Atpigo Big Roy doll Sekso lėlės vyrai
45.00 € 52.01 € / 1 vnt

Construction Man Love Doll Sekso lėlės vyrai
Išparduota
Buvusi kaina: 73.96 €

Sekso lėlė moterims Apsauga Sekso lėlės vyrai
Išparduota
Buvusi kaina: 47.46 €

Jack Hammer doll Sekso lėlės vyrai
Išparduota
Buvusi kaina: 48.19 €

Big John doll Sekso lėlės vyrai
Išparduota
Buvusi kaina: 51.76 €

Sekso lėlės vyrai 

 

Pripučiamos sekso lėlės vyrai turi penio imitatorių arba vibratorių, taip pat burnos ir analines angas, todėl jie bus naudingi ir moterims ir homoseksualiems vyrams. Šios lėlės visada Jums ištikimos ir pasirengusios suteikti Jums malonumą. Sekso lėlės vyrai gali būti natūralaus dydžio lėlės, taip pat su krūtinės plaukais, oraline ir analine angomis bei vibruojančia varpa. Gali būti pagamintos iš PVC medžiagos, naudojamos su baterijomis.

Sekso lėles vyrus galite rinktis iš skirtingų kainų, spalvos, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Galite rinktis tokias sekso lėles vyrams, kurioms negalėsite atsispirti ir Jus patenkins tada kai tik panorėsite. Lėlė niekada nepavargsta ir jam nereikia ilsėtis. Sekso lėlė vyras gali turėti plaukus ant galvos ir krūtinės, taip pat seksualius raumenis, kuriuos norisi paliesti ir pajusti šalia. Tad turint šią lėlę Jums niekuomet nebus nuobodu.

Mėgautis sekso lėle vyras galėsite ne tik ant lovos, galėsite numesti ir ant stalo, grindų ar kitur.

Kai baigsite paprasčiausiai išvalykite Žaislų valikliu ir šiltu vandeniu. Kai masturbuoklis pilnai išdžius patepkite atnaujinimo pudra ir masturbuoklis bus kaip naujas.


 

Jei jaučiatės vieniša, o gal pas draugę mergvakaris ir ji norėtu smagių dovanų ir atrakcijų, tuomet šios erotinės prekės sekso lėlės - vyrai tikrai pravers. Lengvai prisipučiantys, dažniausiai su falo formos imitatoriumi arba vibratoriumi.

Taigi sekso lėlė vyras galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.