EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipai
 

Dulkių siurbliai, maišai, filtrai ir kiti priedai internetu

AKCIJA
Dulkių siurblys Thomas Hybrid Pet&Friends Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Thomas Hybrid Pet&Friends

Kaina: 369.64 €396.15 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dulkių siurblys Samsung VR10M703PW9 Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Samsung VR10M703PW9

Kaina: 659.66 €702.21 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dulkių siurblys Electrolux EUO96SBM Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Electrolux EUO96SBM

Kaina: 279.65 €297.52 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dulkių siurblys VR20M707BWD Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys VR20M707BWD

Kaina: 545.64 €556.36 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dulkių siurblys Vacuum cleaner Philips FC6812/01 SpeedPro Max Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Vacuum cleaner Philips FC6812/01 SpeedPro Max

Kaina: 359.65 €
Žiūrėk ČIA
Dulkių siurblys Bosch BCH 6ATH18B Cordless handstick vacuum cleaner, 0.9Ltr capacity, Black Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Bosch BCH 6ATH18B Cordless handstick vacuum cleaner, 0.9Ltr capacity, Black

Kaina: 124.76 €133.34 €
Žiūrėk ČIA
Dulkių siurblys Electrolux Z9900EL Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys Electrolux Z9900EL

Kaina: 102.00 €105.00 €
Žiūrėk ČIA

Bosch BBH 52550 Cordless handstick Vacuum cleaner, 25.2V, 0.9Ltr capacity, Silver-White

Kaina: 213.25 €213.88 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys PHILIPS FC9197/91

Kaina: 186.00 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys Philips Vacuum cleaner FC7088/01 AquaTrio Pro Handstick 3in1, Black, 500 W,

Kaina: 392.77 €
Žiūrėk ČIA

Plaunantis dulkių siurblys Bissell CrossWave BS17132

Kaina: 355.69 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys Electrolux ZUODELUXE+

Kaina: 272.19 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys PHILIPS FC 6142/01

Kaina: 52.01 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis dulkių siurblys Hoover SJ4000 DWB6 011

Kaina: 20.50 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys Hoover ATC18LI 011 Athos

Kaina: 320.15 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys BOSCH - BGL3A230B Eco

Kaina: 94.67 €
Žiūrėk ČIA
SAMSUNG VC07F30WNLL/SB Dulk.siurblys Dulkių siurbliai

SAMSUNG VC07F30WNLL/SB Dulk.siurblys

Kaina: 86.48 €117.94 €
Žiūrėk ČIA

Duklių siurblys Fakir Ares crema

Kaina: 105.50 €
Žiūrėk ČIA
 
 

 

Dulkių siurbliai - daugiau info apie juos

 

 

Namų jaukumą kuria ne tik tokios namų detalės kaip baldai, aksesuarai ar interjero detalės, tačiau ir švara. Nešvarūs namai niekada nebus jaukūs ir keliantys susižavėjimą, todėl kiekvienam geram namų šeimininkui itin svarbu rasti tinkamas bei patikimas priemones, kurios padėtų palaikyti namie švarą. Viena iš svarbiausių tokių priemonių – geras dulkių siurblys. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą, tokį, kuris pateisins visus jūsų lūkesčius, valys švariai ir užtikrintai, ne paskutinėje vietoje ir poveikis jūsų sveikatai. Taigi, šiame straipsnyje sužinosite viską apie dulkių siurblius, jų technines savybes bei naudą jūsų namų orui.

 

Visų pirma iš dulkių siurblio mes tikimės, kad jis greitai ir nesudėtingai mums padės sutvarkyti būstą. Būtų puiku, jog tvarkydamiesi nepavargtumėme, taigi, svarbu, jog dulkių siurblys nebūtų sunkus. Na, ir žinoma buities prietaisų nesinori dažnai keisti, kadangi vis dėlto jie nemažai kainuoja, todėl rinkdamiesi būtinai atkreipsime dėmesį į siurblio gamintoją bei jo garantinį laikotarpį.

