TV spintelė Voucher RTV1S/3/10 II TV staliukai
Turime sandėlyje
74.98 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FR10-A TV staliukai
Turime sandėlyje
54.98 € 79.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė CD1-RT TV staliukai
Turime sandėlyje
54.98 € 76.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FR10-AW TV staliukai
Turime sandėlyje
53.98 € 74.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė CD1-RG TV staliukai
Turime sandėlyje
54.98 € 74.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė SV1-KE TV staliukai
Turime sandėlyje
58.98 € 79.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė SV1-W TV staliukai
Turime sandėlyje
58.98 € 79.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FR9-A TV staliukai
Turime sandėlyje
61.98 € 83.01 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė RL1-AA TV staliukai
Turime sandėlyje
66.98 € 89.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FR10-AA TV staliukai
Turime sandėlyje
54.98 € 73.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė LC1-KE TV staliukai
Turime sandėlyje
70.98 € 93.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FN1-KE TV staliukai
Turime sandėlyje
54.98 € 72.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė RT2-CU TV staliukai
Turime sandėlyje
61.98 € 81.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė FN1-W TV staliukai
Turime sandėlyje
52.98 € 68.99 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė RT2-KE TV staliukai
Turime sandėlyje
61.98 € 79.00 € / 1 vnt

Atpigo TV spintelė LC1-W TV staliukai
Turime sandėlyje
68.98 € 85.99 € / 1 vnt

TV spintelė Kaspian RTV2S venge TV staliukai
Turime sandėlyje
99.00 € / 1 vnt

Atpigo Spintelė televizoriui Idento RTV2S TV staliukai
142.91 € 173.99 € / 1 vnt

Televizoriaus staliukas: kokį pasirinkti?

Dydžiai

Jei nežinote tikslių savo televizoriaus matmenų, čiupkite matavimo ruletę ir įstrižai išmatuokite televizoriaus ekraną. Turėkite omenyje, kad nors televizoriaus dydis nustatomas pagal ekrano įstrižainę, televizoriaus staliuko plotis matuojamas įprastai. Taigi, jei televizoriaus ir staliuko matmenys yra vienodi, staliukas iš tiesų yra platesnis.

Televizoriaus staliukas turi būti bent tokio paties pločio, kaip ir jūsų televizorius, tačiau, jei tik pageidaujate, galite rinktis ir platesnį staliuką – tokiu atveju, šonuose galėsite susidėti kitus norimus daiktus. Televizorių staliukų būna įvairaus aukščio: žemų, vidutinio aukščio ir aukštų. Rinkitės tokį, kuris labiausiai dera prie jūsų sėdėjimo vietos (sofos, fotelio) aukščio bei suformuoja pageidaujamą žiūrėjimo kampą. Rekomenduojama televizorių statyti tokiame aukštyje, kad sėdint apatinė televizoriaus pusė būtų jūsų akių lygyje.

Medžiagos

Televizorių staliukams gaminti dažniausiai naudojamas medis bei metalas, kiek rečiau – stiklas. Mediniai staliukai namų interjerui suteikia tradicinį kaimišką atspalvį, tuo tarpu metaliniai bei stikliniai modeliai puikiai dera modernesnėje erdvėje. Įprastai televizorių staliukams naudojama lapuočių – vyšnios, klevo, ąžuolo ar raudonmedžio – mediena, tačiau visuomet galite pasirinkti medį, atitinkantį jūsų skonį bei biudžetą. Metaliniai staliukai neretai būna dažyti arba chromuoti, taip padailinant jų išvaizdą.

Staliukų tipai

Populiariausi televizorių staliukų tipai – pramogų centrai, kampiniai televizorių staliukai ir spintelės televizoriams.

Televizoriaus staliukas-pramogų centras pasižymi erdvumu ir suteikia daug vietos kitiems daiktams, pavyzdžiui, kabelių dėžėms, vaizdo žaidimų konsolėms arba "Blu-ray" grotuvams, susidėti. Šio tipo dizainas leidžia lengvai ir patogiai prijungti laidus iš įvairių prietaisų į televizorių.

Kampiniai televizorių staliukai yra mažesni ir taisyklingo trikampio formos, todėl idealiai tinka statyti kambario kampe.

Televizorių spintelės yra uždaro tipo televizorių stovai: jos turi stalčius arba lentynas su durelėmis, kuriose galima paslėpti norimą įrangą, kad ji mažiau kristų į akis.

Stiliai

Rinkdamiesi televizoriaus staliuką, atkreipkite dėmesį, kaip jis dera prie bendro jūsų namų stiliaus. Jei mėgstate klasikinę išvaizdą, išbandykite tradicinį kietmedžio staliuką, kuris puikiai derės bet kokiame interjere. Na o jei mėgstate modernų, XXI-ojo amžiaus stilių, rinkitės šiuolaikišką, ryškių ir elegantiškų bruožų, televizoriaus stovą.

Papildomos funkcijos

Lentynos, stiklinės durys ir stalčiai yra įprasti priedai, kuriuos dažnai (bet ne visada) gausite, pirkdami televizoriaus staliuką. Kokį staliuką bepasirinktumėte, įsitikinkite, kad jame yra pakankamai vietos visiems papildomiems įrenginiams, kurie bus šalia televizoriaus. Na, o jei šalia dar liks vietos ir asmeninei mediatekai – tiesiog puiku.

Reguliuojamos lentynos gali būti labai naudingos, jei į savo televizoriaus stovelį norite įtalpinti kelis skirtingų dydžių elementus. Tuo tarpu televizoriaus staliukas su stalčiais ir stiklo durimis pravers, jei nenorite, kad matytųsi televizoriaus įranga bei kita aparatūra, o tik pats televizorius ir jo staliukas. Pirkdami staliuką su stiklinėmis durimis ar lentynėlėmis, įsitikinkite, kad jos būtų iš grūdinto stiklo, kuris žymiai tvirtesnis, nei įprastas.

Spalvos

Kadangi daugelis televizorių staliukų yra pagaminti iš medžio, nieko nuostabaus, kad ruda – viena populiariausių spalvų. Tai puikus pasirinkimas, nes rudi atspalviai puikiai dera su įvairiomis spalvomis bei stiliais.

Juoda spalva gali būti kitas puikus pasirinkimas, ypač jei jūsų namuose vyrauja šiuolaikiškas stilius. Nors ruda ir juoda – itin praktiškos spalvos, kurios gali būti derinamos beveik su bet kuo ( tai ypač aktualu, jei mėgstate dažnai atnaujinti interjerą), galite rinktis ir kitos spalvos staliuką, priklausomai nuo erdvės, kurioje jis bus statomas, spalvinės gamos.