Atpigo Gyvatvorių žoliapjovė 22.5cc, 600mm POWEG3010 POWERPLUS EG Krūmapjovės, trimeriai

Atpigo Žoliapjovė, krūmapjovė 42.7cc POWEG8012 POWERPLUS EG Krūmapjovės, trimeriai

Atpigo Trimeris 500W, Ø320mm POWXG30033 POWERPLUS X Krūmapjovės, trimeriai

Benzininis trimeris HECHT 135 BTS Krūmapjovės, trimeriai

Elektrinis trimeris HECHT 630 Krūmapjovės, trimeriai

Multifunkcinis įrenginys HECHT 1331 Krūmapjovės, trimeriai

Trimeriai, krūmapjovės, gyvatvorių žirklės ir kita sodo priežiūros technika gera kaina


Jeigu turite sodą, sodybą ar kiemą, kuriame auga aukšta žolė, gyvatvorės, krūmai ar tiesiog didelį sklypą miškingoje vietovėje - tokiu atveju trimeriai, krūmapjovės bei gyvatvorių žirklės jums bus itin pravartūs įrankiai, kurie leis greitai ir kokybiškai atlikti aplinkos priežiūros darbus. Net jei jūsų teritorijoje ir neauga aukšta žolė ar krūmai, trimeris ar žolės žirklės gali būti itin pravartus įrankis pjauti veją tose vietose, kur sunkiai pasiekia įprasta žoliapjovė. Jų pagalba itin paprastai galėsite padailinti pievelės kraštus. Apie tai, kaip išsirinkti tinkamą ir kokybišką aplinkos priežiūros techniką pigiau aptarsime šiame pirkimo vadove.

Trimeriai - krūmapjovės


Nors vizualiai gali atrodyti, kad tiek trimeris, tiek krūmapjovė yra vienas ir tas pats įrankis, tačiau priklausomai nuo jo galingumo bei naudojamų peilių tipo, jų funkcijos šiek tiek skiriasi. Patys paprasčiausi, mažesnio galingumo trimeriai (su valo tipo pjovimo galvomis) skirti patrumpinti vejos pakraščius, taip pat veją aplink augalus ar kitus objektus, tose vietose, kur vejapjovė nepasiekia. Galingesni trimeriai su atitinkamo tipo pjovimo diskais gali lengvai įveikti ne tik minkštą, tačiau ir kietesnę žolę, sumedėjusius augalus, krūmynus, krūmų šakas. Tad jei ieškote universalesnio įrankio - trimeris krūmapjovė jums pravers labiau. Priklausomai nuo to, kuo yra maitinamas, trimeris - krūmapjovė gali būti elektrinis, akumuliatorinis arba benzininis.

Elektriniai trimeriai yra lengvesni ir dažniausiai yra naudojami namo kiemo tvarkymui, kai teritorija nėra labai didelė. Kadangi elektrinis trimeris veikia su laidu, jungiamu į elektros lizdą, tad jam veikti visada yra reikalinga prieiga prie elektros šaltinio. Elektriniai trimeriai pasižymi tylesniu veikimu, yra lengvesni nei benzininės krūmapjovės - trimeriai, tad aplinkos tvarkymui aplink namus tai yra tikrai geras pasirinkimas. Svarbu tik pasirinkti tinkamų techninių parametrų techniką - nepermokėkite, o įsigykite pigiau tai, ko jums iš tikro reikia.

Kaip alternatyva yra siūlomi akumuliatoriniai trimeriai - krūmapjovės. Jie dirba keičiamų įkraunamų akumuliatorių pagalba, tad darbus galima atlikti ir vietose, kur nėra elektros energijos šaltinio. Tiesa, akumuliatorinis trimeris - krūmapjovė labai priklauso nuo naudojamos baterijos (jos talpos), tad dirbti didesniuose plotuose ir ilgesnį laiką gali nepavykti dėl išsikraunančios baterijos. Tiesa, jūs visada galite turėti vieną ar kelis papildomus, atsarginius akumuliatorius, kuriuos galėsite pakeisti darbo eigoje. Apibendrinant, galima sakyti, kad kaip ir elektriniai, taip ir akumuliatoriniai trimeriai - krūmapjovės geriausiai tinka mažesniems ir vidutinio dydžio plotams aptarnauti.

