Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
BLUETOOTH
USB jungtis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Automagnetola Denver CAU-444

Kaina: 26.67 €

Automagnetola Blaupunkt BPA 1119BT

Kaina: 49.03 €

Automagnetola Blaupunkt Bremen SQR 46 DAB

Kaina: 460.62 €

FM moduliatorius Tellur FMT-B7 black

Kaina: 18.34 €

Automagnetola Denver CDB-440BT

Kaina: 110.53 €

FM moduliatorius Acme Bluetooth FM transmitter and charger, Right Now

Kaina: 23.99 €

FM moduliatorius Logilink FM0001 Car Mp3 player

Kaina: 16.11 €

Automagnetola Blaupunkt LAS VEGAS 690 DAB NAV TRUCK/CAMPING

Kaina: 633.31 €

Automagnetola Blaupunkt ESSEN 170

Kaina: 95.89 €

Automagnetola Blaupunkt AMSTERDAM 290BT

Kaina: 249.70 €

Automagnetola Blaupunkt BOLOGNA 170

Kaina: 78.69 €

FM moduliatorius Tellur B8 Bluetooth

Kaina: 19.70 €

Automagnetola Blaupunkt BPA1121BT

Kaina: 62.84 €

Automagnetola Blaupunkt LAS VEGAS 690 DAB NAV CAR

Kaina: 572.91 €

Automagnetola Blaupunkt LEIPZIG 690 DAB NAV TRUCK/CAMPING

Kaina: 681.36 €
 
 

Automagnetolos, FM moduliatoriai internetu

Kasdieninis važiavimas transporto priemone daugeliui žmonių yra neatsiejama gyvenimo dalis. Visiškai natūralu, kad siekiama kuo aukštesnio lygio komforto. Su šiuolaikiniais priedais, kurie yra įmontuojami į transporto priemones – net ir pačios ilgiausios kelionės bus ypač malonios. Ne veltui tolimųjų reisų vairuotojai bei kurjeriai tikina, kad jų darbas – malonumas. O daugeliui žmonių kasdieninis keliavimas yra neatsiejamas nuo muzikos, kadangi ji padeda sustabdyti laiką, apmąstyti dalykus ir paprasčiausiai su muzikos taktu pasiekti konkretų tikslą.

Žinoma, jeigu norite, kad būtų galima klausytis tokios muzikos, kokia labiausiai Jums patinka – tokiu atveju labai svarbu įsigyti kokybišką įrangą, kuri gali pagerinti muzikos klausymosi malonumą. Tam Jums bus reikalingos automagnetolos, kurios įmontuojamos į bet kokio lygio transporto priemones. O kadangi B-a.eu pasiūla labai plati – kiekvienas nesunkiai ras tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius. Jeigu pats tiksliai nenusimanote smulkmenose ir Jums tinkamiausios įrangos pasirinkimas kelia labai daug klausimų – konsultantai visada juos labai mielai apžvelgs, atsakys į tai, kas Jums yra aktualu ir padės rasti tai, kas geriausiai tinka Jums ir atitinka Jūsų transporto priemonės poreikius.

B-a.eu internetinėje parduotuvėje parduodami FM moduliatoriai pasirenkami įvertinus kelis pagrindinius kriterijus, kurie dažniausiai apsprendžia konkretų pasirinkimą. Atskleisime dažniausiai apgalvojamus aspektus, kurie padeda paprasčiau palyginti didelę pasiūlą.

  • Dažniausiai svarbiausias kriterijus yra kaina, kadangi kiekvienas asmuo savotiškai žino, kiek gali investuoti į šio tipo įrangą. Siūlome nepamiršti, kad kainos amplitudė gali labai varijuoti. Juolab, B-a.eu siūlo labai platų pasirinkimą, tad galima rasti tiek gana pigius, tiek gana brangius daiktus. Juolab, reguliariai skelbiamos akcijos padės sutaupyti ir rasti tai, kas geriausiai tenkina Jūsų poreikius. Jeigu norite greičiau peržiūrėti pigesnius pasiūlymus – nusistatykite prekių rūšiavimo filtrą.
  • Taip pat reikia būtinai įvertinti funkcionalumą. Kol vieniems reikia automagnetolos, kuri galėtų transliuoti radijo bangas ir viskas, tuo tarpu kiti ieško kažko įmantresnio, kadangi siekia, kad ji lengvai nuskaitytų ir „flešą“, kad būtų galima klausyti būtent tokios muzikos, kokios norisi. Šiuo atveju svarbu nepamiršti, kad funkcionalumas lemia ir didesnę kainą, tačiau tikrai verta skirti didesnę investiciją, kad paskui liktumėte patenkintas funkcionaliu rezultatu, kuris leis paprasčiausiai magnetolai patenkinti net ir išrankiausio poreikius.
  • FM moduliatoriai internetu dažniausiai pasirenkami tuomet, kai ieškoma paprastumo. Tokiu atveju įranga sėkmingai transliuoja radijo skleidžiamą žinią ir tuo pačiu groja failus iš Jūsų turimo Mp3 grotuvo. Tai paprastesnis, tačiau ir pigesnis pasirinkimas.
  • Inovatyvesniam klausymui ir patogumui siūlome rinktis tokias automagnetolas, kurios turi USB jungtis. Tokiu atveju sėkmingai klausysite norimos muzikos. Juolab, dažnas važiuodamas mašinoje tuo pačiu mokosi kalbos, tad galima  rasti Jums labiausiai tinkamą įrašą ir džiaugtis, kad jo transliavimas mašinoje bus įjungiamas labai paprastai. Šiuolaikinės technologijos labai palengvina gyvenimą, tad siūlome būtinai išbandyti galimybes, nes dažnai mokant daugiau pavyksta sutaupyti.
  • Žinoma, tuo pačiu reikia susipažinti ir su valdymo funkcijomis. Kad pavyktų kur kas paprasčiau ir tikslingiau valdyti savo muzikos imtuvą ir sureguliuoti norimų stočių eiliškumą, peržiūrėti, kokias dainas turite savo atmintuke ir kokias norite klausyti. Šiuolaikinės automagnetolos gali nudžiuginti labai patogiu valdymu, tad siūlome įvertinti kokybę ir kur kas paprasčiau klausytis muzikos transporto priemonėje.

B-a.eu parduodamos automagnetolos, FM moduliatoriai – kiekvienam, kuris nori girdėti puikią ir kokybišką muziką tokiu metu, kai jam labiausiai to reikia. Platus pasirinkimas – kad kiekvienas rastų tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius.