Glaistas IGIS Mikrosfera 3 ltr. Glaistas

Glaistas NORGIPS Extra Finish 28 kg Glaistas

Glaistas PRO.MARMUR 28 kg Glaistas
15.07 € / 1 vnt

Smulkiagrūdis glaistas IGIS MR 5 kg Glaistas

Glaistas PRO.MARMUR 30 kg (maišas) Glaistas

Glaistas Kiilto E Glaistas
11.64 € / 1 vnt

Glaistas PRO.FASAD 5 kg Glaistas
11.56 € / 1 vnt

Glaistas PRO.FINISCH+ 5 kg Glaistas

Smulkiagrūdis glaistas IGIS MR 18 kg Glaistas

Statybiniai glaistai sienoms, luboms, gipso kartono siūlėms

Norint, kad vidaus sienų ar lubų apdaila atrodytų puikiai, labai svarbu yra pasirūpinti tinkamu paviršiaus paruošimu. Ir tai priklauso ne tik nuo atliktų darbų kokybės, bet ir nuo tiksliai pasirinktų medžiagų. Prieš dažant ar tapetuojant, sienos ir lubos turi būti išlygintos ir paruoštos baigiamiesiems darbams. Kokybiškam sienų ar lubų paruošimui yra reikalingas statybinis glaistas - specialiai tokiems darbams sukurtas mišinys, skirtas įvairių paviršių sienų ir lubų išlyginimui, skylių, gipso kartono plokščių sujungimo tarpų ar įtrūkimų užtaisymui prieš atliekant galutinę apdailą.
Statybinis glaistas sienoms ir luboms pasirenkamas pagal paviršiaus medžiagos tipą, ant kurio bus glaistoma. Norint tiksliai žinoti, koks glaistas sienoms, luboms geriausiai tiktų, reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindą ant kurio glaistysite, taip pat patalpos tipą ir jos savybes (drėgnos ar sausos patalpos) bei kokia bus galutinė apdaila. Pavyzdžiui, glaistas sausoms patalpoms ir glaistas drėgnoms patalpoms skiriasi savo savybėmis, todėl jei planuojate darbus atlikti vonios, rūsio, virtuvės patalpose, turėtų būti pasirinkti atitinkamų savybių statybiniai glaistai. Betonui, mūrui, gipso kartono plokštėms, cementinėms plokštėms ar mediniams paviršiams glaistas taip pat skirsis.
Žvelgiant bendrai, statybinis glaistas yra smulkus, plonasluoksnis mišinys nelygiam paviršiui išlyginti. Prie glaistų galima priskirti gipsinius tinko užpildus. Glaistu yra vadinami ir mišiniai, skirti plytelių siūlėms užpildyti. Įprastai glaistas yra tepamas 0-3 mm storio sluoksniu. Dengiama keletu sluoksnių, priklausomai nuo to, koks yra paviršiaus nelygumas. Padengtas glaistas turi pirmiausia gerai išdžiūti, tada jį galima šlifuoti ir paviršių paruošti baigiamosios apdailos darbams.
Visi glaistai yra sudaryti iš trijų pagrindinių sudedamųjų dalių - užpildas, rišamoji medžiaga bei įvairūs cheminiai priedai. Glaisto sudėtyje esančios medžiagos ir apsprendžia, kam yra skirtas konkretus gaminys. Populiariausi glaistai sienoms ir luboms, pagal savo savybes yra polimeriniai glaistai, skirti gipso kartono, betono, mūro, tinko paviršiams, sausoms patalpoms. Gipsinis glaistas - tai greitai džiūstantis ir kietėjantis mišinys, skirtas tinko ir gipskartonio paviršiams. Trečioji grupė - cementiniai glaistai drėgnoms patalpoms, cementinėms plokštėms glaistyti. Gali būti iš anksto paruošti naudojimui glaistai arba sausieji mišiniai, maišomi su vandeniu. Detaliau apie glaistų rūšis bei koks geriausias glaistas sienoms ar luboms - skaitykite šioje apžvalgoje.

Polimeriniai glaistai

Sienoms ar luboms glaistyti vidaus patalpose populiariausi yra polimeriniai glaistai, kurių rišamoji medžiaga yra polimeriniai klijai. Tai vientisi, lengvai tepami ir išlyginami, plastiški, elastingi glaistai, pasižymintys greitu išdžiūvimu, gerai šlifuojami. Polimerinis glaistas džiūdamas nesitraukia ir netrūkinėja. Naudojami šio tipo statybiniai glaistai betono, tinko, gipskartonio paviršiams glaistyti. Jie leidžia pasiekti lygų paviršių. Polimeriniai glaistai gerai praleidžia garus, be to, ant jų gerai dengiasi dažai. Polimerinis glaistas turėtų būti naudojamas sausose patalpose.

