Atpigo Svarstyklės Jata 721 Buitinės svarstyklės
25.58 € 28.88 € / 1 vnt

Atpigo Svarstyklės Salter 800 WHBKDR Aquaweigh Mechanical white Buitinės svarstyklės

Atpigo Svarstyklės Salter 9150 BK3R Black Glass Analyser Bathroom Scales Buitinės svarstyklės

Atpigo Svarstyklės Jata 593 Buitinės svarstyklės
35.39 € 36.18 € / 1 vnt

Svarstyklės Jata HBAL7230 Buitinės svarstyklės
25.22 € 25.25 € / 1 vnt

Svarstyklės Jata 523 Buitinės svarstyklės
28.57 € 28.59 € / 1 vnt

Svarstyklės Jata 595 Buitinės svarstyklės
49.91 € 49.94 € / 1 vnt

Svarstyklės Jata HBAL1203 Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Jata HBAS1499 Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Jata 489 Buitinės svarstyklės
25.40 € / 1 vnt

Svarstyklės Jata HBAS1501 Buitinės svarstyklės

Svarstyklės Blaupunkt FKS601 Buitinės svarstyklės

Buitinės svarstyklės internetu

Kiekvieną dieną atliekame labai daug darbų ir jiems įgyvendinti naudojame labai daug įvariausių priemonių, kurios padeda be jokio vargo sėkmingai susižinoti reikalingą informaciją. Vienas iš tokių kasdien naudojamų daiktų, kuriam dažniausiai skiriama labai mažai dėmesio, ir apie jo svarbą sužinome tik tada, kai prarandame – svarstyklės.

Buitinės svarstyklės internetu B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas kiekvienam, kuris nuoširdžiai nori žinoti kiek sveria jis pats arba cukrus, kuris buvo dedamas į pyragą. Platus svarstyklių ir pasirinkimas suteikia galimybę vieno pirkimo metu įsigyti viską, ko Jums reikia ir netektų skirti daugiau laiko papildomoms smulkmenoms, kurios kainuoja.

B-a.eu prekybos vietoje galite įsigyti šias svarstykles:

  • Maistinės svarstyklės.

  • Kūno svarstyklės.

  • Lagaminų svarstyklės.

Jeigu ieškote konkretaus modelio, tačiau nepavyksta pas mus rasti - tokiu atveju rekomenduojame susisiekti individualiai ir galbūt mes rasime tai, kas geriausiai tenkina poreikius ir kas garantuoja, kad rasite tokius namų daiktus, kurie garantuos, kad gyvenimas bus kur kas komfortabilesnis.

Virtuvinės svarstyklės

Šiais laikais virtuvinės svarstyklės internetu yra labai reikalingos ir daugelis žmonių džiaugiasi, kad jos padeda kur kas paprasčiau fiksuoti kalorijas, kurias valgote kiekvieną dieną. Paprasčiausiai svorio mažinimo kultas pasiekė daugelio moterų bei vyrų virtuves, tad norėdami paprasčiau suskaičiuoti kiek maisto suvartoja kiekvieną dieną – turėtų svertis. O svarstyklių pasirinkimas labai platus. Nuo tradicinių, klasikinio stiliaus, kurios veikia įprastu būdu ir kuriomis galima labai patogiai pakoreguoti dubens, pakelio svorį ir tuo pačiu pamatyti realų produkto kiekį, iki elektroninių, kurios padės miligramų tikslumų susižinoti, kiek sveria Jūsų vienas pasirinktas pomidoras ar bet kuris kitas maisto produktas. Platus skirtingų stilių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas ras tau, kas jam leis džiaugtis ne tik skoninga, tačiau ir funkcionalia virtuvės aplinka.

Kūno svarstyklės

Kūno svarstyklės internetu taip pat labai įvairios, tad jos ne tik padės fiksuoti savo organizmo pakitimus, tačiau tuo pačiu ir sukurti puikų interjerą. Šiuo metu pačios populiariausios yra elektroninės svarstyklės pigiau, kadangi jos labai tiksliai nurodo konkrečius kilogramus bei gramus, tad padeda geriau matyti pokyčius. Daugelis žmonių tikina, kad svorio metimo procese labai svarbu matyti pokyčius, kadangi aktyvus progresas dažniausiai padeda dar labiau stengtis. Kadangi kilogramai dažnai nekrenta taip greitai, kaip daugelis žmonių tikisi, tokiu atveju matyti bent jau mažėjančius gramus taip pat gerai, kadangi tai paskatins aktyviau siekti rezultatu ir tikslingiau judėti link tikslo.

Lagaminų svarstyklės

Dar vienas funkcionalus daiktas, kuris turi bene kiekvieno žmogaus namuose – svarstyklės, kurios sveria lagaminus. Paprasčiausiai šiais laikais žmonės labai daug keliauja, o konkretūs rodmenys, kiek galima su savimi vežti lagamine, dažniausiai apibrėžia ir pasiimamus daiktus. Taigi, ypač pigios svarstyklės neužima daug vietos, gali būti visada po ranka, svarbiausia, gali būti vežamos kartu su savimi, tad keliaudami namo galite būti tikri, kad lagamine tilps visi suvenyrai, kuriuos nusipirkote ir per daug viršijus svorį neteks mokėti didelių pinigų arba neteks išmesti daiktų už kuriuos sumokėjote. Tiksliai pasisvėrę žinosite kiek su savimi vežatės kilogramų ir kiek galima turėti lėktuve.

B-a.eu buitinės svarstyklės internetu – maža kaina ir puiki kokybė, kuri leis namuose turėti daiktus, kurie neužima daug vietos, tačiau yra būtini. Kai norisi, kad kiekvienas daiktas būtų reikalingas ir kiekviena funkcija atliekama kokybiškai – buitinės svarstyklės pigiau laukia Jūsų!