Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Daugiasluoksnės sienų ir stogo plokštės | Sandwich plokštės internetu


Daugiasluoksnės plokštės (Sandwich) yra naudojamos dengiant stogus, formuojant fasadus, sienų apdailai. Tokios daugiasluoksnės plokštės gali būti su akmens vatos arba polistireninio putplasčio užpildu. Atsižvelgiant į pastato savybes ir siekiamus techninius reikalavimus, tiek vienos, tiek kitos rūšies daugiasluoksnės plokštės yra naudojamos.

Platus Sandwich plokštės pritaikymas


Daugiasluoksnė (Sandwich) plokštė yra tinkama naudoti tiek pramoniniuose, tiek visuomeniniuose ar verslo biurų objektuose. Pavyzdžiui, jos puikiai tiks logistikos, sandėlių, biurų, medicininių pastatų, viešbučių, paviljonų, kavinių ir kitų pastatų statyboje. Taip pat tinka apšiltinant ar renovuojant senesnius pastatus. Tai plačiai naudojama statybinė medžiaga, skirta lengvai apkalai. Lyginant su tradicinėmis statybinėmis medžiagomis, daugiasluoksnės stogų ir sienų plokštės išsiskiria greitu montavimu ir aukšta kokybe.

Daugiasluoksnės stogo ir sienų plokštės pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis, turi galimybę taikyti vertikaliame ir horizontaliame išsidėstyme, nereikalauja vidaus ir išorės apdailos, yra itin atsparios įvairiems aplinkos veiksniams.

Taip pat daugiasluoksnės plokštės (Sandwich plokštės) yra lengvai plaunamos. Atsižvelgiant į gaisrinius reikalavimus, galima parinkti trejopą plokščių užpildą – su poliuretanu (populiariausias), su putų polisterolu (ten, kur keliami mažesni atsparumo ugniai reikalavimai) ir akmens vatos užpildu (tokios daugiasluoksnės plokštės yra naudojamos padidinto atsparumo ugniai pastatams).

Platus dydžių ir spalvų pasirinkimas


Daugiasluoksnes plokštes gamina daug įvairių skirtingų gamintojų (BALEX METAL, TENAPORS ir kiti). Jos gali būti įvairių matmenų, tipų bei spalvų. Spalvų įvairovė (pagal RAL spalvyno registrą) suteikia daugiau galimybių jų pritaikyme. Galima rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo, taip pritaikant Sandwich daugiasluoksnes plokštes prie bendro statinio eksterjero.

Žinoma, nuo pasirinktų parametrų priklauso ir daugiasluoksnės plokštės kaina. Plokštės storis, ilgis bei plotis, taip pat naudojamas užpildas, spalva ir kiti parametrai lemia plokštės kainą. Geresnių parametrų, nestandartinių spalvų daugiasluoksnės plokštės kaina bus didesnė, o standartinių matmenų daugiasluoksnė plokštė pigesnė.

Kaip užsisakyti daugiasluoksnes plokštes sienoms ar stogams


Daugiasluoksnes stogo plokštes bei sienų plokštes galite užsisakyti mūsų el. parduotuvėje. Galime pasiūlyti patikimų gamintojų platų asortimentą įvairaus tipo Sandwich stogo ir sienų plokščių.

Reikia išsamesnės konsultacijos? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su savo poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų statomo objekto technines charakteristikas ir finansines galimybes.