kuris yra specialiai pritaikytas stacionariems kompiuteriams.

5. Pagaminimo medžiagos

 • Darbo stalai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų: metalo, medienos, kompozicinių medžiagų su medžio faneruote ir kitų medžiagų. Pigūs darbo stalai greičiau nusidėvės, tad stalo kaina nebūtinai turi būti pasirinkimą lemiantis veiksnys.
 • Stiklu bei marmuru dekoruoti darbo stalai reikalauja daugiau priežiūros ir valymo, bet atrodo labai solidžiai.
 • Kietoji mediena, ypač raudonmedis ir vyšnia, yra klasikinė darbo stalo medžiaga. Tačiau tokia mediena paprastai yra brangi ir labai sunki.
 • Stalai iš kompozicinių medžiagų ir medžio faneruotės bei metalo dažniausiai pasižymi nedideliu svoriu bei mažesne kaina.

Biuro ir namų darbo stalai pigiau


Turime didelį biuro ir darbo stalų katalogą, todėl galime pasiūlyti įvairaus stiliaus ir matmenų asortimentą itin patrauklia kaina. Darbo stalai į mūsų parduotuvės katalogą atrenkami taip, kad galėtume pasiūlyti kuo įvairesnius sprendimus, skirtingiems poreikiams. Pavyzdžiui, jei reikia, kad visos svarbiausios darbui priemonės būtų pasiekiamos ranka, darbo stalas su stalčiais, spintele ar lentynos jums puikiai tiks. Taip būsite tikri, kad viską patogiai ir organizuotai susidėsite į reikiamas vietas.

Jei namuose ar biure turite ribotą vietą, kompaktiškų matmenų, nedidelis darbo stalas gali tapti idealiu sprendimu. Juk ne visada yra reikalingas didelis darbo stalas, kuriam reikia pakankamai nemažai vietos. Taip pat mūsų kataloge rasite namams ar biurui skirtus kompiuterinius darbo stalus, kurie yra specialiai suprojektuoti taip, kad būtų galima patogiai pastatyti stacionarų ar nešiojamą kompiuterį. Asortimentas išties platus, tad koks darbo stalas jums geriausiai tiktų priklauso tik nuo jūsų poreikio.

Jei nesate tikri, koks darbo ar biuro stalas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, koks sprendimas geriausiai tiktų. Primename, kad užsisakius internetu darbo stalas bus pristatytas jūsų nurodytu adresu į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai).