Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Masturbuokliai internetu pigiau

Fleshlight - Renewing Powder

Kaina: 13.79 €
Žiūrėk ČIA

Feelz Toys - Muvee Penisring

Kaina: 16.48 €
Žiūrėk ČIA

Masturbuoklis HUSTLER-PORN STAR PUSSY & ASS

Kaina: 57.04 €
Žiūrėk ČIA
FLESHLIGHT - FLIGHT INSTRUCTOR Masturbuokliai

FLESHLIGHT - FLIGHT INSTRUCTOR

Kaina: 61.61 €68.41 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Kobra (juodas)

Kaina: 115.57 €
Žiūrėk ČIA
Masturbuoklis Double penetration Masturbuokliai

Masturbuoklis Double penetration

Kaina: 40.80 €46.25 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Kobra 2 (raudonas/juodas)

Kaina: 115.57 €
Žiūrėk ČIA
HUSTLER - VIBRATING PUSSY Masturbuokliai

HUSTLER - VIBRATING PUSSY

Kaina: 46.66 €52.78 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Saldžioji

Kaina: 27.19 €
Žiūrėk ČIA

Vivid Raw masturbuoklis Pound it - Tamsus .

Kaina: 20.99 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Riestauodegė

Kaina: 119.00 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Vagina&Anus

Kaina: 116.40 €
Žiūrėk ČIA

Vibruojantis masturbatorius Tikroji

Kaina: 28.66 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Rusvos lupytės

Kaina: 12.78 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Fleshlight Blade

Kaina: 79.99 €
Žiūrėk ČIA
Masturbuoklis BARON Masturbuokliai

Masturbuoklis BARON

Kaina: 62.22 €70.39 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Tenga Deep Throat Cup US

Kaina: 19.97 €
Žiūrėk ČIA

Masturbatorius Vibruojanti vagina Vulcan

Kaina: 35.94 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Masturbuokliai        

                                                                             

Masturbuoklius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminta, rūšių, formų, dizainų ir kita.

 

Viena iš tokių kompanijų yra Tenga iš Japonijos, kuri gamina masturbuoklius, skirtus vyrų masturbacijai.

 

Kompanijos išskirtinumas yra unikalus dizainas, kuris yra itin diskretiškas, tad kiekviena prekės yra estetiška ir neišsiduodanti. Tad ir Tenga prekinis ženklas yra jau ne vieną kartą apdovanotas įvairiais apdovanojimais už išskirtinį, originalų dizainą bei inovatyvių technologijų naudojimą gamyboje.

 

Tenga masturbuokliai savo išvaizda visiškai „neišsiduoda“, kad tai yra sekso prekės.

 

Taigi Tengo gamintojai koncentruojasi ties dizainu, kokybe, funkcionalumu, inovatyvia technologija ir kita.

 

Tenga masturbuoklius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Naudojant Tengo masturbuoklį mova padengia visą varpą. Taip pat tai gali būti puikus žaislas kelionei, tiesiog jį reikėtų įsimesti į kišenę arba pasislėpti kartoninėje kiaušinių dėžutėje.

 

Tengo masturbuoklis gali būti naudojamas vieną kartą, tačiau jei naudosite/valysite rūpestingai ir vėl pridėsite lubrikanto, tai galėsite ir vėl panaudoti Tenga Kiaušinį.

 

Tengo masturbuokliai yra maži gražuoliukai, kurie išsitempia iki bet kokio dydžio, tiesiog reikia supilti į jo vidų komplekte esantį lubrikanto pakatėlio turinį ir mėgaukitės iš kojų verčiančiais pojūčiais su aiškiai juntama briaunuota mova.

 

Fleshlight kolekcijos masturbuokliai yra geidžiamiausi pasaulyje žaislai vyrams. Jie atrodo kaip žibintuvėliai, bet viduje turi vaginos, analinės angos ar burnos movą, taip pat yra natūralaus dydžio, panašus į tikrą kūną tiek išvaizda, tiek ir palietus. Šios kolekcijos masturbuokliai yra pagaminti pagal vieną karščiausių merginų internete: Lisa Ann. Na,o fleshlight kolekcijos masturbuoklius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, dydžių, spalvų, išvaizdos, diametrų, lankstumo, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Reikėtų žinoti, kad įsigijus fleshligt kolekcijos masturbuoklį reikėtų jį nuplauti šiltame vandenyje, išimti „rankovę“ ir nuplauti ją su skystu antibakteriniu muilu ir šiltu vandeniu. Tada reikėtų pakratyti, kad ant paviršiaus neliktų vandens, nusausinti rankšluosčiu ir įdėti atgal į dėklą.

 

Kai Fleshlight yra švarus ir sušilęs, tada galite jį patepti vandens pagrindo lubrikantu, nes tai svarbu dėl puikaus slydimo ir sausa trintis sutrumpintų jo ilgaamžiškumą. Užsitepkite šiek tiek lubrikanto ant pirštų ir patepkite paviršių (lyg darytumėte tai moteriai). Jei naudosite prezervatyvą, valymas bus itin paprastas, tačiau ir be jo Fleshlight tiesiog nuplaukite ir nusausinkite (kaip pirmame punkte).

 

Naudojant Fleshlight, kad pasiektumėte maksimalų malonumą gali Jums prireikti ir abiejų rankų, o jeigu nenorite naudoti abiejų rankų, tai jį galite kur nors įstatyti ir tada mėgautis puikiu seksu nenaudojant rankų. Įdėklo suveržimas gali būti reguliuojamas, todėl galėsite pasirinkti tokį įsiurbimo intensyvumą, kokio tik norisi. Taip pat norint, kad Fleshlight ilgiau tarnautų, reikėtų naudoti priežiūros pudrą bei Fleshlight masturbuoklių valiklį.

 

Taigi masturbuoklius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.