Horizontalios (lamelinės) tvoralentės skardinei tvorai


Tvora su horizontaliomis tvoralentėmis, dar kitaip vadinama lameline tvora, yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas aptverti savo individualaus namo, kotedžo ar nedidelės sodybos teritoriją. Pamažu lamelinės tvoros tapo itin populiariu pasirinkimu ir idealia alternatyva medinėms tvoroms, kadangi yra žymiai atsparesnės aplinkos poveikiui (jos yra cinkuotos ir dažomos milteliniu būdu), joms nereikia priežiūros, tad lyginant su medinėmis, kurios bėgant laikui gali deformuotis, prarasti savo spalvą, metalinės horizontalios tvoros visų šių savybių nepraranda. Be to, lamelinė tvora yra idealus pasirinkimas ieškantiems privatumo, kadangi iš išorės jos yra praktiškai nepermatomos, todėl smalsūs praeivių žvilgsniai nematys jūsų kiemo vidaus.

Skardinės tvoralentės yra gaminamos pagal individualius poreikius, jūs patys galite nuspręsti kokio ilgio horizontali tvoralentė bus reikalinga. Norimą lamelinės tvoros spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės, todėl galėsite idealiai suderinti namo fasado ir metalinės tvoros spalvas, kad jos derėtų, o bendras eksterjero vaizdas būtų nepriekaištingas.

Horizontalių tvoralenčių tvoros yra itin paprastai montuojamos, kadangi yra gaminamos segmentais, kuriuos tereikia pritvirtinti prie tvoros stulpelių. Tarpų dydį tarp kiekvienos horizontalios tvoralentės jūs galite pasirinkti patys. Jei norite daugiau privatumo, tarpai tarp tvoralentės gali būti mažesni (vos 10 mm pramatomumas), tačiau jei norite, kad kieme būtų daugiau šviesos, galite užsisakyti lamelines tvoras su didesniais tarpais tarp horizontalių tvoralenčių.

Žaliuzės tipo horizontalūs skardinės tvoros profiliai yra gaminami pagal individualius užsakymus. Atsiųskite mums norimos tvoros matmenis ir mes pateiksime pasiūlymą su tikslia horizontalios skardinės tvoros kaina. Norite sužinoti daugiau apie lamelines tvoras? Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis.