Atpigo
Lova paaugliams Porto LOZ/90 maumedis Lovos paaugliams
Turime sandėlyje
88.31 € 103.00 € / 1 vnt

Atpigo
Lova jaunuoliui Blanco 16 90x200 Lovos paaugliams
317.38 € 371.98 € / 1 vnt

Atpigo
Vaikų kambario lova Bergen 13 Lovos paaugliams
277.78 € 324.40 € / 1 vnt

Atpigo
Lova paaugliams su patalynės dėže SIGMA 16 Lovos paaugliams

Atpigo
Jaunuolio lova su patalynės dėže SIGMA 15 Lovos paaugliams

Atpigo
Lova jaunuoliui Blanco 17 120x200 Lovos paaugliams
367.07 € 428.18 € / 1 vnt

Atpigo
Lova paaugliams Signal Tiffany 90 rožinė Lovos paaugliams
277.78 € 323.98 € / 1 vnt

Atpigo
Lova paaugliams Signal Tiffany 90 pilka Lovos paaugliams
277.78 € 323.98 € / 1 vnt

Atpigo
Lova paaugliams su patalynės dėže Next NX18 Lovos paaugliams

Atpigo
Paauglio lova su spintele Tablo A + B Lovos paaugliams
307.55 € 358.58 € / 1 vnt

Atpigo
Vaiko kambario lova Como 13 Lovos paaugliams
347.25 € 404.78 € / 1 vnt

Atpigo
Vaiko kambario lova Delta 15 Lovos paaugliams
337.32 € 393.18 € / 1 vnt

Atpigo
Paauglio lova Meblar Nano 13 Lovos paaugliams
307.58 € 357.98 € / 1 vnt

Atpigo
Paauglio lova su patalynės dėže Planet 14 Lovos paaugliams

Atpigo
Paauglio lova su stalčiais HALMAR MAXIMA Lovos paaugliams
377.06 € 438.38 € / 1 vnt

Atpigo
Jaunuolio lova Signal Azurro 90 aksomas pilka Lovos paaugliams

Atpigo
Jaunuolio lova Signal Azurro 90 aksomas žalia Lovos paaugliams

Atpigo
Lova TWINS dvivietė 90x200 Lovos paaugliams
307.61 € 357.39 € / 1 vnt

Nebrangios lovos paaugliams internetu gera kaina


Geras ir kokybiškas miegas yra itin svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Tinkamai išsimiegojus ir pailsėjus, turime žymiai daugiau jėgų ir energijos sėkmingai dirbti ar mokytis. Todėl nenuostabu, kad įrengiant jaunuolio kambarį, vienas iš svarbiausių pirkinių yra patogi, o kartu ir stilinga paauglio lova.

Galime pasiūlyti platų, įvairių dydžių, spalvų ir stilių lovų pasirinkimą internetu. Mūsų parduotuvės kataloge rasite lovas paaugliams su patalynės dėže, stalčiais ar papildomomis lentynomis, į kurias galima patogiai susidėti ne tik pagalves ar antklodes, bet ir kitus daiktus, taip sutaupant vietą kambaryje.

Ieškantiems vienodo stiliaus baldų, rekomenduojame rinktis paauglio lovą iš mūsų turimų baldų kolekcijų. Tokiu atveju, prie jos nesudėtingai galėsite priderinti to paties dizaino ir spalvų spintas, komodas, lentynas bei kitus baldus jaunuolio kambariui. Vienodo stiliaus vaiko baldai kambaryje visada atrodo puikiai.

Nors internete galima rasti itin platų, pačių įvairiausių lovų paaugliams pasirinkimą - nuo pigios iki funkcionalios, tačiau svarbiausias klausimas vis tiek išlieka toks pat - kaip išsirinkti geriausią lovą jaunuolio kambariui, kuri būtų patogi, saugi bei funkcionali. Kad būtų paprasčiau, šioje apžvalgoje trumpai aptarsime, kokias jaunuolio lovas turime mūsų asortimente bei kokie yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis paauglio lovą.

Jaunuolio lova su patalynės dėže

Tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kadangi lova su patalynės dėže yra itin praktiškas sprendimas, norintiems taupyti vietą namuose. Šio tipo lovos paaugliams gali būti keletos tipų. Integruota patalynės dėžė - kada lovos gulimoji dalis pasikelia ir daiktus galima sudėti į lovos vidų. Antrasis galimas tokių lovų tipas - jaunuolio lova su ištraukiama patalynės dėže. Tam tikra prasme, tai yra didelis stalčius (ar keli), kurie išvažiuoja per lovos šoną. Rinkdamiesi pirmiausia įvertinkite, kur planuojate statyti lovą. Jei ji bus statoma šalia sienos, o kitoje pusėje nėra pakankamai vietos, rekomenduojame rinktis lovą su patalynės dėže, į kurią daiktus galima sudėti per viršų. Kitu atveju, jums bus sudėtinga sudėti ar paimti daiktus.

Lovos paaugliams su stalčiais, lentynomis ir spintelėmis

Ieškantiems praktiškos ir funkcionalios lovos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į jaunuolio lovas su stalčiais, nedidelėmis spintelėmis ar atviromis lentynomis. Taupantiems vietą kambaryje ir ieškantiems kur patogiai sudėti paauglio daiktus, tokio tipo lova tikrai turėtų tikti. Į ją galima sutalpinti ne tik patalynę, bet ir įvairius kitus sezoninius daiktus, kurie galbūt nėra naudojami kasdieną, bet esant poreikiui gali būti greitai pasiekti.

Kaip išsirinkti geriausią lovą paauglio kambariui


Šiuo atveju, kokio stiliaus ir spalvos lova paauglio kambariui jūs pirksite, paliekame nuspręsti jums patiems. Kalbant bendrai, renkantis rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Lovos matmenys. Renkantis lovą paaugliui reikėtų įvertinti keletą aspektų. Pirmiausia, lova turi būti patogi, o jos ilgis ir plotis yra svarbiausi kriterijai, patogumui užtikrinti. Todėl lova paaugliui turi būti tinkamo dydžio. Be to, nepamirškite, kad vaikas dar gali paaugti, o jei nenorite po metų pirkti naujos lovos, rinkitės didesnę ir platesnę lovą.

Medžiagos ir konstrukcija. Lova turėtų būti tvirta ir patvari. Nors tai patikrinti internetu yra žymiai sudėtingiau, tačiau tikrai įmanoma. Perskaitykite prekės aprašymą, atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių yra pagaminta lova. Tai gali būti metalas, medis, baldų plokštės. Netgi prekės nuotraukose matosi, ar plokštė yra pakankamai stora, kad būtų patvari ir tvirta.

Funkcionalumas ir praktiškumas. Lovos su patalynės dėžė yra išties praktiškas sprendimas, sutaupantis vietą namuose. Į tokią lovą patogiai galima sudėti ne tik patalynę, bet ir kitus daiktus bei sutaupyti vietą spintoje ar komodoje.

Išsirinkti lovą paaugliui - tai tik pusė darbo. Antroji darbo dalis - tinkamo čiužinio lovai pasirinkimas. Pirmiausia, čiužinys turėtų būti pakankamai tvirtas ir kietas, taip pat labai svarbu, kad čiužinys nebūtų lengvai išardomas, praplėšiamas ar kitaip paveikiama jo struktūra. Taip čiužinys tarnaus žymiai ilgiau. Be to, rinkitės čiužinius, kurie pagaminti iš nealergizuojančių medžiagų.

Paauglių lovos pigiau, gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų kataloge rasite įvairaus tipo, šiuolaikiško dizaino ir funkcionalumo jaunuolio kambariui skirtas lovas. Galime pasiūlyti tiek standartines, tiek transformuojamas, lovas su patalynės dėže ar be jos. Jei reikalinga kokybiška, o kartu ir nebrangi paauglio lova - peržiūrėkite mūsų asortimentą. Dažnai taikomos įvairios akcijos, o jų metu lova paaugliui su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina. Pigiausios lovos kaina prasideda nuo maždaug 60 eurų. Esame tikri, kad platus spalvų bei dizaino pasirinkimas leis išsirinkti geriausią sprendimą paauglio kambariui.

Primename, kad užsisakius internetu lovos paaugliams pristatomos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!