Pasiūlymai
Atpigo
Prostatos masažuoklis Išdykęs (juodas) Prostatos masažuokliai

Atpigo Finger analinis kaištis Analiniai kaiščiai ir falai
13.95 € 20.95 € / 1 vnt

Atpigo Analinis vibratorius Bangiukas Analiniai kaiščiai ir falai
26.97 € 33.96 € / 1 vnt

Atpigo Vibruojantis analinis kaištis Šnibždeys Analiniai kaiščiai ir falai

Atpigo Rebel prostatos masažuoklis Dabar Prostatos masažuokliai
32.56 € 39.55 € / 1 vnt

Atpigo Prostatos masažuoklis Rocks-Off O-Boy - Juodas Prostatos masažuokliai

Prostatos masažuoklis Power Plug (Red) Prostatos masažuokliai

Populiariausios prekės
Atpigo Metaliniai analiniai kamuoliukai

Atpigo Analiniai rutuliukai Malonumų virvelė Analiniai rutuliukai
24.96 € 31.97 € / 1 vnt

Atpigo Analinis kaištis Vergas Analiniai kaiščiai ir falai
26.95 € 33.94 € / 1 vnt

Atpigo Wriggle Anal Plugs S, M & L Black Analiniai kaiščiai ir falai
31.24 € 38.25 € / 1 vnt

Atpigo Analinių kaiščių rinkinukas Frizz Butt Plug Set Analiniai kaiščiai ir falai

Atpigo Analinis vibratorius "Banga" Analiniai vibratoriai
37.24 € 44.25 € / 1 vnt

Varpos imitatorius Chijarana Analiniai kaiščiai ir falai

Prostatos masažuoklis Power Plug Prostatos masažuokliai

Analiniai žaislai 

 

Analinis stimuliavimas gali būti malonus ir jaudinantis abiems partneriams, tiek vyrui, tiek moteriai, nes analinėje angoje gausu nervinių galūnėlių. Analinė anga glaudžiai susijusi su dubens dugno raumenimis, taip pat ji esti visai šalia lytinių organų ir net susitraukinėja orgazmo metu, todėl drąsiai gali būti vadinama viena iš erogeninių zonų. Vis dėlto, malonumui patirti dažnai sutrukdo išankstinis nusistatymas arba neišmanymas kas ir kaip, netinkamų sekso žaislų pasirinkimas.

Na, o analiniai sekso žaislai apima analinius rutuliukus, analinius kaiščius ir falus, analinius vibratorius, prostatos masažuoklius ir kita.

Analiniai rutuliukai, tai yra ant virvutės sukabintų rutuliukų grandinė, kuri pabaigoje turi žiedą ar kitokią rankenėlę.

Paprastai šie rutuliukai atrodo labai paprastai, tačiau yra sukurta specialiai taip, kad nejaustumėte jokio diskomforto.

Rutuliukai yra gaminami iš įvairių medžiagų tokių kaip: silikonas, guma, lateksas, plastikas, metalas, medvilnė, nailonas ir kita. Taip pat analinius rutuliukus galite rinktis iš skirtingo ilgio virvučių, skirtingo dydžio rutuliukų ir kita. Tad skirtingų analinių rutuliukų pagalba galėsite mėgautis skirtingais maloniais pojūčiais.

Renkantis analinius rutuliukus reikėtų nepamiršti, kad rutuliukų paviršius neturi būti nelygus, neturi turėti aštrių išsikišimų ir kita.

Rankenėle yra reikalinga tam, kad nesunkiai galėtumėte išimti rutuliukus ir galėtumėte būti saugūs.

Analiniai rutuliukai gali būti ir vibruojantys. Analinių rutuliukų naudojimas yra paprastas. Orgazmo rutuliukus galite naudoti tiek glamonių metu įžangoje ar erotinių žaidimų metu, tiek po sekso, tiek maloniam solo žaidimui. Tačiau bet kokius atveju galite mėgautis trokštamu malonumu.

