Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Pakuotė
Gamintojas
Filtruoti
 
 
-12%
Cementinis glaistas Weber VH (Baltas) (20 kg) Glaistas

Cementinis glaistas Weber VH (Baltas) (20 kg)

Kaina: 14.65 €16.64 €
AKCIJA
Sausas polimerinis glaistas Weber Vetonit LR+ 20 kg Glaistas

Sausas polimerinis glaistas Weber Vetonit LR+ 20 kg

Kaina: 13.83 €

Glaistas Knauf Fugenfuller LV 25kg

Kaina: 23.82 €

MITTO A210 Glaistas elastingas gipsinis 15kg

Kaina: 14.57 €

Glaistas NORGIPS Extra Finish 28 kg

Kaina: 21.53 €

Glaistas IGIS KR 18 kg Polimerinis

Kaina: 15.36 €

Glaistas Knauf UNIFLOT 25kg (Vokietija)

Kaina: 40.90 €

Universalus glaistas Sakret LH 28 kg

Kaina: 25.43 €

Universalus glaistas Sakret LH 15 kg

Kaina: 20.28 €

Glaistas PRO.FASAD 15 kg

Kaina: 21.06 €

Glaistas PRO PRIMA 28 kg visiems sluoksniams

Kaina: 17.02 €

Polimerinis glaistas IGIS KR kreidos užpildu 28 kg

Kaina: 21.18 €

Glaistas IGIS MR 28 kg maiš. marmuro užpildu

Kaina: 20.93 €

Glaistas IGIS Makrosfera 17 ltr maišas

Kaina: 20.63 €

Polimerinis glaistas kreidos užpildu IGIS KR 1.5 kg

Kaina: 2.80 €

Polimerinis glaistas IGIS KR kreidos užpildu 5 kg

Kaina: 6.16 €

Glaistas Knauf Q-Filler 25 kg

Kaina: 26.89 €

Polimerinis glaistas dolomito užpildu IGIS DL 18 kg

Kaina: 13.82 €
 
 

Statybiniai glaistai sienoms, luboms, siūlėms, glaistai plytelių tarpams


Norint, kad vidaus sienų ar lubų apdaila atrodytų puikiai, labai svarbu yra pasirūpinti tinkamu paviršiaus paruošimu. Ir tai priklauso ne tik nuo atliktų darbų kokybės, bet ir nuo tiksliai pasirinktų medžiagų. Prieš dažant ar tapetuojant, sienos ir lubos turi būti išlygintos ir paruoštos baigiamiesiems darbams. Kokybiškam sienų ar lubų paruošimui yra reikalingas statybinis glaistas - specialiai tokiems darbams sukurtas mišinys, skirtas įvairių paviršių sienų ir lubų išlyginimui, skylių, gipso kartono plokščių sujungimo tarpų ar įtrūkimų užtaisymui prieš atliekant galutinę apdailą.

Statybinis glaistas sienoms ir luboms pasirenkamas pagal paviršiaus medžiagos tipą, ant kurio bus glaistoma. Norint tiksliai žinoti, koks glaistas sienoms, luboms geriausiai tiktų, reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindą ant kurio glaistysite, taip pat patalpos tipą ir jos savybes (drėgnos ar sausos patalpos) bei kokia bus galutinė apdaila. Pavyzdžiui, glaistas sausoms patalpoms ir glaistas drėgnoms patalpoms skiriasi savo savybėmis, todėl jei planuojate darbus atlikti vonios, rūsio, virtuvės patalpose, turėtų būti pasirinkti atitinkamų savybių statybiniai glaistai. Betonui, mūrui, gipso kartono plokštėms, cementinėms plokštėms ar mediniams paviršiams glaistas taip pat skirsis.

