Atpigo Savaeigė akumuliatorinė vejapjovė MAKITA LM001GT202 40V MAX XG Žoliapjovės, vėjapjovės

Atpigo Savaeigė akumuliatorinė vejapjovė MAKITA LM002GT202 40V MAX XG Žoliapjovės, vėjapjovės

Savaeigė benzininė žoliapjovė HECHT 546 Žoliapjovės, vėjapjovės

Benzininė vejapjovė HECHT 540 (1,8 kW) Žoliapjovės, vėjapjovės

Benzininė žoliapjovė HECHT 548 SWE 5 in 1 Žoliapjovės, vėjapjovės

Vejos robotas Mamibot Jetter M2 Žoliapjovės, vėjapjovės

Žoliapjovės, vejapjovės pigiau perkant internetu


Vejos priežiūra yra nuolatinis procesas, norint, kad pievelė kieme atrodytų puikiai, būtų tinkamo aukščio, tanki ir lygi. Kokybiškai, o kartu ir paprastai vejos priežiūrai yra reikalinga patikima vejos pjovimo technika, kuri dirbtų preciziškai ir padėtų greitai nupjauti žolę, nesugaištant tam daugiau laiko nei reikia. Kadangi žolė auga pakankamai greitai, ypač šiltuoju metų laiku, nuolatinei jos priežiūrai jums reikės patikimos žoliapjovės. Jos yra gaminamos įvairių tipų, galite rinktis benzinines arba elektrines vejapjoves, mechanines, akumuliatorines žoliapjoves ar modernius vejos robotus, kurie be jūsų priežiūros nupjaus veją.

Kadangi tinkamiausios žoliapjovės pasirinkimas užima šiek tiek laiko, norėdami jums padėti rasti patį geriausią, o kartu ir finansiškai pigiausią variantą, pateikiame gaires, kurios padės suprasti, kaip veikia skirtingų tipų vejapjovės, kokie yra jų privalumai bei trūkumai ir kokiais kriterijais vadovaujantis išsirinkti geriausias žoliapjoves savo vejos priežiūrai.

Tinkamiausios žoliapjovės pasirinkimas


Nepriklausomai nuo to, ar jums patinka benzininės ar elektrinės žoliapjovės, renkantis geriausią sprendimą savo vejos priežiūrai, jums reikėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių parametrų.

Žoliapjovės galingumas - iš esmės jis parodo, kokio dydžio plotui yra skirta žoliapjovė. Nedideliems ar vidutinio dydžio plotams puikiai tiks mažiau galingos benzininės ar elektrinės vejapjovės. Kuo galingesnė žoliapjovė, tuo ji kainuoja brangiau. Tad jei norite sutaupyti ir įsigyti žoliapjovę pigiau - mažiems plotams pjauti nesirinkite per daug galingos. Žinoma, jei turite didelę teritoriją, tuomet galinga žoliapjovė ar sodo traktoriukas bus neišvengiamas sprendimas, kuris itin palengvins darbą.

Pjovimo plotis - tai parametras, nurodantis, kokį plotį vejapjovė apima pjaudama žolę. Jei jūsų vejos plotas yra didelis, nėra itin daug kliūčių, platesnė žoliapjovė leis žymiai greičiau jį įveikti ir nupjauti žolę. Siauresnės žoliapjovės yra manevringesnės, tačiau mažesnis pjovimo plotis reiškia, kad pjaudami žolę užtruksite šiek tiek ilgiau. Pjovimo plotis, priklausomai nuo modelio, varijuoja nuo maždaug 30 cm (mažesnės vejapjovės) iki 50-55 cm (didelės žoliapjovės). Vejos robotai gali apimti 20-30 cm pjovimo plotį.

Vejos pjovimo aukštis - parametras, apibrėžiantis, kokio aukščio žolė liks po pjovimo. Įprastai žoliapjovės turi kelias padėtis pjovimo aukščio pasirinkimui. Šis diapazonas, priklausomai nuo žoliapjovės modelio, svyruoja nuo 20 iki 100 mm. Kad visas valdymas būtų paprastesnis ir greitesnis, rinkitės vejapjoves su centriniu pjovimo aukščio nustatymu. Tokiu būdu, viena svirtimi lengvai pasirinksite norimą žolės aukštį.

Pjovimo laikas - nesvarbu, ar rinksitės benzininę ar įkraunamą, akumuliatorinę žoliapjovę, kiekvienas modelis turi savo darbo laiką. Benzininių žoliapjovių atveju, tai apibrėžia benzino bako talpa ir variklio galingumas - t.y kiek degalų užteks įveikti tam tikrą plotą, na, o akumuliatorinės vejapjovės atveju - kokį plotą nupjausite su vienu įkrovimu. Tad rinkitės pagal tai, kokio dydžio plotą turite, kad vejapjovė suspėtų atlikti savo darbą ir nereikėtų papildomai jos pildyti kuru ar įkrauti darbo metu.

Žolės surinkimo talpa - kuo ji mažesnė, tuo dažniau ją reikės iškratyti. Jei turite nemažą vejos plotą, didelis surinkimo krepšys leis ne taip dažnai stabdyti darbą. Sutaupysite papildomo laiko.

Funkcionalumas. Žoliapjovės ne tik pjauna žolę, tačiau gali atlikti ir kitas funkcijas. Pavyzdžiui, mulčiavimas - jis reiškia, kad nupjauta žolė yra susmulkinama ir paliekama gulėti ant vejos. Jei norite natūraliai patręšti veją, žoliapjovė su mulčiavimo funkcija itin pravers. Žoliapjovė su šoninio metimo funkcija bus ideali tai atvejais, kada nėra būtina surinkti nupjautos žolės - ji bus tiesiog išmetama pro vejapjovės šoną.

Žoliapjovės ratai. Jei vejos paviršius labai nelygus, rinkitės vejapjovę su didesniais ratais. Jie nelygius paviršius įveiks žymiai tolygiau. Be to, itin nelygiems paviršiams rekomenduojama rinktis ratus su guoliais.

Tai patys svarbiausi kriterijai, kurie nurodo, ko galima tikėtis iš žoliapjovės. Atsakingai įvertinkite savo poreikius, tuomet bus paprasčiau nuspręsti, kokio galingumo ir funkcionalumo vejapjovė jums reikalinga. Nuo šių parametrų priklauso ir žoliapjovės kaina.

Benzininės vejapjovės yra vienas populiariausių pasirinkimų


Tai benzininiu varikliu varomos - stumiamos arba savaeigės žoliapjovės. Benzininės, priklausomai nuo pasirinkto galingumo, puikiai tinka aptarnauti tiek mažesnius, tiek didesnius vejos plotus. Žinoma, dažniausiai jos yra pasirenkamos dėl savo galingumo, nes leidžia sklandžiai pjauti veją didesniuose plotuose. Dar vienas jų privalumas, lyginant su elektrinėmis žoliapjovėmis - jos neturi laido. Jei kieme yra daug augalų ar kitų objektų, kurie gali trukdyti laisvam manevravimui, benzininės žoliapjovės čia įgyja pranašumą. Laidas netrukdys patogiai apeiti kliūtis ir lanksčiai manevruoti kieme. Tiesa, kaip alternatyvą galima rinktis akumuliatorines vejapjoves, kurios veikia su įkraunamomis baterijomis. Tad apibendrinant - benzininės žoliapjovės pravers turint vidutinio dydžio ir didesnius vejos plotus arba vietoms, kur reikalingas geresnis manevringumas. Platus asortimentas taip pat leidžia išsirinkti norimo pjovimo pločio ir funkcionalumo techniką.

Elektrinės žoliapjovės (su laidu)


Nors gali susidaryti įspūdis, kad benzininės yra pranašesnės, tačiau elektrinės žoliapjovės taip pat turi nemažai pliusų. Pirmiausia, jos yra lengvesnės, nes nėra benzino ir alyvos bako. Jos žymiai tyliau veikia, todėl pjauti žolę anksti ryte ar vakare galėsite nesibaimindami, kad trukdysite aplinkiniams. Elektrinės vejapjovės yra žymiai ekologiškesnės, be to, jų aptarnavimo kaštai mažesni, kadangi nereikia rūpintis benzinu ar tepalais. Tad įvertinant bendrus patiriamus kaštus, kainuoja elektrinės vejapjovės pigau.

Žinoma, jos turi ir trūkumų, kurie tam tikrais atvejais gali kliudyti kokybiškam vejos pjovimui. Pirmiausia - tai laidas. Jis gali kliūti už aplinkinių objektų ar augalų, todėl darbas tokia žoliapjove yra mažiau manevringas, o patogus priėjimas sudėtingesnis. Be to, laido ilgis yra ribotas, tad papildomai jums gali prireikti prailgintojo. Žinoma, jis irgi negelbės, jei turite itin didelį plotą. Tiesa, jei vis dėl to norite elektrinės vejapjovės, kuri veiktų tyliau, galite apsvarstyti akumuliatorinės vejapjovės įsigijimą.

