Pasiūlymai
Akcija Metalo detektorius MD-3010II Metalo detektoriai ir aksesuarai
Turime sandėlyje
55.55 € 79.00 € / 1 vnt

Akcija Kuprinė RACCOON Mk2 20L Helikon-Tex Cordura® multicam Taktinės, medžioklinės kuprinės
Turime sandėlyje
47.55 € 56.40 € / 1 vnt

Akcija Krepšys POSSUM® Helikon-Tex shadow grey nerka CORDURA Taktinės, medžioklinės kuprinės

Akcija Kuprinė RACCOON Mk2 20L Helikon-Tex Cordura® multicam Taktinės, medžioklinės kuprinės
Turime sandėlyje
47.55 € 56.40 € / 1 vnt

Atpigo Metalo detektorius Cobra Tector CT-1065 Metalo detektoriai ir aksesuarai
79.50 € 91.77 € / 1 vnt

Atpigo Prožektorius Tracer 47013 Head light LED 3W IPX4 Prožektoriai, žibintai

Dėklas ginklui HDR50 cordura Seifai, dėklai ginklams

Metalo detektorius Fisher F44 11 DD Metalo detektoriai ir aksesuarai

Populiariausios prekės

Amunicija, ekipuotė 

 

Amunicija, ekipuotė apima tokias prekes kaip: kompasai, asmeninės apsaugos priemonės, maskuotės reikmenys, ekipuotė, diržai, dėklai, taktinės kuprinės, seifai, dėklai ginklams, rankiniai laikrodžiai ir kita.

Kompasas – navigacinis prietaisas, padedantis orientuotis pasaulio šalių atžvilgiu.

Kompasus galite rinktis iš kelių rūšių: magnetinis, giroskopinis, astronominis, radiokompasas.

Magnetinis kompasas - laisvai besisukanti ant ašies nuolatinio magneto rodyklė pagal Žemės magnetinį lauką pasisuka vienu galu į šiaurę, kitų – į pietus. 

Įprastinis rankoje laikomas kompasas paprastai turi besisukančią rodyklę, kurią Žemės magnetinis laukas orientuoja šiaurės kryptimi, ir laipsniais sugraduotą skalę, kurią ranka galima pasukti kompaso korpuso atžvilgiu. Dar viena (nejudanti) rodyklė paprastai būna nupiešta ant kompaso korpuso.

Kompasu naudotis yra labai paprasta – tiesiog reikia žinoti, kad šiaurės rodyklė visada rodo beveik tiksliai į šiaurę, kuri žemėlapyje būna viršuje.

Tikslesnei navigacijai reikėtų žinoti savo dabartinę vietą ir turėti su savimi žemėlapį.

Kompasas gali būti puiki dovana civiliams ir kariams, skautui, jūrininkui, bei solidi dovana verslo partneriui.

Paprastai perkant kompasą, jis būna įpakuotos tvarkingoje, saugioje dėžutėje, kuri apsaugo kompasą ir juo galite naudotis ne vienus metus.

Kompasai yra gaminami iš įvairių medžiagų – žalvario, metalo, aukso, plastiko ir kita.

Asmenines apsaugos priemones sudaro kelių ir alkūnių apsaugos, apsauginės ausinės, pirštinės, rankų šildytuvas ir kita.

Asmeninės apsaugos priemonės apsaugo rankas, kojas, ausis ir kita nuo traumų, šalčio, didelio triukšmo, nešvarumų, drėgmės ir kita.

Asmeninės apsaugos priemones rinkitės pagamintas tik iš kokybiškų medžiagų, nes labai svarbu, kad jos atliktų savo pagrindinę funkciją - apsaugą.

Asmenines apsaugos priemones rinkitės tokias, kurios būtų patogios, lanksčios, lengvos, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, lengvai naudojamos, tvirtos ir kita.

Maskuotės reikmenys apima maskuojantį galvos apdangalą, švarką, visą maskuotės komplektą, maskuojantį grimą, maskuojantį tinklą ir kita.

Jeigu naudojate specialaus tinkliuko pasiūtą maskuotę veidui, tai nebereikia veido „dažyti“ maskuojančiu grymu.

Maskuojantis švarkas, visas drabužių komplektas yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios neturi kvapo, nealergizuoja, yra atsparios drėgmei, liepsnai, pelėjimui ir kita. Švarko pagrindas gali būti pagamintas iš tinklelio, kuriame galima papildomai įtvirtinti medžių šakelių ar kitus daiktus ir taip pritaikant švarką prie aplinkos.

