Tinklas miško 1800 mm.

Tinklas miško,

Tinklas miško,

Regzti ir pinti tvorų tinklai įvairių teritorijų aptvėrimui, apsaugai nuo žvėrių
Galime pasiūlyti platų cinkuotos vielos regztų ir pintų tinklų tvoroms pasirinkimą. Cinkuoti tvorų tinklai skirti aptverti miškus, ganyklas, sodo ar sodybų sklypus, taip pat siekiant apsisaugoti nuo laukinių žvėrių. Cinkuoti regzti ir pinti tvorų tinklai yra geras pasirinkimas, kada reikia nebrangaus, o kartu ir patikimo sprendimo teritorijos aptvėrimui.
Mūsų kataloge rasite įvairaus vielos storio tinklus parduodamus rulonais po 25 arba 50 metrų. Priklausomai nuo poreikio, galite rinktis įvairaus aukščio bei tvirtumo tinklus. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu regzti tvoros tinklai kainuos žymiai pigiau, mažesne kaina. Tad aptverti didelę teritoriją kokybiška pinto tinklo tvora jūs galėsite neišleisdami itin daug lėšų.

Jei nesate tikri, koks regztas ar pintas tvoros tinklas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, kokią teritoriją planuojate tverti ir mes pasiūlysime geriausiai jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį sprendimą.
Užsisakyti tvorų tinklus galite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, o įsigytas prekes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.