Žaisliniai garažai, autoplovyklos ir lenktynių trasos vaikams. Hot Wheels, Disney Cars, Majorette ir kitų žinomų prekės ženklų pasiūlymai gera kaina. Išrinkite šaunią dovaną vaikams iš plataus asortimento. Užsisakykite lenktynių trasas greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Daugiaaukštis automobilių stovėjimo garažas su plovykla Woopie Automobilių lenktynių trasos vaikams

Atpigo Medinė statybų technikos trasa su priedais Tooky Toy Automobilių lenktynių trasos vaikams

Atpigo Woopie lenktynių trasa Automobilių lenktynių trasos vaikams
46.68 € 51.33 € / 1 vnt

Atpigo Didelė automobilių aikštelė su garso efektais Woopie Automobilių lenktynių trasos vaikams

Atpigo Spalvota automobilių trasa - Tooky Toy Car slide Automobilių lenktynių trasos vaikams

Atpigo Automobilių garažas Smoby Automobilių lenktynių trasos vaikams
48.61 € 50.89 € / 1 vnt

Medžiaginė sulankstoma trasa Automobilių lenktynių trasos vaikams

Keturių aukštų trasa su automobiliukais Automobilių lenktynių trasos vaikams

Garažas su automobiliu - Vroom Planet Automobilių lenktynių trasos vaikams

Šviečianti tamsoje trasa Rapid World Automobilių lenktynių trasos vaikams

Automobilių trasa - Dinozaurų parkas Automobilių lenktynių trasos vaikams

Vaikiški garažai, autoplovyklos, mašinėlių trasos gera kaina internetu

Jei ieškote šaunios dovanos, kuri ne tik patiktų jūsų vaikui, tačiau ir užimtų jį kuo ilgesnį laiką, tai žaislinė mašinėlių trasa ar garažas tam puikiai tiks. Mūsų parduotuvės kataloge rasite itin platų šių žaislų pasirinkimą gera kaina. Daugiaaukščiai mašinėlių garažai, lenktynių trasos ir jų priedai, žaislinės autoplovyklos vaikams, kurie mėgsta žaisti su mašinėlėmis. Jei nesate tikri, kokia trasa geriausiai tiktų jūsų vaikui, trumpai aptarsime jų tipus.

Lenktynių trasos vaikams

Žaislinė trasa gali būti mechaninė arba elektrinė, su automatiniu mašinėlės paleidimu ar valdymu. Itin populiarus pasirinkimas yra įvairios triukus atlikti galinčios trasos, kur mašinėlės važiuoja mirties kilpa ar tiesiog iššoka iš trasos. Vaikams itin patinka interaktyvūs žaislai, todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ar trasa turi šviesos bei garso efektus. Toks žaislas padės vaikui labiau įsitraukti į žaidimą bei išlaikyti jo dėmesį. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra Hot Wheels trasos. Galite rinktis iš plataus asortimento ir tipo. Jos ne tik išsiskiria savo interaktyvumu, bet ir turi galimybę būti prailginamos, papildomai sukomplektuojamos. Hot Wheels lenktynių trasos vaikus traukia savo spalvingu dizainu ir greitomis mašinėlėmis. Be to, mašinėles galima įsigyti ir atskirai, todėl galėsite laikas nuo laiko papildyti vaiko kolekciją naujais automobiliukais. Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į temines trasas. Vieni iš populiariausių yra Disney Cars lenktynių trasos rinkiniai, kuriuose vaikai ras savo pamėgtus personažus iš šio animacinio filmo. Dar vienas itin įdomus variantas - tamsoje šviečiančios trasos. Mažiausiems lenktynių mylėtojams rekomenduojame rinktis medines mašinėlių trasas, kurios neturi smulkių detalių ir yra saugios žaisti.

Žaisliniai garažai

Daugiaaukščiai garažai bei stovėjimo aikštelės taip pat itin patinka vaikams. Pirmiausia dėl to, kad garažą galima pastatyti pačiam, dažnai komplektacijoje yra įvairūs lipdukai ir kelio ženklai, kuriais sužymimos judėjimo kryptys. Taip vaikas gali po truputi mokytis kelio ženklų reikšmių, sužinoti, kuria puse vyksta eismas. Dažnai mašinėlių garažai turi ir įvairius interaktyvius sprendimus - automobilio pakėlimo liftus, plovyklas, degalines ar sraigtasparnio nusileidimo aikšteles. Jaunesniems vaikams rekomenduojame rinktis medinius garažus, kurie neturi smulkių dalių ir yra saugūs žaisti.

Žaislinių mašinėlių plovyklos

Jei lenktynių trasą ar garažą jūsų vaikas jau turi, galite atkreipti dėmesį į dar vieną labai smagų žaislą - tai autoplovyklos, kurios naudoja tikrą vandenį. Pavyzdžiui, Hot Wheels automobilių plovykla naudoja tiek šiltą, tiek šaltą vandenį, o į temperatūrų skirtumą reaguojanti mašinėlė keičią spalvą. Be to, tokia autoplovykla gali būti sujungta su kitomis Hot Wheels trasomis.

Mašinėlių trasos kainos

Pačios paprasčiausios Hot Wheels trasos kaina yra apie 15-25 eurus. Didesnės ir interaktyvesnės trasos kaina - apie 45-60 eurų. Aukščiau paminėta Hot Wheels autoplovykla kainuoja 45 eurus. Žaisliniai garažai su mašinėlėmis kainuoja apie 35 eurus. Jei norite sutaupyti ir įsigyti dar pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu lenktynių trasos, garažai ar žaislinės autoplovyklos kaina yra ženkliai mažesnė. Primename, kad užsisakius internetu trasos bus pristatytos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!