Maskuojantį komplektą gali sudaryti tokios dalys: galvos apdangalas, striukė, kelnės su petnešomis ir kita.

Maskuojančių reikmenų spalvos paprastai būna žalia ir ruda – tokios, kurios yra miškuose.

Maskuojančio grimo sudėtyje gali būti medžiagų, kurios apsaugo nuo vabzdžių, yra skirtas išoriniams naudojimui ant atviros odos, atsparus prakaitui, nuplaunamas šiltu vandeniu ir muilu.

Taktinės kuprinės tiks kelių dienų kelionės metu, pramogaujant ir kita. Svarbiausiai, kad taktinės kuprinės būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų, patogios, patvarios, greitai nesitepančios spalvos, talpios ir kita.

Taip pat svarbu, kad kuprinė turėtų puikią ventiliaciją, papildomų kišenių, būtų atspari drėgmei, vandeniui ir kita.

Taip pat labai svarbu renkantis taktinę kuprinę, tai petnešos, kuprinės paminkštinimai. Ergonomiškai suformuotos, paminkštintos petnešos, paminkštintas reguliuojamas juosmens diržas, paminkštinta nugara, leidžia lengvai pritaikyti kuprinę patogiam nešiojimui.

Seifai, dėklai ginklams yra skirti, kad galėtumėte saugiai, patogiai juos laikyti, saugoti, nešiotis.

Skirtingiems šautuvams reikia rinktis ir skirtingus seifus, dėklus ginklams.

Dėklai ginklams gali būti paminkštinti, patogu kai turi kelias kišenes skirtas kitiems daiktams susidėti ir kita.

Dėklus ginklams rinkitės lengvus, patogius nešiotis, kartu tvirtus, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, apsaugančius nuo smūgių, dulkių, saulės, drėgmės ir kita.

Dėklų ginklams konstrukcija priklauso nuo funkcijos. Ginklui nuo aplinkos apsaugoti skirti dėklai būna uždari, dengiantys visas ginklo dalis. Na, o dėklai skirti greitam ginklo ištraukimui, dažnai dengia ne visas ginklo dalis.

Pirkdami seifą ginklui atsižvelkite į: seifo užraktą – spyną, atsparumą ugniai, dizainą, dureles, ir kita. Pirkdami seifą rinkitės patį geriausią ir didžiausią, nors ir jis kainuotų brangiau, tačiau žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, tai kokybiškas daiktas yra pats efektyviausias sprendimas išlaidų atžvilgiu.

Jei esate sportiškas žmogus, tai rinksitės sportišką laikrodį. Sportinio laikrodžio korpusas dažniausiai būna stambesnis ir didesnis, su daugybe mažų rodyklių ir rodmenų ciferblate. Tad juos labiau tinka nešioti prie sportinės ar laisvalaikio aprangos. Laikrodžio apyrankę rinkitės ne auksinės spalvos, geriau būtų platinos spalvos, odinės ir kita.

Renkantis sportišką laikrodį reikėtų atsižvelgti į laikrodžio prekinį ženklą, technologines naujoves, dizainą, kainą, taip pat pasirinkti sau tinkamą formą, ciferblatą, kokios papildomos funkcijos Jums bus reikalingos ir kita.

Laikrodžiai taip pat turi būti patvarūs ir turėti specialių papildomų funkcijų, kurios nesikerta su stiliumi ir išvaizda. Sportinių laikrodžių pasirinkimas gana didelis: yra specialių laikrodžių tiek narams, tiek atletams, kariams, nesunkiai rasite tiek chronometrą, tiek laikrodį ypač atsparų vandeniui, braižymams ir kita. Laikrodžių tikslumą ir patikimumą apsprendžia jų veikimo principai. Pagrindiniai laikrodžių veikimo principai: mechaninis, automatinis bei kvarco.

Mechaniniai laikrodžiai turi turėti kelis privalomus požymius: būti nepralaidūs vandeniui, turėti užsukamą užvedimo karūnėlę, patikimą dirželio ar apyrankės sagtį, į vieną pusę besisukantį lankelį, nesibraižančio safyro stiklą, liuminescencinį ciferblatą su šviečiančiomis rodyklėmis ir kita. Taigi mechaniniai laikrodžiai yra patvarūs, atsparūs drėgmei, dulkėms ir smūgiams.

Taigi amucijos, ekipuotės prekes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, medžiagų, išmatavimų, techninių savybių ir kita.

Jeigu nežinote kokias amucijos, ekipuotės prekes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Šias amunicijos, ekipuotės prekes būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Amunicijos, ekipuotės prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.