Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Dezinfekcinis skystis rankoms- dezinfekantas 0,5 L Veido, galvos apsaugos bei dezinfekcinės priemonės
Turime sandėlyje
4.00 € 6.98 € / 1 vnt

Atpigo Apsauginis veido skydelis FULL COVER, 290x250 (20vnt) Veido, galvos apsaugos bei dezinfekcinės priemonės

Medinis pėdų masažuoklis Joggiroll Masažo priemonės

Pagalvė RESTPRO Black apvali Masažo priemonės

Kelio sąnario girnelės įtvaras DONJOY Įtvarai, apsaugos, rankovės

Masažuojanti pagalvė Homedics Zen ZEN-1000 Masažo priemonės

Medicinos prekės 

Medicinos prekės apima šalčio šilumos terapiją, mankštos kamuolius, pusiausvyros gaminius, jogą ir pilates, mankštos kilimėlius, juostas mankštai, sportą ir terapiją vandenyje, ortopediją, vaizdinę medžiagą, akupunktūrą, sporto mediciną, antidepresines lempas ir kita.

Šalčio šilumos terapija gali būti naudojama ant alkūnės, kelio, nugaros, peties, riešo ir kita.

Įtvaras gali šildyti tolimaisiais infraraudonaisiais spinduliais. Šių spindulių pagalba šiluma įsiskverbia giliai, išsiplečia kapiliarai, paspartėja kraujotaka bei padidėja deguonies kiekis kraujyje. Šilumos terapija gerina kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, padidina funkcinį judrumą, malšina skausmus. Taip pat gali būti naudojami norint paspartinti traumų gijimo procesą, padidinti raiščių, sausgyslių lankstumą.

Šalčio terapijai galite rinktis specialius maišelius ledukams, šaldantį įtvarą ir kita. Šaldantis įtvaras patikimai sumažina skausmą ir uždegimą, visapusiškai apsaugo sužeistą vietą nuo ištinimo ir kita. Šis įtvaras gali būti naudojamas esant uždegimams, patinimams, skausmui, sportinėms traumoms, reumatinėms ligoms ir kita.

Taigi šalčio šilumos terapijai skirtas priemones galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, rūšių ir kita.

Raumenims stiprinti, koordinacijai ir pusiausvyrai gerinti, taisyklingai laikysenai lavinti, silpniesiems ir smulkiesiems kūno raumenims stiprinti, stuburui apsaugoti nuo kompresijos yra reikalingi mankštos kamuoliai.

Turint gimnastikos kamuolį galima džiaugtis gera sveikata, nuotaika, darbingumu ir kita.

Atliekant gimnastikos kamuoliu pratimus mažėja stresas, dailėja kūno linijos, stiprėja pilvo ir nugaros raumenys.

Gimnastikos kamuoliai gali idealiai tikti viršutinės ir apatinės kūno dalies tempimui, jogos ir fitneso treniruotėms, reabilitacijos pratimams, besilaukiančioms mamytėms ir kita.

Sėdint ant kamuolio stuburas yra taisyklingos padėties, todėl nugaros skausmą patiriantiems žmonėms rekomenduojama darbo kėdę retkarčiais pakeisti mankštos kamuoliu. Jis naudingas nėščiosioms – sumažina strėnų skausmus, padeda pasiruošti gimdymui. Gimnastikos kamuolį galima naudoti ir norint sumažinti kūdikio pilvo skausmus – reikia paguldyti mažyli pilvuku ant kamuolio ir supuoti – taip kūdikis nurimsta.

Gimnastikos kamuolys taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, lavinama kvėpavimo sistemą, lavinami jutimai, lavinama pusiausvyra ir koordinacija, gerėja nuotaika, nes pratimai su kamuoliu yra nuotaikingi ir žaismingi.

Kaip ir kokius pratimus reikia atlikti Jums gali paskirti kineziterapeutas, internete galite pasižiūrėti ir pavyzdžių.

Tinkamas kamuolio dydis parenkamas pagal žmogaus ūgį, rankos ilgį arba specialisto rekomendacijas. Kamuolys turi atitinkti žmogaus kūno proporcijas (sėdint šlaunys ir keliai turi būti sulenkti 90° kampu).

Jeigu nežinote kokį gimnastikos kamuolį pasirinkti ir kokius, kaip reikia daryti pratimus, Jums visada gali padėti šios srities specialistas.

