Pakabinamas supamas krėslas EGGY Supynės, krėslai
Turime sandėlyje
298.81 € / 1 vnt

Atpigo Sodo supynės, tamsiai rudos Supynės, krėslai
231.99 € 267.08 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė Oskar Lauko kėdės
182.00 € 189.98 € / 1 vnt

Pakabinamas supamas krėslas RASMUS Supynės, krėslai
249.00 € 249.99 € / 1 vnt

Sodo sūpynės Textiline 2x1, žalios Supynės, krėslai

Kabanti kėdė DOPPIO Supynės, krėslai
599.01 € / 1 vnt.

Kabanti kėdė ARIA Supynės, krėslai
469.97 € / 1 vnt

Kabanti kėdė Bellissimo Supynės, krėslai
449.99 € / 1 vnt

Pakabinama kėdė NIDO Supynės, krėslai
58.98 € / 1 vnt.

Krėslas FRESCO Supynės, krėslai
399.99 € / 1 vnt.

Kabanti kėdė SPESSO Supynės, krėslai
424.97 € / 1 vnt.

Kabanti kėdė PIATTO Supynės, krėslai
419.97 € / 1 vnt.

Pakabinami lauko krėslai internetu gera kaina


Šiltuoju metų laiku, ilgėjant vakarams, vis daugiau laiko praleidžiame lauke, savo namų terasoje ar sodybos kieme. Tiesa, norint, kad lauko poilsio erdvė būtų patogi ir komfortiška, tam yra reikalingi specialiai naudojimui lauke skirti baldai. Be tradicinių pasirinkimų, tokių kaip lauko kėdės ar stalai, vis didesnį populiarumą įgauna įvairūs pakabinami krėslai, kabančios kėdės ir foteliai. Liaudiškai šie lauko baldai vadinami tiesiog krėslas kiaušinis arba kokonas. Tai vienam arba dviem asmenims skirti baldai, kuriuose patogiai įsitaisius galima gerti kavą, skaityti knygą ar tiesiog mėgautis puikiu oru.

Vienas iš didžiausių tokio krėslo ar pakabinamos kėdės privalumas yra tas, kad juos lengvai galima perkelti į norimą vietą. Krėslo pagrindas nėra tvirtinamas prie žemės, todėl jūs galėsite patogiai jį pasistatyti norimoje vietoje. Jei saulė bus per daug kaitri, tiesiog nusistumkite pakabinamą krėslą į kitą vietą. Šaltuoju metų laiku jis puikiai papildys ir namų interjero erdvę.

Kokybiškas, stilingo dizaino pakabinamas supamas krėslas pigiau ne tik akcijos metu


Galime pasiūlyti platų, įvairaus stiliaus pakabinamų lauko krėslų ir kėdžių pasirinkimą. Priklausomai nuo tipo, jie gali būti su stovu arba kabinami kaip sūpynės. Jei ieškote kokybės ir patvarumo, rinkitės sintetinės vytelės - ratano kabančius krėslus. Kiti sutinkami šios medžiagos pavadinimai - technorotangas arba poliratanas. Iš šios medžiagos pagaminti baldai yra žymiai patvaresni, ilgaamžiškesni bei atsparesni drėgmei, UV spinduliams ir kitiems aplinkos veiksniams.

Mūsų e-parduotuvėje B-a.eu pakabinamos supamos kėdės ir krėslai internetu parduodami gera kaina. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu kabanti kėdė ar pakabinamas lauko krėslas su nuolaida kainuos žymiai pigiau, ženkliai mažesne kaina. Užsisakius internetu, jūsų išsirinktus baldus pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Pakabinamos ir pastatomos sodo sūpynės


Turbūt kiekvienas iš mūsų pamena bene smagiausią vaikystės pramogą - sūpynes. Tačiau net suaugus pasisupti jose be galo smagu. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, sodo sūpynes nėra sudėtinga įrengti. Pakabinamos sūpynės (Gandro lizdas) gali būti tvirtinamos ant specialiai tam sukurto sūpynių karkaso arba tiesiog ant storos medžio šakos ar lubų. Pakabinamos sūpynės įprastai yra pagamintos iš tvirto plieninio korpuso, kuris yra apipinamas tvirtos medžiagos pyne. Dėl įdomaus dizaino ir specialių pynimų bei dekoratyvinių kutų, tokios sodo sūpynės puikiai dera bet kokio tipo aplinkoje.

Dar vienas tipas yra pastatomos sodo sūpynės. Įprastai tai iš tvirto plieninio vamzdžio pagamintos sūpynės, kurios skirtos naudotis 2 ar 3 asmenims. Jos turi  neperšlampamos medžiagos stogelį nuo saulės ar lietaus, taip pat gali būti parduodamos su papildomomis sėdimosios dalies pagalvėlėmis, kurios sukurs didesnį komfortą sėdint. Taip pat galite rinktis sūpynes su apsauginiu tinkleliu nuo uodų, gėrimų laikikliu ar kitais priedais.

Jei nusprendėte įsigyti pakabinamas ant karkaso sodo sūpynes, jas įrenginėjant pirmiausiai reikėtų įsitikinti, ar aplink sūpynes pakanka laisvos erdvės, t.y, nėra medžių, krūmų, tvoros ar kitų statinių. Rekomenduojama, kad ties sūpynės šonais, būtų palikta mažiausiai 1,5 m laisvos erdvės, o ties supimosi ašimi - 4 m laisvos erdvės į abu galus. Tada besisupdamas vaikas neturės galimybės už ko nors užkliūti.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad vaikas nuo sūpynių gali nušokti ir nuskrieti dar kelis metrus į priekį. Didelę svarbą taip pat turi paviršiaus tolygumas. Primygtinai rekomenduojama statyti sodo sūpynes ant lygaus paviršiaus. Tai užtikrina tiek tolygų supimosi jėgos pasiskirstymą, tiek pačios sūpynės stabilumą.

Įvertinkite ir žemės pagrindą. Geriausia, kad tai būtų paviršius, pasižymintis bent minimaliomis savybėmis sugerti smūgį. Tinkamiausia būtų įsigyti specialiai tam pritaikytas gumines trinkeles. Sudėjus trinkeles supimosi zonoje, išvengiama tiek vaiko traumų nukritus, tiek nuo stabdymo kojomis duobės žemėje atsiradimo. Tam taip pat tinka skaldelė ar smėlis.

Sūpuoklės dažniausiai gaminamos iš metalo arba medienos. Kuo tvirtesnis karkasas tuo didesnį svorį išlaiko tokios supynės. Medinės sūpynės daromos iš ąžuolo ar pušies apvalių rąstų arba stačiakampių brūselių.

Sodo sūpynės internetu parduodamos įvairiausių formų, dizainų, spalvų. Mūsų e-parduotuvėje B-a.eu pastatomos ir pakabinamos sodo sūpynės parduodamos gera kaina. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu sūpynes su nuolaida įsigysite žymiai pigiau, ženkliai mažesne kaina. Užsisakius internetu, jūsų išsirinktas sodo sūpynes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.