Kokteilinė Prime3 SSM41OR Kokteilinės
Turime sandėlyje
14.99 € / 1 vnt

Atpigo Kokteilinė Schneider SCBL15BL Kokteilinės
73.30 € 87.05 € / 1 vnt

Atpigo Kokteilinė Blaupunkt TBG801 Kokteilinės
105.37 € 121.50 € / 1 vnt

Atpigo Kokteilinė Blaupunkt TBG601 Kokteilinės
81.59 € 89.55 € / 1 vnt

Atpigo Kokteilinė Jata BT265 Kokteilinės
50.09 € 54.22 € / 1 vnt

Kokteilinė Jata BT1050 Kokteilinės
123.99 € 124.01 € / 1 vnt

Kokteilinė Gastroback Design Mini 40897 Kokteilinės

Kokteilinė Schneider SCBL15B Kokteilinės

Kokteilinė Thomson THBL962V Kokteilinės

Kokteilinė Gastroback 41003 Vital Mixer Kokteilinės

Kokteilinė Gastroback Design 41029 Kokteilinės

Kokteilinė Gastroback Vital 40999 Kokteilinės

Net ir pigiausia kokteilinė – mada ir įrankis sveikatos puoselėjimui

Kokteilinės šiuo metu dažnai atsiduria tarp populiariausių kalėdinių dovanų idėjų, tarp prekių kurioms skiriama daugiausia dėmesio ir kuriomis žmonės domisi. „Užplaukė“ mada? Ko gero. Tik mada čia ne ta prasme, kad turėti daiktą ir juo puikuotis, o tapo madinga būti sveikam ir rūpintis savimi. Kokteilinė anot specialistų, yra būtent įrankis sveikatai puoselėti.

Elektroninėse parduotuvėse galima rasti įvairių rūšių, gamintojų įvairiausių kainų kokteilines, tad pasirinkti yra iš ko nepriklausomai nuo biudžeto. Būti sveikam tikrai nėra prabanga, galima reziumuoti žvelgiant į kainas elektroninėje parduotuvėje b-a.eu .

Taigi, jei įsigijote kokteilinę internetu, arba jau turėjote iš anksčiau, metas statyti ant virtuvės stalo ir kažką gardaus pasigaminti. Kokteiliai priklausomai nuo ingredientų puikiai tinka tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei. Ypač kokteilinė praverčia tuomet, kai grįžę po darbų nenorite leisti laiko virtuvėje, o taip norisi valgyti – didelė stiklinė vaisių ar daržovių kokteilio itin greitai pagaminama (juk tereikia sumesti produktus į kokteilinę ir paspausti mygtuką), o kalorijų pakanka nugalėti alkį. Kokteiliai neapkrauna skrandžio, tad jaučiamas lengvumas – tai sveikas apsirinkimas propaguojamas daugelio sveikuolių.

Sveikų kokteilių receptai

Tam, kad sužadinus skonio receptus neliktumėte kaip musę pešę, dalinamės keliais sveikais kokteilių receptais, kuriuos pasigaminti itin paprastai ir paprastai produktai jau yra jūsų šaldytuve.

Jogurtinis kokteilis. Itin tinka tamsiems žiemos rytams. Reikės: 1 stiklinės natūralaus jogurto, 2 valg. šaukštų kviečių sėlenų, 4 vnt džiovintų slyvų ir 4 vnt džiovintų abrikosų, 1 arba. šaukštelio cinamono.

Džiovintus vaisius reikėtų pamerkti iš vakaro, kad suminkštėtų. Prieš ruošiant kokteilį reikia nusausinti, susmulkinti, į kokteilinę supilti jogurtą, sėlenas, smulkintus vaisius ir cinamoną. Viską gerai išplakti ir viskas. Skanaus!

Kefyro kokteilis. Kaip ir jogurtinis puikiai tinka žiemą, kai aplink nėra daug šviežių vaisių ir daržovių. Reikės: stiklinės neriebaus kefyro, 1 arbat.šaukštelio cinamono, 1 arbat.šaukštelio smulkiai tarkuoto imbiero, 1 žiupsnelio aitriosios paprikos. Viską sumaišyti ir iškart išgerti. Gardu ir sveika!

Mangų ir dribsnių kokteilis. Mėgaukitės šiuo kokteiliu, kol nesibaigė mangų sezonas. Pasibaigus galima pakeisti į kitą vaisių ir patiems atrasti geriausią kokteilio receptą. Reikės: puse mango, stiklinės natūralaus jogurto, 1 valg. šaukšto dribsnių.

Mangą nulupkite ir supjaustykite. Sudėkite į kokteilinę visus ingredientus ir suplakite. Tikras gardumėlis!

Pusryčių kokteilis. Itin alkaniems ir pasiilgusiems varškės deserto, patiks šis kokteilis. Vien dėl jo kokteilinė praverčia. Reikės: 150 ml ananasų sulčių, vieno mango minkštimo, 50 g liesos varškės, žiupsnelio cinamono. Visus ingredientus sudėkite į kokteilinę ir suplakite kol gausis vientisa masė. Pabarstykite cinamono ir štai pusryčiai paruošti. Puikiai tinka ne vien pusryčių stalui, tačiau ir kaip desertas.