Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gruzdintuvė Beper P101FRI001

Kaina: 58.91 €
Skrudintuvas Blaupunkt TSS801BK Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Blaupunkt TSS801BK

Kaina: 45.01 €56.23 €
Gruzdintuvė Severin FR 2431 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Gruzdintuvė Severin FR 2431

Kaina: 59.73 €66.22 €
Gruzdintuvė Severin FR 2430 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Gruzdintuvė Severin FR 2430

Kaina: 93.05 €98.40 €
Gruzdintuvė Severin FR 2445 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Gruzdintuvė Severin FR 2445

Kaina: 112.07 €117.41 €
Skrudintuvas Schneider SCTO4BL Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Schneider SCTO4BL

Kaina: 88.60 €92.26 €
Karšto oro gruzdintuvė Jata JEFR1225 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Karšto oro gruzdintuvė Jata JEFR1225

Kaina: 97.39 €100.36 €
Skrudintuvas Jata TT331 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Jata TT331

Kaina: 40.41 €41.61 €
Skrudintuvas Jata TT589NG Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Jata TT589NG

Kaina: 38.73 €39.87 €
Skrudintuvas Severin AT 2287 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Severin AT 2287

Kaina: 39.42 €40.27 €
Skrudintuvas Severin AT 2286 Black/White Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Severin AT 2286 Black/White

Kaina: 38.27 €39.10 €
Gruzdintuvė Blaupunkt AFD601 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Gruzdintuvė Blaupunkt AFD601

Kaina: 92.50 €94.46 €
Gruzdintuvė Blaupunkt AFD501 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Gruzdintuvė Blaupunkt AFD501

Kaina: 89.35 €91.23 €

Gruzdintuvė Jata JEFR1226

Kaina: 86.18 €

Gruzdintuvė Jata FR678 3.2L

Kaina: 63.43 €

Gruzdintuvė Jata FR700 4L

Kaina: 90.33 €

Skrudintuvas Schneider SCTO4ACA

Kaina: 88.56 €

Skrudintuvas Schneider SCTO4B

Kaina: 92.41 €
 
 

Gruzdintuvės: kokią pasirinkti?

Renkatės naują gruzdintuvę? Šiame pirkimo vadove supažindinsime jus su naujausiomis gruzdintuvių tendencijomis ir duosime naudingų patarimų, kad pasirinkti būtų paprasčiau.

Pagrindiniai reikalavimai gruzdintuvei

Tinkama talpa. Vienas svarbiausių aspektų, į kurį būtina atkreipti dėmesį, renkantis gruzdintuvę, yra jos talpa. Jei ruošiate maistą dideliam kiekiui žmonių, ir neturite pakankamai didelės gruzdintuvės, gali tekti kepti kelias partijas, kas užims kur kas daugiau laiko. Jei planuojate gruzdinti visą vištą ar kalakutą, jums taip pat prireiks didelės ir gilios gruzdintuvės, galinčios sutalpinti visą paukštį.

Didelė galia. Didesnės galios elektrinės gruzdintuvės turi galingesnius šildymo elementus. Tai padeda greičiau pašildyti aliejų iki norimos temperatūros. Kai panardinate maistą į aliejų, jis taip pat greičiau grįžta į numatytą temperatūrą. Visa tai ir yra skanaus ir kokybiško maisto paruošimo paslaptis: kai greičiau pradedamas kepimo procesas, ant kepamo produkto susiformuoja traški plutelė, o viduje jis išlieka sultingas. Be to, taip kepant, į maistą prisigeria kur kas mažiau riebalų.

Reguliuojama temperatūra. Nors ideali kepimo temperatūra daugumai maisto produktų yra 190°C, gruzdintuvėje esantis temperatūros reguliatorius suteikia galimybę kepti įvairesnių rūšių maistą.

Kepimo krepšelio kabliukai maisto produktų nusausinimui. Gruzdintuvės, kuriose kepimui naudojamas aliejus, paprastai turi kepimo krepšelio kabliukus, kurie leidžia iškelti maistą iš aliejaus ir jį nusausinti, pakabinus virš kepimo talpos.

Nelimpanti danga. Gruzdintuvės valymas gali būti varginantis užsiėmimas, todėl patartina rinktis modelį su nelimpančia kepimo talpos danga: tokią gruzdintuvę išvalyti yra žymiai lengviau. Taip pat ieškokite gruzdintuvės su nerūdijančio plieno krepšeliu, kuris yra atsparus korozijai. Kai kurių gruzdintuvių dalis galima plauti indaplovėje, tačiau dauguma jų yra plaunamos rankomis.

Nuimamas maitinimo laidas. Verdantis aliejus yra labai karštas, todėl, neatsargiai naudojant, gruzdintuvės gali būti pavojingos, ypač dėl aliejaus išsiliejimo ar ištiškimo. Dėl šios priežasties, dalis gruzdintuvių gaminamos su nuimamu maitinimo laidu: netyčia jį užkliudžius ar trūktelėjus, laidas tiesiog atsijungs nuo gruzdintuvės, taip išvengiant galimo pavojaus išversti karštą aliejų.

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

Kur laikysite savo gruzdintuvę? Jų yra įvairių dydžių. Jei gruzdintuvė dažnai naudojama, galite palikti ją tiesiog ant virtuvinės spintelės ar stalo, bet nepamirškite, kad ji užims nemažai vietos. Jei gruzdintuvę naudojate rečiau, turėsite apsvarstyti, kur ją laikyti, kai ji bus nenaudojama.

Norite sumažinti riebalų kiekį? Jei dėl kokių nors priežasčių pradėjote laikytis mažai riebalų turinčios dietos, rinkitės gruzdintuvę, galinčią kepti su nedideliu kiekiu aliejaus. Taip maiste bus mažiau riebalų, nei gruzdinant įprastiniu būdu. Vis dėlto, profesionalių mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad maisto produktai, kurie yra tinkamai paruošiami standartinėse gruzdintuvėse, į save sugeria labai nedidelį kiekį aliejaus.

Ar pakartotinai naudosite aliejų? Nesvarbu, ar norite tausoti gamtą, ar taupyti pinigus, tikriausiai norėsite naudoti tą patį aliejų bent kelis kartus. Tokiu atveju, rekomenduojame rinktis gruzdintuvę su aliejaus filtravimo ir drenažo sistema. Taip be didelio vargo galėsite išpilti aliejų ir išsaugoti vėlesniam pakartotinam naudojimui. Kai kurios gruzdintuvės turi užspaudžiamus dangtelius, kurie leidžia laikyti aliejų pačioje gruzdintuvėje.

Ar namuose yra mažų vaikų? Jei esate priversti kepti maistą šalia mažų vaikų, pagalvokite apie gruzdintuvę su papildomomis saugos priemonėmis: nuimamu maitinimo laidu, apsauginiu skydeliu ir automatiniu išjungimu. Dalis gruzdintuvių modelių leidžia krepšelį nuleisti uždarytu dangčiu, taip išvengiant aliejaus purslų. Taip pat verta rinktis modelį su neslystančiomis kojelėmis, kad prietaisas būtų stabilus ir tvirtai stovėtų savo vietoje.

Tikimės, kad šių patarimų dėka gruzdintuvę išsirinkti tapo paprasčiau. Viena geriausių vietų įsigyti gruzdintuvę bei daugelį kitų namų apyvokos prekių internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia visada žemos kainos, daugybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!