Akcija WoodWick Scented candle vase Redwood 85 g Kvapai namams
Turime sandėlyje
9.58 € 25.28 € / 1 vnt

Akcija Aromatinė žvakė WoodWick Scented candle vase Fig Leaf & Tuberose 85 g Kvapai namams

Kvapni žvakė WoodWick Blue Java Banana 85g Kvapai namams
Turime sandėlyje
16.02 € / 1 vnt

Aromatinė žvakė WoodWick Scented candle vase Palm Leaf 275 g Kvapai namams

Aromatinė žvakė WoodWick Scented candle vase Hemp & Ivy 275 g Kvapai namams

Kvapni žvakė WoodWick Tamarind & Stonefruit 85 g Kvapai namams
Turime sandėlyje
20.00 € / 1 vnt

Kvapni žvakė WoodWick Dark Poppy 85g Kvapai namams
Turime sandėlyje
15.98 € / 1 vnt

Kvapnus vaškas WoodWick Wood Smoke 22.7 g Kvapai namams
Turime sandėlyje
11.56 € / 1 vnt

Kvapni žvakė YESforLOV Massage Candle 120 g Kvapai namams

Kvapni žvakė WoodWick Wood Smoke 453 g Kvapai namams

Kaip išsirinkti kvapus namams?

Prieš renkantis kvapus namams, gerai apgalvokite savo pasirinkimą – juk būsimas kvapas reprezentuos jus ir jūsų namus. Tinkamai pasirinktas namų kvapas gali sužadinti prisiminimus, pakelti nuotaiką bei sukurti šiltą ir svetingą atmosferą jūsų namuose. Tad jei norite sužinoti daugiau apie kvapų, skirtų namams ypatybes ir pasirinkimą, kviečiame perskaityti mūsų informacinį vadovą.

Kvėpiklių tipai: kurį pasirinkti?

Kvapiosios žvakės. Kvapiosios žvakės net tik įneša į namus šilumos ir jaukumo jausmą, bet ir skleidžia įvairius aromatus. Kokybiškos kvapiosios žvakės gaminamos ir geriausių natūralių ir tradicinių ingredientų mišinių, todėl jų skleidžiamas kvapas yra itin šviežias ir įsimenantis.

Kvepalų difuzoriai. Namų kvepalų difuzoriai – tai nendrinės lazdelės, pamerktos aromatiniame aliejaus ir alkoholio tirpale. Nesvarbu, ar mėgstate lengvus ir gaivius, ar intensyvius ir šildančius aromatus, o jūsų mėgstamiausios – gėlių, vaisių bei medienos natos, kvepalų difuzoriai suteiks ilgai išliekantį kvapą namams. Difuzoriaus skleidžiamas aromatas paprastai išlieka ilgiau nei kvapiosios žvakės ar standartinio oro gaiviklio, be to, juos naudoti saugiau nei žvakes, degančias atvira liepsna.

Kaip naudoti namų kvapus?

Kvapiosios žvakės. baigus naudoti ir užgesinus žvakę, patariame pakirpti dagtį, kad jos aukštis siektų apie pusę centimetro. Tokiu būdu, kai vėl uždegsite žvakę, liepsna bus tolygi ir nesmilks.

Kad maksimaliai prailgintumėte žvakės degimo laiką, visuomet leiskite visam žvakės viršui pasidengti skystu vašku, prieš užgesinant liepsną. Tai leis išvengti vadinamojo "tunelio efekto", dėl kurio nesudegęs vaškas kaupiasi žvakės šonuose.

Vietoj to, kad užpūstumėte žvakę, rekomenduojama ją užgesinti. Tam galite naudoti specialų žvakių gesintuvą. Taip užkirsite kelią smilkimui ir išvengsite nemalonaus dūmų kvapo.