Būtinai reikėtų naudoti lubrikantą, juo reikėtų ištepti tiek rutuliukus, tiek ir vietą aplink išangę. Svarbiausia - negailėkite lubrikanto, jo dėka „sueitis“ bus daug paprastesnė, lengvesnė ir malonesnė. Analiniams malonumams būtų geriausiai naudoti specialiai tam sukurtus analinius lubrikantus. Jeigu norite ypač gero slydimo, tai reikėtų rinktis silikono pagrindu lubrikantus.

Analiniai rutuliukai yra sukurti suleisti juos į analinę angą ir lėtai traukti atgal, sukeliant banguojančius pojūčius analinei sričiai, taip padidinant Jūsų seksualinį malonumą ir suteikiant naujų pojūčių orgazmui.

Taigi analiniai rutuliukai yra vieni iš populiariausių sekso žaisliukų.

Analiniai kaiščiai ir falai yra sekso žaislai, kurie yra sukurti seksualiniam malonumui.

Analiniai falai yra paprastai siauresni ir smailėjančiomis formomis.

Analiniai kaiščiai yra gaminami įvairių formų ir iš įvairių medžiagų – vieni būna lygūs, kiti gali turėti gumbelius, kad paaštrintų pojūčius.

Analinis kaištis, tai sekso žaislas, skirtas stimuliuoti analinę angą siekiant seksualinio malonumo.

Jie yra naudojami trumpai prieš analinį seksą, siekiant paruošti ir atpalaiduoti analinės angos raumenis maloniems analinio sekso pojūčiams. Analinis seksas yra itin intymus užsiėmimas, kuris reikalauja kantrybės pripratimo ir kruopštumo todėl analiniai kaiščiai yra tinkamiausia priemonė leisianti pajusti pilnaverčio ir komfortiško analinio sekso malonumą.

Jeigu žadate analinį kaištį naudoti pirmą kartą, tai geriausiai būtų analinį kaištį įsigyti pradedantiesiems su kuriais galėsite atsargiai pratintis ir pažinti savo kūną. Na, o naudojant analinius kaiščius sustiprinsite orgazmą, suteiksite daugiau spalvingumo Jūsų intymiam gyvenimui bei sustiprinsite poros tarpusavio ryšį. Analinius kaiščius ir failus būtų geriausiai naudoti kartu su analiniu lubrikantu.

Analinius kaiščius ir failus galite rinktis įvairių spalvų, dydžių, gamintojų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, galės rasti kiekvienas pagal savo poreikius. Medžiagos iš kurių pagaminti analiniai kaiščiai gali būti tokios – silikonas, stiklas, metalas, plastikas ir kita.

Analinius kaiščius galima atskirti pagal tokius keturis požymis kaip: apvalainas galiukas, platėjantis svogūnėlis, siaurėjanti apačia bei išplatėjimas prie pagrindo. Toks dizainas sukurtas neatsitiktinai. Apvalainas galiukas reikalingas įsiskverbimui į analinę angą, truputis paplatėjimo, kad sudarytų malonų spaudimą pilnoms nervų galūnių analinėms sienelėms, siauresnė kojelė, kad jūsų sutraukiamasis raumuo galėtų užsidaryti ir išlaikyti kaištį vietoje, o išplatėjęs pagrindas neleis visam kaiščiui pranykti išangės viduje.

Jeigu analinius kaiščius naudojate pirmą kartą ir prieš tai niekada nesate tai bandę, tai geriausiai būtų rinktis mažesnį dydį, kad išvengtumėte analinės angos plyšimo. Taip pat nepamirškite gausiai naudoti lubrikanto, kuris palengvins pirminį įėjimą ir leis jaustis kur kas komfortabiliau.