Pripučiamas, guminis balansavimo pagrindas su skirtingų storių dygliukais iš abiejų pusių. Tinka kojų masažui, taip pat dubens raumenų stiprinimui.Taip pat gali būti naudojamas kaip aktyvus, dinaminis sėdėjimo pagrindas.

Galite rinktis pusiausvyrai skirtus gaminius – balansinė lenta, balansinės jogos plytos, balansinis treniruoklis, pusiausvyros lenta ir kita. Taip pat pusiausvyros gaminius galite rinktis iš skirtingų spalvų, išmatavimų, kainų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, rūšių ir kita.

Pusiausvyros gaminiais galės mankštintis tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Jeigu nežinote, kaip ir kokius pratimus reikia daryti, tai Jums gali padėti pratimų knygelė, kuri gali būti komplekte.

Jogai ir pilatės priemonės yra kilimėliai, kamuoliai, juostos, kojinės, rankšluosčiai, gimnastinis treniruoklis – lazda, treniruoklių žiedas ir kita.

Joga veikia pagal 5 pagrindinius principus: tinkamus pratimus, taisyklingą kvėpavimą, teisingą atsipalaidavimą, tinkama mityba ir kita.

Joga tinka visiems. Jei esate profesionalų rankose joga niekada nepakenks. Joga tinkama tiek lankstesniam jaunimui, tiek ir vidutinio, bei senjorų amžiaus žmonėms. Antsvoris taip pat ne problema. Joga gali užsiimti tiek liekni, tiek apkūnūs žmonės.

Taigi užsiėminėjant joga Jums gali būti reikalingas jogos kilimėlis, patogūs judesių nevaržantys rūbai, kojinės ir kita.

Mankštos kilimėlius galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, storių ir kita.

Mankštos kilimėliai gali palaikyti kūno temperatūrą, dėl uždarų celių struktūros gali nesugerti drėgmės, nealergizuoti ir kita. Nuo medžiagos iš kurios yra pagamintas kilimėlis gali priklausyti ir kilimėlio priežiūra, bakterijų kaupimas ir dauginimasis ir kita.

Mankštos kilimėlis gali būti skirtas aerobikai, jogai bei kitos sporto šakos treniruotėms. Taip pat mankštos kilimėliai gali būti naudojami reabilitacijai, kineziterapijai, sporto salėse bei užsiėmimams namuose.

Mankštos kilimėliai padeda apsaugoti sąnarius, sausgysles bei raumenis nuo traumų. Tačiau geriau būtų jei kilimėlio storis būtų ne plonesnis nei 2 cm.

Taigi turint kilimėlį pratimus galėsite atlikti stovint, sėdint ar net gulint. Tačiau reikėtų žinoti, kad ir pratimus reikia atlikti išlėto, kad išvengtumėte traumų.

Mankštos kilimėlis yra netinkamas jeigu norite mankštintis po operacijų (-os).

Taigi įsigiję mankštos kilimėlį galėsite mėgautis judėjimo pratimais namuose ir atsikratyti streso. Be to jis nereikalaus daug vietos.

Juostos mankštai, tai pasipriešinimo principu veikiantis treniruoklis, kuris daugelį metų yra naudojamas medicinoje, taip pat reabilitacijoje bei sporte. Užsiėmimo metu bus išnaudojamas elastinis jėgos stiprinimo komponentas, kuris padidina ne tik mankštos efektyvumą, bet ir apsaugo sąnarius ir raiščius nuo nereikalingų apkrovų.

Rekomenduojamas mankštos juostos ilgis suaugusiam žmogui 1,8m 2,5m. Universaliausias pasirenkamas juostos ilgis 2-2.5m

Su juosta skirta mankštai gausite ir pratimų knygelę.

Kiekvieno tamprumo juosta yra ir skirtingos spalvos. Geltona yra mažiausio pasipriešinimo juosta, raudona, žalia, mėlyna yra vidutinio pasipriešinimo juosta, na o juoda, sidabrinė, auksinė turi didžiausią pasipriešinimą. Kai vienos spalvos juosta mankštintis tampa lengva, tiesiog reiktų pasirinkti kitos spalvos, didesnį pasipriešinimą žyminčią juostą.

Esant poreikiui juostas galima karpyti pagal Jūsų norimą ilgį.

