Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Valtys internetu pigiau

Pripučiama valtis St-260

Kaina: 299.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-360

Kaina: 817.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM St-240c

Kaina: 279.50 €

Pripučiama valtis AQUA STORM St-240

Kaina: 258.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM Stm 280-40

Kaina: 444.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM St 190

Kaina: 196.00 €
Irklai pripučiamoms valtims aliuminio kotu PM 914800 Valtys

Irklai pripučiamoms valtims aliuminio kotu PM 914800

Kaina: 31.46 €32.20 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-300W Camo

Kaina: 725.94 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-360W

Kaina: 849.54 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-300AL

Kaina: 708.01 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-360W Camo

Kaina: 938.06 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-380W Camo

Kaina: 1042.29 €

Pripučiama valtis Bestway "Treck x3 set", 307cm x 126 cm

Kaina: 83.88 €

Pripučiama valtis Bestway „Hydro-Force"

Kaina: 45.39 €

Pripučiama valtis Bestway „Hydro-Force Voyager 500"

Kaina: 126.84 €

Pripučiama valtis Bestway „Hydro-force“, 291 x 127 cm

Kaina: 209.80 €

Pripučiama Valtis AMONA Pacific Marine PM SY-380WG

Kaina: 966.62 €

Pripučiama Valtis SPORTEX Shelf 270CSK Green

Kaina: 517.53 €
 
 

Valtys – viena iš vasaros pramogų, kurią žmonės renkasi poilsiui arba žvejybai. Vis dėlto, prieš renkantis reikalingą valtį, būtina atsižvelgti į tokius aspektus, kaip jūsų poreikiai. Dar prieš įsigydami prekę nuspręskite kam ir ar dažnai ji bus naudojama.

Valčių medžiaga

Valties pasirinkimą turi lemti valties medžiaga. Tai svarbu dėl tokių priežasčių kaip mobilumas, valties surinkimo laikas ir net lankstumas.

  • Guminės valtys

Guminės valtys šiuo metu tikriausiai yra pačios populiariausios, kadangi yra lengvai pripučiamos ir labai mobilios. Kitaip jos dar yra vadinamos tiesiog pripučiamomis valtimis. Pripučiamos valtys yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagos ir siūlių, tai užtikrina ne tik kokybiškumą ar ilgaamžiškumą, bet ir saugumą. Pripučiamos valtys pasižymi itin stora medžiaga, todėl turėkite omenyje tai, kad kuo valtis yra didesnė, tuo ji bus sunkesnė. Guminės valtys žvejybai itin tinkamos, kadangi jos yra lengvos, greitai pripučiamos ir išpučiamos, gabenamos be jokių problemų. Pripučiamos valtys naudojamos ne tik žvejybai, bet ir romantiškiems pasiplaukiojimams po ežerą.

  • Plastikinės valtys

Plastikinės valtys turi savo privalumų ir trūkumų. Gerai yra tai, kad jų išvaizda ir forma nekinta, jų daugelį metų negadina įvairūs gamtos veiksniai, saulės spinduliai, taip pat joms nereikia jokios ypatingos priežiūros. Plastikinės valtys yra lengvai remontuojamos. Vis dėlto,  plastikines valtis gabenti iš vienos vietos į kitą yra ganėtinai sudėtinga, o palikus ją krante be priežiūros yra didelė tikimybė būti apvogtam. Plastikinės valtys žvejybai taip pat yra naudojamos, tačiau jas geriausia rinktis tuo atveju, kai galite palikti valtį pačiame vandens telkinyje.

  • Aliuminės valtys

Aliuminės valtys yra pagamintos iš aliuminio medžiagos, į jas galima įmontuoti nuotolinį valdymą, kuris praverčia žvejybai. Šio tipo valtys yra pakankamai komfortabilios, tinkamos tiek poilsiui, tiek žvejybai. Aliuminės valtys mobilumu tikrai nepasižymi, todėl pirkdami valtį arba turėkite vandens telkinį, kur ją paliksite, arba transporto priemonę, su kuria galėsite gabenti šio tipo valtį.

  • Medinės valtys

Medinės valtys yra pats seniausias klasikinis valčių variantas. Medinės žvejybos valtelės yra nuo seno pamėgtos žvejų. Gerai yra tai, kad tokio tipo parduodamos valtys yra stabilios, lengvai irkluojamos, be jokių problemų slysta vandens paviršiumi. Vis dėlto, jas sunku gabenti iš vienos vietos į kitą, todėl pasirinkę medinę valtį galvokite apie tai, kaip ją vešite iš vienos vietos į kitą.

PVC valtys

Valtys PVC – tai iš PVC medžiagos pagamintos valtys. Jos yra vienos populiariausių, todėl kad turi daug privalumų. PVC valtys turi medžiagą, kuri atspari trinčiai ir įvairiems įbrėžimams. Rinkdamiesi tokią valtį nuspręskite iš anksto, kokio ilgio jums jos reikės. Nors PVC valtys santykinai pasižymi lengvumu, nepirkite pernelyg ilgos, kadangi jums bus sunku ją nunešti iki vandens telkinio ar gabenti iš vienos vietos į kitą.

Pas mus valtys kaina atitinka kokybę, todėl būkite tikri, kad įsigysite išties tinkamą jūsų pramogoms variantą.

Valtys – žvejybos reikmenys

Valtys yra viena svarbiausių žūklės reikmenų detalė, žvejybai naudojamos pačios įvairiausios. Valtį pasirinkite pagal savo galimybes, kainą ir poreikius. B-a.eu internetinėje parduotuvėje rasite pripučiamas gumines valtis, viena nuo kitos besiskiriančias ne tik kaina, bet ir kitais elementais. Kilus klausimams visada kreipkitės į mūsų specialistus, kurie patars, kurios žvejybinės valtys yra optimaliausias variantas būtent jums.

Valtys internetu

Ieškančius, kur guminės valtys pigiai parduodamos, norėtume pakviesti pasižvalgyti b-a.eu elektroninėje parduotuvėje. Mūsų internetinėje parduotuvėje pripučiamos valtys akcija tikrai pasižymi, ji klientams siūloma nuolatos. Pripučiamos valtys pigios būna tokių akcijų metu, todėl stebėkite kainas ir įsigykite norimą prekę dar pigiau. Turime tikrai gausų prekių asortimentą, todėl tikimės, kad rasite jums reikalingą valtį.