Statybinė armatūra d12, 6m Armatūra
Turime sandėlyje
9.85 € / 1 vnt

Statybinė armatūra d10, 6m Armatūra
Turime sandėlyje
7.60 € / 1 vnt

Statybinė armatūra d16, 6m Armatūra
Išparduota
Buvusi kaina: 14.50 €

Statybinė armatūra d20, 6m Armatūra
Išparduota
Buvusi kaina: 16.10 €

Statybinė armatūra d8, 6m Armatūra
Išparduota
Buvusi kaina: 4.50 €

Statybinė armatūra d6, 6m Armatūra
Išparduota
Buvusi kaina: 1.82 €

Statybinė armatūra d14, 6m Armatūra
Išparduota
Buvusi kaina: 8.82 €

 Armatūra 

 

Armatūra, tai metaliniai arba kitokios medžiagos strypai. Armatūra yra naudojama betoninėms sijoms, kolonoms, perdenginiams, sienoms, tarpuangiams sutvirtinti. Taip pat armatūra gali būti naudojama pamatų, rygelių, perdangų, kolonų bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų armavimui. Dažniausiai iš armatūros strypų yra formuojami karkasai. Patalpinus armatūros karkasą klojinyje ir užpilus betoną, gaunama armuoto betono konstrukcija. Ir tokios konstrukcijos yra vadinamos gelžbetoninėmis. Armavimui paspartinti yra naudojami armatūros tinklai, kurie gali būti paruošiami statybos aikštelėje arba atvežami.

Gelžbetoninės armatūros gali būti armuojamos liauna arba standžia armatūra. Liauna armatūra, tai dažniausiai plieniniai apvalaus skerspjūvio strypai, lynai ir vielos. Standi armatūra, tai įvairūs valcuoti profiliai arba profiliuoti plieniniai lakštai, kurie yra naudojami išoriniam konstrukcijų armavimui.

Atsižvelgiant į fizikines mechanines savybes plieninė armatūra yra skirstoma į klases. Vieną klasę sudaro vienos, dviejų ar kelių markių plienas su vienodais fizikiniais mechaniniais rodikliais. Pavyzdžiui strypinė karštai valcuota armatūra gali būti A-I, A-II, A-III, A-IV, A-V ir A-VI klasių, na o termiškai sustiprinta gali būti AT-IV, AT-V, AT-VI ir AT-VII klasių. Taip pat sustiprinta šaltai tempiant gali būti A-IIIb klasės.

Taip pat užrašant armatūros klasę gali būti panaudotos ir papildomos raidės tokios kaip: C, kuri rodo, kad šią armatūrą galima suvirinti, raidė K- rodo, kad ši armatūra labiau atspari korozijai nei kita šios klasės armatūra. A-I ir B-II klasių armatūros strypų paviršius lygus, o visų kitų klasių – rumbuotas. A-II ir AT-IV klasių armatūros strypų skersiniai rumbai išdėstyti tarytum sriegine linija, kitų klasių strypinės armatūros – eglute. Kad būtų galima atskirti, kuriai klasei priklauso armatūros strypai, gamykloje jų galai nudažomi: A-IV klasės – raudonai, A-V – žaliai, AT-IV – baltai, AT-V – mėlynai ir AT-VI – geltonai. A-II ir A-III klasių armatūros strypų galai nedažomi. Bp-I ir Bp-II klasių rumbuotos vielos šonuose įspaudžiamos įdubos.

Taigi armatūrą galite rinktis iš skirtingų kainų, klasių, išmatavimų, plieno markės ir kita.

Armatūrą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.