Gipsiniai glaistai

Gipsiniai glaistai pasižymi storu sluoksniu, greitu išdžiūvimu, tačiau tinka tik sausoms patalpoms, nes gaudamas drėgmės gipsinis glaistas yra linkęs plėstis ir trūkinėti. Šio tipo glaistas naudojamas išlyginant itin kreivas, nelygias sienas ar lubas, užpildant tuštumas, didesnius įtrūkimus. Gipsiniai glaistai tinka darbui ant gipso, keramikos, silikato, betono ir akyto betono sienų bei lubų. Įprastai jis naudojamas didelių nelygumų išlyginimui, o vėliau yra glaistoma išlyginamuoju glaistu.

Cementiniai glaistai

Šio tipo statybiniai glaistai gerai atlaiko drėgmę, yra atsparūs šalčiui ir temperatūros pokyčiams. Įprastai naudojami drėgnesnėse patalpose, pavyzdžiui, jie puikiai tinka voniai, virtuvei, rūsiui ir kitoms panašaus tipo patalpoms. Cementiniai glaistai naudojami ant stipraus, kieto paviršiaus. Pavyzdžiui, cementinis glaistas Weber VH yra skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Tai tvirtas ir elastingas cementinis glaistas, kurį galima naudoti labiau apkrautose patalpose. Atsparus šalčiui, tinka išorės darbams. Viduje galima naudoti ant silpnesnių paviršių, tokių kaip kalkinis tinkas ar gruntuotas gipskartonis. Glaistant lubas gali būti naudojamas kaip baigtinė apdaila. Glaistą galima tepti gana storais sluoksniais, džiūdamas netrūkinėja. Panašių savybių yra ir kitų gamintojų mūsų parduotuvėje parduodami cementiniai glaistai.

Lateksiniai glaistai

Lateksiniai glaistai yra plastiški, lankstūs, tačiau sunkiai praleidžia drėgmę. Juos taip pat juos sunku dažyti ir jie reikalauja specialių lateksinių dažų. Įprastai naudojami vidaus patalpų betoninių ir tinkuotų paviršių išlyginimui prieš dažant juos aliejiniais, akriliniais, vandens dispersiniais ar lateksiniais dažais bei klijuojant apmušalus.Tiesa, būna ne pilnai lateksiniai, tačiau polimeriniai - lateksiniai glaistai, kurie puikiai tinka baigiamajam sluoksniui bei gipso kartono plokštėms glaistyti.

Stambiagrūdis ar smulkiagrūdis glaistas

Priklausomai nuo to, ar yra dengiamas pirmas ar baigiamasis sluoksnis, rekomenduojama naudoti ir atitinkamos frakcijos glaistus. Stambiagrūdis glaistas yra skirtas pradiniams, didesniems nelygumams, įtrūkimams glaistyti. Smulkiagrūdis glaistas naudojamas baigiamajam sluoksniui paruošti prieš sienų dažymą.

Paruošti naudojimui glaistai

Tai vidaus apdailos darbams skirti glaistai, kurių jau nebereikia papildomai užmaišyti. Paruošti naudojimui glaistai įprastai būna kreidos ar marmuro užpildu. Tai gerai pertrinti, lengvai tepami ir išlyginami, greitai džiūvantys. Paruošti naudojimui glaistai parduodami įvairaus dydžio kibiruose, tad galite išsirinkti tokį kiekį, koks jums yra reikalingas. Šio tipo glaistai skirti baigiamiesiems paviršių sluoksniams.

Visų tipų glaistai sienoms, luboms, gipso kartono plokštėms gera kaina

Mūsų kataloge rasite itin platų, įvairaus tipo glaistų pasirinkimą. Nesvarbu, kokį paviršių planuojate glaistyti, esame tikri, kad galėsime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Sausieji ir iš anksto paruošti naudojimui glaistai. ATLAS, CERESIT, IGIS, KERAKOLL, KIILTO, KNAUF, MITTO, PRO, SAKRE, WEBER ir kitų gamintojų statybiniai glaistai - polimeriniai, cementiniai, gipsiniai glaistai itin gera kaina ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai taikome nuolaidas, o jų metu statybinis glaistas pigiau - žemesne kaina.
Jei nesate tikri, koks glaistas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, ką planuojate daryti ir mes patarsime, koks statybinis glaistas jums tiktų. Įsigyti internetu galite paprastai ir greitai mūsų elektroninėje parduotuvėje. Glaistai pristatomi visoje Lietuvoje.