EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Rodyti:
A B D G K L M N O P Q S T V X
Filtruoti
 
 

Autoregistratoriai internetu pigiau

Automobilinis registratorius MIO MiVue 618, GPS Autoregistratoriai

Automobilinis registratorius MIO MiVue 618, GPS

Kaina: 194.50 €202.15 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis registratorius MIO MiVue 698 Dual Cam Rejestrator

Kaina: 359.67 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius Car DVR NavRoad myCAM HD Quick GPS

Kaina: 98.24 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius POWERMAX PMX PBBR07 5MPix 1080P LCD Autom.įraš.įr.

Kaina: 122.54 €
Žiūrėk ČIA
Vaizdo registratorius LAMAX DRIVE C3 Autoregistratoriai

Vaizdo registratorius LAMAX DRIVE C3

Kaina: 37.96 €39.59 €
Žiūrėk ČIA
Vaizdo kamera RoadRunner CUBE Autoregistratoriai

Vaizdo kamera RoadRunner CUBE

Kaina: 83.57 €86.97 €
Žiūrėk ČIA
Veiksmo kamera BML cShot1 Autoregistratoriai

Veiksmo kamera BML cShot1

Kaina: 53.62 €54.67 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius RoadRunner 585

Kaina: 90.18 €90.59 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius RoadRunner 545GPS

Kaina: 92.23 €92.27 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius RoadRunner 330i

Kaina: 40.79 €40.80 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius RoadRunner 560GPS

Kaina: 110.11 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo kamera DashCam OV-CAMROAD Mirror

Kaina: 55.35 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius Qoltec CAR RECORDER HD | LCD 2.4

Kaina: 18.02 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo registratorius Overmax DashCam OV-CAMROAD 4.7

Kaina: 54.55 €
Žiūrėk ČIA

Autoregistratorius DashCam OV-CAMROAD 2.5

Kaina: 26.16 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo registratorius Car Camera Sencor SCR 4100

Kaina: 50.86 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis registratorius U-DRIVE TOP - Car digital video recorder FULL HD with WDR technology, 1080p,

Kaina: 61.58 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis vaizdo registratorius Transcend 16G DrivePro 130, 2.4 LCD, with Suction Mount

Kaina: 82.41 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip pigiai ir teisingai pasirinkti autoregistratorių internetu?

Kelyje kiekvienas vairuotojas neišvengiamai susiduria su įvairiais netikėtais įvykiais. Ar tai būtų avarijos, ar kurioziškas kitų vairuotojų ir eismo dalyvių elgesys, ar netikėti susitikimai su gyvūnais – šiuos įvykius vis dažniau žmonės fiksuoja. Interneto platybėse galima rasti begalę juokingų, keistų, netgi šiurpių vaizdo įrašų, nufilmuotų būtent iš automobilių. Žinoma, tokie filmukai filmuojami ne specialiai, o įamžinami net pačiais pigiausiais autoregistratoriais. Autoregistratorius tai nebūtinai yra specialus įtaisas, kuris filmuoja tam tikrais laiko tarpais. Autoregistratoriaus funkciją puikiai gali atlikti ir išmanusis telefonas, įrašius į jį specialią programėlę, kuri išsaugo paskutinių kelių minučių vaizdo įrašus. Deja, tokia programėlė išmaniajame telefone visiškai nepakeis gero kad ir piesnio autoregistratoriaus, todėl verta pagalvoti ir apie profesionalesnę įrangą.

Geras, bet brangesnis autoregistratorius pasižymi, visų pirma, didele vaizdo raiška. Galbūt rasite ir itin aukštos raiškos registratorių internete, žinoma, tai bus didelis privalumas. Tačiau turėkite omenyje, kad aukšta raiška pareikalaus ir didelio atminties kiekio, todėl reikės nusipirkti ir didesnės talpos atminties kortelę. Be raiškos autoregistratoriuje yra svarbu ir tai, ar jis turi naktinį filmavimo režimą. Ateinant rudeniui ir žiemai, šviesaus paros metu turime išties nedaug, todėl tokia funkcija ypatingai praverčia. Ypač jei važinėjame tik iš darbo ir į darbą. Juk ir pirmyn ir atgal kelionė žiemą būna tamsoje!

