EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Matmenys
Prekė
Tipai
Gamintojas
Rodyti:
B C D E I J K L P R S T V
Filtruoti
 
 

Vonios internetu pigiau

Akmens masės vonia VISPOOL CLASSICA 150x75 stačiakampė balta

Akmens masės vonia VISPOOL CLASSICA 150x75 stačiakampė balta

Kaina: 417.99 €493.60 €
Žiūrėk ČIA

Masažinė vonia B1712 kairinė su hidromasažu

Kaina: 1188.00 €1188.43 €
Žiūrėk ČIA

Vonia ROCA Faro 170x75 cm, su kojelėmis ir antislip

Kaina: 1130.48 €
Žiūrėk ČIA

Vonia LAUFEN ModernaPlus 170x75 cm, su triukšmo slopintuvais

Kaina: 514.49 €
Žiūrėk ČIA

Masažinė vonia B1680 kairinė su oro ir hidromasažu 170cm

Kaina: 1466.73 €
Žiūrėk ČIA

Vonia BALTECO Rhea 169x118 cm, be uždangos

Kaina: 791.44 €
Žiūrėk ČIA

Masažinė vonia B201-1 kairinė su oro ir hidromasažu

Kaina: 1788.08 €
Žiūrėk ČIA

Vonia ROCA Princess-N 150x75 cm, su chromuotomis rankenėlėmis ir antislip

Kaina: 209.94 €
Žiūrėk ČIA

KA BW Advantage SANIFORM PLUS 372-1

Kaina: 216.52 €
Žiūrėk ČIA

Eurowa vonia 170x70 cm, balta

Kaina: 95.46 €
Žiūrėk ČIA

Eurowa vonia 160x70 cm, balta

Kaina: 95.46 €
Žiūrėk ČIA

Eurowa vonia 150x70 cm, balta

Kaina: 95.46 €
Žiūrėk ČIA

Vonia LAUFEN Pro 170x75 cm, įleidžiama

Kaina: 386.35 €
Žiūrėk ČIA

Vonia ROCA Malibu 150x75 cm, antislip

Kaina: 428.73 €
Žiūrėk ČIA

Vonia ROCA Malibu 150x75 cm, su chromuotomis rankenėlėmis ir antislip

Kaina: 470.13 €
Žiūrėk ČIA

Vonios VISPOOL MAREA apdaila 170 dešinės pusės balta

Kaina: 105.34 €
Žiūrėk ČIA

Vonios VISPOOL FAMOSA apdaila 147x147 balta

Kaina: 98.87 €
Žiūrėk ČIA

Vonia RAVAK MAGNOLIA 170x75

Kaina: 373.97 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kokią vonią išsirinkti?

 

Senovės Romoje atsiradęs paprotys maudytis voniose ir kubiluose suklestėjo renesanso laikotarpiu. Maudynėse išpopuliarėjo muilas, kvapnius aliejus ir kvepalai. Pirmosios metalinės vonių konstrukcijos pradėtos gaminti dar 19 a. pabaigoje. To laikotarpio vonių mados atkartojo senovės civilizacijų vonių elegantiškas ir išlenktas formas, stovėjo ant keturių atramų.

Šiuolaikinės vonios savo išvaizda ir techninėmis galimybėmis gerokai patobulėjo. Vonios tapo stačiakampės, ovalios, trikampės, šešiakampės ar netgi aštuonkampio formos. Išskirtinį patogumą suteikia vonios su rankenėlėmis, atramomis ir ritinėliais galvai, sėdimosiomis vietomis ir kitomis detalėmis. Taigi keraminė santechnika nuolat tobulėja.

► Metalinės vonios

Jos pigios ir lengvos. Bet tam tikri dalykai verčia nepasitikėti: atrodo nesolidžiai, vanduo teka skleisdamas didelį garsą. Tačiau, kai kurios metalinės vonios išklojamos gumos apklotais, kad sumažėtų garsas. Montuojant tokią vonią jos dugnas ir kraštai iš išorės apipurškiami statybinėmis putomis (vidutinio dydžio vonios izoliacijai prireiks 2 indelių), kurios prislopina garsą ir sulaiko šilumą, mat metalas labai greit ataušta. Paprastai vakariečiai po metalinėmis voniomis įrengia šildymo sistemą, tačiau tai brangu ir neekonomiška. Gerų metalinių vonių storis turi būti ne mažesnis kaip 3,5 mm.

► Ketaus vonios

Jų pranašumas - ilgaamžiškumas, taip pat puiki šilumos ir garso izoliacija. Šiuolaikinių technologijų dėka ketaus vonios turi lygų, glotnų sniego baltumo paviršių. Viršutinis emalio sluoksnis ir antikorozinė danga leidžia vonią lengvai plauti bet kokiomis valymo priemonėmis ir išlaikyti švarią, be to, danga yra atspari įbrėžimams ir kitokiems pakenkimams. Emaliuotas paviršius labai malonus ir šiltas.
Dėl visų išvardytų priežasčių ketaus vonia yra higieniška, labai patvari, funkcionali ir estetiška. Tokios vonios gali būti ir hidromasažinės, su neslidžiu dugnu; komplektą kartais sudaro ir atlošas galvai, rankšluosčių laikikliai, ranktūriai, vandens lygio matuokliai. Aukšta kokybė, dizaino tradicijos, tvirtumas ir komfortas - šiuolaikinė ketaus vonia visa tai turi.
Pagrindinis ketaus trūkumas yra didelis svoris, be to, ši medžiaga riboja formų ir dydžių įvairovę.

► Akrilu dengtos vonios

Akrilas - viena šiuolaikinių medžiagų, kuri naudojama vonių gamybai. Akrilas yra tvirtas ir lengvas. Juo padengtas vonių paviršius - lygus bei blizgantis, atsparus karšto vandens ir daugelio buityje naudojamų chemikalų poveikiui. Akrilas lengvai valomas skystomis valymo priemonėmis. Jis pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, ilgai išlaiko pastovią vandens temperatūrą. Atsitikus nelaimei, subraižius vonios paviršių, jį galima atnaujinti namų sąlygomis: tam prireiktų šlifavimo popieriaus, poliravimo priemonių. Akrilo vonių yra pačių įvairiausių formų bei dydžių: apvalių, pusapvalių, pailgų, ovalinių, stačiakampių. Jas galite pasirinkti pagal turimą vonios kambario plotą. Taip pat yra vonių su rankenėlėmis, atrama galvai, sėdimąja vieta, ritinėliais galvai ir t.t. Norintiems įsigyti tokias vonias nedera skubėti. Nors jos pigios, tačiau turi daug trūkumų. Pirmiausia pirkdami akrilo vonią atkreipkite dėmesį į plastiko storį. Kol kas net ir storiausias plastikas nėra toks atsparus kaip metalas. Jei bus pažeistas apsauginis akrilo sluoksnis, giliau esančią plastmasę bus sunku išvalyti. Todėl nereikėtų žavėtis pigiomis ir lengvomis akrilo voniomis, nes subraižyta negražiai atrodys.

► Vonių priežiūra

Kasdienei priežiūrai naudokite kempinę ar skudurėlį irsausai iššluostykite vonią po kiekvieno prausimosi.

Paviršių saugokite nuo greit kietėjančių tirpių substancijų (plaukų ir nagų lako, klijų ir pan.).

Nenaudokite aštrių, paviršių braižančių valymo miltelių.Instaliuokite vonią arba dušo kabiną pagal gamintojo pateikiamus montavimo nurodymus.

Akrilinių vonių priežiūrai naudokite specialų priežiūroskoncentratą. Mažiems įbrėžimams išlyginti, nublukimui ir silpno nudegimo žymėms pašalinti naudokite specialų poliruoklį.

Esant stipresniam įbrėžimui, naudokite smulkų švitrinį popierių ir tik tada poliruokite su poliravimo kremu.