Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Krūmapjovės ir trimeriai internetu

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės METABO AHS 36-65 V

Kaina: 519.01 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė Metabo HS 45

Kaina: 152.76 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė MAKITA ER2550LH

Kaina: 280.01 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė Metabo HS 8755

Kaina: 187.93 €
Žiūrėk ČIA

Benzininis sodo multi įrankis Einhell BG-CB 2041 TH

Kaina: 282.26 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė SHINDAIWA C225S

Kaina: 227.70 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė Metabo HS 8765

Kaina: 204.71 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė krūmapjovė Einhell GE-EH 6056

Kaina: 98.00 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė krūmapjovė 1.0kW Grizzly MTS 30 AC

Kaina: 149.00 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė krūmapjovė 0.8kW Grizzly MTR 25

Kaina: 118.00 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė aukštapjovė gyvatvorėms 900W Grizzly EHS 900 L

Kaina: 128.01 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinės gyvatvorių žirklės MAKITA UH6570

Kaina: 152.76 €
Žiūrėk ČIA

Krūmapjovė Metabo HS 8855

Kaina: 217.00 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė aukštapjovė 0.8kW Grizzly BKS 25 L

Kaina: 195.00 €
Žiūrėk ČIA

Gyvatvorių žirklės HONDA HHH 25D 75 E

Kaina: 669.00 €
Žiūrėk ČIA

Trimeris ECHO SRM-222ES

Kaina: 269.00 €
Žiūrėk ČIA

Gyvatvorių žirklės Honda HHH 25D 60 E

Kaina: 786.20 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinės gyvatvorių žirklės AL-KO HT 700 Flexible Cut

Kaina: 143.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Trimeriai: kad pjauti veją būtų malonu

Jeigu turite sodą – tokiu atveju privalu įsigyti ir kokybiškas sodo priežiūros priemones, kurios užtikrins, kad darbai bus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Trimeriai ir krūmapjovės privalo būti kiekvienuose namuose. Žinoma, jeigu neauginate jokių krūmų ir kitų augalų – tokiu atveju trimeris gal ir nebus labai funkcionalus, tačiau kitu atveju trimeriai yra būtini. Be jų paprasčiausias darbų atlikimas bus labiau komplikuotas ir reikalaus kur kas daugiau laiko.

Koks trimeris Jums labiausiai tinka?

Norėdami užsisakyti tinkamiausią trimerį internetu – teks palyginti nemažai galimybių, kadangi B-a.eu siūlo plačią pasiūlą. Suprantama, kad susisiekus su mumis padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią ir užsitikrinti, kad krūmapjovės bei trimeriai pilnai patenkins Jūsų poreikius.

  • Elektriniai trimeriai yra lengvesni ir jie dažniausiai naudojami savo namų poreikiams tuomet, kai teritorija nėra labai didelė. Paprasčiausiai jie veikia elektros pagalba, tad visada reikia prieigos prie elektros šaltinio, kuris padeda veikimą padaryti stabiliu ir paprastu.
  • Benzininiai trimeriai dažniausiai yra kiek sunkesni tačiau jų „neriša“ joks laidas, tad tai kur kas patogesnis pasirinkimas, kadangi galite labai patogiai manevruoti ir pjauti net ir labai sudėtingas vietas. Jeigu Jūsų sode yra labai medžių bei krūmų, kuriuos reikia kokybiškai apipjauti – tokiu atveju benzininis yra geresnis pasirinkimas, kadangi laidas neribos manevracijos ir bus kur kas paprasčiau atlikti pjovimo darbus.

Tik vienas, tiek kitas kainuos pigiau, jeigu palauksite nuolaidos. Akcija padeda ne tik įsigyti pigiau pačią įrangą, tačiau taip pat ir gauti papildomus priedus, kurie pjovimo darbus padarys kur kas paprastesniais ir greitesniais.

Ieškodami tinkamiausios technikos tuo pačiu įvertinkite gamintojus, estetiką, išmatavimus, galingumą, medžiagas bei kainas. Visi šie kriterijai padeda užsitikrinti, kad investuota kaina atsipirks ir tiek savoms reikmėms, ir tiek profesionaliai naudojami trimeriai bei krūmapjovės leis džiaugtis kur kas greičiau ir paprasčiau atliekamais darbais.

Charakteristikos, kurias būtina įvertinti

  1. Trimeriai dažniausiai naudojami mažos apimties pjovimams, tačiau pats pjovimo plotas varijuoja nuo didesnio iki mažesnio. Dažniausiai didžiausias – 50 cm, kai mažiausias gali siekti net ir 20 cm ir skirtas labai kruopščiam pjovimui, dažniausiai – dekoratyvinės vejos priežiūrai.
  2. Lyno storis taip pat nulemia ir trimero galingumą. Kuo jis yra storesnis – tuo pats trimeris yra galingesnis ir gali sėkmingai nušienauti net ir labai tankią bei aukštą veją. Galingas puikiai tiks ir šlapios vejos šienavimui, kadangi dažniausiai šlapią nušienauti yra kur kas sudėtingiau.
  3. Didelis privaumas, kai trimeriai turi keičiamą galvutę. Tokiu atveju nuėmus pjovimo, galima uždėti žirkles. Taip vienas prietaisas įgaus kur kas daugiau funkcijų.
  4. Labai didelės apimtiems darbams rekomenduojama įsigyti prietaisą, kuris turi vibracijos mažinimo funkciją. Paprasčiausiai ilgainiui, kai dirbama labai ilgai, vibracija pradeda kelti diskomofortą. Patogu, kai galima sumažinti jos intensyvumą.
  5. Kuo didesnis žolės laikymo bakelis – tuo rečiau jį teks išvalyti. Tačiau tuo pačiu bus sunkiau ir laikyti, tad universalesnis yra mažesnis bakas. Ypač, jeigu nupjauta veja pilama ne taip ir toli. Rinkite kompostą.
  6. Įsigykite ir laikymo diržą. Jis aktualus ne tik tuomet, kai trimeris yra sunkesnis. Net ir tada, kai jis lengvas – diržas vistiek reikalingas, kadangi dažniausiai jis padeda kur kas paprasčiau manevruoti.

Ir krūmapjovės, ir trimeriai užtikrins, kad sodo priežiūra bus ne darbas, tačiau tikras malonumas.B-a.eu konsultantai padės rasti tinkamiausią įrangą, kad kokybė pranoktų Jūsų poreikius ir kiekvienas investuotas centas grįžtų atgal!