 

Viena iš svarbesnių šio prietaiso savybių yra apžvalgos kampas. Šis dydis išreiškiamas laipsniais ir jis parodo, kokį platų vaizdai apims jūsų vaizdo registratorius. Platesnis kampas leis apimti platesnį vaizdą, tuo pačiu ir padidins tikimybę nufilmuoti daugiau įdomių įvykių. Kita vertus, naudojant plataus kampo registratorių, vaizdas bus atitolintas ir sunku bus įžiūrėti toliau nutolusius dalykus. Žinoma, čia gelbsti aukšta vaizdo raiška – redaguodami video įrašą, galėsite iškirpti dalį vaizdo ir pritraukti toliau esančius daiktus. Kuo didesnė raiška, tuo aiškiau bus matomi nutolusios detalės.

Kad ir kokį registratorių internetu pasirinksite, svarbiau bus tai, ką juo užfiksuosite. Galbūt tai bus kelių pažeidėjai, kurių pažeidimų įrašais bus galima dalintis su visuomene ar policija? O gal norite kaip tik nufilmuoti teigiamus atsitiktinius įvykius? Žinoma, viena iš svarbiausių autoregistratoriaus funkcijų yra eismo įvykių įamžinimas. Jei nutiks taip, kad pakliūsite į auto įvykį, naudodami autoregistratoriaus medžiagą galėsite įrodyti savo nekaltumą, žinoma, jei tik esate nekaltas. Taip pat galite įamžinti ir kitus eismo įvykius, kurių kaltininką gali padėti nustatyti šie prietaisai. Autoregistratoriai taip pat leidžia ir filmuoti ilgesnius įvykius. Pavyzdžiui, visą kelionę iš vieno miesto į kitą. Pagreitinę tokį vaizdo įrašą, leisite žiūrovams virtualiai pakeliauti po šalį. Tiesa, tokiu atveju reikės rinkti  brangesnį autoregistratorių, kuris turi funkciją filmuoti ilgesnius nei 15 minučių vaizdus. Todėl prieš pirkdami pasidomėkite, kokius parametrus turi šie prietaisai ir pasirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkantį.

Kelyje kiekvienas nori jaustis saugus. Deja, ne visada kelionės automobiliu saugumas priklauso nuo paties vairuotojo. Jeigu norite išvengti ilgų ir nemalonių ginčų patekę į smulkias avarines situacijas, reikėtų įsigyti automobilinę saugos kamerą, kuri užfiksuos visas autoįvykio detales.

Įrengiamas automobilyje ar kitoje transporto priemonėje, kur nenutrūkstamai fiksuoja visus įvykius, kurie tik patenka į jo stebėjimo lauką. Montuojami gali būti automobiliuose, sunkvežimiuose, autobusuose, laivuose ir kitose transporto priemonėse. Jo įrengimas yra labai paprastas, nes autoregistratorius turi specialų laikiklį, kuris prisisiurbia prie priekinio stiklo ir laikosi.

Taigi autoregistratorius yra bešališkas liudytojas nuo nelaimingų atsitikimų, sąjungininkas įvairiose konfliktinėse situacijoje, yra papildomas įrodymas apie jūsų automobiliui padarytą žalą, priemonė pagerinanti pasitikėjimą savimi ir ramybę vairuojant, bet kurioje nestandartinėje ar kritinėje kelionės situacijoje.

Jeigu naudojate autoregistratorių su dviem objektyvais, tai nenutrūkstamai bus fiksuojama ne tik kas vyksta priekyje, bet ir iš galo, ar netgi automobilio salone.Na, o jeigu autoregistratorius turi fotografavimo funkciją, tai galėsite užfiksuoti automobilių padėtis, padarytus kėbulų pažeidimus ir kitas svarbias detales iškart po autoįvykio.Būtų gerai, kad kamera būtų didesnės skiriamosios gebos, kuri gali užfiksuoti saugiau smulkių detalių.

Taigi, naudojantis video registratorių įgyjate visą eilę pranašumų, kuriuos sunku nuginčyti.