EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Skrudintuvai, gruzdintuvės internetu

AKCIJA
Skrudintuvas Severin WT 5005 Skrudintuvai, gruzdintuvės

Skrudintuvas Severin WT 5005

Kaina: 162.81 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas GRAEF TO91EU

Kaina: 86.89 €
Žiūrėk ČIA

FRITEL „Profi-Line“ 3505 Gruzdintuvė

Kaina: 138.24 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas PHILIPS HD2586/20

Kaina: 36.63 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Moulinex TT1761

Kaina: 31.92 €
Žiūrėk ČIA

Gruzdintuvė Camry Air fryer CR 6306 Black/ stainless steel, 1500 W, 2.4 L

Kaina: 59.08 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Unold Toaster 38410 White/ black, Plastic, 800 W, Number of slots 2, Number of power levels 6, Bun warmer included

Kaina: 21.25 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards 222003 Azure, Stainless steel, Number of slots 2, Number of power levels 7,

Kaina: 47.13 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Unold Toaster 38411 White, Plastic, 800 W, Number of slots 2, Number of power levels 6, Bun warmer included

Kaina: 21.25 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas WMF Toaster KITCHENminis Stainless steel, Cromargan® 18/10 stainless steel, 600 W, Number of slots 1, Bun warmer included

Kaina: 53.54 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 248131 VECTOR Black, Plastic, 1880 W, Number of slots 4, Number of power levels 7,

Kaina: 77.34 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 224403 Platinum, Stainless steel, 900 W, Number of slots 2, Number of power levels 7,

Kaina: 77.34 €
Žiūrėk ČIA

WMF 414010012 STELIO Skrudintuvas

Kaina: 55.56 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 224401 Bronze, Stainless steel, 1800 W, Number of slots 2, Number of power levels 7,

Kaina: 77.34 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 224401 Steel Blue, Stainless steel, 900 W, Number of slots 2, Number of power levels 7,

Kaina: 77.34 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvė Caso AF200 Fryer, Capacity 2,5L, LCD display, Digital control, 6 auto programs, High-volume hot-air circulation technology, Timer

Kaina: 140.18 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 240101 Platinum, Stainless steel, Number of slots 4, Number of power levels 7,

Kaina: 94.07 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas Morphy richards Toaster 240101 Steel Blue, Stainless steel, 1880 W, Number of slots 4, Number of power levels 7,

Kaina: 94.07 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Gruzdintuvės: kokią pasirinkti?

Renkatės naują gruzdintuvę? Šiame pirkimo vadove supažindinsime jus su naujausiomis gruzdintuvių tendencijomis ir duosime naudingų patarimų, kad pasirinkti būtų paprasčiau.

Pagrindiniai reikalavimai gruzdintuvei

Tinkama talpa. Vienas svarbiausių aspektų, į kurį būtina atkreipti dėmesį, renkantis gruzdintuvę, yra jos talpa. Jei ruošiate maistą dideliam kiekiui žmonių, ir neturite pakankamai didelės gruzdintuvės, gali tekti kepti kelias partijas, kas užims kur kas daugiau laiko. Jei planuojate gruzdinti visą vištą ar kalakutą, jums taip pat prireiks didelės ir gilios gruzdintuvės, galinčios sutalpinti visą paukštį.

Didelė galia. Didesnės galios elektrinės gruzdintuvės turi galingesnius šildymo elementus. Tai padeda greičiau pašildyti aliejų iki norimos temperatūros. Kai panardinate maistą į aliejų, jis taip pat greičiau grįžta į numatytą temperatūrą. Visa tai ir yra skanaus ir kokybiško maisto paruošimo paslaptis: kai greičiau pradedamas kepimo procesas, ant kepamo produkto susiformuoja traški plutelė, o viduje jis išlieka sultingas. Be to, taip kepant, į maistą prisigeria kur kas mažiau riebalų.

