Lova paaugliams Porto LOZ/90 maumedis Lovos paaugliams
Turime sandėlyje
89.00 € / 1 vnt

Jaunuolio lova HALMAR Sumatra balta Lovos paaugliams

Jaunuolio lova HALMAR SUMATRA juoda Lovos paaugliams

Lova TWINS dvigulė 80x200 Lovos paaugliams
296.98 € / 1 vnt

Paauglio lova Meblar Nano 13 Lovos paaugliams

Viengulė lova paaugliams Kitty 4 Lovos paaugliams

Balta lova jaunuolio kambariui Signal Birma Lovos paaugliams

Paauglio lova su spintele Tablo A + B Lovos paaugliams

Lova paaugliams Signal Tiffany 90 rožinė Lovos paaugliams

Lova Zonda Z12 Lovos paaugliams
189.98 € / 1 vnt

Jaunuolio lova HALMAR Linda 90 Lovos paaugliams

Lova Tommy 20 Lovos paaugliams
209.98 € / 1 vnt

Viengulė lova paaugliams Maximus 19 Lovos paaugliams

Paauglio lova su stalčiais HALMAR FLORO 2 Lovos paaugliams

Lova vaikams / paaugliams REST R05 Lovos paaugliams

Jaunuolio lova Bruno 7 Lovos paaugliams
193.98 € / 1 vnt

Paauglio lova su stalčiais Mati L1 Lovos paaugliams

Viengulė lova paaugliams Hey 10 Lovos paaugliams

Nebrangios lovos paaugliams internetu gera kaina


Geras ir kokybiškas miegas yra itin svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Tinkamai išsimiegojus ir pailsėjus, turime žymiai daugiau jėgų ir energijos sėkmingai dirbti ar mokytis. Todėl nenuostabu, kad įrengiant jaunuolio kambarį, vienas iš svarbiausių pirkinių yra patogi, o kartu ir stilinga paauglio lova.

Galime pasiūlyti platų, įvairių dydžių, spalvų ir stilių lovų pasirinkimą internetu. Mūsų parduotuvės kataloge rasite lovas paaugliams su patalynės dėže, stalčiais ar papildomomis lentynomis, į kurias galima patogiai susidėti ne tik pagalves ar antklodes, bet ir kitus daiktus, taip sutaupant vietą kambaryje.

Ieškantiems vienodo stiliaus baldų, rekomenduojame rinktis paauglio lovą iš mūsų turimų baldų kolekcijų. Tokiu atveju, prie jos nesudėtingai galėsite priderinti to paties dizaino ir spalvų spintas, komodas, lentynas bei kitus baldus jaunuolio kambariui. Vienodo stiliaus vaiko baldai kambaryje visada atrodo puikiai.

Nors internete galima rasti itin platų, pačių įvairiausių lovų paaugliams pasirinkimą - nuo pigios iki funkcionalios, tačiau svarbiausias klausimas vis tiek išlieka toks pat - kaip išsirinkti geriausią lovą jaunuolio kambariui, kuri būtų patogi, saugi bei funkcionali. Kad būtų paprasčiau, šioje apžvalgoje trumpai aptarsime, kokias jaunuolio lovas turime mūsų asortimente bei kokie yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis paauglio lovą.

Jaunuolio lova su patalynės dėže

Tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kadangi lova su patalynės dėže yra itin praktiškas sprendimas, norintiems taupyti vietą namuose. Šio tipo lovos paaugliams gali būti keletos tipų. Integruota patalynės dėžė - kada lovos gulimoji dalis pasikelia ir daiktus galima sudėti į lovos vidų. Antrasis galimas tokių lovų tipas - jaunuolio lova su ištraukiama patalynės dėže. Tam tikra prasme, tai yra didelis stalčius (ar keli), kurie išvažiuoja per lovos šoną. Rinkdamiesi pirmiausia įvertinkite, kur planuojate statyti lovą. Jei ji bus statoma šalia sienos, o kitoje pusėje nėra pakankamai vietos, rekomenduojame rinktis lovą su patalynės dėže, į kurią daiktus galima sudėti per viršų. Kitu atveju, jums bus sudėtinga sudėti ar paimti daiktus.

Lovos paaugliams su stalčiais, lentynomis ir spintelėmis

Ieškantiems praktiškos ir funkcionalios lovos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į jaunuolio lovas su stalčiais, nedidelėmis spintelėmis ar atviromis lentynomis. Taupantiems vietą kambaryje ir ieškantiems kur patogiai sudėti paauglio daiktus, tokio tipo lova tikrai turėtų tikti. Į ją galima sutalpinti ne tik patalynę, bet ir įvairius kitus sezoninius daiktus, kurie galbūt nėra naudojami kasdieną, bet esant poreikiui gali būti greitai pasiekti.

Kaip išsirinkti geriausią lovą paauglio kambariui


Šiuo atveju, kokio stiliaus ir spalvos lova paauglio kambariui jūs pirksite, paliekame nuspręsti jums patiems. Kalbant bendrai, renkantis rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Lovos matmenys. Renkantis lovą paaugliui reikėtų įvertinti keletą aspektų. Pirmiausia, lova turi būti patogi, o jos ilgis ir plotis yra svarbiausi kriterijai, patogumui užtikrinti. Todėl lova paaugliui turi būti tinkamo dydžio. Be to, nepamirškite, kad vaikas dar gali paaugti, o jei nenorite po metų pirkti naujos lovos, rinkitės didesnę ir platesnę lovą.

Medžiagos ir konstrukcija. Lova turėtų būti tvirta ir patvari. Nors tai patikrinti internetu yra žymiai sudėtingiau, tačiau tikrai įmanoma. Perskaitykite prekės aprašymą, atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių yra pagaminta lova. Tai gali būti metalas, medis, baldų plokštės. Netgi prekės nuotraukose matosi, ar plokštė yra pakankamai stora, kad būtų patvari ir tvirta.

Funkcionalumas ir praktiškumas. Lovos su patalynės dėžė yra išties praktiškas sprendimas, sutaupantis vietą namuose. Į tokią lovą patogiai galima sudėti ne tik patalynę, bet ir kitus daiktus bei sutaupyti vietą spintoje ar komodoje.

Išsirinkti lovą paaugliui - tai tik pusė darbo. Antroji darbo dalis - tinkamo čiužinio lovai pasirinkimas. Pirmiausia, čiužinys turėtų būti pakankamai tvirtas ir kietas, taip pat labai svarbu, kad čiužinys nebūtų lengvai išardomas, praplėšiamas ar kitaip paveikiama jo struktūra. Taip čiužinys tarnaus žymiai ilgiau. Be to, rinkitės čiužinius, kurie pagaminti iš nealergizuojančių medžiagų.

Paauglių lovos pigiau, gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų kataloge rasite įvairaus tipo, šiuolaikiško dizaino ir funkcionalumo jaunuolio kambariui skirtas lovas. Galime pasiūlyti tiek standartines, tiek transformuojamas, lovas su patalynės dėže ar be jos. Jei reikalinga kokybiška, o kartu ir nebrangi paauglio lova - peržiūrėkite mūsų asortimentą. Dažnai taikomos įvairios akcijos, o jų metu lova paaugliui su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina. Pigiausios lovos kaina prasideda nuo maždaug 60 eurų. Esame tikri, kad platus spalvų bei dizaino pasirinkimas leis išsirinkti geriausią sprendimą paauglio kambariui.

Primename, kad užsisakius internetu lovos paaugliams pristatomos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!