Atpigo Gruzdintuvė Beper P101FRI001 Skrudintuvai, gruzdintuvės
Turime sandėlyje
44.98 € 58.91 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Beper BT.150Y Skrudintuvai, gruzdintuvės
41.70 € 51.78 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT587 Skrudintuvai, gruzdintuvės
32.95 € 40.43 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT331 Skrudintuvai, gruzdintuvės
33.66 € 40.41 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT588 Skrudintuvai, gruzdintuvės
40.57 € 47.00 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT589 Skrudintuvai, gruzdintuvės
41.38 € 47.46 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Blaupunkt TSS802WH Skrudintuvai, gruzdintuvės
54.16 € 61.76 € / 1 vnt

Atpigo Gruzdintuvė Jata FR700 4L Skrudintuvai, gruzdintuvės
80.31 € 91.52 € / 1 vnt

Atpigo Gruzdintuvė Jata FR115 1.5L Skrudintuvai, gruzdintuvės
52.61 € 59.96 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT1046 Skrudintuvai, gruzdintuvės
57.70 € 65.32 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Jata TT1043 Skrudintuvai, gruzdintuvės
54.96 € 62.19 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO2S Skrudintuvai, gruzdintuvės
61.60 € 69.54 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO4ACA Skrudintuvai, gruzdintuvės
79.52 € 88.56 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO4R Skrudintuvai, gruzdintuvės
83.21 € 92.66 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO4B Skrudintuvai, gruzdintuvės
83.59 € 92.41 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO2R Skrudintuvai, gruzdintuvės
57.91 € 63.17 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Schneider SCTO2CR Skrudintuvai, gruzdintuvės
65.53 € 71.27 € / 1 vnt

Atpigo Skrudintuvas Severin AT 2286 Black/White Skrudintuvai, gruzdintuvės
37.30 € 40.08 € / 1 vnt

Gruzdintuvės: kokią pasirinkti?

Renkatės naują gruzdintuvę? Šiame pirkimo vadove supažindinsime jus su naujausiomis gruzdintuvių tendencijomis ir duosime naudingų patarimų, kad pasirinkti būtų paprasčiau.

Pagrindiniai reikalavimai gruzdintuvei

Tinkama talpa. Vienas svarbiausių aspektų, į kurį būtina atkreipti dėmesį, renkantis gruzdintuvę, yra jos talpa. Jei ruošiate maistą dideliam kiekiui žmonių, ir neturite pakankamai didelės gruzdintuvės, gali tekti kepti kelias partijas, kas užims kur kas daugiau laiko. Jei planuojate gruzdinti visą vištą ar kalakutą, jums taip pat prireiks didelės ir gilios gruzdintuvės, galinčios sutalpinti visą paukštį.

Didelė galia. Didesnės galios elektrinės gruzdintuvės turi galingesnius šildymo elementus. Tai padeda greičiau pašildyti aliejų iki norimos temperatūros. Kai panardinate maistą į aliejų, jis taip pat greičiau grįžta į numatytą temperatūrą. Visa tai ir yra skanaus ir kokybiško maisto paruošimo paslaptis: kai greičiau pradedamas kepimo procesas, ant kepamo produkto susiformuoja traški plutelė, o viduje jis išlieka sultingas. Be to, taip kepant, į maistą prisigeria kur kas mažiau riebalų.

Reguliuojama temperatūra. Nors ideali kepimo temperatūra daugumai maisto produktų yra 190°C, gruzdintuvėje esantis temperatūros reguliatorius suteikia galimybę kepti įvairesnių rūšių maistą.

Kepimo krepšelio kabliukai maisto produktų nusausinimui. Gruzdintuvės, kuriose kepimui naudojamas aliejus, paprastai turi kepimo krepšelio kabliukus, kurie leidžia iškelti maistą iš aliejaus ir jį nusausinti, pakabinus virš kepimo talpos.

Nelimpanti danga. Gruzdintuvės valymas gali būti varginantis užsiėmimas, todėl patartina rinktis modelį su nelimpančia kepimo talpos danga: tokią gruzdintuvę išvalyti yra žymiai lengviau. Taip pat ieškokite gruzdintuvės su nerūdijančio plieno krepšeliu, kuris yra atsparus korozijai. Kai kurių gruzdintuvių dalis galima plauti indaplovėje, tačiau dauguma jų yra plaunamos rankomis.

Nuimamas maitinimo laidas. Verdantis aliejus yra labai karštas, todėl, neatsargiai naudojant, gruzdintuvės gali būti pavojingos, ypač dėl aliejaus išsiliejimo ar ištiškimo. Dėl šios priežasties, dalis gruzdintuvių gaminamos su nuimamu maitinimo laidu: netyčia jį užkliudžius ar trūktelėjus, laidas tiesiog atsijungs nuo gruzdintuvės, taip išvengiant galimo pavojaus išversti karštą aliejų.

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

Kur laikysite savo gruzdintuvę? Jų yra įvairių dydžių. Jei gruzdintuvė dažnai naudojama, galite palikti ją tiesiog ant virtuvinės spintelės ar stalo, bet nepamirškite, kad ji užims nemažai vietos. Jei gruzdintuvę naudojate rečiau, turėsite apsvarstyti, kur ją laikyti, kai ji bus nenaudojama.

Norite sumažinti riebalų kiekį? Jei dėl kokių nors priežasčių pradėjote laikytis mažai riebalų turinčios dietos, rinkitės gruzdintuvę, galinčią kepti su nedideliu kiekiu aliejaus. Taip maiste bus mažiau riebalų, nei gruzdinant įprastiniu būdu. Vis dėlto, profesionalių mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad maisto produktai, kurie yra tinkamai paruošiami standartinėse gruzdintuvėse, į save sugeria labai nedidelį kiekį aliejaus.

Ar pakartotinai naudosite aliejų? Nesvarbu, ar norite tausoti gamtą, ar taupyti pinigus, tikriausiai norėsite naudoti tą patį aliejų bent kelis kartus. Tokiu atveju, rekomenduojame rinktis gruzdintuvę su aliejaus filtravimo ir drenažo sistema. Taip be didelio vargo galėsite išpilti aliejų ir išsaugoti vėlesniam pakartotinam naudojimui. Kai kurios gruzdintuvės turi užspaudžiamus dangtelius, kurie leidžia laikyti aliejų pačioje gruzdintuvėje.

Ar namuose yra mažų vaikų? Jei esate priversti kepti maistą šalia mažų vaikų, pagalvokite apie gruzdintuvę su papildomomis saugos priemonėmis: nuimamu maitinimo laidu, apsauginiu skydeliu ir automatiniu išjungimu. Dalis gruzdintuvių modelių leidžia krepšelį nuleisti uždarytu dangčiu, taip išvengiant aliejaus purslų. Taip pat verta rinktis modelį su neslystančiomis kojelėmis, kad prietaisas būtų stabilus ir tvirtai stovėtų savo vietoje.

Tikimės, kad šių patarimų dėka gruzdintuvę išsirinkti tapo paprasčiau. Viena geriausių vietų įsigyti gruzdintuvę bei daugelį kitų namų apyvokos prekių internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia visada žemos kainos, daugybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!