Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pigi smulki buitinė technika internetu

Išpardavimai Visi
Svarstyklės Jata 290R Red Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Jata 290R Red

Kaina: 18.90 €21.99 €
Lyginimo lenta Jata TP600 Lyginimo technika

Lyginimo lenta Jata TP600

Kaina: 174.13 €198.20 €
Svarstyklės Jata 530 Glass Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Jata 530 Glass

Kaina: 42.40 €45.88 €
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7893 Red Mikrobangų ir elektrinės krosnelės

Mikrobangų krosnelė Severin MW 7893 Red

Kaina: 127.79 €134.65 €
Mikrobangų krosnelė Beper 90.890R Mikrobangų ir elektrinės krosnelės

Mikrobangų krosnelė Beper 90.890R

Kaina: 115.00 €118.74 €
Dulkių siurblys Mamibot EXVAC880 Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Mamibot EXVAC880

Kaina: 302.20 €310.37 €
 
Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Kavos aparatas Gastroback Design Espresso Advanced Barista 42619 Kavos virimo aparatai

Kavos aparatas Gastroback Design Espresso Advanced Barista 42619

Kaina: 690.00 €733.66 €
AKCIJA
Barzdaskutė Braun Rechargeable electric plate shaver Series 3 300 Red Barzdaskutės

Barzdaskutė Braun Rechargeable electric plate shaver Series 3 300 Red

Kaina: 73.89 €
AKCIJA
Barzdaskutė Wahl Aqua Shave 7061-916 shaver Barzdaskutės

Barzdaskutė Wahl Aqua Shave 7061-916 shaver

Kaina: 108.38 €
AKCIJA
Barzdaskutė Beurer HR8000 shaver Barzdaskutės

Barzdaskutė Beurer HR8000 shaver

Kaina: 85.72 €
AKCIJA
Barzdaskutė Braun Rechargeable electric plate shaver Series 3 3030s Barzdaskutės

Barzdaskutė Braun Rechargeable electric plate shaver Series 3 3030s

Kaina: 96.55 €
AKCIJA
Plaukų tiesintuvas L´Oréal Professionnel Steam hair straightener SteamPod x BARBIE Plaukų tiesintuvai

Plaukų tiesintuvas L´Oréal Professionnel Steam hair straightener SteamPod x BARBIE

Kaina: 372.98 €
 
Naujienos Visos naujienos

Virdulys ETA Ela 859890040

Kaina: 38.73 €

Elektrinė keptuvė ETA Pečenka

Kaina: 102.69 €

Sumuštinių keptuvas ETA Pievo 015190000

Kaina: 30.69 €

Duklių siurblys Fakir Ares crema

Kaina: 105.50 €

Dulkių maišelis Hoover H63 FREESPACE

Kaina: 11.00 €

Duklių siurblys Fakir 1805

Kaina: 125.05 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Elektrinis virdulys Severin WK 3415

Kaina: 33.43 €

Oro valytuvas Prime3 SAP81

Kaina: 244.41 €

Grilis Severin PG 8118

Kaina: 200.57 €

Bulvių tarkavimo mašina Migiris BETM-1

Kaina: 95.73 €

Kavamalė Gastroback 42602

Kaina: 109.99 €

Buitinis ventiliatorius Jata VM3023

Kaina: 28.99 €
 

Smulki buitinė technika                                 

                                                      

Smulkiai buitinei technikai priklauso: ventiliatoriai, asmeninės priežiūros technika, dulkių siurbliai, kavos virimo aparatai, lyginimo technika, sulčiaspaudės, buitinės svarstyklės, virtuvės technika, oro kondicionieriai, oro drėkintuvai, oro valytuvai-jonizatoriai, oro sausintuvai, šaldymo krepšiai, vandens ir oro jonizatoriai ir kita.

 

Ventiliatoriai yra skirti oro judėjimui patalpose ir ortakiuose sukelti. Taip pat jie gali būti naudojami varikliams aušinti, pneumatiniame transporte, katilinėse degimo produktams šalinti ir kita.

 

Jeigu norite sušildyti patalpą tam labai tinka naudoti ventiliatorinį šildytuvą.

 

Ventiliatoriniai šildytuvai yra skirti greitam patalpų šildymui, taip pat yra patogūs, lengvai pernešami iš vienos patalpos į kitą.

 

Ventiliatoriniai šildytuvai šilumą skleidžia ventiliatoriaus pagalba.

 

Geriausiai būtų ventiliatorinius šildytuvus pirkti pagamintus metaliniu korpuse, nes plastikinis korpusas gali tiesiog neatlaikyti šilumos ir perkaitęs išsilydyti.

 

Na o tradicinio ir neįprasto dizaino dulkių siurbliai ras vietą bet kuriuose namuose, o rankiniai dulkių siurbliai puikiai tiks nusiurbti dulkes ir pūkus nuo minkštų baldų ir ne tik.

 

Taigi galingi, ergonomiški ir patikimi dulkių siurbliai leis jums pamiršti dulkes namuose.

 

Dulkių siurblys tai yra elektrinis įrenginys skirtas valyti nuo paviršiaus esančius nešvarumus, tiesiog juos nusiurbiant.