Prostata, tai priešinė liauka, kuri yra svarbi vyrų reprodukcinės sistemos dalis. Ji yra atsakinga už sekreto, sudarančio spermą, gamybą. Na, o prostatos masažavimas gali pagerinti lytinę funkciją. Prostatos masažavimas yra ne tik naudingas, bet ir malonus, todėl ir yra kuriami specialūs prostatos masažuokliai. Prostatos masažuokliai idealiai pasiekia reikiamą vietą ir sukuria tinkamą spaudimą. Taigi prostatos masažuokliai yra analinių vibratorių (ar kaiščių) rūšis, kuri gali būti skirta specialiai vyrams. Tokie vibratoriai gali turėti ir papildomą atšaką su gumbeliais, kuri švelniai masažuotų sėklides ar zoną tarp analinės angos ir sėklidžių. Prostatos masažuokliai yra tinkami naudoti ir solo. Turi apsaugą, kad neįslystų per giliai ir patogią rankeną įsikibimui. Naudojant prostatos masažuoklius nepamirškite naudoti ir gausiai lubrikacijos.

Analiniai vibratoriai yra skirti analinių angų stimuliacijai, tačiau tinka ir vaginaliniams malonumams.

Analiniai vibratoriai skiriasi tuo, kad būna plonesni, su apsauginiu padeliu ar praplatėjimu. Analiniai vibratoriai gali būti rutuliukų lazdelių, kaiščių, varpos ar kitų formų. Universalūs tiek tinkantys vyrams, tiek ir moterims. Gali būti naudojami solo ir paįvairinti poros lytiniam gyvenimui. Ieškantys įvairesnių pojūčių gali rinktis dvigubus vibratorius, kurie vienu metu stimuliuoja vaginalinę ir analinę angas. Naudojant analinius vibratorius nepamirškite ir naudoti gausios lubrikacijos. Tačiau reikėtų žinoti, kad vibratorių, kurie nėra pritaikyti analiniams žaidimams reikėtų nenaudoti. Tad išsirinkite tinkamo ilgio ir skersmens ir pradėkite nuo švelnios vibracijos.

Taigi analinius vibratorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų, išmatavimų, formų, tipų ir kita. Analinių vibratorių tipai yra vibruojantys analiniai zondai, vibruojantys analiniai kaiščiai, vibruojantys kamuoliukai ir kita. Rekomenduojama išbandyti keletą rūšių analinių vibratorių tam, kad rastumėte sau labiausiai tinkamą ir suteikiantį didžiausią malonumą. Vibruojantys analiniai zondai, tai geriausiai tinkantis analinis stimuliatorius pradedančiajam, nes tokio tipo vibratoriai yra pakankamai ploni. Vibruojantys kamuoliukai perduoda intensyvią ir labai malonią vibraciją analinei angai ir kita. Analiniai vibratoriai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau maloniausia medžiaga lietimui yra silikonas. Taip pat nuo medžiagos priklauso ir analinio žaisliuko valymas, nes pavyzdžiui porėtos medžiagos reikalauja stipresnės priežiūros. Taip pat nuo medžiagos iš kurios yra pagamintas vibratorius, įtakoja ir jo kainą. Kai kurios medžiagos yra brangios kaip pavyzdžiui silikonas, o kitos medžiagos pigios kaip pavyzdžiui guma.

Na, o analiniai vibratoriai yra naudojami seksui, masturbacijai, pasiruošimui analiniam seksui ir kita.

Naudojant analinius žaislus nepamirškite naudoti ir lubrikanto, nes analinės stimuliacija be lubrikanto bus ne tik nemaloni patirtis, bet ir pavojinga, nes galite susižeisti. Nerekomenduojama naudoti seilių, kurios greitai išdžiūsta, ar kitų po ranka pasitaikiusių kremų, kurie visiškai nepritaikyti tam ir gali sudirginti analinės angos gleivinę. Na, o užsiėminėjant analiniu seksu – būkite atviresni, atsipalaiduokite, neskubėkite, pasirinkite tinkamą sekso pozą ir kita.

Taigi analinius žaislus galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.