Pasiūlymai
Atpigo Sodo vaza, 30x30x36 Lauko vazonai
23.61 € 35.09 € / 1 vnt

Atpigo LED sodo žibintai, 12x12x78cm, 12vnt. Lauko žibintai, šviestuvai
16.77 € 17.51 € / 1 vnt

LED kiemo žibintų rinkinys, 12vnt. Lauko žibintai, šviestuvai

Gėlių vazonas - Prosperplast Lauko vazonai

Džiuto virvė su 60 LED lempučių, 450 cm Lauko žibintai, šviestuvai

Sodo šiltnamis, 198x78x200, žalias Šiltnamiai

Sodo šiltnamis, 300x200x200, baltas Šiltnamiai

Populiariausios prekės
Atpigo Namelis sodo NEWTON 7511 Sodo nameliai, pastogės
2032.98 € 2145.00 € / 1 vnt

Savaeigė benzininė žoliapjovė HECHT 546 Žoliapjovės, vėjapjovės

Benzininis kultivatorius HECHT752 Kultivatoriai ir motoblokai

Plėvelė 'STRETCH' 17mkrx450mmx200m Kitos ūkinės prekės

Elektrinis kultivatorius DEDRA DED8710, 1500W Kultivatoriai ir motoblokai

Sodo ir daržo prekės bei informacija internetu leidžia greitai ir nebrangiai tapti profesionalu

 

Lietuviai – tikras sodininkų ir daržininkų kraštas. Kolektyviniai sodai, aplipę didžiuosius šalies miestus, nors atrodytų ir galėtų būti atgyvena, tačiau vis dar populiarūs. Turėti savo daržo plotelį, kelis vaismedžius, užsiauginti serbentų ir šilauogių nori daugelis. Bene populiariausi smulkioji daržininkystė ir sodininkystė Lietuvoje yra pensininkų tarpe, kurie tokiu būdu praleidžia savo laisvalaikį ir prisiduria užaugintais maisto produktais prie pensijos. Tačiau be daržo ar sodo nenori gyventi ir didelė dalis naujus namų besistatančių jau šios kartos žmonių. Jų paskatos gana įvairios. Vieniems tai tikras, gyvas, ekologiškas maistas, kitiems tarsi hobis, treti šiaip smalsauja, na o daliai tiesiog į kraują įaugęs tėvų ir senelių pavyzdys. Be abejo, negalime lyginti ir savų užaugintų pomidorų su pirktais parduotuvėje. Skonis skiriasi kaip diena ir naktis.


Turint omenyje didžiulį sodų ir auginimo pomėgį Lietuvoje, nesistebime ir dėl didžiulės paklausos sodo ir daržo prekių. Dalį tos įvairovės galima apžiūrėti elektroninėje parduotuvėje b-a.eu,kur sodo ir daržo prekių kainos yra priimtinos. Jei seniau daugelis savo šešiuose sodo aruose ir išsiversdavo tik su porą kastuvų, kauptuku ir kibiru, dabar viskas visiškai kitaip. Dėka įvairiausios technikos, darbas sode pasidarė kur kas lengvesnis ir malonesnis. Gal todėl jis patinka ir šiuolaikiniam, skubančiam ir lekiančiam jaunuoliui. Paprastas pavyzdys – automatinės daržo laistymo sistemos. Jei anksčiau tekdavo semti vandenį iš šulinio ir visą pusdienį jį lieti ant savo daržovių, dabar tereikia nusipirkti nedaug kainuojantį purkštuką, prijungti prie vandentiekio ir kol daržai bus laistomi, eiti paskaityti knygą obels pavėsyje.


Soduose, ypač vasaros savaitgaliais, galima išgirsti įvairiausios ūžiančios technikos. Be abejo, dažniausiai tai būna žoliapjovės. Vieni bando stumdyti paprastas mechanines, kiti po kiemą atsargiai vynioja elektrinio aparato laidus, kiti drąsiai per kurmiarausius važiuoja su galingomis benzininėmis žoliapjovėmis. Turime ir labai patogių elektrinių gyvatvorių žirklių, ir bene tobulą išradimą šių laikų sodininkui – tai šakų smulkintuvą. Medžius reikia genėti kasmet, o susidarančios šakos – tikras galvos skausmas. Ypač tiems, kurie žino, jog sode tokių atliekų deginti negalima. O štai turint smulkintuvą belieka šakas paversti puikiu mulču savo braškėms ir džiaugtis švariomis, visai nežemėtomis uogomis.


