Cementas R650 CEM II 42,5 /A-LL 35kg Cementas
Turime sandėlyje
6.88 € / 1 vnt

Cementas Standart CEM II/A-LL 42.5 N 25kg Cementas

Cementas vidaus ir lauko darbams

Cementas visame pasaulyje yra viena svarbiausių statybinių medžiagų, kuri yra naudojama ne tik statant namus, tunelius, tiltus, bet ir naudojamas smulkesniuose darbuose. Cementas yra smulki miltelių pavidalo mineralinė rišamoji medžiaga, kuri darbui paruošiama darant vandeninį skiedinį. Sukietėjęs cementas nepraranda savo stiprumo bei pastovumo vandenyje ir ore. Statybose dažniausiai naudojami cementai yra kalkės, gipsas ir kita, tai kone pagrindinė, plačiausiai naudojama rišamoji medžiaga.
Cementas pardavinėjamas įvilktas į polietileninius maišus, kuris puikiai gali būti sandėliuojamas ir lauko sąlygomis. Cementas gali būti fasuojamas skirtingos talpos pakuotėse.
 

Kur yra naudojamas cementas

Cementas yra gaminamas įvairių rūšių, spalvų, gamintojų, kainų ir kita. Cementas betonavimui, vidaus apdailos ir lauko darbams. Cementas taip pat tinka perdangoms, grindims, laiptams, mūro, tinko skiediniams. Akmens cementas naudojamas betono paruošimui turi būti itin švarus ir sausas, naudojamas su geriamu vandeniu.
Naudojant cementą būtina laikytis saugaus elgesio, nes yra kenksmingas sveikatai – reikėtų vengti jo įkvėpti ir stengtis, kad jis nepatektų ant odos ar į akis. Norint, kad cementas stovėtų ilgai, reikia jį sandėliuoti uždaruose, apsaugotuose nuo drėgmės patalpose.
Molis, klintis, mergelis yra svarbiausios cemento sudedamosios dalys. Jos yra išgaunamos karjeruose sprogdinant arba jas iškasant specialia technika. Paskui savivarčiais vežama į trupintuvus smulkinimui. Ten akmenys susmulkinami iki skaldos dydžio. Susmulkinta žaliava įvairiomis priemonėmis (konvejeriais, geležinkeliu) gabenama į laikymo sandėlius.
Nuo cemento pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus.
 

Cementas pigiau - ne tik akcijos metu

Cementą galite greitai ir patogiai užsisakyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Ieškote įsigyti mažesne kaina? Cementas pigiau mūsų elektroninėje parduotuvėje ne tik akcijos metu. Įsigytą cementą pristatome visoje Lietuvoje.