Benzininiai trimeriai - krūmapjovės yra žymiai galingesni už elektrinius. Kadangi jų darbo neriboja laidas ar akumuliatorius, viskas ką reikia turėti - tai benzino atsargos. Benzininiai trimeriai yra puikus sprendimas, kada reikia atlikti aplinkos priežiūros darbus dideliuose plotuose, miškingose vietovėse, kur reikalinga didesnė galia ir ilgesnis darbo laikas. Įprastai šio tipo įrankius renkasi profesionalai, kurie kasdien dirba įvairiose teritorijose. Naudojimui namų sąlygomis benzininis trimeris nėra itin reikalingas, be to, kam permokėti už prietaisą, kurio viso pajėgumo jums net nepavyks išnaudoti. Atminkite, kad pasirinktas tinkamų parametrų trimeris pigiau kainuos už įrankį, kuris jums netinka.

Apibendrinant, galima išskirti pačius svarbiausius kriterijus, į kuriuos verta atsižvelgti ir įvertinti perkant trimerį:

Galingumas. Tinkamai pasirinktas galingumas leis turėti įrankį, tiksliai pritaikytą darbui jūsų turimo dydžio plote. Tad rinkdamiesi atsižvelkite į tai, koks yra trimerio galingumas. Mažo galingumo trimeris - krūmapjovė tiks aptarnauti nedidelius plotus aplink namus, o galingas trimeris - krūmapjovė pasitarnaus dirbant didesnėse teritorijose. Tad jei norite sutaupyti ir įsigyti trimerį pigiau, mažam plotui nepirkite per daug galingo įrankio.

Pjovimo disko tipas. Priklausomai nuo to, koks pjovimo diskas yra trimerio komplektacijoje, tokius darbus jūs galėsite atlikti. Jei norite pjauti žolę ir krūmus, rinkitės plieninius pjovimo diskus, kurie yra pritaikyti storesnių šakų pjovimui. Jei trimeris yra reikalingas tik minkštos žolės patrumpinimui pievelės kraštuose ar aplink augalus - puikiai pjovimo galva su dviem ar keturiais valo galais. Universalus trimeris - krūmapjovė savo komplektacijoje gali turėti kelių tipų pjovimo galvas, kurias galima pasirinktai naudoti atitinkamo tipo pjovimui.

Labai didelės apimtiems darbams rekomenduojama įsigyti prietaisą, kuris turi vibracijos mažinimo funkciją. Paprasčiausiai ilgai dirbant vibracija gali pradėti kelti diskomfortą.

Reguliuojamo ilgio rankena. Toks trimeris - krūmapjovė itin pravers net keliais atvejais. Pirmiausia, tai pravartu, kada reikia dirbti skirtinguose aukščiuose, be to, norint pasiekti atokesnius kampus teritorijoje. Taip pat reguliuojama trimerio rankena leis kiekvienam dirbančiam su šiuo įrankiu jį prisitaikyti pagal savo ūgį.

Laikymo diržas. Jis aktualus ne tik tuomet, kai trimeris yra sunkesnis. Net ir tada, kai jis yra lengvas - diržas padeda kur kas paprasčiau manevruoti.

Tad tinkamų parametrų ir galingumo, funkcionalus ir patikimas trimeris - krūmapjovė leis kokybiškai atlikti aplinkos priežiūros darbus.

Gyvatvorių žirklės


Norint reguliuoti gyvatvorės augimą bei jos formą, neišvengiamas įrankis yra gyvatvorės žirklės. Nedidelėms gyvatvorėms gali tikti ir rankinės (mechaninės), tačiau tai nėra pats patogiausias ir greičiausias karpymo būdas. Norint greitai ir be didesnio vargo nukirpti bei suformuoti didesnes gyvatvores, jums itin pravers benzininės, elektrinės ar akumuliatorinės gyvatvorių žirklės.

Benzininės gyvatvorių žirklės yra pačios galingiausios. Tai idealus sprendimas prižiūrėti didesnio ploto gyvatvores, krūmus, be to, jos bus neišvengiamas sprendimas, jei netoliese nėra elektros maitinimo lizdo. Ir nors benzininės gyvatvorių žirklės yra sunkesnės bei triukšmingesnės lyginant su elektrinėmis, tačiau jų galia leis žymiai greičiau atlikti darbą sudėtingesnėse aplinkose.

