Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Elektrinis puodas Thomson THMC50015 Elektriniai puodai

Elektrinis puodas Thomson THMC50015

Kaina: 109.93 €114.91 €
Elektrinis puodas Thomson THPC9410 Elektriniai puodai

Elektrinis puodas Thomson THPC9410

Kaina: 114.84 €118.85 €

Elektrinis puodas Thomson THMC45646

Kaina: 93.71 €94.03 €

Elektrinis puodas Jata JEOL2145

Kaina: 88.49 €

Elektrinis puodas Beper BC.510

Kaina: 77.37 €

Elektrinis puodas Gastroback Design 42510

Kaina: 97.89 €

Elektrinis puodas Jata AR394

Kaina: 60.21 €

Elektrinis puodas Jata JEOL2135

Kaina: 72.39 €

Elektrinis puodas Jata AR395

Kaina: 71.83 €

Elektrinis puodas FORME FMC-5101

Kaina: 64.51 €

Ryžių virimo puodas Beper 90.550

Kaina: 49.59 €

Elektrinis puodas Beper BC.261

Kaina: 38.79 €

Elektrinis puodas Thomson THRC918X

Kaina: 115.95 €

Elektrinis puodas Beper BF.640

Kaina: 71.79 €

Multifunkcinis puodas Cuisinart RC400E, 0,95 litro

Kaina: 81.30 €

Elektrinis puodas Beper P101COS001

Kaina: 105.71 €
 
 

Kodėl turėtume rinktis elektrinį puodą internete? Kokios multifunkcinių puodų kainos ir funkcijos?


Elektriniai puodai, dar vadinami multifunkciniais, yra šių laikų naujovė, jau spėjusi užkariauti šeimininkių širdis. Kaip gi gali nepatikti greitas ir trumpas, patogus maisto ruošimas? Kaip atrodo elektriniai puodai kokių rūšių jie būna, galima pamatyti elektroninėse parduotuvėse, išties pasirinkti yra iš ko : b-a.eu . Tačiau šiandien pakalbėsime bendrai apie elektrinius puodus internete, kodėl jie dar vadinami multifunkciniais ir kokie pagrindiniai jų privalumai.


Elektrinių puodų privalumas: nereikalinga viryklė ar orkaitė


Maisto gaminimui reikia viryklės, orkaitės, mikrobanginės krosnelės. O ką daryti, jei jų neturi? Situacija nėra keista, kuomet besikurianti ir pinigus taupanti šeima turi spręsti, kuriuos buitinius prietaisus įsigyti, ieškoma tokių, su kuriais būtų kuo daugiau gaminimo galimybių. Net pigiausias elektrinis puodas būtent toks. Plius jam nereikalingas specialus įrengimas, reikalingas tik elektros lizdas.


Multifunkcinių puodų privalumas: galima gaminti bet ką


Rašydami „bet ką“ ir turime omenyje, jog galima gaminti praktiškai viską. Galima troškinti mėsą, garuose kepti žuvį, virti ryžius, kepti duoną bei pyragus ir dar daug daug ko tik sugalvojate. Elektriniu puodu galima gauti tą patį rezultatą, kaip kepant keptuvėje, kepant orkaitėje, vertant puode ar troškinant garų puode.


Dar vienas tokių puodų privalumas: lengvas gaminimas, greitis ir patogumas


Labiausiai pasitarnauja elektroninis laikrodis. Uždėjus maistą virti, kepti ar troškinti, galima užstatyti kiek laiko maistas bus kaitinamas. Praėjus nustatytam laikui elektrinis puodas išsijungia, tačiau maistas greitai neatvėsta. Itin patogi šildymo atidėjimo funkcija, tad pvz. norint išsikepti duonos, galima viską suruošti iš vakaro, užstatyti šildymo pradžios atidėjimą, kad pradėtų kepti paryčiais, o atsikėlus ryte duona bus iškepusi, tokia, apie kokią visada svajojote – šviežia ir karšta.


Privalumas: multifunkcinis įrenginys


Vienas įrenginys, tačiau vienu metu galima virti keletą skirtingų patiekalų. Daugelis elektrinių puodų internete, turi specialius indus, kurie sukuria „antrą aukštą“. Tad pavyzdžiui, jei verdate ryžius, antrame aukšte ant viršaus galite raguose kepti žuvį ar troškinti daržoves. Tai sutaupo laiko ir elektros energijos, nes vienu kaitinimu galima paruošti daugiau.


Multifunkciniame puode gaminamas sveikesnis maistas


Elektriniai puodai yra iš nesvylančios dangos, tad juose gaminant maistą nereikia daug aliejaus arba dažnai visai nereikia, viską galima tiesiog kaitinti ar labiau troškinti. taip maistas neperdega, nėra riebus, būna minkštas, tad daug sveikesnis mūsų skrandžiui, nei pavyzdžiui, keptas keptuvėje ant aliejaus.


Elektrinį puodą galima pasiimti su savimi


Elektropuodas yra puikus prietaisas, kurį galima pasiimti su savimi į iškylą ar kelionę. Jam tereikia elektros, tad galima pajungti tiesiog automobilyje.


Mitas: multifunkcinis, tai netinka niekam


Yra senas stereotipinis požiūris, jog jei prietaisas atlieka kelis veiksmus, reiškia nė vieno jų neatlieka gerai. Tačiau šiuo atveju ši taisyklė tikrai negalioja. Elektriniai puodai įvairiausių kainų tam ir kuriami, kad galėtų palengvinti maisto ruošą ir atliktų kelias užduotis vienu metu. Todėl tikrai nereikia bijoti multifunkcinio puodo pirkti internetu.