Akumuliacinės vandens talpos 

Akumuliacines vandens talpas galite rinktis iš skirtingų kainų, tūrių, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Akumuliacinė vandens talpa yra naudojama kartu su kieto kuro katilu ir yra skirta šilumos pertekliui šildymo sistemoje sukaupti, o esant trūkumui ir atiduoti šilumą į sistemą. Ji ypač rekomenduojama esant mažos talpos šildymo sistemai su automatiškai valdoma priverstine cirkuliacija, nes tuomet ir mažiausios katilo galios gali būti per daug ir kyla pavojus, kad sistemoje gali užvirti vanduo.

Nuo katilo galios priklauso ir koks bus reikalingas talpos dydis. Geriausiai, kad talpos tūris būtų ne mažesnis kaip 50 l vienam katilo galios kW. Todėl, pavyzdžiui esant 20 kW katilui, patartina lygiagrečiai sumontuoti dvi 500 l tūrio akumuliacines talpas, o esant 25-30 kW katilui - dvi 730 l tūrio talpas.

Taigi akumuliacinė vandens talpa yra speciali vandens talpa, kurios funkcija yra kaupti šilumą.

Akumuliacines vandens talpas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.