Be abejo, daugeli dabar nori turėti ir savo šiltnamis, būti apsitvėrę kiekvieną lysvę, trešnių uogas apsaugoti specialiais tinkleliais nuo būrių varnėnų. Tad nieko keisto, jog prekės sodui ir daržui internetinėse parduotuvėse yra tokios įvairiosir geromis kainomis. Ir tokios patogios naudojimui. Ar teko girdėti, jog norint gero pomidorų derliaus, reikia šiltnamį kasdien vėdinti, nakčiai uždarant? O ar žinote, jog paprastas automatinis šiltnamio langų ar durų atidarytuvas, reaguojantis į lauko šilumą, tekainuoja keliasdešimt ar net keliolika eurų ir atima visus šiuos rūpesčius? Turbūt dar niekada sodininkystė ir daržininkystė dar nebuvo tokia lengva ir maloni. Vietoj to, kad sunkiai neštume vandenį, dabar naudojamės laistymo sistemos, o vietoj sunkaus lapų grėbimo rudenį, tiesiog juos nupučiami specialiais pūstuvais arba surenkame su žoliapjove. Ir tokių supaprastėjimo pavyzdžių galime atrasti kone kiekviename žingsnyje.

 

Sodas ir daržas daugeliui lietuvių vis dar yra neatsiejama laisvalaikio dalis. Galimybė pabūti gamtoje, fiziškai pajudėti ir dar turėti pačių užaugintų daržovių išties žavi. Na o tie, kas savo sodo neturi, tačiau gyvena privačiame name ir rūpinasi savo kiemu bei aplinka. Tad sodo ir daržo prekės, krūmapjovės ir žoliapjovės, laistymo įranga ar dekoratyviniai takelių akmenys aktualūs tikrai dažnam draugui ar kaimynui. Mūsų internetinėje parduotuvėje gali įsigyti kone viską, ko gali prireikti prisiekusiam daržininkui ar individualaus namo savininkui, o kainos jus maloniai nustebins.

 

Geras, šiuolaikinis šiltnamis su jame nusvirusiomis raudonomis pomidorų kekėmis yra tai, ką savo kieme nori matyti daugelis. Šiais laikais jau galime pamiršti kasmetinius šiltnamio plėvelės keitimus, santechninių vamzdžių lankstymą šiltnamio karkasui bei po žiemos įlinkusį stogą. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairių dydžių dabartinius standartus atitinkančių polikarbonatinių šiltnamių. Tai tvirti, nesunkiai surenkami, ilgaamžiai, patogūs ir estetiškai patrauklūs gaminiai. Jie puikiai žiūrisi net prie prabangių klinkerio plytelėmis išpuoštų naujų namų. Na o jei dar įsirengsite laistymo sistemą ir automatinį šiltnamio vėdinimą, pomidorų auginimas bus tikras malonumas net ir patiems tingiausiems.

 

Tie, kuriems šiltnamių nepakanka, tačiau nori turėti lengvai prižiūrimą daržą, verta pagalvoti apie motobloko, kultivatoriaus ar mini traktoriaus įsigijimą. Benzininiais kultivatoriais rudenį ir pavasarį galima sėkmingai supurenti net ir visai nedideles lysves. Tiems,kurių daržai yra kur kas didesni, geresnis sprendimas būtų rinktis savaeigį mini traktorių. Apie tai, kad visus daržus reikia sukasinėti kastuvu ar šakėmis jau retas tenori girdėti. Motoblokas yra puiki investicija ne tik į malonesnį darbą darže, bet ir sveikesnę nugarą.

 

Dar viena sodo ir daržo prekių grupė internete, kuri leidžia kur kas maloniau džiaugtis darbais sode, tai šakų ir krūmų smulkintuvai. Jei turite nors vieną medį ar krūmą sode, nereikalingų šakų pas jus neišvengiamai atsiras. Žaliųjų atliekų deginimas ne tik yra uždraustas teisės aktų, bet ir realiai nemalonus nei sau, nei kaimynams. Kur kas geriau pasinaudoti šakų smulkintuvais ir pasigaminti puikaus mulčo braškėms ar serbentams. Priklausomai nuo to, kaip dažnai jums reikės smulkintuvo, reikėtų rinktis elektrinį arba benzininį. Elektriniai šakų smulkintuvai yra pigesni ir lengvesni, patogesni naudoti tuomet, kai šakų nėra labai daug ir jos plonesnės. Tuo tarpu benzininiai yra kur kas galingesni, jie ilgiau gali dirbti be pertraukos ir susmulkinti net kelių centimetrų skersmens šakas.

 

Privačių namų savininkams, kurių didesni daržų plotai paprastai nedomina, galime pasiūlyti daug įvairių prekių kiemo tvarkymui ir priežiūrai. Tam, kad turėtumėte gražią veją, jums reikės ne tik žoliapjovės, bet ir plastikinių bortelių ar tvorelių atskirti gėlynams,laistymo įrangos bei grėblio lapams rudenį sugriebti. Dekoratyvinių akmenų bei skaldos pagalba kieme galima padaryti puikių sprendimų takeliams ir aikštelėms prie pavėsinės. Bet, be jokios abejonės, gražus kiemas prasideda nuo gero vejapjovės. Priklausomai nuo pievos dydžio ir asmeninių poreikių, mūsų parduotuvėje galite rasti ir mechaninių, ir elektrinių, ir benzininių žoliapjovių. Labiau apleistų vietų ar patvorių tvarkymui puikus pasirinkimas yra krūmapjovės.

 

Sodo ir daržo prekių ir jų kainų pasirinkimas ir įvairovė internete šiais laikais tikrai stebina.


Laimei, kone viską iš sodo ir daržo prekių galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Nuolat siūlome ir įvairias šios kategorijos prekių akcijas, tad gerą šiltnamį, karutį ar sodo kastuvą galite įsigyti ir kur kas pigiau. Jūsų patogumui prekes pristatome visome Lietuvoje. 

 

Prižiūrint sodo sklypą nė vienas sodininkas negali apsieiti be tinkamo sodo inventoriaus. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, laistytuvą, kauptuką, dalgį ir kt. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti internetu, čia galima net sutaupyti pinigų ir savo brangaus laiko.

Žemės darbams dažniausiai naudojami yra kastuvai. Kastuvą renkantis reikia atsižvelgti į žemės tipą. Molingai žemei labiau tiks kastuvas su aštriu galu, o jeigu žemė yra smėlinga, tai tiks kastuvas su apvaliu arba tiesiu galu. Nepriklausomai nuo kastuvo ašmenų formos, kastuvas turi būti tvirtas, aštrus, patvarus. Iš valcuoto metalo pagaminti kastuvai yra patys geriausi, nes šie kastuvai nesulinksta, žemės ant tokių kastuvą mažiau limpa, taip ir rečiau reikia galąsti.

Tam kad surinkti lapus, šiukšles, žoles sode gerai pasitarnaus grėblys. Labiausiai grėblio prireikia rudenį, kai nuolat krenta nuo medžių lapai. Grėbliai gali būti įvairūs – su skirtingo ilgio kotais, skirtingų dantų skaičiumi. Koks grėblys yra geriausias priklauso nuo poreikio – kokį plotą reikės sutvarkyti.

Kasimo šakės taikomos, tam kad būtų lengviau kasti. Šakės yra daugiafunkcinis instrumentas, jos taip pat pagelbės tvarkant sodą, purenant žemę ir kituose darbuose.

Sode taip pat yra nepakeičiamos sodo žirklės. Šis įrankis padeda nugenėti augalų šakas.

Saugant sodą nuo kenkėjų labai gerai yra turėti purkštuvą. Purkštuvo purškimo plotas priklauso nuo Jūsų sodo.

Norint su piktžolėmis kovoti reikia turėti kauptuką. Kauptukui didelių reikalavimų nėra, tiesiog kad kotas būtų patogus ir ašmenys aštrūs, atsparūs.

Dalgis sode yra naudojamas, kai reikia nupjauti žolę, piktžoles, nedideles vejas. Geras dalgis turi būti pagamintas iš kokybiško plieno.

Tad ruošiantis sodininkystei reikia įsigyti kokybiškų sodo priežiūros priemonių.