Cemento drožlių plokštė (Cetris) 1250x3350x12 mm (4,1875 kv.m.) Cemento drožlių plokštės (CDP)

Atpigo Cemento drožlių plokštė (Amroc) 1200x2600x12 mm (3,12 kv.m.) Cemento drožlių plokštės (CDP)

Cemento drožlių plokštės (CDP) 

Cemento drožlių plokštės (CDP) puikiai tinka vidaus ir lauko sienoms bei pertvaroms, grindų sistemoms, specialios paskirties pramoniniams pastatams, pastogės konstrukcijoms. 


Priklausomai nuo storio cemento drožlių plokštės naudojamos fasadams, pertvaroms, grindims, luboms. Taip pat ir specialios paskirties pastatams, kuriems yra keliami dideli priešgaisrinės apsaugos arba atsparumo aplinkos poveikiui reikalavimai.

Plokštė yra gaminama presuojant medžio drožles, portlandcementą ir specialius priedus.

Cemento drožlių plokštės savybės: sunkiai dega, patvari, tvirta, lygus paviršius, gera garso izoliacija, atspari drėgmei, atspari pelėsiams ir vabzdžiams, atspari šalčiui, ekologiškai švari ir kt.

Cemento drožlių plokštės yra gaminamos įvairių išmatavimų, gamintojų, kainų ir kita.

Viena iš savybių šių plokščių yra linijinis pailgėjimas arba susitraukimas, pasikeitus aplinkos drėgnumui. Todėl montuojant ir projektuojant būtina į tai atsižvelgti.

Nesunku ir patogu yra dirbti su cemento ir drožlių plokštėmis. Jas galima frezuoti, šlifuoti, pjauti, gręžti ir kita. Gręžiant rekomenduojama naudoti metalo grąžtus arba grąžtus su kietlydinio antgaliais.

Kokia apdaila bus naudojama priklauso nuo konstrukcijos siūlių. Galimos šių plokščių apdailos yra dažymas, klijavimas tapetais, tinkavimas, klijavimas parketu, klijavimas keramikinėmis plytelėmis, dengimas linoleumu ir kilimine darna ir kita.

Norint pritvirtinti cemento drožlių plokštes galima naudoti sraigtus, sąvaržas, medsraigčius, metalines skabes. Tvirtinant plokštes prie konstrukcijos tarp pritvirtinimo elementų būtina laikytis tikslių intervalų. Prieš tvirtinant sraigtais, rekomenduojama išgręžti angas, kurių skersmuo būtų 1,2 karto didesnis už naudojamo sraigto skersmenį, ir padaryti įdubas galvutei įleisti. Jei naudojami savasriegiai medsraigčiai, iš anksto išgręžti angų nereikia.

Nuo cemento drožlių plokštės pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus, ar bus patikima ir kita.

Taigi cemento drožlių plokštės yra šiuolaikinė statybinė medžiaga, kuri yra ekologiškai nekenksminga. Jos priskiriamos prie gaminių, skirtų sausajai statybos technologijai ir tinka montuojant įvairios paskirties surenkamąsias konstrukcijas, rekonstruojant senus pastatus, statant naujus. Cemento drožlių plokštės tinka tokioms konstrukcijoms įrengti: luboms, grindims, palangėms, vidaus pertvaroms, pastogėms, perdangoms ir kita. Šios plokštės ypač tinka montuojant specialias konstrukcijas, kurioms yra keliami griežti priešgaisriniai reikalavimai.