Pasiūlymai

Ar žinote, kaip lengvai ir paprastai įrengti vaiko kambarį?

Namai be vaikų, be jų juoko - ne namai. Tas jų mielas juokas, bėgiojimas mažomis pėdutėmis po namus - tikras širdies džiaugsmas. Su vaikais kartu atkeliauja ir pirmasis žaisliukas, po to antras, trečias ir jų vis daugėja, daugėja ir įvairių daiktų. Tad tikrai įsivaizduojame, ir ne mažiau nei vaikas, svajojame apie jo kambarį arba jo zoną. Kad vaikas augtų draugiškas, protingas ir atsakingas jam labai svarbu turėti savo erdvę.

Tad kaip tinkamai įrengti vaiko kambarį? Juk įvairių baldų pasirinkimas yra išties platus, tad tai nemažas iššūkis tėvams. O juk tinkamai įrengtas vaiko kambarys skatina jį bręsti kaip asmenybę, prisiimti atsakomybę.

Siekiant nepasiklysti baldų pasiūloje rekomenduojame rinktis sisteminius baldus. Tai puikus pasirinkimas norint sutaupyti vietos, bei sukurti vientisą stilių. Šie baldai atlieka kelias funkcijas iš karto, tad taip kartu galėsite įgyvendinti vaiko norą turėti žaidimų aikštelę ir tėvų norą, kad jų stebuklas turėtų kur patogiai miegoti savo lovoje, o ne įsirangęs pas juos. Taip pat tai gali būti ir lova su spintelėmis, rašomuoju stalu ir dar su daug kuo.

Renkantis sisteminius baldus sutaupysite. Tai yra pigesnis sprendimas rinktis komplektą, nei po vieną baldą atskirai mėginant juos suderinti. Tuo galite įsitikinti tiesiog paskaičiavę kainas kiek kainuotų renkantis po vieną baldą atskirai ir pažiūrėję norimo komplekto kainą.

Paprastumas išsirinkti, vienas iš didžiulių pliusų renkantis būtent sisteminius baldus. Juk tereikia išsirinkti vieną komplektą, o ne bandyti suderinti kelis atskirus baldus. Taip pat nereikės matuoti įvairių spintelių, lovos, spintos, stalo kaip jie tilptų ir kaip išdėlioti, kad dar liktų vietos ir žaisti. Taip pat vaikų ir tėvų norai skiriasi.. Vaikas gali išsirinkti vienokio stiliaus lovą, kitokio stiliaus spintelę, dar kitokio stalą..Tad nebelieka vientisumo, o vaiką perkalbėti būna išties sunku..Leidžiant jam rinktis iš sisteminių baldų galite būti tikri, kad baldai derės, tad ir vaikas ir Jūs būsite laimingi.

Vaikiški sisteminiai baldai siūlo išties didelę spalvų pasiūlą. Yra begalės variantų, kur tikrai Jūsų mažasis atras sau patinkančius derinius. Jau nuo mažens vaikas renkasi palei savo vidinius polinkius, to net nesuprasdamas. Pavyzdžiui, ryškias spalvas pasirinks ekstravertai. Tačiau siekiant , kad toks vaikas gebėtų daugiau koncentruotis, būtų ramesnis, bendrautų, bent kiek sumažėtų jo poreikis lakstyti - reikėtų rinktis pastelines spalvas. Vienas iš geriausių spalvų pasirinkimų butų žalia arba melsva.

Jei Jūsų vaikas labai ramus, tokiu atveju siūlytume kiek aktyvesnes spalvas, kurios pakeltų jo nuotaiką. Tai praskaidrins mažylio dieną ir paskatins būti aktyvesniu. Kadangi ryškias spalvas itin sunku suderinti tarpusavyje, tai dar vienas pliusas sisteminiams baldams, nes čia jau viskas yra suderinta.

Sisteminiai baldai gausūs ne tik spalvų pasirinkimu, taip pat yra ir įvairiausių medžiagų. Čia būtina atsižvelgti į vaiko saugumą. Jokiu būdu nepirkite stiklinių baldų, jei jis tam dar yra per mažas. Geriausia būtų rinktis medinius baldus. Atsižvelkite į baldų kampus, ar ten kur gali užsigauti baldas yra aptrauktas gobelenu. Apgalvokite visas smulkmenas ir rinkitės nuoširdžiai ir atsakingai.

Vaiko kambariui rinkdamiesi sisteminius baldus tikrai neapsiriksite, nes taip lengvai ir tikrai stilingai suderinsite visus baldus be dizainerio pagalbos. Suteikite savo mažyliams erdvę augti, kurti ir tobulėti.