Žvelgiant bendrai, statybinis glaistas yra smulkus, plonasluoksnis mišinys nelygiam paviršiui išlyginti. Prie glaistų galima priskirti gipsinius tinko užpildus. Glaistu yra vadinami ir mišiniai, skirti plytelių siūlėms užpildyti. Įprastai glaistas yra tepamas 0-3 mm storio sluoksniu. Dengiama keletu sluoksnių, priklausomai nuo to, koks yra paviršiaus nelygumas. Padengtas glaistas turi pirmiausia gerai išdžiūti, tada jį galima šlifuoti ir paviršių paruošti baigiamosios apdailos darbams.

Visi glaistai yra sudaryti iš trijų pagrindinių sudedamųjų dalių - užpildas, rišamoji medžiaga bei įvairūs cheminiai priedai. Glaisto sudėtyje esančios medžiagos ir apsprendžia, kam yra skirtas konkretus gaminys. Populiariausi glaistai sienoms ir luboms, pagal savo savybes yra polimeriniai glaistai, skirti gipso kartono, betono, mūro, tinko paviršiams, sausoms patalpoms. Gipsinis glaistas - tai greitai džiūstantis ir kietėjantis mišinys, skirtas tinko ir gipskartonio paviršiams. Trečioji grupė - cementiniai glaistai drėgnoms patalpoms, cementinėms plokštėms glaistyti. Gali būti iš anksto paruošti naudojimui glaistai arba sausieji mišiniai, maišomi su vandeniu. Detaliau apie glaistų rūšis bei koks geriausias glaistas sienoms ar luboms - skaitykite šioje apžvalgoje.

Polimeriniai glaistai


Sienoms ar luboms glaistyti vidaus patalpose populiariausi yra polimeriniai glaistai, kurių rišamoji medžiaga yra polimeriniai klijai. Tai vientisi, lengvai tepami ir išlyginami, plastiški, elastingi glaistai, pasižymintys greitu išdžiūvimu, gerai šlifuojami. Polimerinis glaistas džiūdamas nesitraukia ir netrūkinėja. Naudojami šio tipo statybiniai glaistai betono, tinko, gipskartonio paviršiams glaistyti. Jie leidžia pasiekti lygų paviršių. Polimeriniai glaistai gerai praleidžia garus, be to, ant jų gerai dengiasi dažai. Polimerinis glaistas turėtų būti naudojamas sausose patalpose.

Gipsiniai glaistai


Gipsiniai glaistai pasižymi storu sluoksniu, greitu išdžiūvimu, tačiau tinka tik sausoms patalpoms, nes gaudamas drėgmės gipsinis glaistas yra linkęs plėstis ir trūkinėti. Šio tipo glaistas naudojamas išlyginant itin kreivas, nelygias sienas ar lubas, užpildant tuštumas, didesnius įtrūkimus. Gipsiniai glaistai tinka darbui ant gipso, keramikos, silikato, betono ir akyto betono sienų bei lubų. Įprastai jis naudojamas didelių nelygumų išlyginimui, o vėliau yra glaistoma išlyginamuoju glaistu.

Cementiniai glaistai


Šio tipo statybiniai glaistai gerai atlaiko drėgmę, yra atsparūs šalčiui ir temperatūros pokyčiams. Įprastai naudojami drėgnesnėse patalpose, pavyzdžiui, jie puikiai tinka voniai, virtuvei, rūsiui ir kitoms panašaus tipo patalpoms. Cementiniai glaistai naudojami ant stipraus, kieto paviršiaus. Pavyzdžiui, cementinis glaistas Weber VH yra skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Tai tvirtas ir elastingas cementinis glaistas, kurį galima naudoti labiau apkrautose patalpose. Atsparus šalčiui, tinka išorės darbams. Viduje galima naudoti ant silpnesnių paviršių, tokių kaip kalkinis tinkas ar gruntuotas gipskartonis. Glaistant lubas gali būti naudojamas kaip baigtinė apdaila. Glaistą galima tepti gana storais sluoksniais, džiūdamas netrūkinėja. Panašių savybių yra ir kitų gamintojų mūsų parduotuvėje parduodami cementiniai glaistai.

Lateksiniai glaistai


Lateksiniai glaistai yra plastiški, lankstūs, tačiau sunkiai praleidžia drėgmę. Juos taip pat juos sunku dažyti ir jie reikalauja specialių lateksinių dažų. Įprastai naudojami vidaus patalpų betoninių ir tinkuotų paviršių išlyginimui prieš dažant juos aliejiniais, akriliniais, vandens dispersiniais ar lateksiniais dažais bei klijuojant apmušalus.Tiesa, būna ne pilnai lateksiniai, tačiau polimeriniai - lateksiniai glaistai, kurie puikiai tinka baigiamajam sluoksniui bei gipso kartono plokštėms glaistyti.

Stambiagrūdis ar smulkiagrūdis glaistas


Priklausomai nuo to, ar yra dengiamas pirmas ar baigiamasis sluoksnis, rekomenduojama naudoti ir atitinkamos frakcijos glaistus. Stambiagrūdis glaistas yra skirtas pradiniams, didesniems nelygumams, įtrūkimams glaistyti. Smulkiagrūdis glaistas naudojamas baigiamajam sluoksniui paruošti prieš sienų dažymą.

Paruošti naudojimui glaistai


Tai vidaus apdailos darbams skirti glaistai, kurių jau nebereikia papildomai užmaišyti. Paruošti naudojimui glaistai įprastai būna kreidos ar marmuro užpildu. Tai gerai pertrinti, lengvai tepami ir išlyginami, greitai džiūvantys. Paruošti naudojimui glaistai parduodami įvairaus dydžio kibiruose, tad galite išsirinkti tokį kiekį, koks jums yra reikalingas. Šio tipo glaistai skirti baigiamiesiems paviršių sluoksniams.

Glaistai plytelių siūlėms


Tai specialūs mišiniai, kurie yra naudojami plytelių tarpams užpildyti. Glaistas plytelėms yra skirtas ne tik dėl grožio, tačiau ir apsaugoti plyteles nuo vandens patekimo į pagrindą. Priešingu atveju besikaupiantis vanduo ir drėgmė įtakos tai, kad plytelės po kurio laiko atsiklijuos ir nukris. Glaistai plytelių tarpams yra atsparūs drėgmei, puikiai tinka drėgnoms ar nuolat po vandeniu esančioms sritims. Priklausomai nuo mišinio tipo, gali būti naudojami visų tipų plytelių tarpams užpildyti.

Sudėtingesnėms aplinkoms yra skirtas epoksidinis glaistas. Jis yra žymiai atsparesnis aplinkos sąlygoms, temperatūrų pokyčiams. Epoksidiniai glaistai beveik neįgeria vandens, todėl itin gerai saugo plytelių siūles. Jei klijuojate plyteles pramoniniuose objektuose, gamyklose, baseinuose ir kitose panašiose vietose - epoksidinis glaistas šiais atvejais būtų žymiai patikimesnis sprendimas.

Visų tipų glaistai sienoms, luboms, gipso kartono plokštėms gera kaina


Mūsų kataloge rasite itin platų, įvairaus tipo glaistų pasirinkimą. Nesvarbu, kokį paviršių planuojate glaistyti, esame tikri, kad galėsime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Sausieji ir iš anksto paruošti naudojimui glaistai. ATLAS, CERESIT, IGIS, KERAKOLL, KIILTO, KNAUF, MITTO, PRO, SAKRE, WEBER ir kitų gamintojų statybiniai glaistai - polimeriniai, cementiniai, gipsiniai glaistai itin gera kaina ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai taikome nuolaidas, o jų metu statybinis glaistas pigiau - žemesne kaina.

Jei nesate tikri, koks glaistas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, ką planuojate daryti ir mes patarsime, koks statybinis glaistas jums tiktų. Įsigyti internetu galite paprastai ir greitai mūsų elektroninėje parduotuvėje. Glaistai pristatomi visoje Lietuvoje.