Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lavinimo žaislai internetu

Pripučiamas arkliukas Gymnic© su sūpuokle Rock‘n‘Rody Lavinimo žaislai

Pripučiamas arkliukas Gymnic© su sūpuokle Rock‘n‘Rody

Kaina: 46.80 €62.92 €
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon 53cm Lavinimo žaislai

Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon 53cm

Kaina: 26.57 €34.56 €
Dvipusė lenta "Lucy&Leo" Lavinimo žaislai

Dvipusė lenta "Lucy&Leo"

Kaina: 40.44 €51.27 €
Dėžutė su skaičiais Lavinimo žaislai

Dėžutė su skaičiais

Kaina: 19.89 €25.11 €
Kūrybinis rinkinys PLAY-DOH E5110 Lavinimo žaislai

Kūrybinis rinkinys PLAY-DOH E5110

Kaina: 35.92 €43.91 €
Kūrybinis komplektas E0102 Play-Doh Kitchen Creations Spinning Treats Mixer Lavinimo žaislai

Kūrybinis komplektas E0102 Play-Doh Kitchen Creations Spinning Treats Mixer

Kaina: 37.43 €45.44 €
Kūrybinis rinkinys E5810 Hasbro Play-doh Lavinimo žaislai

Kūrybinis rinkinys E5810 Hasbro Play-doh

Kaina: 37.43 €45.44 €
W0380 / W0379 Ratai. Lentelė piešimui. Lavinimo žaislai

W0380 / W0379 Ratai. Lentelė piešimui.

Kaina: 28.53 €34.53 €
W0381 / W079 Ratai. Lentelė piešimui. Lavinimo žaislai

W0381 / W079 Ratai. Lentelė piešimui.

Kaina: 28.53 €34.53 €
W0382 / W079 Ratai. Lentelė piešimui. Lavinimo žaislai

W0382 / W079 Ratai. Lentelė piešimui.

Kaina: 28.53 €34.53 €
Kūrybinis rinkinys E5375 Play-Doh Featuring Disney Frozen Olafs Sleigh Ride Lavinimo žaislai

Kūrybinis rinkinys E5375 Play-Doh Featuring Disney Frozen Olafs Sleigh Ride

Kaina: 38.94 €46.94 €
Kūrybinis rinkinys 4168 Tubation Maze buildings Quercetti Lavinimo žaislai

Kūrybinis rinkinys 4168 Tubation Maze buildings Quercetti

Kaina: 41.95 €49.95 €
Kūrybinis komplektas A7401 Hasbro Play-Doh Lavinimo žaislai

Kūrybinis komplektas A7401 Hasbro Play-Doh

Kaina: 44.93 €52.91 €
Virtuvėlė su lentyna "Modern Kitchen", oranžinė, 72x52x23 Lavinimo žaislai

Virtuvėlė su lentyna "Modern Kitchen", oranžinė, 72x52x23

Kaina: 48.88 €56.88 €
Kūrybinis rinkinys 6508 Cuboga maxi marble run Quercetti Lavinimo žaislai

Kūrybinis rinkinys 6508 Cuboga maxi marble run Quercetti

Kaina: 50.95 €58.95 €
Konstruktorius 6137 Quercetti 165 Lavinimo žaislai

Konstruktorius 6137 Quercetti 165

Kaina: 31.90 €36.89 €
Dvipusė lenta, rožinė Lavinimo žaislai

Dvipusė lenta, rožinė

Kaina: 61.26 €69.27 €
Žaislinė parduotuvės kasa vaikams su priedais Lavinimo žaislai

Žaislinė parduotuvės kasa vaikams su priedais

Kaina: 17.69 €19.65 €
 
 

Lavinimo žaislai                                                             

 

Žaislų pagrindinė funkcija yra žaisti. Tačiau, kad ir kokį žaislą savo vaikučiui rinktumėtės, svarbiausiai įsitikinkite, kad jis bus saugus ir Jūsų vaikutis nepatirs traumos ir kita.

 

Taip pat bet koks žaislas turi lavinamąjį poveikį, jei tik su juo žaidžia.

 

Lavinamųjų žaislų pasirinkimas yra didžiulis, juos galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, rūšių ir kita. Tai gali būti įvairūs konstruktoriai, dėlionės ir kita.

 

Mes gyvename laikais, kai naujausios technologijos plinta taip sparčiai, jog dažnai daugelis mūsų nebeatskiriame ribos skiriančios mus nuo realaus bei išgalvoto, skaitmeninio pasaulio. Tad, visai nenuostabu, jog ir mūsų atžalos auga visiškai kitaip nei, kad augome mes.  Dabar dažnas vaikas visą dieną žiūri televizorių ar žaidžia kompiuterinius žaidimus. Žinoma, gali atrodyti taip, tarsi kompiuteriniai žaidimai ir televizija skatina vaiko smegenų darbą. Tačiau realybė visiškai kitokia. Išskyrus atvejus, kai televizijos programa yra mokomojo pobūdžio, vaikai praranda gebėjimą naudotis savo vaizduote. Televizija ją iš jų tiesiog atima. Taip pat televizoriaus žiūrėjimas gali neigiamai įtakoti vaikučio emocinę būseną, kadangi skirtingo amžiaus vaikai nevienodai priima ir suvokia televizijos rodomus vaizdus.

 

Kita vertus, daugeliui tėvelių, tai yra pakankamai patogu, kadangi televizija ir kompiuteriniai žaidimai išlaiko vaikus užimtus, prikausto jų dėmesį, taigi tėvai dažnai daugiau laiko gali skirti savo poreikiams. Tačiau tai jokiu būdu nėra sprendimas. Tėveliai savo vaikams būtinai turėtų nupirkti lavinamųjų žaislų. Juk suaugusieji dažnai sprendžia įvairius galvosūkius, rebusus. Tai padeda lavinti protą ir atmintį. Įtraukti tokius dalykus į vaiko gyvenimą yra labai svarbu, kadangi lavinamųjų žaislų pagalba jūsų vaiko protas tampa daug aštresnis, pagerėja atmintis, lavinama fantazija ir skatinama saviraiška.

 

Lavinamieji žaislai būna įvairių tipų. Tai gali būti ir kaladėlės ar įvairios dėlionės. Vaikas yra priverstas pagalvoti ir iš spalvingų gabalėlių kažką sudėlioti. Kad ši veikla būtų dar veiksmingesnė, nepamirškite jo pagirti už teisingai sudėliotą paveikslėlį. Paskatinkite juos ir sudarykite įspūdį, jog jie padarė kažką labai svarbaus ir  reikšmingo.

 

Lavinamųjų žaislų pagalba jūsų vaikas bus geriau paruoštas darželiui ir lengviau ten pritaps. Vaiko smegenys bus imlesnės, todėl jis norės mokytis ir ši veikla jam neatrodys nei nuobodi, nei nenaudinga. Jei vaikas nuo pat pradžių neturi susidomėjimo mokslu, dažniausiai šie sunkumai juos lydi visą gyvenimą. Taigi vaikai gali norėti mokytis vien dėl to, jog juos vaikystėje paruošite duodami jiems kuo daugiau lavinamųjų žaisliukų.

 

 Lavinamieji žaislai būna visų amžių vaikams. Todėl visada įsitikinkite, kad žaislas yra įdomūs Jūsų vaikui. Kai vaikas pasiekia tam tikrą amžių, parūpinkite jo metus atitinkančių kitų lavinamųjų žaislų, taip jis nepraras susidomėjimo jais. 

 

Visgi, vieni populiariausiųjų lavinamųjų žaislų pasaulyje yra nesenstančiosios Lego kaladėlės.  Taigi, toliau skaitykite šio žaislo atsiradimo istoriją bei kodėl Jūsų vaikučiui tikrai tiks ir patiks Lego kaladėlės.

 

Lego kaladėlių atsiradimo istorija

LEGO kaladėlių atsiradimo istorija nukelia Mus į Daniją, o tiksliau tariant į provincijos miestelį Bilundą. LEGO dinastijos įkūrėju laikomas dailidė Ole Kirk Christiansenas. Jau nuo veikystės jis dirbo savo brolio dirbtuvėse padėjėju.

Suaugęs ir išmokęs dailidės amato jis dirbo įvairiose Vokietijos ir Norvegijos miesteliuose. Sulaukęs 26 metų Ole Kirk Christiansenas nusipirko Bilundo dailidžių dirbtuves. Galima sakyti, kad 1916 m. buvo įkastas pamatinis LEGO akmuo.

1932 m. Ole Kirk Christiansenas savo dirbtuvėse iš medienos atliekų pagamino mini kopėčias ir lėlių namelį, skirtą jo jauniausiajai atžalai. Tai ir buvo pirmasis LEGO žaislas. Pamatęs mini kopėčias ir lėlių namelį didmeninkas liko sužavėtas kruopštaus Ole Kirk Christianseno darbo, tad pateikė jo dirbtuvėms užsakymą gaminti žaislus iš medinių kaladėlių. Kai iš mažo provincijos miestelio Bilundo žaislai pradėjo plisti po visą Daniją, atsirado poreikis žaislams suteikti vardą. Kadangi pavadinimas “Žaislai iš Christianseno dirbtuvių Bilundo” buvo per ilgas, reikėjo sugalvoti kažką paprastesnio. Atsirado pavadinimas LEGO, kuris sudarytas iš septynių daniškų raidžių “Leg godt” reiškiančių “žaisk gerai”.

1947 m. buvo išlietas pirmasis plastmasinis žaislas - “Ferguson” traktorius, o 1949 m. pasirodė pirmosios LEGO plastmasinės kaladėlės. Pamažu susiformavo ir LEGO žaidimų sistema.

 

LEGO žaidimų sistema:

  • Neribotos žaidimų galimybės;
  • Tinka ir mergaitėms, ir berniukams;
  • Įkvepia visas amžiaus grupes;
  • Galima žaisti ištisus metus;
  • Sveikas ir taikus žaidimas;
  • Plečia vaizduotę, kūrybiškumą;
  • Puiki kokybė.

Šiomis dienomis LEGO grupė - ketvirta pagal dydį pasaulyje žaislų gamintoja. LEGO grupės tikslas - skatinti vaikų kūrybiškumą žaidžiant. Šiandien visame pasaulyje garsias LEGO kaladėles bendrovė siūlo daugiau nei 130 šalių, dalijasi patirtimi ir mokomąja medžiaga vaikams.

 

Taigi, kuo kaladėlės naudingos Jūsų vaikučiui?

Vaikų raidos specialistai tikina, kad kaladėlės padeda ugdyti vaiko gebėjimą eksperimentuoti, kelti hipotezes (kas nutiks, jei šią didelę kaladėlę uždėsiu ant anos mažos?), tikrinti jas (ką, ir vėl nukrito?!) bei formuluoti naujas (didelė kaladėlė nesilaiko uždėta ant mažos. Bet maža puikiai laikosi uždėta ant didelės!). Toks žaidimas – mokslinio mąstymo pagrindai. Kaladėlės taip pat skatina kalbos raidą, moko tokių sąvokų, kaip didelis-mažas, virš-po, ant-už ir kt. Taigi parūpinkite vaikui įvairių dydžių bei formų kaladėlių ir žaiskite kartu!

 

Taigi lavinimo žaislus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie užtikrina kokybę.

Lavinimo žaislus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.