Sportui ir terapijai vandenyje gali būti reikalingi vandens diržai, lazdos, plaukmenys, plaukimo lentos ir kitos sportui ir terapijai vandenyje skirtos prekės.

Plaukmenys „pelekai“ yra skirti stiprinti rankų ir kojų raumenis, vandens pasipriešinimui didinti ir kita.

Volelis su rankenomis tinka juosmens tempimui ir stiprinimui.

Diskas-pusiausvyros plūduras yra apvalios formos, gali būti pagamintas iš putplasčio su tvirtinimu pėdoms. Dirželiais pritvirtinus diską prie kojų, sėdint ant jo ar stovint galima atlikti daug saugių pratimų svarbiausiems kojų ir juosmens raumenims. Be to, galima didinti kojų judesių amplitudę, stiprinti viršutinę kūno dalį ir gerinti pusiausvyrą bei liemens stabilumą.

Vandens hanteliai maži yra skirti stūmimui vandenyje, didinant viršutinės kūno dalies judesių amplitudę ir stiprinant raumenis. Naudojami pilvo ir apatiniams nugaros raumenims mikliniti. Hanteliai plūdurai - išvaizda panašūs į salėse naudojamus svarelius, skirtus viršutinės kūno dalies judesių lavinimui ir raumenų stiprinimui. Taip pat vandens hantelius galite rinktis vidutinius, didelius.

Vandens lazda, tai lankstus vandens plūduras, kurį galima naudoti mokymui plaukti, atsipalaiduoti vandenyje ar kitiems žaidimams ir užsiėmimams vandenyje. Padeda stiprinti raumenis.

Ortopedija, tai chirurgijos šaka, kuri tiria ir gydo judamojo aparato (kaulų, raumenų, sausgyslių) deformacijas bei pakitimus ir jų išvengimo būdus. Deformacijos gali būti gydomos chirurginėmis operacijomis ar kitais neoperaciniais būdais (fizioterapijos procedūromis, gydomąją mankšta, ortopediniais aparatais, ortopedine avalyne ir kita).

Ortopedija apima ortopedines pagalves ir čiužinius, ortopedinę avalynę ir kita.

Ortopedinės prekės nealergizuoja yra labai patogios, aukštos kokybės ir kita.

Ortopediniai čiužiniai gali būti pagaminti iš viskoelastinės medžiagos – atnaujina čiužinį, apsaugo nuo kenkėjų ir kita. Čiužinys gali puikiai tikti tiems žmonėms, kurie kenčia nugaros skausmus, nes mažina nugaros skausmą, čiužinys kvėpuoja, apsaugo nuo dulkių erkučių ir kita. Ortopedinio čiužinio užvalkalas paprastai yra nuimamas ir skalbiamas. Čiužinys gali padėti atremti penkias įsidėmėtinas Jūsų kūno sritis: galvos zoną, pečių zoną, dubens zoną, kojų zoną, pėdų zoną.

Ortopedines pagalves galite rinktis iš skirtingų rūšių: pagalvė prieš knarkimą, pagalvė su bambuko anglimi, pagalvė su magnetais, pagalvės užvalkaliukas su alaviju, trisluoksnė pagalvė ir kita. Kiekviena ortopedinė pagalvė pasižymi ir skirtingomis savybėmis, forma, išmatavimais ir kita.

Ortopedinę avalynę apima vidpadžiai batams, įvairių spalvų, dydžių šlepetės, įklijuojama į avalynę kulno apsauga, kamštiniai, dengti oda įdėklai, formuojantys skersinį ir išilginį skliautus, silikoninė apsauga nuospaudoms, silikoninės pakulnės ir kita.

Ortopedinės priemones apsaugos Jūsų kojas nuo nutrynimų, nuospaudų, nuovargio ir kita. Tad jeigu norite jaustis pakilėtai, gerai rūpinkitės ir savo kojų priežiūra.

Vaizdinė medžiaga apima tokius plakatus kaip: „Žmogaus skeletas“, „Žmogaus raumenų sistema“, „Žmogaus nervų sistema“, „Žmogaus kraujotaka“, „Žmogaus stuburas“, „Kelio sąnarys“, „Pratimai nugarai“ ir kita.

Šiuos plakatus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, anglų kalba, su metalinėmis juostelėmis ir plastikiniu pakabinimu ir kita.