Elektrinės gyvatvorių žirklės yra maitinamos elektra ir veikia nuo laido. Šio tipo gyvatvorės žirklės yra tinkamos aptarnauti vidutinio dydžio gyvatvores. Tiesa, svarbu, kad netoli būtų elektros lizdas, į kurį būtų galima įjungti prietaisą. Lyginant su benzininėmis, jos yra lengvesnės, tačiau laido ilgio apribojimas gali neleisti jomis dirbti atokesnėse vietovėse, kur nėra elektros energijos. Tokiu atveju, jei nenorite benzininės, galite rinktis alternatyvą - akumuliatorines gyvatvorių žirkles. Kalbant apie pliusus, elektrinės gyvatvorės žirklės dirba tyliai, nėra taršios aplinkai. Tad jei krūmai ar gyvatvorės nėra toli nuo elektros maitinimo šaltinio, elektrinės gyvatvorių žirklės jums puikiai tiks.

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės yra puiki alternatyva elektrinėms. Jei šalia aptarnaujamos teritorijos nėra elektros maitinimo lizdo, akumuliatorinės gyvatvorės žirklės itin pravers. Jos taip pat veikia tyliai, yra ekologiškos, nekenkiančios aplinkai. Tiesa, baterijos talpa gali apriboti šių įrankių darbą, todėl jei plotas yra itin didelis, jums darbo eigoje gali prireikti iš naujo įkrauti akumuliatorių arba visada turėti atsarginį.

Į ką reikia atsižvelgti perkant gyvatvorių žirkles

Žinoma, kaip ir bet kuris kitas darbo įrankis, jis turi būti patogus, ergonomiškas, pakankamai galingas, kad gerai ir kokybiškai atliktų darbą norimoje teritorijoje. Pjovimo dalies ilgis taip pat svarbus - jei krūmų plotas nėra didelis ir norisi didesnio tikslumo, galite rinktis gyvatvorių žirkles su trumpesne pjovimo dalimi. Tais atvejais, kada gyvatvorės yra plačios, didelės, greičiau ir kokybiškiau darbą atliks prietaisai su ilgesne ir storesne pjovimo dalimi.

Universalumas bei funkcionalumas taip pat gali būti svarbus tam tikromis situacijomis. Pavyzdžiui, jei norite itin tiesiai nupjauti gyvatvorę, galite rinktis gyvatvorių žirkles su integruotu gulsčiuku. Toks sprendimas leis visiškai lygiai atlikti krūmų karpymo darbus.

Jei turite aukštas gyvatvores ar norite patrumpinti medžių šakas, jums gali praversti ir puiki alternatyva - aukštapjovės. Jos taip pat yra puikus pagalbininkas, kada reikia nupjauti krūmus ar gyvatvores sunkiau pasiekiamose vietose, taip pat vaismedžių priežiūrai, plonų medžio šakų nupjovimui ir kitiems darbams. Aukštapjovės pagrindinis privalumas - tai ilga rankena, kuri, priklausomai nuo rankenos ilgio, gali leisti nugenėti šakas augančias net 5 metrų aukštyje.

Tad renkantis gyvatvorių žirkles yra rekomenduojama atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje dirbsite. Mažoms, nedidelio ploto gyvatvorėms aptarnauti puikiai tiks ir mažiau galingos gyvatvorių žirklės. Jei gyvatvorė aukšta ar plati, ieškote įrankio su ilgesne pjovimo juosta. Itin aukštoms gyvatvorėms ar medelių genėjimui rekomenduojame rinktis aukštapjoves.

Krūmapjovės, gyvatvorių žirklės, trimeriai pigiau, perkant internetu


Mūsų kataloge rasite itin platų aplinkos tvarkymo technikos pasirinkimą. Amber-Line, Blaupunkt, Bosch, Dedra, Einhell, Grizzly, Hecht, Honda, Makita, Metabo ir kitų prekės ženklų elektriniai, akumuliatoriniai ir benzininiai trimeriai, krūmapjovės, gyvatvorių žirklės, aukštapjovės, žolės žirklės itin gera kaina. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu įrankiai kainuoja pigiau, mažesne kaina. Atminkite, kad tik patikrintų, patikimų gamintojų technika padės kokybiškai atlikti aplinkos tvarkymo darbus bei tarnaus žymiai ilgiau.

Jei nesate tikri, koks benzininis ar elektrinis trimeris, krūmapjovė, gyvatvorės žirklės ar aukštapjovė jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą techniką, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti ir kaip sutaupyti.

Užsisakyti greitai ir paprastai, neišeinant iš namų galite internetu - mūsų elektroninėje parduotuvėje. Įsigijus internetu - trimeriai, krūmapjovės ir kita sodo priežiūros technika bus pristatyta jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.