Medžio plaušo plokštės (MPP) 

Standartinė medžio plaušo plokštė yra naudojama pastatų perdangų, sienų ir lubų šilumos bei garso izoliacijai iš vidaus. Ši plokštė yra lengvai pjaustoma, tvirtinama, ekologiška, nes yra gaminama iš natūralių žaliavų. Taip pat medžio plaušo plokštė užtikrina gerą būsto grindų, sienų, perdengimų bei stogo apšiltinimą.

Šios plokštės yra gaminamos skirtingų išmatavimų, gamintojų, spalvų, kainų ir kita.

Medienos plaušų plokštė grindims naudojama po parketu, klimine danga, laminuotomis grindimis, kaip šilumą ir garsą izoliuojantis bei išlyginantis pagrindą paklotas. Prieš klojant plokštes reikia paruošti grindis, jos turi būti švarios ir sausos. Plokštės yra lengvai pjaustomos, tvirtinamos ir kita.

Medienos plaušų plokštės yra gaminamos iš lapuočių ir spygliuočių medienos plaušų.

Taigi medžio plaušų plokštės yra naudojamos baldų gamyboje (stalčių dugnams, spintų vidinėms sienelėms, lovų ir sofų dugnams ir kita), standžioms pakuotėms gaminti, interjero bei parodų stendams įrengti ir kita.

Medžio plaušo plokštės (MPP) yra dažytos medžio plaušo plokštės ir nedažytos medžio plaušo plokštės.

Nudažytos plokštės turi būti padengiamos akriliniu ultravioletinio lako sluoksniu, kuris plokštėms suteikia atsparumo ir tvirtumo aplinkos poveikiui.

Nuo medžio plaušo plokštės (MPP) pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus, ar bus patikima ir kita.

Taigi šią plokštę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.