Reguliuojama temperatūra. Nors ideali kepimo temperatūra daugumai maisto produktų yra 190°C, gruzdintuvėje esantis temperatūros reguliatorius suteikia galimybę kepti įvairesnių rūšių maistą.

Kepimo krepšelio kabliukai maisto produktų nusausinimui. Gruzdintuvės, kuriose kepimui naudojamas aliejus, paprastai turi kepimo krepšelio kabliukus, kurie leidžia iškelti maistą iš aliejaus ir jį nusausinti, pakabinus virš kepimo talpos.

Nelimpanti danga. Gruzdintuvės valymas gali būti varginantis užsiėmimas, todėl patartina rinktis modelį su nelimpančia kepimo talpos danga: tokią gruzdintuvę išvalyti yra žymiai lengviau. Taip pat ieškokite gruzdintuvės su nerūdijančio plieno krepšeliu, kuris yra atsparus korozijai. Kai kurių gruzdintuvių dalis galima plauti indaplovėje, tačiau dauguma jų yra plaunamos rankomis.

Nuimamas maitinimo laidas. Verdantis aliejus yra labai karštas, todėl, neatsargiai naudojant, gruzdintuvės gali būti pavojingos, ypač dėl aliejaus išsiliejimo ar ištiškimo. Dėl šios priežasties, dalis gruzdintuvių gaminamos su nuimamu maitinimo laidu: netyčia jį užkliudžius ar trūktelėjus, laidas tiesiog atsijungs nuo gruzdintuvės, taip išvengiant galimo pavojaus išversti karštą aliejų.

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

Kur laikysite savo gruzdintuvę? Jų yra įvairių dydžių. Jei gruzdintuvė dažnai naudojama, galite palikti ją tiesiog ant virtuvinės spintelės ar stalo, bet nepamirškite, kad ji užims nemažai vietos. Jei gruzdintuvę naudojate rečiau, turėsite apsvarstyti, kur ją laikyti, kai ji bus nenaudojama.

Norite sumažinti riebalų kiekį? Jei dėl kokių nors priežasčių pradėjote laikytis mažai riebalų turinčios dietos, rinkitės gruzdintuvę, galinčią kepti su nedideliu kiekiu aliejaus. Taip maiste bus mažiau riebalų, nei gruzdinant įprastiniu būdu. Vis dėlto, profesionalių mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad maisto produktai, kurie yra tinkamai paruošiami standartinėse gruzdintuvėse, į save sugeria labai nedidelį kiekį aliejaus.

Ar pakartotinai naudosite aliejų? Nesvarbu, ar norite tausoti gamtą, ar taupyti pinigus, tikriausiai norėsite naudoti tą patį aliejų bent kelis kartus. Tokiu atveju, rekomenduojame rinktis gruzdintuvę su aliejaus filtravimo ir drenažo sistema. Taip be didelio vargo galėsite išpilti aliejų ir išsaugoti vėlesniam pakartotinam naudojimui. Kai kurios gruzdintuvės turi užspaudžiamus dangtelius, kurie leidžia laikyti aliejų pačioje gruzdintuvėje.

Ar namuose yra mažų vaikų? Jei esate priversti kepti maistą šalia mažų vaikų, pagalvokite apie gruzdintuvę su papildomomis saugos priemonėmis: nuimamu maitinimo laidu, apsauginiu skydeliu ir automatiniu išjungimu. Dalis gruzdintuvių modelių leidžia krepšelį nuleisti uždarytu dangčiu, taip išvengiant aliejaus purslų. Taip pat verta rinktis modelį su neslystančiomis kojelėmis, kad prietaisas būtų stabilus ir tvirtai stovėtų savo vietoje.

Tikimės, kad šių patarimų dėka gruzdintuvę išsirinkti tapo paprasčiau. Viena geriausių vietų įsigyti gruzdintuvę bei daugelį kitų namų apyvokos prekių internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia visada žemos kainos, daugybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!