Atpigo Autoregistratorius Denver CCT-1610 Autoregistratoriai
29.51 € 39.91 € / 1 vnt

Atpigo Autoregistratorius Navitel R450 NV Autoregistratoriai
51.40 € 63.71 € / 1 vnt

Atpigo Autoregistratorius Navitel R600 Quad HD Autoregistratoriai
87.05 € 98.78 € / 1 vnt

Atpigo Autoregistratorius Navitel MR155 NV Autoregistratoriai
62.44 € 67.53 € / 1 vnt

Atpigo Autoregistratorius Navitel R650 NV Autoregistratoriai
99.16 € 106.15 € / 1 vnt

Atpigo Autoregistratorius Navitel R800 Full HD Autoregistratoriai
87.87 € 90.87 € / 1 vnt

Autoregistratorius Tracer MobiDrive 45767 Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel R66 2K Autoregistratoriai

Autoregistratorius Agfa KM600 black Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel R900 4K Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel MR450 GPS Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel MR250 NV Autoregistratoriai

Autoregistratorius Agfa KM800 grey Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel MSR550 NV DVR Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel R33 Autoregistratoriai

Autoregistratorius Navitel AR250 NV Autoregistratoriai

Vaizdo registratoriai (autoregistratoriai) internetu

Tinkamas vaizdo registratorius šiuo metu turi būti viena svarbiausių transporto priemonės dalis be kurios paprasčiausiai nereikia išvažiuoti iš kiemo. B-a.eu siūlo ypač platų vaizdo registratorių pasirinkimą, kuris padės kiekvienam rasti tai, kas Jums tinka geriausiai. Jeigu nežinote, koks registratorius Jums tinka labiausia – visada galima susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal kiekvieno žmogaus poreikius pasiūlo jiems tinkamiausią įrangą, kuri geriausiai tenkina tiek jų, tiek transporto priemonės poreikius.

B-a.eu vaizdo registratoriai internetu labai skirtingi. Skiriasi ne tik savo funkcijomis, kaina bei kitomis savybėmis, tačiau ir gamintoju bei dydžiu, tad jeigu ieškote konkretaus modelio – esame tikri, kad pas mus pavyks rasti tai, ko Jums reikia. O kad paieškos būtų paprastesnės – nurodysime trumpą gidą, kuri dažniausiai padeda sistemingai palyginti galimybes ir rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Filmavimo raiška

B-a.eu autoregistratoriai internetu pasižymi labai skirtingo lygio filmavimo raiška, tad kiekvienas gali pasirinkti tokį variantą, koks ja labiausiai tinka. Suprantama, kad aukštesnės raiškos kokybės gaminiai bus brangesni, tačiau daugeliu atveju žmonės suvokia, kad verta investuoti daugiau, kad pavyktų gauti geriausiai poreikius tenkinantį variantą, kuris leis ne tik fiksuoti pokyčius dėl eismo įvykių, tačiau paprasčiausiai norint įamžinti savo keliones, pavyzdžiui, jeigu dažnai keliaujate.

Apžvalgos kampas

Objektyvo apžvalgos kampas, kuris fiksuoja Jūsų kelionę, dar vienas svarbus aspektas. Optimaliausias pasirinkimas, kuris padės sėkmingai fiksuoti kelią – 120 laipsnių, kampas, tačiau galima rasti ir tokių, kurie apima mažesnį intervalą. Vėlgi, mažesnis intervalas dažniausiai padeda įsigyti vaizdo registratorius pigiau, tad viskas priklauso nuo Jūsų galimybių bei poreikių.

Įrašymo atmintis

Įrašymo atimties funkcija dažniausiai padeda įveikti, kokio ilgio kelionės Jūsų laukia ir kaip dažnai planuojate keisti atminties raktą. Kai kurie modernūs registratoriai turi galimybę keisti atminties įrašymo korteles, tad ateityje galima jas padidinti tokiu atveju, jeigu jaučiate, kad yra poreikis. Dažniausiai verta įsigyti registratorius, kurių atmintis yra talpesnė. Tokiu atveju pamirškite, kad turite šią įrangą namuose, tačiau ji fiksuos Jūsų judėjimą ir leis jaustis saugiau nei įprastai. Jie ypač reikalingi ilgos kelionės metu.

Ekrano dydis

Vaizdo registratoriai ne tik fiksuoja, tačiau tuo pačiu padeda ir vairuotojui viena akimi matyti kelią per ekraniuką. Tokiu atveju visada verta apgalvoti, kokio dydžio ekranas reikalingas, kad Jūsų poreikiai būtų pilnai patenkinti. Juolab, šiuolaikiniai vaizdo registratoriai internetu turi dar daugiau funkcijų, kurios padeda ne tik įrašyti kelią, tačiau tuo pačiu papildomai matyti pokyčius kelyje bei kitas smulkmenas. Tai labai aktualu ir tokiu atveju, kai reikia peržiūrėti jau nufilmuotą vaizdo įrašą. Tuomet didesnis ekranas garantuoja, kad peržiūrėjimo darbai bus kur kas patogesni.

Gamintojas

B-a.eu siūlo tik sertifikuotų gamintojų produkciją tačiau siūlome detaliau susipažinti su skirtingais pasirinkimais, kad būtų galima paprasčiau apsispręsti, koks Jums reikalingas. Čia prekiaujame puikiai žinomais ir atpažįstamais prekiniais vardais, kaip kad: Motorola, Neoline, Koeking, Dod ir daugelis kitų.

GPS

Dar vienas labai didelis privalumas – GPS funkcija, kuri padeda paprasčiau ir sistemingiau matyti savo kelionės tikslą. GPS funkcija turi tik labai kokybiški vaizdo registratoriai, kurie gali pasigirti, kad net ir už nedidelę kainą galima džiaugtis labai dideliu funkcionalumu, kuris pagerins Jūsų gyvenimo, ne tik vaizdavimo kokybę. Siūlome įvertinti ir tai, kad vaizdo registratoriai internetu pigūs ir labai kokybiški.

B-a.eu – kiekvienam, kuris siekia, kad kelionė būtų ypač patogi.