Atpigo Vienvietis hamakas Natura Tropic Jungle Royokamp, 100 x 50 cm Hamakai

Atpigo Hamakas-fotelis - Natura Jungle Light Royokamp, 100x50 Hamakai

Atpigo Hamakas ARTISTA, Sand Hamakai
64.44 € 72.53 € / 1 vnt

Atpigo Hamakas BRASILIA, Tropical Hamakai
73.24 € 82.41 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis hamakas, 200x100 Hamakai
26.85 € 29.72 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis hamakas su kutais, 200x100 Hamakai
25.82 € 28.57 € / 1 vnt

Atpigo Hamakas PARADISO, Terracota Hamakai
95.25 € 104.76 € / 1 vnt

Atpigo Dvivietis hamakas, 200x150 Hamakai
35.09 € 37.49 € / 1 vnt

Atpigo Hamakas su pagalvėle, 90x50, pilkas Hamakai
26.85 € 28.64 € / 1 vnt

Atpigo Hamakas-fotelis, 90x50, mėlynas Hamakai
25.82 € 27.54 € / 1 vnt

Hamakas ARUBA, Cayenne Hamakai
46.03 € / 1 vnt

Hamakas su porankiais, 100x60, mėlyna Hamakai

Metalinis hamako rėmas, 450x120x130 Hamakai

Hamakas-kėdė Royokamp, 100x100 Hamakai

Kabanti kėdė-hamakas, 100x100cm Hamakai

Hamakai: kai suptis vėjyje taip gera...

Hamakai – ne tik lauko, tačiau ir kambario, terasos arba balkono puošmena, kuri leis atsipalaiduoti ir po sunkių dienos darbų pasinerti į poilsio magiją. B-a.eu hamakai pritaikyti tiek lauko, tiek patalpos poreikiams, tad tai galimybė suptis tarsi bangose ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu.

Šiuo metu egzistuoja labai daug įvairiausių atsipalaidavimo priemonių, o hamakai labai dažnai įvardijami kaip pati paprasčiausia, tačiau taip pat ir originaliausia. Juk daugelis mūsų vaikystėje visas dienas leisdavo hamake pas močiutę kaime, o tuomet ir šypsena niekada nedingdavo nuo veido.

Taigi, hamakai internetu – galimybė susikurti savo poilsio oazę pigiai ir greitai. O kai B-a.eu teikia tokį platų pasirinkimą, kad kiekvienas ieškantis ras tai, kas jam labiausiai tinka!

Kaip pasirinkti tinkamiausią hamaką?

Nežinote, koks hamakas tinka labiausiai, o kai pasirinkimas toks platus, atrodo, kad susirasti tinkamiausią sunku? Tam tikra prasme tai yra gerai, kadangi taip atveriamos galimybės geriausiai patenkinti savo bei savo piniginės poreikius. Visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie labai mielai patars bei padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Tuo pačiu pateikiame ir mes mini planelį, kuris daugeliui žmonių labai supaprastina paieškas ir garantuoja, kad galiausiai rasite tai, kad leis pasinerti į poilsio bei vaikystės pasaulį.

  • Kaina dažniausiai yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris apsprendžia, kuris konkrečiai variantas yra pasirenkamas. Pirkti internetu geriau vien todėl, kadangi kur kas paprasčiau palyginti kainoraščius bei nusistatyti vidutinę hamakų investiciją. Vėliau derinant visus kitus kriterijus pavyks atrasti ir patį tinkamiausią. Juolab, akcija leis sutaupyti, o internete jas pamatyti yra kur kas paprasčiau. Užsiregistruokite ir pats pirmas gaukite išmanius pasiūlymus.
  • Kitas svarbus kriterijus, kurį visada verta įvertinti – dydis. Siūlome labai platų skirtingų dydžių hamakų pasirinkimą, kurie pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šiuo metu labai mėgstami hamakai, kuriuose gali gulėti du žmonės. Juk atsipalaidavimas dviese yra kur kas malonesnis. Sėdėjimo plotas gali būti nuo 100 x 130 iki 220 x 140 ir daug kitų matmenų, kurie jums leis pasirinkti tinkamiausią hamaką.
  • Hamakai taip pat turėtų būti pasirenkami įvertinus ir tai, kokį svorį jie gali išlaikyti. Kadangi šiuolaikiniai hamakai yra gaminami iš labai kokybiškų medžiagų, tai atveria galimybes susirasti tokį, kuris sėkmingai išlaikys net ir 200 kg žmogų (arba du žmones). Svarbiausia įvertinti ne tik savo poreikius, tačiau taip pat ir atramas prie kurių hamakas bus kabinamas. Žiūrėkite ne tik į tai, kad hamako medžiaga bus užtektinai kokybiška, kad sėkmingai išlaikytų didelį svorį, tačiau apgalvokite, kurioje vietoje kabinamas hamakas sėkmingai laikysis.
  • Kol vieniems smulkmena, kitiems svarbus kriterijus yra išvaizda. O B-a.eu siūlo tokių skirtingų hamakų pasirinkimą, jog kiekvienas ras tinkamiausią puikiai deranti tiek jo namuose, tiek sode. Nuo labiau klasikinių iki modernių hamakų, kuri leis suptis vėjyje stilingai!.
  • Pozicija lemia, kaip hamake bus leidžiamas laike. Daugeliui hamakas asocijuojasi su gulėjimu, tačiau nepamirškite, kad pastarasis gali būti ir sėdimas. Tokie hamakai dažniausiai kabinami terasose arba namuose. Atrodo labai estetiškai, juolab, tai tampa puikia savianalizės bei poilsio vieta namuose.
  • Techninės charakteristikos garantuoja, kad naudojimasis hamaku bus kur kas patogesnis, tad labai svarbu jas visas įvertinti: kartelės ilgis, kabinimo aukštis, atstumas nuo žemės ir panašiai. Kuo daugiau detalių įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad pasirinktas hamakas visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Nuostabūs hamakai pigiau leis puikiai praleisti laiką gryname ore, sugrįžti į vaikystę bei susikurti savo poilsio zoną, kuri priklausys tik Jums.

Hamakų pasirinkimas internete dažniausiai viršija lūkesčius dėl plataus pasirinkimo, kainų ar pigumo

Kiek iš jūsų turi sodybas už miesto? Turbūt ne vienas ir ne du. Lietuvoje, kaip ir didžiojoje dalyje Europos, yra populiaru turėti sodo namelį ar sklypą už miesto, kur galima nuvažiuoti savaitgaliai pailsėti, atsipūsti nuo miesto triukšmo. Tokiose sodybose dažnai yra auginamos ir įvairios daržovės, vaisiai. Kai kurie žmonės būtent šiam užsiėmimui, o ne poilsiui, ir skiria daugiausia laiko. Tačiau kita dalis mėgsta važiuoti į sodus tik atsipūsti, pasideginti saulėje ar ramiai hamake paskaityti knygą. Tiesa, pastarasis variantas, atrodo, Lietuvoje populiarėja. Hamakai yra parduodami įvairiose internetinėse parduotuvėse,tame tarpe ir b-a.eu. Vieni jų skirti trumpam poilsiui, o kituose gi galima ir nakvoti. Hamakai yra nesunkiai įtvirtinami tarp dviejų medžių ir juose gulint galima mėgautis maloniu pavėsiu. Tačiau tai ne vienintelis daiktas sode, kuris gali užtikrinti jūsų ramų poilsį.

Hamakus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų, medžiagų, gamintojų, kainų ir kita.Jei pirmuma teikiate kaina,rinkdamiesi internete hamaką,atsifiltruokite hamakus pagal pigumą/brangumą.tada galėsite pradeti rinktis nuo pigiausių.Hamakas yra nesudėtingas įrenginys, kuris yra skirtas miegojimui, gulėjimui ir kitam poilsiui. Tai tvirto audeklo arba tinklo gabalas, kurio abiejuose galuose pritvirtinti skersiniai (skersinių gali ir nebūti), o prie šių – virvės. Jomis hamakas tvirtinamas tarp dviejų medžių, stulpų ar kitokių atramų. Lengvai paruošiamas, patogus gabenti. Hamakai labai populiarūs yra tropinio klimato kraštuose, paplūdimiuose, laivuose ir kitur. Džiunglėse miegojimas hamakuose apsaugo nuo vabzdžių, drėgno paviršiaus, dėl laisvesnio oro cirkuliavimo mažiau perkaistama.Taigi hamakai suteikia egzotiško poilsio jausmą ir atsipalaidavimą šiltomis atostogų dienomis. Hamakus internete galite rinktis iš klasikinio arba modernaus stiliaus. Hamakas pagamintas iš kokybiškų medžiagų leidžia jaustis visiškai saugiam.

Hamakus galite rinktis iš hamakų su kartelėmis, hamakų kėdžių, kelioninių hamakų, vaikiškų hamakų ir kitos paskirties.Hamaką galite tvirtinti, kabinti tiek namuose turint laisvos vietos, tiek ir lauke. Tokia maža kabanti poilsio oazė, patogiausiai vieta skaityti knygą, gurkšnoti arbatą, saldžiai snausti ar tiesiog paskęsti mintyse. Hamaką namuose galite tvirtinti prie medinių sijų, lubų ar kolonų. Erdvei jis suteiks žaismingumo, faktūriškumo, romantikos ir primins saulėtas dienas.Pasikliaudami fantazija ar susiradę informaciją, medžiagas hamaką galite pasigaminti nesudėtingai ir pats. Taigi hamakas - tai nepakeičiamas poilsio įrankis visiems, turintiems bent kelis kvadratinius metrus žemės lopinėlio ir porą medžių. Jūs galite praleisti puikų laiką gryname ore, patogiai gulėdami hamake ir leisdami mintims vytis debesis.Taigi jeigu nežinote kokį hamaką pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.Hamaką rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą.

Hamaką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.