Plakatuose žmogaus kūno raumenys, skeletas, trigeriniai taškai ir kita yra pavaizduoti tiek iš priekio, tiek ir iš nugaros.

Žmogaus anatomijos plakatus naudoja gydytojai, mokytojai ir kita.

Akupunktūra, tai gydymo metodas, kuris yra paremtas tam tikrų kūno taškų dirginimu specialiomis adatomis. Tai viena žinomiausių netradicinės medicinos krypčių, pagrįsta senovės kinų patirtimi.

Akupunktūra taikoma šių ligų gydymui:

 • alerginėms ligoms: slogai, alerginiam bėrimui;
 • radikulitams, neuritams, ypač vyraujant skausmams;
 • trišakio nervo neuralgijai; veido nervo uždegimui;
 • klausos nervo neuritui su ūžimu;
 • skrandžio ir 12-tės žarnos opaligei;
 • vidurių užkietėjimui;
 • venų išsiplėtimui, hemorojui, sunkumams kojose;
 • nerviniam pervargimui, lėtiniam nuovargiui, bendram organizmo išsekimui;
 • nemigai;
 • lytinėms problemoms, prostatitams;
 • svorio reguliavimui, per dideliam apetitui;
 • galvos skausmams;
 • vegetaciniams nervų sistemos sutrikimams;
 • klimakteriniams negalavimams;
 • sąnarių ir stuburo skausmams;
 • bronchinei astmai (nepriklausomai nuo hormonų);
 • rūkymui.

Na, o adatas galite rinktis pagamintas iš plieno, aukso, titano, nerūdijančio plieno ar kitų medžiagų, skirtingų kainų, dydžių, spalvų, gamintojų ir kita.

ASP adatėlės yra skirtos aurikulinei akupunktūrai. Sterilios vienkartinės adatėlės, 2 mm ilgio, įdėtos į specialų plastmasinį permatomą purkštuko formos dėklą, kurio dėka neliečiant adatėlės pirštais ją galima lengvai ir tiksliai nukreipti į reikiamą ausies tašką. Ant dėklo galo esantis magnetukas skirtas taško stimuliacijai. Įsmeigus adatėlę, ant jos uždedami nealergizuojantys lipnūs pleistriukai, kad adatėlė neiškristų. ASP adatėlės forma tokia, kad ji neįsmigtų pernelyg giliai į audinius. Įsmeigtas ASP adatėles galima laikyti 1-2 savaites. Paprastai adatėlė pati iškrinta po kelių dienų, tačiau galima ištraukti ir su chirurginėmis žnyplėmis. ASP adatėlės ypač efektyvios gydant nuolatinį skausmą, psichologinius sutrikimus, įsisenėjusius funkcinius susirgimus ir kitas įprastas ligas. Na, o ASP adatėlės gali būti pagamintos iš trijų metalų: plieno, aukso ir titano.

Taip pat akupunktūros adatos gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno. Na, o adatų koteliai pagal adatos diametrą gali būti skirtingų spalvų.

Sporto medicina apima šlaunies įtvarą, kelio įtvarą, medicininį diržą juosmeniui, medicininį elastinį diržą stuburui, riešo įtvarą, kinezioteipą, alkūnės įtvarą, aparatą kelio sąnariui (kelio įtvarą), čiurnos įtvarą, kelio įtvarą, minkštą kaklo įtvarą ir kita.

Plastmasiniai, odos, elastinių medžiagų įtvarai naudojami po kaulų lūžių, esant rankos, plaštakos ar pėdos parezei, pseudoartrozei, kelio sąnario raiščių pažeidimams, nuėmus gipsą nuo pažeistos vietos ir kita. Įtvaras įtvirtina galūnę, sąnarys tokiu atveju lieka nejudrus. Įtvarus tinka naudoti po visų rankų, kojų kaulų operacijų.

Taigi įtvarai yra naudojami po traumų ir traumų profilaktikai. Žinomų gamintojų įtvarai aukštos kokybės ir įvairios paskirties- viršutinėms, apatinėms galūnėms, stuburo įtvarai, reklinatoriai laikysenos koregavimui, šildantys įtvarai ir kita.

Turint tinkamą įtvarą galėsite greičiau ir paprasčiau gydytis patirtą traumą ar ligą.

Na, o medicinos prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas.