Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektrinės keptuvės ir vaflinės internetu

Jata V532 silver

Kaina: 96.92 €

GRATUS KV002 Vaflių keptuvas

Kaina: 17.89 €

Elektrinė keptuvė Gastroback Small 44210

Kaina: 99.38 €

Elektrinė keptuvė Gastroback Design Pro 44005

Kaina: 128.03 €

Vaflinė Beper P101CUD100

Kaina: 26.43 €

Vaflinė Severin WA 2103

Kaina: 27.90 €

Elektrinė keptuvė Severin CM 2198

Kaina: 31.70 €

Elektrinė keptuvė Beper BT.700Y

Kaina: 31.88 €

Elektrinė keptuvė Severin HA 2082

Kaina: 28.08 €

Širdelių blynų keptuvas Severin WA 2106

Kaina: 33.12 €

Elektrinė keptuvė Severin 2114

Kaina: 28.30 €

Elektrinė keptuvė Beper BT.603Y

Kaina: 26.52 €

Keptuvas Beper BT.800

Kaina: 19.83 €

Elektrinė keptuvė ETA 216090000

Kaina: 53.89 €

Elektrinė keptuvė Thomson THPM50459

Kaina: 38.49 €

Vaflių keptuvas Beper P101CUD001

Kaina: 23.61 €

Elektrinė keptuvė Beper 90.605

Kaina: 28.74 €

Elektrinė keptuvė Beper BT.600Y

Kaina: 30.94 €
 
 

Vaflinės pirkimo vadovas

Tingų savaitgalio rytą užsimanėte šviežiai keptų vaflių, tačiau neturite jokio noro rengtis ir kišti nosį iš šiltų namų? Ne bėda! Turėdami nuosavą vaflinę, šviežiais ir kvapniais vafliais galėsite mėgautis kada panorėję. Kad vaflinę pasirinkti būtų paprasčiau, parengėme trumpą pirkimo vadovą.

Belgiškų vaflių ar klasikinių vaflių keptuvė?

Nepaisant to, kad kiekviena šių keptuvių šiek tiek skiriasi savo kepimo paviršiaus gyliu, iš esmės jos yra gana panašios:

  • Belgiškų vaflių keptuvė yra gilesnė: joje kepti vafliai turės gilesnius griovelius ir bus traškūs išorėje, tačiau purūs viduje.
  • Klasikinių vaflių keptuvėje kepti vafliai bus kiek plonesni.

Esminis faktorius, nulemiantis skirtumus tarp šių dviejų vaflių rūšių, vis dėlto yra ne keptuvė, o kildinimo medžiaga, naudojama maišant tešlą: belgiškų vaflių tešlai paprastai naudojamos mielės, o tradicinių vaflių – kepimo milteliai.

Vaflinių tipai

Vaflinė, statoma ant viryklės. Šio tipo vaflių keptuvei karštį generuoja dujinės / elektrinės viryklės kaitinimo elementas. Tokia vaflinė labai kompaktiška ir patogi laikyti – ji gali būti laikoma virtuvinėje spintelėje arba tiesiog po jūsų virykle. Dėl savo mobilumo ji idealiai tinka stovyklaujant – pastatę vaflinę virš laužo ar nešiojamos mini viryklės turėsite puikius ir netradicinius pusryčius gamtoje.

Elektrinė vaflinė. Šio tipo vaflines paprasta naudoti kaip du kart du: tiesiog įjunkite vaflinę į elektros lizdą, palaukite kol ji įkais iki reikiamos temperatūros, supilkite tešlą ir palaukite 3-5 minutes (priklausomai nuo jūsų skonio), kol vafliai bus gatavi. Palyginti su ant viryklės statoma vafline, kurią reikia kaitinti ir vartyti, elektrinė vaflinė yra paprastesnė naudoti ir leidžia paruošti vaflius būtent taip, kaip patinka jums.

Kiti veiksniai, kuriuos verta apsvarstyti, perkant vaflinę

  • Temperatūros kontrolė. Temperatūros valdikliai gali varijuoti nuo paprastų įjungimo ir išjungimo jungiklių iki tikslių ir programuojamų skaitmeninių valdiklių. Jei jūsų namiškiai yra itin išrankūs, ir vis neapsisprendžia, kokių vaflių – minkštų ir purių ar super traškių – norėtų, ieškokite modelio su reguliuojama temperatūra.
  • Kepimo indikatorius. Patogi funkcija, pranešanti, kuomet vaflis paruoštas. Tiesa, ši funkcija diegiama tik elektriniuose modeliuose. Indikatoriaus veikimas labai paprastas: kai vaflis iškeps, pradės mirksėti indikatoriaus lemputė arba pasigirs garsinis signalas. Taip nebereikės atidarinėti vaflinės ir tikrinti, ar vaflis jau iškepęs, bei rizikuoti jį suardyti.
  • Dydis. Didelė dalis vaflinių yra suprojektuotos taip, kad vienu metu būtų galima ruošti tik vieną vaflį. Žinoma, tai nėra problema, jei jūs ruošiate greitus pusryčius tik sau ar savo draugui, tačiau jei jūsų šeima gausi ir nesiskundžia apetitu, ieškokite vaflinės su didesniu kepimo paviršiumi, suskirstytu į keletą mažesnių dalių – taip vienu metu iškepsite daugiau vaflių.
  • Nelimpantis paviršius. Gaminant senesnių modelių vaflines, kepimo paviršius paprastai nebūdavo dengiamas nelimpančia medžiaga, todėl išimti vaflį iš tokios keptuvės, jo neišardant, dažnai būdavo problematiška. Iš vaflinės su nelimpančia danga, šviežiai iškeptą vaflį išimsite be jokio vargo, be to, tokią vaflinę kur kas paprasčiau išvalyti – pakaks perbraukti kepimo paviršių drėgna šluoste.

Pabaigai

Kokybiška vaflių keptuvė leis paprastai ir greitai iškepti krūvą vaflių, kuriais galės mėgautis visa šeima. Rinkdamiesi vaflinę, atsižvelkite į tai, kur ją laikysite ir kiek laisvos vietos turite, taip pat į pageidaujamą vaflių storį bei tekstūrą.

Tikimės, kad šie patarimai padėjo lengviau apsispręsti, kokią vaflinę rinktis. Maloniai kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų vaflinių bei elektrinių keptuvių asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – internetu pirkti pigiau ir patogiau!