Akumuliatorinės vejapjovės


Nors akumuliatorinė vejapjovė ir brangesnė nei elektrinė, tačiau vertinantiems ekologiškumą ir tylesnį veikimą tai puikus sprendimas. Jos neturi laido, yra maitinamos iš įkraunamo akumuliatoriaus, todėl jūs turėsite manevringą techniką, kuri leis patogiai atlikti vejos pjovimo darbus bet kuriuo paros metu. Akumuliatoriaus talpa apsprendžia, kiek laiko galėsite dirbti su pilnai įkrauta baterija. Tiesa, čia gali atsirasti limitas, jei turite itin didelius plotus. Tokiu atveju gali prireikti atsarginio akumuliatoriaus, kad darbo metu galėtumėte jį pakeisti. Jei jo neturėsite, teks iš naujo įkrauti žoliapjovę, o tai prailgins vejos pjovimo darbus.

Stumiamos ir savaeigės žoliapjovės


Stumiamos vejapjovės - tai žoliapjovės, kurių ratukai nėra varomi variklio, o jas reikia stumti, norint, kad judėtų. Stumiama vejapjovė yra ideali mažesniuose plotuose, kur daug augalų ar kitų objektų.

Savaeigės vejapjovės puikiai tiks vidutinio ar didesnio ploto vejoms. Savaeigės žoliapjovės itin palengvina darbą, kadangi jų nereikia stumti, o ratai yra varomi variklio pagalba. Darbuojantis didesniuose plotuose pajusite koks tai yra didelis privalumas. Darbas vyksta daug sklandžiau ir greičiau, nes jums reikės tik prilaikyti žoliapjovę, kad "nepabėgtų". Be to, mažiau pavargsite, o dažnas vejos pjovimas bus tikras malonumas.

Mechaninės žoliapjovės


Rankinės arba mechaninės vejapjovės yra pačios paprasčiausios. Jos neturi variklio, tad norint pjauti žolę jas reikia stumti. Įprastai rankinės žoliapjovės skirtos nedideliems vejos plotams, kurie pjaunami rečiau. Mechaninės vejapjovės gali būti su žolės surinkimo krepšiu arba be jo. Kadangi neturi variklio ar elektrinių dalių, jos yra žymiai patvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Tad jei jūsų kieme pievelės plotas didelis, mechaninė žoliapjovė puikiai tiks jos priežiūrai, o jūs neišleisite daug pinigų technikai, kuri jums nebūtina.

Vejos robotai - moderni, šiuolaikinė vejos pjovimo technika


Technologijoms sparčiai vystantis, nenuostabu, kad laiko taupymui buvo sukurti robotai vejapjovės - savaeigė, automatinė žolės pjovimo technika. Turint tokią vejos priežiūros techniką jums nereikės sukti galvos kada pjauti žolę. Tereikia suvesti visus reikiamus parametrus ir vejos robotas pats atliks visą darbą. Tiesa, vejos robotai dėl savo funkcinių parametrų idealūs yra mažesniuose plotuose, kadangi žolės pjovimas užtrunka žymiai ilgiau. Jų pjovimo plotis yra žymiai mažesnis, jie juda daug lėčiau, todėl didelius plotus įveikia sunkiau ir užtrunka ilgiau.

Nors šiuo metu robotai vejapjovės gaminami įvairiausių tipų, galingumų, tačiau, kad idealiai atliktų darbą, jiems reikia pakankamai gerų aplinkos sąlygų. Be to, ne itin lygus paviršius gali sąlygoti netolygų vejos pjovimą. Tad renkantis robotą vejapjovę atidžiai įvertinkite jo privalumus ir trūkumus. Vienas iš populiariausių modelių - Mamibot vejos robotas.

Žinomų gamintojų vejapjovės pigiau


Mūsų kataloge rasite įvairių techninių parametrų elektrines, akumuliatorines, benzinines žoliapjoves. Parduodame Bosch, Grizzly, Dedra, Hecht, Makita, Mamibot bei kitų gamintojų vejapjoves pigiau. Gera kaina - ne tik akcijos metu. Gana dažnai taikome nuolaidas, o jų metu vejapjoves įsigysite žemesne kaina. Mūsų tikslas, kad kiekvienas rastų tinkamiausią vejapjovę, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Paprastos mechaninės ar nedidelės elektrinės vejapjovės kaina gali prasidėti maždaug nuo 80 eurų. Galingesnės benzininės žoliapjovės kaina gali siekti ir 200 eurų ar daugiau, tačiau jūs įsigysite patikimą ir kokybišką vejos priežiūros techniką, kuri tarnaus ne vienerius metus.

Jei nesate tikri, kokia vejos pjovimo technika jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimas vejapjoves, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Užsisakyti greitai ir patogiai galime internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Įsigytas žoliapjoves pristatysime į bet kurį miestą.