EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Hamakai internetu pigiau

AKCIJA
Hamakas ADVENTURE MOSKITO HAMMOCK THERMO

Hamakas ADVENTURE MOSKITO HAMMOCK THERMO

Kaina: 97.97 €104.12 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Hamako stovas LUNA

Hamako stovas LUNA

Kaina: 158.97 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas RELAX, Vulcano

Kaina: 42.53 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas BRASIL, Grenadine

Kaina: 73.97 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas HAVANNA, Marine

Kaina: 59.96 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas SALSA, Fuego

Kaina: 42.94 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas HANG MINI, Zebra

Kaina: 79.41 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas PARADISO, Esmeralda

Kaina: 96.33 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas BARBADOS, Rainbow

Kaina: 69.97 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas SILK TRAVELLER XXL

Kaina: 59.53 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas BRASIL, Lemon

Kaina: 73.97 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas ARUBA, Juniper

Kaina: 40.66 €
Žiūrėk ČIA

Hamako stovas PALMERA

Kaina: 95.13 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas MOSKITO-TRAVELLER

Kaina: 44.64 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas BOGOTA, Mandarina

Kaina: 92.99 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas BRASIL, Rainbow

Kaina: 77.60 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas SAMBA, Fuego

Kaina: 59.96 €
Žiūrėk ČIA

Hamakas TAHITI, Vulcano

Kaina: 31.02 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Hamakų pasirinkimas internete dažniausiai viršija lūkesčius dėl plataus pasirinkimo,kainų ar pigumo

Kiek iš jūsų turi sodybas už miesto? Turbūt ne vienas ir ne du. Lietuvoje, kaip ir didžiojoje dalyje Europos, yra populiaru turėti sodo namelį ar sklypą už miesto, kur galima nuvažiuoti savaitgaliai pailsėti, atsipūsti nuo miesto triukšmo. Tokiose sodybose dažnai yra auginamos ir įvairios daržovės, vaisiai. Kai kurie žmonės būtent šiam užsiėmimui, o ne poilsiui, ir skiria daugiausia laiko. Tačiau kita dalis mėgsta važiuoti į sodus tik atsipūsti, pasideginti saulėje ar ramiai hamake paskaityti knygą. Tiesa, pastarasis variantas, atrodo, Lietuvoje populiarėja. Hamakai yra parduodami įvairiose internetinėse parduotuvėse,tame tarpe ir b-a.eu. Vieni jų skirti trumpam poilsiui, o kituose gi galima ir nakvoti. Hamakai yra nesunkiai įtvirtinami tarp dviejų medžių ir juose gulint galima mėgautis maloniu pavėsiu. Tačiau tai ne vienintelis daiktas sode, kuris gali užtikrinti jūsų ramų poilsį.

Hamakus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų, medžiagų, gamintojų, kainų ir kita.Jei pirmuma teikiate kaina,rinkdamiesi internete hamaką,atsifiltruokite hamakus pagal pigumą/brangumą.tada galėsite pradeti rinktis nuo pigiausių.Hamakas yra nesudėtingas įrenginys, kuris yra skirtas miegojimui, gulėjimui ir kitam poilsiui. Tai tvirto audeklo arba tinklo gabalas, kurio abiejuose galuose pritvirtinti skersiniai (skersinių gali ir nebūti), o prie šių – virvės. Jomis hamakas tvirtinamas tarp dviejų medžių, stulpų ar kitokių atramų. Lengvai paruošiamas, patogus gabenti. Hamakai labai populiarūs yra tropinio klimato kraštuose, paplūdimiuose, laivuose ir kitur. Džiunglėse miegojimas hamakuose apsaugo nuo vabzdžių, drėgno paviršiaus, dėl laisvesnio oro cirkuliavimo mažiau perkaistama.Taigi hamakai suteikia egzotiško poilsio jausmą ir atsipalaidavimą šiltomis atostogų dienomis. Hamakus internete galite rinktis iš klasikinio arba modernaus stiliaus. Hamakas pagamintas iš kokybiškų medžiagų leidžia jaustis visiškai saugiam.

Hamakus galite rinktis iš hamakų su kartelėmis, hamakų kėdžių, kelioninių hamakų, vaikiškų hamakų ir kitos paskirties.Hamaką galite tvirtinti, kabinti tiek namuose turint laisvos vietos, tiek ir lauke. Tokia maža kabanti poilsio oazė, patogiausiai vieta skaityti knygą, gurkšnoti arbatą, saldžiai snausti ar tiesiog paskęsti mintyse. Hamaką namuose galite tvirtinti prie medinių sijų, lubų ar kolonų. Erdvei jis suteiks žaismingumo, faktūriškumo, romantikos ir primins saulėtas dienas.Pasikliaudami fantazija ar susiradę informaciją, medžiagas hamaką galite pasigaminti nesudėtingai ir pats. Taigi hamakas - tai nepakeičiamas poilsio įrankis visiems, turintiems bent kelis kvadratinius metrus žemės lopinėlio ir porą medžių. Jūs galite praleisti puikų laiką gryname ore, patogiai gulėdami hamake ir leisdami mintims vytis debesis.Taigi jeigu nežinote kokį hamaką pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.Hamaką rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą.

Hamaką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.