Pasiūlymai
Atpigo Pakabinama spintelė Econo Basic ECO-42G 90cm Virtuvės spintelių kolekcija Econo
Turime sandėlyje
79.47 € 82.00 € / 1 vnt

Pastatoma spintelė Linea D25PZ Virtuvės spintelių kolekcija Linea
Turime sandėlyje
40.47 € / 1 vnt

Atpigo Pastatoma spintelė Royal D60Z Virtuvės spintelių kolekcija Royal
69.73 € 71.00 € / 1 vnt

Pastatoma ūkinė spinta Econo Basic ECO-19D 40cm Virtuvės spintelių kolekcija Econo

Pastatoma spintelė Sycylia D40SP Virtuvės spintelių kolekcija Sycylia
123.62 € 125.01 € / 1 vnt

Pastatoma spintelė Sycylia D60S3 Virtuvės spintelių kolekcija Sycylia

Populiariausios prekės
Atpigo Pastatoma spintelė Royal D60Z Virtuvės spintelių kolekcija Royal
69.73 € 71.00 € / 1 vnt

Pakabinama spintelė Prowansja G40 Virtuvės spintelių kolekcija Prowansja

Pastatoma spintelė Sycylia D40S4 Virtuvės spintelių kolekcija Sycylia

Pakabinama spintelė Prowansja G80K Virtuvės spintelių kolekcija Prowansja

Pastatoma spintelė Econo Basic ECO-2D Virtuvės spintelių kolekcija Econo

Pakabinama spintelė Prowansja G30 Virtuvės spintelių kolekcija Prowansja

Pastatoma spintelė Royal D60S3 Virtuvės spintelių kolekcija Royal

Pastatoma indauja Royal K120 Virtuvės spintelių kolekcija Royal

Virtuvės spintelės  

 

Rinktis virtuvės baldus – nelengva užduotis. Vienas pagrindinių virtuvės baldų – spintelės. Naujos virtuvės spintelės gali visiškai pakeisti tai, kaip atrodo jūsų virtuvė, palengvinti maisto gaminimą ir pridėti vertės jūsų namams. Virtuvės spintelės sudaro maždaug trečdalį visų virtuvėje esančių daiktų.

Virtuvės spintelės gali būti pastatomos, pakabinamos ir aukštosios virtuvinės spintelės, įvairių dydžių ir spalvų. Norint susimodeliuoti virtuvės baldų komplektą, galima iš atskirų dalių – virtuvės pakabinamų ir pastatomų spintelių ir kt.

Pastatomos virtuvinės spintelės, statomos ant žemės. Jų struktūra dažniausiai panaši – viršuje vienas stalčius, o žemiau – durelės, už kurių – 1-2 lentynos. Du papildomi tokių spintelių tipai – kriauklės spintelė ir kampinė spintelė. Į kriauklės spintelę montuojama virtuvinė kriauklė. Tokios spintelės neturi stalčiaus, tačiau už durelių yra keletas lentynų, kuriose galite laikyti namų valymo reikmenis. Kampinės spintelės neturi stalčių ir lentynų, tačiau suteikia stalviršiui papildomo ploto, tačiau iš esmės statomos dėl grožio ir nėra labai funkcionalios. Pakabinamos virtuvinės spintelės. Šios spintelės kabinamos virtuvėje ant sienų. Paprastai jos tarnauja kaip indaujos, taip pat ten neretai laikomi prieskoniai, arbata, kava ir panašiai. Šios spintelės paprastai turi varstomas dureles, o viduje yra suskirstytos į lentynas. Aukštos virtuvinės spintelės šiek tiek primena šaldytuvą. Jos dažniausiai turi dvejas varstomas dureles, o viduje – daug didelių ir mažų lentynėlių. Šiose spintelėse galima laikyti uogienes, konservus, miltus ir kitą panašų maistą. Taip pat tokiose spintelėse galima laikyti buitinę techniką, virtuvinius kombainus ir kt.

Pastatomos kampinės virtuvės spintelės gali būti įvairiausių dizainų, ant kurių galima dėti gėles ar šiaip kokius kitus niekučius, jos nėra funkcionalios.

Kampinė pastatoma virtuvės spintelė leidžia pilnumoje užpildyti virtuvės erdvę.

Jeigu norite atsinaujinti virtuvės baldus, užtenka tiesiog pakeisti virtuvės spintelių dureles. Dabar yra madingos ryškių spalvų virtuvės baldai - virtuvės spintelės.

Jeigu turite nedidelę virtuvės erdvę, tai virtuvės spinteles montuokite iki lubų, taip vizualiai padidinsite kambario erdvę. Tai pat galima išnaudoti ir palangę. Platesnė palangė gali atstoti lentyną, stalą, taip pat po ja galima įkomponuoti virtuvinę spintelę. Nedidelėje virtuvėje būtinai įrenkite kampinę spintelę, nes bus papildoma vieta daiktų saugyklai, pastatymui.

Pagal konstrukciją virtuvinės spintelės skirstomos į du pagrindinius tipus: įrėmintos ir neįrėmintos. Įrėmintos spintelės laikosi ant specialaus rėmo. Tokios spintelės – nepaprastai tvirtos ir stabilios. Jų durelių vyriai tvirtinami būtent prie to rėmo. Neįrėmintos spintelės veržiamos tiesiai prie sienų, jų paviršius neribojamas jokių rėmų.

Taip pat renkantis virtuvės spinteles labai svarbu yra virtuvės spintelėje kokybiška ir moderni furnitūra.

Taigi virtuvės spinteles galima užsisakyti, kad pagamintų pagal užsakymą, arba tiesiog įsigyti internetu iš elektroninės internetinės parduotuvės.