Prilydoma stogo danga MIDA Unifleks PV S3s (10 m²/rul) Prilydomos bituminės dangos

Prilydoma stogo danga ICOPAL Zdunbit PF (7,5 m²/rul) Prilydomos bituminės dangos

Prilydoma stogo danga ICOPAL Baltbit PF (10 m²/rul) Prilydomos bituminės dangos
Turime sandėlyje
4.65 € / 1 kv.m

Ventiliacinis kaminėlis PREMIUM D110 mm, H470 mm Prilydomos bituminės dangos

Ventiliacinis kaminėlis PREMIUM D110 mm, H325 mm Prilydomos bituminės dangos

Remontinė įlaja D90 mm, H250 mm Prilydomos bituminės dangos
8.95 € 8.98 € / 1 vnt

Prilydoma stogo danga MIDA FIX TOP PV S5 (7,5 m²/rul) Prilydomos bituminės dangos

Įlaja šildoma TOP DRAIN D110 H250 su kaitinimo elementu Prilydomos bituminės dangos

Įlaja Sure fix D110 H330 su grotelėmis Prilydomos bituminės dangos

Remontinė įlaja D110 mm, H250 mm Prilydomos bituminės dangos

Prilydoma stogo danga, hidroizoliacinės stogo dangos geromis kainomis


Prilydoma stogo danga - tai bituminė ruloninė stogo danga, kuri ant šią dangą armuojančio (laikančio) pagrindo (poliesterio, stiklūno, stiklo audinio, aliuminio folijos ir pan.) turi pakankamą bituminės masės sluoksnį, kurį pakaitinus dujų degikliu ar kitu liepsnos šaltiniu, danga prilydoma prie paruošto pagrindo, nenaudojant papildomų klijuojančių medžiagų.

Ruloninė bituminė stogo danga yra naudojama įvairių pastatų ir konstrukcijų stogų apatinio ir viršutinio sluoksnių įrengimui, inžinerinių konstrukcijų hidroizoliacijai bei vandens garų izoliacijai užtikrinti. Prilydoma stogo danga gali būti naudojama tiek naujų stogų įrengimui, tiek ir senų stogų remontui. Tokia stogo danga pasižymi puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis, gerai sulaiko drėgmę, todėl yra naudojama kaip hidroizoliacinė stogo danga plokštiems stogams dengti.

Bituminės dangos tipai ir pritaikymas


Pagal dengiamosios masės sudėtį prilydomos ritininės stogo dangos skirstomos į oksiduoto bitumo ir SBS arba APP polimerais modifikuoto bitumo stogo dangas. Oksiduoto bitumo ritininės stogo dangos praranda elastingumą esant 5°C - 0°C temperatūrai, todėl esant tokiai ar žemesnei oro temperatūrai, atlikti stogo dengimo darbus nerekomenduojame. Polimerais modifikuoto bitumo ritininės stogo dangos, priklausomai nuo stogo dangos rūšies ir polimerų kiekio bitumo masėje, išlieka elastingos esant neigiamoms, nuo -10°C iki -25°C, oro temperatūroms.

Dangos pagal viršutinio paviršiaus apsaugą (pabarstą) skirstomos į tinkamas naudoti apatiniams hidroizoliaciniams sluoksniams arba viršutiniams hidroizoliaciniams sluoksniams. Viršutinio sluoksnio hidroizoliacinės dangos pagarstas - skalūnas arba bazaltas, kuris apsaugo stogo dangos bitumo sluoksnį nuo tiesioginių saulės spindulių (UV) bei kitų atmosferos poveikių ir suteikia stogo dangai ilgaamžiškumo. Apatinio hidroizoliacinio sluoksnio dangos paviršius dažniausiai būna padengtas kvarciniu smėliu ar polietileno plėvele.

Prilydomos bituminės stogo dangos pagal naudojimo paskirtį, gali būti klasifikuojamos kaip dvisluoksnės ir vienasluoksnės hidroizoliacinės sistemos.

Ką reikėtų žinoti renkantis bituminę stogo dangą


Pagrindinės prilydomos bituminės stogo dangos charakteristikos, į kurias būtina atsižvelgti, renkantis stogo dangą:

  • Stogo dangos lankstumas, kuris priklauso nuo bitumo masės sudėties: prie kokios temperatūros danga išlieka lanksti ir elastinga
  • Dangos pagrindas ir jo gramatūra g/m2, nuo kurio priklauso bituminės dangos nutraukimo ir plėšimo jėga, elastingumas: poliesteris, stiklūnas, stiklo audinys
  • Dangos storis: dangos storis mm ir/arba bitumo masės kiekis 1m2

Visos šios pagrindinės savybės tiesiogiai įtakoja bituminės stogo dangos ilgaamžiškumą.

Patikimų gamintojų bituminė ruloninė stogo danga


Galime pasiūlyti ICOPAL, MIDA, Techno NICOL, Stiklokrom, Elastobit ir kitų gamintojų hidroizoliacinę stogo dangą. Mūsų kataloge rasite platų įvairių techninių parametrų ritininės stogo dangos pasirinkimą.

Pavyzdžiui, prilydoma ritininė stogo danga ICOPAL Villa Teks Top 4.5 yra SBS modifikuota danga, armuota poliesterio audiniu, jos dangos paviršius padengtas mineraliniu pabarstu su 100 mm persidengimo siūle, o apačia yra profiliuota.

MIDA TECHNOELAST PV S4b prilydoma elastomerinė - bituminė ritininė stogų ir hidroizoliacinė danga, gaminama pagal EN 13707 reikalavimus ir yra naudojama viršutiniam hidroizoliaciniam plokščiojo stogo sluoksniui bei kitų inžinerinių statinių hidroizoliacijai įrengti.

Prilydoma stogo danga TechnoNICOL Unifleks EKP 5,0 - tai bituminė hidroizoliacinė stogo danga, skirta įvairios paskirties pastatų stogų viršutinio sluoksnio įrengimui, inžinerinių konstrukcijų hidroizoliacijai užtikrinti.

Kaip jau supratote, prilydomos bituminės stogo dangos kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, dangos storio, panaudojimo būdo bei kitų parametrų. Dažnai taikome akcijas, todėl prilydomą stogo dangą bei bituminę hidroizoliaciją stogams akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo ritininė stogo danga jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Ruloninė stogų danga ir bituminė hidroizoliacija stogams pristatoma visoje Lietuvoje.