 

Dulkių siurbliai skirstomi į:

 • Nešiojami dulkių siurbliai;
 • Centriniai dulkių siurbliai;
 • Automatiniai dulkių siurbliai;
 • Rankiniai dulkių siurbliai.

Nešiojamieji dulkių siurbliai

 

Tokie dulkių siurbliai yra vieni populiariausių ir juos galima sutikti beveik visuose namuose. Jie pasižymi lengvumu, dažnai būna kompaktiški bei pakankamai patvarūs. Jie tinka vidutinio dydžio patalpoms valyti. Šių siurblių taip pat galima sutikti net kelių rūšių, jie būna: sauso valymo, plaunamieji bei cikloniniai.

 

Sauso valymo siurbliai

 

Šio tipo nešiojamieji dulkių siurbliai yra paplitę labiausiai. Jie gana nebrangūs ir jų pasiūla Lietuvos rinkoje išties nemaža.

Sausojo valymo dulkių siurbliai yra labiausiai išplitę. Jei nusprendėte įsigyti būtent tokį siurblį, žinokite, kad šiuolaikinis siurblys turi dirbti tyliai, turėti susivyniojantį maitinimo laidą ir komplektą vienkartinių maišelių dulkėms, todėl pagrindinė kova tarp gamintojų vyksta stengiantis sukurti ergonomišką dizainą bei švaresnį išmetimą. Galima rinktis dulkių siurblį su dideliais arba mažais rateliais, turintį teleskopinį arba sudedamą vamzdį (geriau, jei vamzdis metalinis, nes jie patvaresni už plastmasinius) ir papildomą antgalių komplektą. Vertikalūs siurbliai, kur korpusas pritvirtintas prie rankenos, pas mus nėra labai populiarūs. Tačiau juos itin patogu laikyti spintoje ir labai patogu valyti didelius plotus ar kilimines dangas. Ekspertų nuomone, tokie siurbliai veikia garsiau negu tradiciniai, bet ir valo geriau. Filtrų kiekis beveik visada turi įtakos siurblio kainai. Dulkių siurbliuose su vandens filtru numatyta galimybė papildomai paskleisti patalpose aromatinius skysčius. Vienas iš didžiausių nepatogumų anksčiau buvo būtinybė valyti dulkių surinkimo maišelius. Buvo naudojami medžiaginiai maišeliai, kuriuos tekdavo purtyti. Dabar juos pakeitė vienkartiniai popieriniai maišeliai, kurie higieniškai užsidaro, juos galima paprasčiausiai išmesti.

 

Taigi, apibendrinant išskiriami šie sauso valymo siurblių privalumai:

 • Palyginti pigūs;
 • Galima bet kur panaudoti, valyti bet kokią dangą;
 • Paprastas naudojimas;
 • Kompaktiški;
 • Nebrangi eksploatacija.

Tačiau šio tipo siurbliai turi ir nemažai trūkumų :

 • Net ir brangiausi bei geriausi modeliai pilnai nesurenka pačių smulkiausių dulkių dalelių;
 • Dauguma siurblių išpučia dalį dulkių dalelių atgal;
 • Ne itin kokybiškai išfiltruoja orą. 

Plaunantieji siurbliai

 

Plaunami siurbliai yra sunkesni - trukdo plovimo skystis. Baigus siurbti konstrukciją būtina išrinkti, išplauti ir išdžiovinti, kad kitą kartą siurbiant nekiltų problemų. Be to, net pats galingiausias plaunamasis siurblys visiškai neišdžiovins tankių arba storų kiliminių dangų. Be to, pateikiama informacija, kad tik 40 proc. plaunamojo skysčio siurblys susiurbia atgal, o likęs sėkmingai susigeria į kilimą. Nepaisant šių nepatogumų, nemažai žmonių renkasi būtent plaunančius siurblius. Jie labai patogūs, kai tenka valyti didelius plytelėmis klotus plotus. Plytelės lengvai valomos, greitai džiūna ir plaunamojo siurblio ratukai lengvai juda jų paviršiumi. Be to, plaunamieji siurbliai yra daugiafunkciai, nes gali valyti ir sausai, ir drėgnai, jais galima valyti langus, vertikalius paviršius, susiurbti išsiliejusį vandenį ir netgi valyti kriaukles. Kai kurie siurbliai ne tik valo ir drėkina orą, bet ir aromatizuoja jį. Reiktų žinoti, kad valymas tokiu siurbliu yra efektyvesnis negu paprastai manoma: ten, kur sausu siurbliu teks siurbti kas antrą dieną, plaunamuoju siurbliu užteks kartą per dvi savaites.

