EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kūno termometrai internetu pigiau

Kūno termometras NTF3000 Kūno termometrai

Kūno termometras NTF3000

Kaina: 61.77 €63.22 €
Žiūrėk ČIA

Kūno termometras FT 58 Ear

Kaina: 28.04 €
Žiūrėk ČIA

Esperanza ECT003 universalus termometras DR MARIA

Kaina: 16.81 €
Žiūrėk ČIA

Vonios termometras BC-11 Bath and Room thermometer Hippo

Kaina: 13.06 €
Žiūrėk ČIA

Termometras BC-04 Baby Thermometers (2 pcs. set)

Kaina: 11.46 €
Žiūrėk ČIA

Termometras Beurer FT 100

Kaina: 56.97 €
Žiūrėk ČIA

Kūno termometras Digital Thermometer with Flexible tip

Kaina: 8.77 €
Žiūrėk ČIA

Termometras Tristar TH-4655 Memory function, Measurement time 2 s, White

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 31.47 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kūno termometrai                                                                    

 

Kūno termometrai gali būti su gyvsidabriu, be gyvsidabrio, skaitmeninis termometras kietu galu, skaitmeninis termometras lanksčiu galu, termometras-čiuptukas vaikams, infraraudinųjų spindulių ausies termometras ir kita.

 

Termometras su gyvsidabriu pasižymi gana tiksliu matavimu, nes temperatūrą matuoja ilgai nuo 5 iki 10 min. Tačiau reikėtų žinoti, kad sudaužius šį termometrą, jis gali kelti pavojų, ypač vaikams, dėl stiklo dūžio ir gyvsidabrio patekimo į aplinką.

 

Gyvsidabrio termometrai yra pigesni, patikimesni už elektroninius termometrus. Tačiau juos reikia visada labai saugoti, kad nenukristų ir nesudužtų, nes po grindis pasklidę gyvsidabrio burbuliukai į orą išskiria nuodingus garus.

 

Ypatingai gyvsidabrio termometrą reikėtų laikyti saugioje vietoje, jeigu aplink yra vaikų, nes žaisdami gali sudažyti.

 

Na, o jeigu jau taip atsitiko, kad sudužo termometras, tai reikėtų pirmiausiai skambinti ugniagesiams gelbėtojams arba stengtis patiems laikantis saugumo reikalavimų surinkti gyvsidabrį.

 

Taigi gyvsidabris yra laikomas nuodingiausiu sunkiuoju metalu. Kaupdamasis organizme gyvsidabris veikia nervų sistemą ir sukelia smegenų sutrikimus. Gyvsidabrio garų žmogus nejaučia, nes jie neturi nei spalvos, nei kvapo. Pirmieji ūmaus apsinuodijimo gyvsidabrio požymiai – silpnumas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, seilėtekis, metalo skonis burnoje, kartais būna pilvo skausmai ir kraujingas viduriavimas. Kai gyvsidabrio garų įkvepiama daug, galima netgi plaučių edema.

 

Trumpas kontaktas su gyvsidabriu paprastai pavojaus sveikatai nesukelia.

 

Termometras be gyvsidabrio išoriškai panašus į termometrą su gyvsidabriu, tačiau vietoje gyvsidabrio naudojamas pakaitalas-aplinkai nekenksminga medžiaga. Šiuo termometru temperatūrą galėsite pamatuoti per 4-5 minutes.

 

Skaitmeninis termometras kietu galu atmintyje saugo paskutinio matavimo duomenis. Matuojant temperatūrą svarbu, kad termometras būtų geroje padėtyje prie kūno. Kai temperatūrą pamatuojama, pasigirsta garso signalas. Matavimo laikas yra 10-60 sekundžių. Skaitmeninis termometras lanksčiu galu tinka labiau naudoti kūdikiams ir vaikams.

 

Infraraudonųjų spindulių ausies termometras temperatūrą matuoja tiksliausiai ir greičiausiai per 1-3 sekundes. Taip pat atmintyje gali saugoti daugiau kaip dešimt paskutinių matavimų.

 

Taigi kūno termometrus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas.