Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Cementas internetu pigiau

Cementas Portlandcementis CEM II/A-LL 42.5N 35kg

Kaina: 4.37 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Cementas                                                                                  

 

Cementas visame pasaulyje yra viena svarbiausių statybinių medžiagų, kuri yra naudojama ne tik statant namus, tunelius, tiltus, bet ir naudojamas smulkesniuose darbuose.

 

Cementas yra smulki miltelių pavidalo mineralinė rišamoji medžiaga, kuri darbui paruošiama darant vandeninį skiedinį. Sukietėjęs cementas nepraranda savo stiprumo bei pastovumo vandenyje ir ore. Statybose dažniausiai naudojami cementai yra kalkės, gipsas ir kita, tai kone pagrindinė, plačiausiai naudojama rišamoji medžiaga.

 

Cementas pardavinėjamas įvilktas į polietileninius maišus, kuris puikiai gali būti sandėliuojamas ir lauko sąlygomis. Cementas gali būti fasuojamas skirtingos talpos pakuotėse.

 

Cementas yra gaminamas įvairių rūšių, spalvų, gamintojų, kainų ir kita.

 

Akmens cementas naudojamas betono paruošimui turi būti itin švarus ir sausas, naudojamas su geriamu vandeniu.

 

Naudojant cementą būtina laikytis saugaus elgesio, nes yra kenksmingas sveikatai – reikėtų vengti, jo įkvėpti ir stengtis, kad jis nepatektų ant odos ar į akis.

 

Norint, kad cementas stovėtų ilgai, reikia jį sandėliuoti uždaruose, apsaugotuose nuo drėgmės patalpose.

 

Molis, klintis, mergelis yra svarbiausios cemento sudedamosios dalys.  Jos yra išgaunamos karjeruose sprogdinant arba jas iškasant specialia technika. Paskui savivarčiais vežama į trupintuvus smulkinimui. Ten akmenys susmulkinami iki skaldos dydžio. Susmulkinta žaliava įvairiomis priemonėmis (konvejeriais, geležinkeliu) gabenama į laikymo sandėlius.

 

Nuo cemento pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus.

 

Taigi cementą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.