Kad ir kaip norėtumėte išsaugoti savo kvapiąją žvakę ypatingoms progoms, pasistenkite jos nepalikti nenaudojamos ilgesnį laiką. Laikui bėgant, žvakė gali prarasti aromatą, nes kvapas tiesiog išgaruos iš vaško. Laikykite savo kvapiąsias žvakes kambario temperatūroje ir reguliariai valykite dulkes ar nešvarumus, atsiradusius ant žvakės paviršiaus – taip išsaugosite šviežią kvapą.

Kvepalų difuzoriai. kiek nendrinių lazdelių pasiriksite naudoti, priklauso nuo jūsų norų, tačiau turėtumėte žinoti, kad lazdelių kiekis lemia difuzoriaus skleidžiamo kvapo intensyvumą. Jei norite sukurti stiprų kvapą mažesnėje erdvėje (pavyzdžiui, vonios kambaryje), rekomenduotume naudoti maždaug keturias – penkias lazdeles. Na o kad užpildytumėte namus ar didesnį kambarį lengvu, subtiliu aromatu, eksperimentuokite, pridėdami po vieną lazdelę tol, kol pasieksite norimą kvapo lygį.

Šiltesniuose kambariuose, pavyzdžiui, miegamojoje ar gyvenamojoje erdvėje, kvepalai išsisklaido greičiausiai, taigi, jei norite gerai paskleisti kvapą, padėkite difuzorių virš arba šalia uždengto radiatoriaus ir atnaujinkite aromatą sukdami nendrinę lazdelę.

Jei lazdelės apdulkėjo ir prarado kvapą, atėjo laikas jas pakeisti. Keiskite lazdeles ir tuomet, kai atnaujinate difuzoriaus eterinį aliejų, nes senosios bus įmirkusios anksčiau naudotu aliejumi ir prasčiau skleis kvapus.

Namų kvapų rūšys

Šiandien galima rinktis iš tokios gausybės skirtingų namų kvapų, kad kartais juos gali būti sunku atskirti. Namų kvapai gali būti suskirstyti į keletą šeimų, pagal bazines kvapų natas:

Citrusiniai vaisiai. Kaip ir galima tikėtis, pagrindiniai šių kvapų akcentai – citrinų, laimo vaisių, apelsinų ir greipfrutų aromatai. Šie kvapai, vertinami dėl savo šviežumo ir gaivumo, suteikia namams pakilios energijos.

Vaisiai. Tai kvapų šeima, skirta saldesnių vaisinių aromatų mėgėjams. Pagrindinės šio kvapo natos – kriaušių, persikų, mangų ir vyšnių aromatai. Vaisių šeimos kvapų pagrindas – turtingi, ryškūs ir saldūs kvapai.

Gėlės. Šis aromatas gali būti skaidomas į intensyvesnius, tokius kaip rožių ar levandų, bei lengvesnius – gardenijų, lelijų ar jazminų – kvapus. Gėlių šeima dažniau priskiriama moteriškiems kvapams.

Medis. Pagrindinės šio aromato natos – kedro, sandalmedžio, samanų ir pačiulių kvapai. Tai muskusinis vyriškas kvapas su žemiškais pustoniais.

Šviežumas. Puikiai tinka pavasariui / vasarai. Ši aromatų šeima imituoja kvapus, primenančius šviežiai išskalbtą ir išlygintą drobę.

Žaluma. Savita ir originali kvapų šeima, susidedanti iš žaliosios arbatos, kviečių želmenų, figų lapų, šalavijų ir bambuko natų.

Saldumas. Ši kvapų šeima turi daugybę aromatų, tokių kaip vanilė ir baltieji jostrai.

Prieskoniniai. Tai intensyvūs kvapai, idealiai tinkantys šaltuoju metų laiku. Čia galima aptikti begalę šiltų ir turtingų kvapiųjų medžiagų: medžio sakų, šafrano, muskato riešutų, imbiero, cinamono ir kitų natų.

Vis dar nežinote, koks kvapas geriausiai tiktų jums ir jūsų namams? b-a.eu internetinėje parduotuvėje rasite gausybę namų kvapų įvairiausiems skoniams, o patyrę konsultantai pasirengę padėti išsirinkti geriausią variantą. b-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!