 

Plaunamųjų siurblių privalumai:

 • Itin patogu, kai norima valyti plyteles;
 • Patogūs dėl savo daugiafunkcionalumo, kadangi jais galima valyti ir sausai;
 • Vandens siurblių pagalba yra drėkinamas patalpos oras.

Trūkumai:

 • Ne itin veiksmingi plaunant kilimų ar dangų paviršius;
 • Daug sunkesni;
 • Ne tokie judrūs kaip sauso valymo siurbliai;
 • Reikalauja daugiau priežiūros. 

Cirkuliaciniai siurbliai

 

Tai naujos kartos nešiojamieji dulkių siurbliai, kurių veikimo principas paremtas oro cirkuliacija. Šis siurblys neturi jokio dulkių maišelio, kadangi visos dulkės veikiamos spiralinio viršun kylančio oro srauto nusodinamos į plastmasinį dulkių indą.

Tačiau ciklonas negali surinkti daugiau nei 96 proc. visų smulkiųjų dulkių dalelių, todėl dažnai papildomai į tokius siurblius įstatomi filtrai. Vienas populiariausių filtrų – Hepa filtras. Šis ekologiškas filtras sulaiko net pačias mažiausias dulkių daleles, dulkių erkutes, sporas ir t.t. Taigi, įsigiję tokį siurblį, galėsite namie mėgautis šviežesniu bei gaivesniu oru, o žmonės turintys alerginių ar kvėpavimo problemų pajus palengvėjimą.

Ciklonas veikia ir integruotose dulkių siurbliuose, bet čia gamintojai skirtingai sprendžia išmetimo švaros problemą. Vieni įrengia papildomų filtrų, kiti išsiverčia visai be jų, tačiau tai nėra pats geriausias sprendimas. Tokių siurblių susiurbtos dulkės bei nešvarumai išmetami už patalpos ribų, tad sulaikydami likusius 4 proc. dulkių gamintojai rūpinasi aplinkos švara.

 

Cirkuliacinių siurblių privalumai:

 • Švaresnis oras namuose;
 • Paprastas naudojimas;
 • Itin tinka alergiškiems, kvėpavimo problemų turintiems žmonėms; 

Trūkumai: 

 • Vien ciklonas dulkių nesulaiko, todėl papildomai reikalingi filtrai, kurie yra kas kažkiek laiko keičiami. 

Centriniai dulkių siurbliai

 

Tai galinga dulkių surinkimo sistema, turinti centrinį siurblį bei instaliavimo elementus: vamzdžius, prijungimo lizdus ir pan. Ši sistema montuojama gana sudėtingai, todėl visada reikia pagalvoti ar tikrai verta ją įsirengti. Juolab, kad tokia sistema tinka didelėms erdvėms ir jos nesumontuosite mažame bute.

 

Automatiniai dulkių siurbliai

 

Tai dulkių siurbliai veikiantys be žmogaus valdymo. Jie veikia automatiškai, tereikia tokį siurblį įjungti. Patalpoje tokie siurbliai – robotai orientuojasi pagal ultragarsą, todėl nereikia baimintis, jog kažkur užstrigs ar net nudaužys baldų kampus. Tokie automatiniai siurbliai gali valyti tiek sausai, tiek šlapiai. Jie yra varomi baterijos pagalba, kuri dažniausiai būna pakraunama. Šie siurbliai gali valyti tiek kietą, tiek minkštą grindų dangą. Taigi, toks automatiškai valantis dulkių siurblys bus tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nenori valdyti valymo proceso.

