EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Buitinės svarstyklės internetu

EKS 8209 VI/TR Virtuvinės el. svarstyklė Buitinės svarstyklės

EKS 8209 VI/TR Virtuvinės el. svarstyklė

Kaina: 10.47 €11.45 €
Žiūrėk ČIA

EKS 9565 PO ''POPPIES'' Elektroninės svarstyklės

Kaina: 13.99 €
Žiūrėk ČIA

Elektroninės lagaminų svarstyklės Pilka

Kaina: 19.95 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės Caso Body Fit Scales

Kaina: 53.11 €
Žiūrėk ČIA

EKS 8239 VI Virtuvinės el. svarstyklė

Kaina: 7.77 €
Žiūrėk ČIA

EKS 8039 ST Virtuvinės el. svarstyklės

Kaina: 11.11 €
Žiūrėk ČIA

EKS 8028 SV Virtuvinės el. svarstyklės

Kaina: 11.05 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės EKS 9651 GR

Kaina: 8.97 €
Žiūrėk ČIA

EKS 9522 WB ''SQUARE'' Elektroninės svarstyklės

Kaina: 12.87 €
Žiūrėk ČIA

EKS 9597 SV El. svarstyklės

Kaina: 10.87 €
Žiūrėk ČIA

EKS 8881 RS ''PRIDE'' Elektroninės svarstyklės

Kaina: 16.94 €
Žiūrėk ČIA

Elektroninės lagaminų svarstyklės Geltona

Kaina: 14.96 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės Adler AD 8121

Kaina: 8.65 €8.68 €
Žiūrėk ČIA

Elektroninės lagaminų svarstyklės Balta

Kaina: 14.96 €
Žiūrėk ČIA
Svarstyklės Beper 90.125 Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Beper 90.125

Kaina: 17.53 €17.91 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės Tristar Bathroom scale WG-2419 Maximum weight (capacity) 150 kg, Accuracy 100 g, White

Kaina: 11.92 €12.09 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės Tristar WG-2421

Kaina: 10.87 €11.00 €
Žiūrėk ČIA

Svarstyklės Mesko Bathroom scales MS 8156 Maximum weight (capacity) 150 kg, Accuracy 100 g, Multiple user(s), Blue

Kaina: 9.00 €9.01 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Buitinės svarstyklės internetu

Kiekvieną dieną atliekame labai daug darbų ir jiems įgyvendinti naudojame labai daug įvariausių priemonių, kurios padeda be jokio vargo sėkmingai susižinoti reikalingą informaciją. Vienas iš tokių kasdien naudojamų daiktų, kuriam dažniausiai skiriama labai mažai dėmesio, ir apie jo svarbą sužinome tik tada, kai prarandame – svarstyklės.

Buitinės svarstyklės internetu B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas kiekvienam, kuris nuoširdžiai nori žinoti kiek sveria jis pats arba cukrus, kuris buvo dedamas į pyragą. Platus svarstyklių ir pasirinkimas suteikia galimybę vieno pirkimo metu įsigyti viską, ko Jums reikia ir netektų skirti daugiau laiko papildomoms smulkmenoms, kurios kainuoja.

B-a.eu prekybos vietoje galite įsigyti šias svarstykles:

  • Maistinės svarstyklės.

  • Kūno svarstyklės.

  • Lagaminų svarstyklės.

Jeigu ieškote konkretaus modelio, tačiau nepavyksta pas mus rasti  - tokiu atveju rekomenduojame susisiekti individualiai ir galbūt mes rasime tai, kas geriausiai tenkina poreikius ir kas garantuoja, kad rasite tokius namų daiktus, kurie garantuos, kad gyvenimas bus kur kas komfortabilesnis.

Virtuvinės svarstyklės

Šiais laikais virtuvinės svarstyklės internetu yra labai reikalingos ir daugelis žmonių džiaugiasi, kad jos padeda kur kas paprasčiau fiksuoti kalorijas, kurias valgote kiekvieną dieną. Paprasčiausiai svorio mažinimo kultas pasiekė daugelio moterų bei  vyrų virtuves, tad  norėdami paprasčiau suskaičiuoti kiek maisto suvartoja kiekvieną dieną – turėtų svertis. O svarstyklių pasirinkimas labai platus. Nuo tradicinių, klasikinio stiliaus, kurios veikia įprastu būdu ir kuriomis galima labai patogiai pakoreguoti dubens, pakelio svorį ir tuo pačiu pamatyti realų produkto kiekį, iki elektroninių, kurios padės miligramų tikslumų susižinoti, kiek sveria Jūsų vienas pasirinktas pomidoras ar bet kuris kitas maisto produktas. Platus skirtingų stilių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas ras tau, kas jam leis džiaugtis ne tik skoninga, tačiau ir funkcionalia virtuvės aplinka.

Kūno svarstyklės

Kūno svarstyklės internetu taip pat labai įvairios, tad jos ne tik padės fiksuoti savo organizmo pakitimus, tačiau tuo pačiu ir sukurti puikų interjerą. Šiuo metu pačios populiariausios yra elektroninės svarstyklės pigiau, kadangi jos labai tiksliai nurodo konkrečius kilogramus bei gramus, tad padeda geriau matyti pokyčius. Daugelis žmonių tikina, kad svorio metimo procese labai svarbu matyti pokyčius, kadangi aktyvus progresas dažniausiai padeda dar labiau stengtis. Kadangi kilogramai dažnai nekrenta taip greitai, kaip daugelis žmonių tikisi, tokiu atveju matyti bent jau mažėjančius gramus taip pat gerai, kadangi tai paskatins aktyviau siekti rezultatu ir tikslingiau judėti link tikslo.

Lagaminų svarstyklės

Dar vienas funkcionalus daiktas, kuris turi bene kiekvieno žmogaus namuose – svarstyklės, kurios sveria lagaminus. Paprasčiausiai šiais laikais žmonės labai daug keliauja, o konkretūs rodmenys, kiek galima su savimi vežti lagamine, dažniausiai apibrėžia ir pasiimamus daiktus. Taigi, ypač pigios svarstyklės neužima daug vietos, gali būti visada po ranka, svarbiausia, gali būti vežamos kartu su savimi, tad keliaudami namo galite būti tikri, kad lagamine tilps visi suvenyrai, kuriuos nusipirkote ir per daug viršijus svorį neteks mokėti didelių pinigų arba neteks išmesti daiktų už kuriuos sumokėjote. Tiksliai pasisvėrę žinosite kiek su savimi vežatės kilogramų ir kiek galima turėti lėktuve.

B-a.eu buitinės svarstyklės internetu – maža kaina ir puiki kokybė, kuri leis namuose turėti daiktus, kurie neužima daug vietos, tačiau yra būtini. Kai norisi, kad kiekvienas daiktas būtų reikalingas ir kiekviena funkcija atliekama kokybiškai – buitinės svarstyklės pigiau laukia Jūsų!