 

Dulkių siurblio veikimo principas yra paprastas, nes jame esantis kompresorius tiesiog traukia orą ir šiukšles. Nešvarumai renkami į popierinį ar medžiaginį maišą, perkošiami vandens filtru ar atskiriami ciklonu.

 

Dulkių siurblių rūšių yra įvairiausių, vienas iš modernesnių, tai automatiniai dulkių siurbliai, kurie veikia savarankiškai užprogramavus.

 

Taigi dulkių siurblys pagal mobilumą yra skirstomas į pernešamus, stumdomus, traukomus, stovinčius, vežamus, centrinius. O pagal naudojamą filtrą - su medžiaginiu filtru, su medžiaginiu ir popieriniu filtru, su vandens filtru (dulkės renkamos vandenyje), su išcentriniu separatoriumi ir kita.

 

Nuo lyginimo lentos priklauso kaip seksis lyginimo darbai, savijauta ir kita.

 

Taigi pirkdami lyginimo lentą būtinai įvertinkite ar bus patogu Jums su ja dirbti ir lyginimas nebebus toks nemėgstamas darbas.

 

Taigi lyginimo lenta turi būti patogi ir stabili, na o jei reikia nuolat kilnoti, tai ji turėtų būti ir lengva. Svarbiausia gerai lentai – patogus darbo paviršius, uždengtas karščiui atsparia danga, ir vieta lygintuvui padėti.

 

Kad darbas būtų malonus ir nevargintų, lyginimo lentą pasistatykite reikiamame aukštyje pagal savo ūgį. Vienos lentos turi 3–4 fiksuotas aukščio padėtis, o kitų aukštis pasirenkamas savo nuožiūra keliant lentą aukštyn.

 

Paprastai lyginimo lentų užvalkalai siuvami iš 100 proc. medvilnės, su raišteliu po lenta, kad būtų galima pakeisti. Ir tai tenka daryti dažnai, nes plonas audinys greitai susidėvi, susitepa, o perkaitus lygintuvui gali ir užsidegti. Brangios lyginimo lentos naudoja užvalkalus atsparius karščiui, na ir prie tokio užvalkalo niekada neprilips lygintuvas, o ploni audiniai nepridegs.

 

Ieškodami lygintuvo dairykitės tik kokybiško, su garais ir didesnio galingumo – greičiau įkais. Atkreipkite dėmesį į lygintuvo formą. Noselė turėtų būti smailesnė, o pado kraštas toks plonas, kad lengvai palįstų po saga. Rinkdamiesi prietaisą būtinai paimkite į ranką – pajauskite, ar bus patogu laikyti, apžiūrėkite visas jo funkcijas. Puiku, jei bus apsauga nuo vandens varvėjimo, kalkių šalinimo funkcija, didesnis vandens indas. Lygintuvo padas turėtų būti nerūdijančio plieno ar keraminis. Išvyniokite laidą – kuo jis ilgesnis, tuo patogiau.

 

Perkant sulčiaspaudes reikėtų atkreipti dėmesį į veikimo garsumą, naudojimosi ir valymo paprastumą, sulčių spaudimo greitį, dydį ir svorį, papildomas funkcijas, galingumą, pagrindinių indų dydį, nepertraukiamo darbo trukmę, dizainą, kuris neretai ir lemia gaminio kainą.

 

Kokybiška sulčiaspaudė turėtų tarnauti pakankamai ilgą laiką, todėl prieš perkant ją nedarykite skubotų sprendimų ir atsakykite sau į tokius klausimus kaip: iš ko spausite sultis?, kaip dažnai tai darysite?, kokias sultis labiau mėgstate (skystas ar tirštesnes)? ir kita. Tad atsakius į šiuos klausimus geriau suprasite kokia sulčiaspaudė Jums yra tinkamiausia.

 

Pagrindiniai sulčiaspaudžių tipai yra tokie: rankinė sulčiaspaudė, citrusinių vaisių sulčiaspaudė, lėtaeigė dviejų sraigtų sulčiaspaudė, lėtaeigė vieno sraigto sulčiaspaudė, išcentrinė sulčiaspaudė.

 

Svarstyklės, tai yra puikus prietaisas, skirtas sekti Jūsų svorio ir kūno sudėjimo pokyčius. Jų pagalba galėsite sekti tikrąjį dietos ar sporto treniruočių poveikį Jūsų kūnui ir taip padidinsite motyvaciją siekti savo tikslų.

 

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą, o tai pasiekiama be skersvėjų ir triukšmo bei minimaliomis sąnaudomis.

 

Oro kondicionieriai būna įvairių tipų: montuojami į langus, prie lubų, palubės-sienų, sieniniai, kanaliniai, didelio galingumo, konvektoriniai ir kt.

 

Reikėtų žinoti, kad oro kondicionieriai yra skirtingų modifikacijų, vieni skirti vasaros sezonui kiti gali dirbti ištisus metus, atlikdami šilumos siurblių funkcijas. Paprastai būna nurodyta, kokiai temperatūrai esant jį galima eksploatuoti.

 

Taigi smulkią buitinę techniką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.