 

Rankiniai dulkių siurbliai

 

Tai itin maži, kompaktiški, mažo galingumo dulkių siurbliai idealiai tinkantys kai reikia išvalyti mažą plotelį, pvz. mašiną, vaikišką vežimėlį ar nusiurbti ant sofos pabirusius nešvarumus. Taip pat labai pagelbės pasiekti ir išvalyti sunkiu prieinamas vietas, kaip pvz. nešvarumus už spintos, radiatorių ir pan. Tačiau didesnės patalpos su jais neišvalysite, todėl šis dulkių siurblys turėtų būti naudojamas tik kaip papildoma priemonė prie pagrindinio dulkių siurblio.

 

Perkantiems dulkių siurblį svarbu atkreipti dėmesį į:

 

Nešvarumų maišelis

 

Pagal filtravimo tipus būtų galima išskirti tokius 5 :

 • Dulkių siurbliai su popieriniais maišeliais;
 • Dulkių siurbliai su medžiaginiais maišeliais;
 • Cikloninis dulkių siurblys;
 • Dulkių siurblys su vandens filtru (papildomas filtras kempinė);
 • Dulkių siurblys su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. 

Naudodami siurblius su popieriniais maišeliais sutaupysite laiko, kadangi jam prisipildžius greitai galėsite pakeisti nauju. Na, o medžiaginius maišelius turintys dulkių siurbliai užims daugiau laiko, nes jiems prisipildžius teks iškratyti. Dažnai tai pakankamai nemalonus darbas, kadangi tenka pakvėpuoti dulkėmis. Tačiau medžiaginiai maišeliai yra daugkartinio naudojimo ir papildomai mokėti nereikės, ne taip kaip turint siurblį, kuriame naudojamas popierinis maišelis. Tiesa, bet kuriuo atveju, vietoj popierinių maišelių galite prisitaikyti medžiaginį ir taip taupyti lėšas.

Dulkių siurblys su vandens filtru geras tuo, jog visi nešvarumai nusėda į vandenį, taigi, po valymo tereikia jį išpilti. Tačiau dažnai tokie siurbliai turi papildomą filtrą – kempinę. Kempinė filtruoja efektyviai, tačiau po kiekvieno siurbimo ją reikia išplauti ir gerai išdžiovinti. Jai susidėvėjus būtina pakeisti nauja.

Dulkių siurblys su vandens filtru bei molekuliniu separatoriumi be minėtos kempinės turi ir separatorių, kurio veikimo principas kaip malūno principu. Filtras sukasi centrifugos būdu ir numušinėja likusias neišfiltruotas vandens filtro dulkes, kurios pakyla į viršų, taip jas gražindamas atgal į vandenį. Pro molekulinį separatorių praeina tik švarus oras. Dulkių siurblio su molekuliniu separatoriumi nereikia nei plauti, nei džiovinti, panaudojus tik išpilkite vandenį ir praskalaukite vandens indą.

Jei įsigysite cikloninį dulkių siurblį, tokiu atveju dulkių maišelio nereikės, nes visos dulkės kaupiasi specialiame inde, kurį pabaigus darbus tereikia išpurtyti. Tačiau cikloninis siurblys dažniausiai turi papildomus filtrus, kuriuos kas kažkiek laiko keisti reikės. Populiariausi yra Hepa filtrai, kadangi jie itin gerai sulaiko net ir smulkiausius nešvarumus. Šie filtrai pagaminti iš stiklo audinio bei sakų. Nepagailėkite, geriau sumokėkite daugiau, tačiau pasirinkite kokybiškesnį produktą, kadangi vėliau visos investicijos atsipirks su kaupu ir kartu turėsite gerokai švaresnius namus, kuriuose vyraus nepalyginamai tyresnis oras.

 

Vamzdžiai bei papildoma įranga

 

Žinoma svarbiausias dulkių siurblio komplekte yra teleskopinis vamzdis. Jis būtinai turi reguliuotis, kadangi su juo privalo būti patogu siurbti bet kokio ūgio žmogui ir visos vietos kambaryje turi būti lengvai prieinamos. Taip pat patartina atkreipti dėmesį ar dulkių siurblys turi visus pagrindinius šepečių antgalius, t.y. antgalį baldams, daugiafunkcinį antgalį, antgalį plyšiams siurbti ir pan.

Brangesni siurbliai turi ir daugiau papildomų funkcijų bei priedų. Sakykim, yra siurblių, kurie turi dulkių maišelio indikatorių, kuris parodo kiek dulkių yra maišelyje ir kada jau vertėtų jį pakeisti. Taip pat gana svarbu, kad siurblys turėtų filtro užterštumo indikatorių, jo pagalba matysite kada filtras yra nebetinkamas naudoti.

 

 

Kaip išsirinkti dulkių siurblį namams?

 

Sausojo valymo dulkių siurbliai

Sausojo valymo dulkių siurbliai yra labiausiai išplitę. Jei nusprendėte įsigyti būtent tokį siurblį, žinokite, kad šiuolaikinis siurblys turi dirbti tyliai, turėti susivyniojantį maitinimo laidą ir komplektą vienkartinių maišelių dulkėms, todėl pagrindinė kova tarp gamintojų vyksta stengiantis sukurti ergonomiškesnį dizainą ir švaresnį išmetimą.

Galima rinktis dulkių siurblį su dideliais arba mažais rateliais, turintį teleskopinį arba sudedamą vamzdį (geriau, jei vamzdis metalinis, nes jie patvaresni už plastmasinius) ir papildomą antgalių komplektą.

Vertikalūs siurbliai, kur korpusas pritvirtintas prie rankenos, pas mus nėra labai populiarūs,, kuriuos patogu laikyti spintoje ir labai patogu valyti didelius plotus ar kilimines dangas. Ekspertų nuomone, tokie siurbliai veikia garsiau negu tradiciniai, bet ir valo geriau. Filtrų kiekis beveik visada turi įtakos siurblio kainai. Dulkių siurbliuose su vandens filtru numatyta galimybė papildomai paskleisti patalpose aromatinius skysčius.

Vienas iš didžiausių nepatogumų anksčiau buvo būtinybė valyti dulkių surinkimo maišelius. Buvo naudojami medžiaginiai maišeliai, kuriuos tekdavo purtyti. Dabar juos pakeitė vienkartiniai popieriniai maišeliai, kurie higieniškai užsidaro, juos galima paprasčiausiai išmesti.


Plaunamieji dulkių siurbliai

Plaunami siurbliai yra sunkesni - trukdo plovimo skystis. Baigus siurbti konstrukciją būtina išrinkti, išplauti ir išdžiovinti, kad kitą kartą siurbiant nekiltų problemų.

Be to, net pats galingiausias plaunamasis siurblys visiškai neišdžiovins tankių arba storų kiliminių dangų. Be to, pateikiama informacija, kad tik 40 proc. plaunamojo skysčio siurblys susiurbia atgal, o likęs sėkmingai susigeria į kilimą.

Nepaisant šių nepatogumų, nemažai žmonių renkasi būtent plaunančius siurblius. Jie labai patogūs, kai tenka valyti didelius plytelėmis klotus plotus. Plytelės lengvai valomos, greitai džiūna ir plaunamojo siurblio ratukai lengvai juda jų paviršiumi. Be to, plaunamieji siurbliai yra daugiafunkciai, nes gali valyti ir sausai, ir drėgnai, jais galima valyti langus, vertikalius paviršius, susiurbti išsiliejusi vandenį ir netgi valyti kriaukles. Kai kurie siurbliai ne tik valo ir drėkina orą, bet ir aromatizuoja jį. Reiktų žinoti, kad valymas tokiu siurbliu yra efektyvesnis negu paprastai manoma: ten, kur sausu siurbliu teks siurbti kas antrą dieną, plaunamuoju siurbliu užteks kartą per dvi savaites.


Cikloniniai dulkių siurbliai

Cikloniniai siurbliai - jokių dulkių surinkimo maišelių: visos dulkės, veikiamos spirale kylančio oro srauto, nusėda plastmasiniame dulkių surinkimo inde, kuris, kad būtų efektingiau, yra permatomas.

