Cheminiai priedai statybiniams mišiniams 

Sienoms, grindims, terasoms, perdengimams, sienoms mūryti yra naudojami jau paruošti statybiniai mišiniai.

Vidaus ir išorės statybos darbai neapsieinami be sausųjų statybinių mišinių. Statybinių mišinių yra daug įvairių, kurių techniniai duomenys, savybės ir naudojimas yra labai panašūs. Mitto statybiniai mišiniai išsiskiria elastingumu, tamprumu, gera išeiga, greitai ir tolygiai džiūsta, nesudėtinga juos užmaišyti, ypač gerai sukimba su pagrindu, ženkliai padidina darbo našumą ir kita.

Cheminių priedų statybiniams mišiniams galima įsigyti skirtingų gamintojų (ATLAS, KNAUF, SAKRET, SIKA), rūšių, talpų, kainų ir kita.

Cheminių priedų statybiniams mišiniams galima įsigyti skirtingų: pavyzdžiui prieššaltinis priedas, plastifiktorius, statybinių elementų apsaugai skirtas priedas, kietikliai ir kita.

Prieššaltinis priedas pagreitina skiedinių ir betono kietėjimą, jų sudėtyje nėra chloro, todėl tinka ir gelžbetoniui.

Prieššaltinis priedas pilamas į vandenį, reikalingą betonui ar skiediniui sumaišyti. Jau paruoštą skiedinį būtina sunaudoti per 30 minučių, nes kitaip jis gali būti jau nebetinkamas. Tada būtina apsaugoti konstrukcijas nuo šalčio. Būtina laikytis visų betonavimo ir darbo su skiediniais žemose temperatūrose technologijų.

Galioja šis priedas 12 mėnesių nuo pagaminimo dienos.

Kitas priedas FUGEN-ELAST skirtas kokybiškam grindų ir sienų siūlių užpildymui.

Plastifikatorius BAU PLAST LP-3 sulėtina betono ir skiedinių rišimąsi. Priedas pilamas į vandenį, reikalingą betonui ar skiediniui sumaišyti.

Statybinių elementų apsaugai MYKOS skirtas statybinių elementų apsaugai ir valymui, vidaus ir išorės darbams ir kita.

Naudojant cheminius priedus statybiniams mišiniams reikia laikytis saugos reikalavimų, nes gali pakenkti Jūsų sveikatai – odai, akims, kvėpavimo takams ir kita.

Cheminius priedus statybiniams mišiniams galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.