Atpigo Dulkių siurblys Mamibot FloMo Dulkių siurbliai
144.72 € 186.82 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Puppyoo T12 Home Crystal Grey Dulkių siurbliai

Atpigo Dulkių siurblys Schneider SCVC23400FB Dulkių siurbliai
260.73 € 307.16 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Puppyoo T12 Mate Gray Dulkių siurbliai
314.26 € 363.38 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Puppyoo T12 Pure Crystal Grey Dulkių siurbliai

Atpigo Dulkių siurblys Puppyoo T12 Pro Rinse Crystal Grey Dulkių siurbliai

Atpigo Dulkių siurblys Blaupunkt VCB201 Dulkių siurbliai
56.76 € 64.34 € / 1 vnt

Atpigo Akumuliatorinis dulkių siurblys MAKITA CL003GZ04+ 40V MAX XGT, juodas Dulkių siurbliai

Atpigo Dulkių siurblys Severin HV 7187 Dulkių siurbliai
317.17 € 347.49 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Severin HV 7186 Dulkių siurbliai
317.17 € 347.49 € / 1 vnt

Atpigo Buitinis dulkių siurblys NILFISK Meteor Comfort Dulkių siurbliai

Atpigo Dulkių siurblys Severin RB 7025 Dulkių siurbliai
102.96 € 111.93 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Severin HV 7184 Dulkių siurbliai
268.06 € 291.02 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Severin HV 7152 Dulkių siurbliai
101.14 € 109.78 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Navitel CL100 Dulkių siurbliai
57.85 € 62.62 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Beper P202VAL200 Dulkių siurbliai
250.07 € 270.33 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Thomson THVC24W Dulkių siurbliai
179.94 € 190.38 € / 1 vnt

Atpigo Dulkių siurblys Severin BC 7047 Dulkių siurbliai
118.00 € 124.04 € / 1 vnt

Dulkių siurbliai

Palaikyti švarą namuose naudojant šiuolaikinę įrangą yra labai paprasta. Svarbiausia, kad ir technikos pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas gali sėkmingai rasti tai, kas jiems labiausiai patinka. O kai galimybės atviros – tereikia jas vertinti ir jomis naudotis. Dulkių siurbliai internetu B-a.eu prekybos vietoje – kiekvienam, kuris nori, kad tiek namai, tiek transporto priemonė visada butų švari, o jai išsipurvinus bus galima labai greitai susitvarkyti su nešvarumais.

B-a.eu dulkių siurbliai labai skirtingi, tad kiekvienas nesunkiai ras tokius, kokie jam labiausiai patinka. Supažindinsime su plačia pasiūla ir pagrindiniais kriterijais, kurie dažniausiai padeda patogiai susisteminti galimybes ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

B-a.eu technika detaliau skirstoma pagal tai, kokius konkrečiai darbus norite atlikti.

  • Cikoliniai dulkių siurbliai. Tai puiki galimybė išvengti nemalonių dulkių valymo maišelių, kadangi visos dulkės susirenka specialiame inde, kurį labai paprastai išpilsite. Taigi, kur kas patogaus ir tuo pačiu pavyks išvengti susikaupiančių dulkių. Platus pasirinkimas ir maža kaina – aspektai, kurie vilioja daugelį ir kiekvieną atskirai.

  • Elektrinė šluota. Elektrinė įranga visada darbus atliks kokybiškiau, tad siūlome tai įvertinti ir rinktis kokybę, kuri atveria kelius kiekvienam džiaugtis paprasčiau sutvarkomais namais.

  • Gariniai dulkių siurbliai. Su gariniais siurbliai sėkmingai pašalinsite net kokio dydžio nešvarumus, tad rinkitės kokybę, kuri patogi kaip niekada.

  • Langų valytuvai. Jeigu norite, kad būtų galima labai greitai bei patogiai nuvalyti langus – tokiu atveju geriausia įsigyti profesionalią įrangą, kuri garantuoja, kad viskas bus atlikta kokybiškai bei tvarkingai. Svarbiausia, kad langų valymo darbai labai nemalonūs, tad jeigu turėsite įrangą, kuri padės juos supaprastinti – visada į pasaulį pavyks žvelgti pro gražius ir skaidrius langus.

  • Plaunantys dulkių siurbliai. Dar vienas puikus pasirinkimas, kuris padės vienu metu atlikti kur kas daugiau darbų – plaunantys dulkių siurbliai internetu, kurie padeda vienu kartu ir išsiurbti ir išplauti grindis bei tuo pačiu džiaugtis kokybe, kuri džiugina. Juk reikia ne tik susiurbti dulkes, tačiau ir jas suplauti, kad neliktų jokių nešvarumų, kurie gali kelti alergijas.

  • Sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys. Universalus siurblys – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori jaustis ramūs, kad bet kokio pobūdžio nešvarumus bus galima sutvarkyti greitai bei paprastai. Daugiafunkcinis prietaisas – kiekvienam, kuris nori kiekvieną kartą jaustis pasiruošusiu.

  • Sauso valymo siurblys. Paprasčiausias ir stabiliausias, dažniausiai pasirenkamas siurblys – sauso valymo siurblys, kuris džiugina savo funkcionalumu ir padeda labai greitai susitvarkyti namus be jokio neigiamos rezultato. Pasirinkimas platus, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka.

  • Savaeigis robotas dulkių siurblys. Kai nesinori dirbti – tokiu atveju geriausia darbus palikti profesionalams. O šiuo atveju tai yra robotas siurblys, kuris labai sėkmingai susitvarkys su nešvarumais ir padės džiaugtis kokybe, kuria atveria kelius kiekvienam gyventi švarai ir be jokio vargo.

Technikos pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka bei patinka. Svarbiausia, kad perkant internetu pavyks sutaupyti daug laiko bei pinigų, tad nieko nelaukite, apžiūrėkite B-a.eu produkciją, susipažinkite su galimybėmis bei užsisakius jau po poros dienų džiaukitės ypač kokybiška produkcija, kuri padės visada būti švariuose ir tvarkinguose namuose. Juk tokiuose namuose būti kur kas geriau, kadangi dažniausiai ir produktyvumas būna net kelis kartus didesnis.