Deja, ciklonas teoriškai negali surinkti daugiau kaip 96 proc. dulkių dalelyčių, todėl į moderniausius siurblius įstatomi papildomi anglies arba NERA (gaminami iš specialaus poringo stiklo pluošto audinio) filtrai. Dėl smulkių porų jie puikiai sulaiko dalelytes iki 0,3 mikrono, kurios būtinai pralįs pro kitus filtrus ir yra kenksmingiausios žmogaus organizmui. Tokių siurblių susiurbtos dulkės išmetamos už patalpos ribų, tad sulaikydami likusius 4 proc. dulkių gamintojai rūpinasi aplinkos švara. Jei papildomų filtrų nėra, į lauką išmetamas dulkių šleifas. Tą patį galima pasakyti ir apie variklį. Jei filtrų nėra, dulkės nusėda ant jo ir taip sutrumpėja tarnavimo laikas.

Dulkių surinkimo talpos, filtrai ir priežiūra

Jei perkamas siurblys su vandens filtru ar dulkių surinkimo indu, jam nereikės dulkių surinkimo maišelių, bet karts nuo karto vis tiek reiks keisti variklio filtrą ir smulkaus valymo filtrus. Kai kuriems siurbliams su vandens filtru gali tekti įsigyti specialų priedą, kuris nusodintų kylančias putas.

Rekomenduotina pirkti tik žinomų gamintojų, jau ne vienus metus esančių buitinės technikos rinkoje ir galinčius aprūpinti savo techniką visais būtinais priedais, siūlomus dulkių siurblius.

Daugelis gamintojų dulkių maišelius stengiasi gaminti tokius, kad jie tiktų tik jų dulkių siurbliams, bet kartais pasitaiko, kad keli gamintojai susitaria tarpusavyje ir pradeda gaminti universalius, jų visų siurbliams tinkančius.
 

Taigi kuo galingesnis yra dulkių siurblys tuo švariau bus išvaloma patalpa.

Tradicinio ir neįprasto dizaino dulkių siurbliai ras vietą bet kuriuose namuose, o rankiniai dulkių siurbliai puikiai tiks nusiurbti dulkes ir pūkus nuo minkštų baldų ir ne tik.

Taigi galingi, ergonomiški ir patikimi dulkių siurbliai leis jums pamiršti dulkes namuose.

Belaidžiai dulkių siurbliai tinka, kai norite greitai atsikratyti nešvarumų.

Jeigu dulkių siurblys yra įdomaus, išskirtinio dizaino, tai galėsite nebijoti ir palikti dulkių siurblį matomoje vietoje.

Dulkių siurblys tai yra elektrinis įrenginys skirtas valyti nuo paviršiaus esančius nešvarumus, tiesiog juos nusiurbiant.

Dulkių siurblio veikimo principas yra paprastas, nes jame esantis kompresorius tiesiog traukia orą ir šiukšles. Nešvarumai renkami į popierinį ar medžiaginį maišą, perkošiami vandens filtru ar atskiriami ciklonu.

Dulkių siurblių rūšių yra įvairiausių, vienas iš modernesnių, tai automatiniai dulkių siurbliai, kurie veikia savarankiškai užprogramavus.

Taigi dulkių siurblys pagal mobilumą yra skirstomas į pernešamus, stumdomus, traukomus, stovinčius, vežamus, centrinius. O pagal naudojamą filtrą - su medžiaginiu filtru, su medžiaginiu ir popieriniu filtru, su vandens filtru (dulkės renkamos vandenyje), su išcentriniu separatoriumi ir kita.

Perkant dulkių siurblį labai patogu, kai prie šio įrenginio dar būna papildomai ir kiti antgaliai, pavyzdžiui skirti minkštosioms baldų dalims valyti ir kita.

Dulkių siurblius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų spalvų, dizainų, galingumo, skirtingomis funkcijomis, gamintojų, kainų, pagaminimo medžiagų ir kita.

Dideli pramoniniai dulkių siurbliai, labai našūs, turi didelio paviršiaus ploto filtrus, pritaikyti darbui ypač sunkiomis sąlygomis siurbiant didelius kiekius, dažnai problematiškų dulkių.

Taigi dulkių siurblius rinkitės tik patikimų gamintojų, kurie suteikia savo produktams garantiją, kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Dulkių siurblius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.